ul. Wolsztyńska 5, 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Deloitte Technology Fast 50 Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Czy wiesz, że najwięcej zapytań ofertowych zyskują te firmy, które znajdują się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania Google? Czy wiesz, że ponad połowa wszystkich konsumentów przed podjęciem decyzji zakupowej poszukuje w Internecie informacji na temat interesujących ich produktów i usług?
 
Zastanawiasz się, jak nieustannie pozyskiwać nowych Klientów? A może chciałbyś wyprzedzić konkurencję? Usługa pozycjonowania strony www jest właśnie dla Ciebie!

Co składa się na pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach (SEO) jest procesem ciągłym, wymagającym indywidualnej strategii, a także bieżącej analizy i działań optymalizacyjnych, zarówno w serwisie, jak i poza nim. Utrzymanie wysokich pozycji strony wymaga często tyle samo wysiłku, co ich wypracowanie – aby skutecznie pozycjonować Twoją stronę internetową, a potem zapewnić stabilne pozycje na wybrane frazy kluczowe, śledzimy na bieżąco zmiany algorytmu, działania konkurencji oraz trendy w Internecie.

Co składa się na proces pozycjonowania?

Pozycjonowanie jest przedsięwzięciem złożonym, indywidualnym i wieloetapowym. Poniżej prezentujemy najważniejsze elementy tego procesu wraz z krótkim objaśnieniem. Dowiedz się, jakie działania podejmujemy, by Twoja strona znalazła się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce Google:

DOBÓR SŁÓW KLUCZOWYCH

Aby trafić do jak największej liczby potencjalnych Klientów, Twoja strona internetowa powinna znaleźć się na jak najwyższych pozycjach na wybrane frazy kluczowe. Słowa kluczowe dobieramy tak, by odpowiadały oczekiwaniom internautów, którzy poszukują usług lub produktów oferowanych przez Twoją firmę. Nasz Doradca przeanalizuje nie tylko Twoją stronę www, ale także Twoją konkurencję – tak aby dobrać optymalną strategię pozycjonowania.

AUDYT SEO

Po rozpoczęciu współpracy Twój indywidualny Opiekun SEO przeprowadza wnikliwy audyt serwisu. Analizuje strukturę witryny internetowej, zawarte na niej treści, zgodność z obowiązującymi standardami i wiele innych elementów, które mają wpływ na pozycje strony w wyszukiwarkach. Audyt SEO to wstęp do skutecznego pozycjonowania Twojej strony w internetowych wyszukiwarkach

BUDOWANIE CONTENTU

Bazując na wytycznych Opiekuna SEO, nasi Copywriterzy przygotowują teksty na Twoją stronę internetową. Stanowią one jeden z podstawowych czynników, dzięki którym Google powiąże pozycjonowany serwis z wyrażeniami kluczowymi. Dobry content to nie tylko wyższe pozycje w wyszukiwarkach, to również więcej przydatnych informacji dla internautów wpływających na profesjonalny wizerunek Twojej firmy.

OPTYMALIZACJA STRONY

To etap, na którym wprowadzane są zaplanowane w czasie audytu SEO zmiany w serwisie, łącznie z umieszczeniem nowych tekstów. Optymalizacja strony internetowej pod kątem wybranych fraz kluczowych jest działaniem cyklicznym, powtarzanym w razie zaistnienia takiej potrzeby w dowolnym momencie procesu pozycjonowania strony. Dzięki optymalizacji przygotowanej przez naszych specjalistów poprawi się pozycja Twojej strony w wyszukiwarkach również na niepozycjonowane przez nas frazy – jest to dodatkowy efekt profesjonalnego pozycjonowania strony.

LINK-BUILDING

Profesjonalne pozycjonowanie SEO to nie tylko działania na stronie, ale także poza nią. Umiejętne budowanie sieci linków zewnętrznych (link-building) nie tylko pozwala podnieść ranking serwisu w wynikach wyszukiwania, ale także pozytywnie przekłada się na rozpoznawalność Twojej marki w Internecie. Prawie wszystkie działania związane z link-buildingiem (poza naturalnymi linkami) prowadzimy na naszym własnym zapleczu pozycjonerskim – gwarantuje to pełną kontrolę nad działaniami oraz umożliwia szybkie dostosowywanie standardów pozycjonowania do zmieniających się algorytmów wyszukiwarek.

WZROST POZYCJI W WYSZUKIWARKACH

Konsekwentne wdrożenie indywidualnie dopasowanej strategii SEO wpływa na pozycje na dane frazy, a tym samym poprawia widoczność serwisu w wyszukiwarce. Dzięki temu użytkownicy szukający produktów lub usług oferowanych przez Twoją firmę, znajdą właśnie Twoją stronę internetową.

MONITORING I RAPORTOWANIE

Codziennie sprawdzamy aktualne pozycje Twojej strony internetowej na promowane frazy kluczowe. Na tej podstawie optymalizujemy proces pozycjonowania. Dzięki naszemu panelowi klienta, który jest dostępny online, możesz sprawdzać wyniki pozycjonowania 24 godziny na dobę. Będziesz mógł na bieżąco kontrolować efekty naszej pracy nad reklamą Twojego serwisu.

Wiemy, jak wypozycjonować stronę internetową Twojej firmy. Wiemy, które frazy wybrać, aby Twoja firma nieustannie się rozwijała. Stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i przepełnioną biznesowymi korzyściami!

Co otrzymujesz w ofercie optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej?

  • Indywidualnie dopasowaną ofertę i strategię pozycjonowania
  • Wsparcie dedykowanego specjalisty SEO oraz doradcy Klienta biznesowego
  • Stały monitoring pozycji strony wraz z raportowaniem wyników
  • Możliwość dodawania kolejnych słów kluczowych

Korzyści dla twojego biznesu

Większość z przedsiębiorców już wie, co to jest pozycjonowanie i jak ważne ma znaczenie dla rozwoju biznesu. Nie czekaj, aż konkurencja przejmie Twoich Klientów – wykorzystaj potencjał drzemiący w marketingu w Internecie. Już teraz poznaj proponowane modele płatności, sprawdź cennik pozycjonowania stron!

Wyższa pozycja w wyszukiwarce to:

  • większa liczba zapytań ofertowych,
  • większa liczba klientów,
  • większa rozpoznawalność marki,
  • wzrost zysków Twojej firmy,
  • prestiż i przewaga konkurencjna.
Uzyskaj bezpłatną wycenę profesjonalnego pozycjonowania strony www

Zaufali nam: