ul. Wolsztyńska 5, poziom II 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

Pozycjonowanie stron internetowych

Chcesz nieustannie pozyskiwać nowych Klientów? Jesteś gotowy na lawinowo rosnącą liczbę zleceń? Skorzystaj z usługi pozycjonowania stron www i wyprzedź swoją konkurencję!

Czy wiesz, że najwięcej zapytań ofertowych zyskują te firmy, które znajdują się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania Google? Dołącz do grona zadowolonych Klientów Grupy TENSE, którzy dzięki pozycjonowaniu osiągnęli już wielki sukces w Internecie. Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę jednej z najskuteczniejszych firm w Polsce!

Wiemy, jak wypozycjonować stronę internetową Twojej firmy. Wiemy, które frazy wybrać, aby Twoja firma nieustannie się rozwijała. Stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i przepełnioną biznesowymi korzyściami!

Co otrzymujesz w ofercie optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej?

  • Analizę oraz dobór najlepszych fraz kluczowych. Dokonujemy dokładnej analizy słów kluczowych dopasowanych do Twojej branży. Dobieramy keywordy, które pozwolą skutecznie i precyzyjnie dotrzeć do potencjalnych Klientów i zwiększyć zyski Twojej firmy.
  • Audyt pod kątem SEO oraz optymalizację strony internetowej. Analizujemy treści na stronie oraz jej konstrukcję w oparciu o przyjętą strategię skutecznego pozycjonowania oraz bezpłatnie wdrażamy niezbędne modyfikacje.
  • Stały monitoring pozycji strony wraz z raportowaniem wyników. Codziennie sprawdzamy aktualne pozycje Twojej strony internetowej na promowane frazy kluczowe. Na tej podstawie optymalizujemy proces pozycjonowania. Udostępnimy również panel Klienta online, który możesz sprawdzać 24 godziny na dobę. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco kontrolować efekty naszej pracy.
  • Możliwość dodawania kolejnych słów kluczowych. Na każdym etapie współpracy możesz dodać do pozycjonowania kolejne słowa kluczowe. Dzięki temu dostosujesz swój biznes do wciąż zmieniającego się rynku i potrzeb Klienta oraz uzyskasz przewagę nad konkurencją.
  • Wsparcie dedykowanego specjalisty SEO oraz doradcy Klienta biznesowego. Służymy radą na każdym etapie inwestycji. Wiemy, jak pozycjonować Twoją stronę www, aby uzyskać najlepszy efekt biznesowy. Odpowiemy na wszystkie pytania i dostosujemy proces pozycjonowania w Internecie do zmieniających się potrzeb Twojej branży.

Zastanawiasz się, na czym polega pozycjonowanie stron?

Aby trafić do dużej liczby potencjalnych Klientów, Twoja strona internetowa powinna znaleźć się na jak najwyższych pozycjach na wybrane frazy kluczowe. Słowa kluczowe dobieramy tak, by odpowiadały oczekiwaniom internautów, którzy poszukują usług lub produktów oferowanych przez Twoją firmę. Jeszcze przed podpisaniem umowy na pozycjonowanie strony internetowej nasi specjaliści wybierają optymalne keywordy, dokonując analizy Twojej branży i jej konkurencyjności, badają zachowania internautów oraz wyszukiwalność i potencjalną skuteczność sprzedażową poszczególnych słów kluczowych.

Na podstawie wybranych fraz nasi doradcy dokonują również dokładnej wyceny pozycjonowania i optymalizacji strony internetowej w Google.

Przed podjęciem działań związanych z pozycjonowaniem w wyszukiwarce (SEO), specjaliści dokonują dokładnego audytu SEO Twojej strony internetowej. Kluczowym etapem pracy jest optymalizacja stron internetowych, czyli dostosowanie budowy witryny do wytycznych Google. Jeśli strona internetowa jest zoptymalizowana, a jednocześnie przyjazna użytkownikowi, można rozpocząć proces pozycjonowania strony w wyszukiwarkach.

Profesjonalne pozycjonowanie SEO oprócz regularnej optymalizacji strony www i ciągłego dostosowywania jej budowy do zmieniających się standardów Google, to także budowanie sieci linków. Proces ten, tak zwany link building, nie tylko wpłynie na podwyższenie pozycji strony internetowej w rankingach wyszukiwarki, ale również przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności marki oraz ustabilizuje i podkreśli jej pozycję na rynku.

Czy wiesz, że ponad połowa wszystkich konsumentów przed podjęciem decyzji zakupowej poszukuje w Internecie informacji na temat interesujących ich produktów i usług?

Większość z przedsiębiorców już wie, co to jest pozycjonowanie i jak ważne ma znaczenie dla rozwoju biznesu. Nie czekaj, aż konkurencja przejmie Twoich Klientów – wykorzystaj potencjał drzemiący w marketingu w Internecie.

Skontaktuj się z nami!

Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę profesjonalnego pozycjonowania strony www! Jeśli chcesz już teraz poznać proponowane modele płatności, sprawdź cennik pozycjonowania stron!

Zaufali nam:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!