Menu

Opinie i referencje od klientów firmy

12 Lat działalności
170 Specjalistów
2500 Zadowolonych klientów
4,3 lata Średni czas współpracy
130 tys. Pozycjonowanych fraz
1000 Partnerów

(…) Strona jest wypozycjonowana na 706 fraz kluczowych(…). Od 2014 roku współpracujemy z Grupą TENSE również na polu reklam internetowych. Powierzenie cyklicznego prowadzenia kampanii Google AdWords oraz Facebook Ads specjalistom z Grupy TENSE poskutkowało odnotowaniem przez nas zwiększonego ruchu na stronie i wzrostem sprzedaży (…).

Grupa TENSE to bardzo skuteczna i profesjonalna agencja zajmująca się pozycjonowaniem stron internetowych. Witryna Akademia Piłkarska Reissa dzięki konkretnym i szybkim działaniom wspięła się na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google.

Współpraca od początku przebiegała zgodnie z naszymi oczekiwaniami, zaoferowano nam profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich fraz kluczowych oraz optymalny model rozliczania. Obecnie wybrane frazy znajdują się w czołówce wyników wyszukiwania. Dobry kontakt z pracownikami, szybka reakcja na ewentualne zmiany, ale przede wszystkim satysfakcjonujące efekty to powody, dla których polecamy Grupę TENSE wszystkim, którzy poszukują profesjonalnego partnera do prowadzenia działań promocyjnych i pozycjonerskich w Internecie.

Współpracę z firmą Grupa TENSE w ramach kompleksowych działań SEO dotyczących strony www.aptekagemini.pl nawiązaliśmy w 2012roku. (…) Apteka zajmuje wysokie, stabilne pozycje na większość pozycjonowanych fraz, lista fraz kluczowych jest sukcesywnie powiększana. Profesjonalne wsparcie pracowników Grupy TENSE, ich wiedza oraz doświadczenie to największe atuty firmy.

W związku z rozwojem portalu homebook.pl zależało nam na znalezieniu agencji, której powierzymy przeprowadzenie audytu SEO w zakresie profilu linkowego domeny. Oprócz zbadania jakości odnośników i zebrania rekomendacji dotyczących dalszych działań off-page oczekiwaliśmy analizy wzrostu widoczności. Grupa TENSE świetnie wywiązała się z tego zadania. Otrzymaliśmy szczegółowy raport dotyczący profilu linkowego wraz z przykładami działań, które powinniśmy podjąć w celu rozwijania serwisu. Możemy polecić Grupę TENSE jako godnego zaufania partnera.

Z usług Grupy TENSE korzystamy od marca 2013 roku. Powierzyliśmy tej firmie pozycjonowanie kilku stron, w tym sklepu internetowego sklep.szpot.pl. Sprawne działanie oraz fachowość pracowników firmy mają swoje odbicie w uzyskiwanych pozycjach na wybrane frazy kluczowe. (…) Profesjonalne doradztwo, a także ciekawe pomysły pozwoliły nawiązać długotrwałą współpracę, z której jesteśmy zadowoleni. Polecamy firmę Grupa TENSE jako solidnego partnera biznesowego (…).

Dzięki dużemu zaangażowaniu m.in. w optymalizację treści zamieszczonych na stronie sklepu dość szybko mogliśmy zauważyć efekty w postaci lepszej widoczności w wyszukiwarkach. Pozycjonowanie spowodowało przyrost odwiedzin strony sklepu internetowego w czasie ostatnich lat o 13 000%.

Współpracę z Grupą TENSE rozpoczęliśmy od kampanii Google Ads. Bardzo dobre rezultaty kampanii przekonały nas o tym, żeby zaufać specjalistom agencji również w temacie pozycjonowania stron. (…) Nasze strony internetowe wymagały wielu zmian, ale dzięki licznym konsultacjom z pozycjonerem jesteśmy świadomi z czego wynikały poprawki i jaki wpływ mają na cały proces pozycjonowania. Powoli zaczynamy dostrzegać pierwsze efekty naszej wspólnej pracy, strony stają się widoczne na coraz większą liczbę fraz, na których nam zależy. Polecamy usługi Grupy TENSE każdej firmie poszukującego partnera otwartego na ścisłą współpracę i stawiającego rozwój biznesowy swojego klienta na pierwszym miejscu.

Specjaliści z Grupy TENSE rozbudowali naszą stronę internetową, wdrożyli nowe treści i przeprowadzili pełną optymalizację witryny. Dzięki ich pracy, wszystkie frazy kluczowe, na których nam zależało, sukcesywnie zdobywały wyższe pozycje. Teraz utrzymują się w TOP 10 wyników, a my cieszymy się rosnącą liczbą Klientów i zamówień.

Realizacja umowy przebiegała bez zakłóceń, podobnie jak kontakt z Opiekunem Handlowym. Wysoko cenimy sobie profesjonalne podejście Specjalistów Grupy TENSE do wykonywania swojej pracy, a rady, które od nich otrzymaliśmy, służyły nam do rozwijania firmy Mazamed.

Początkowo nasza strona internetowa była widoczna na jedną wybraną przez nas frazę, wraz z postępem prac, widoczność poprawiała się tak, aby ostatecznie niemal wszystkie interesujące nas frazy pojawiły się w TOP10, a wiele z nich także w TOP3. Lepsza widoczność strony w wyszukiwarce miała bezpośrednie przełożenie na efekty, czyli dużo większy ruch na stronie oraz zwiększenie liczby zapytań i wzrost liczby klientów zainteresowanych naszymi produktami.

Agencji jako jedynej udało się skutecznie wypozycjonować frazę „the north face” nie tylko dla tego sklepu, ale również kolejnego, który uruchomiliśmy po konsultacji z naszym partnerem biznesowym Grupa TENSE pod adresem thenorthface.pl. Zadowoleni z dotychczasowych wyników powierzyliśmy Grupie TENSE pozycjonowanie pozostałych naszych sklepów. (…) Możemy polecić usługi Grupy TENSE innym firmom, którym zależy na szybkim i skutecznym wypozycjonowaniu stron oraz na kompleksowej obsłudze klienta na każdym etapie współpracy.

Z Grupą TENSE współpracujemy w zakresie pozycjonowania. Razem z naszym doradcą i specjalistą SEO opracowaliśmy wspólnie plan działania, którego celem było umieszczenie naszej strony jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Firma podjęła się wypozycjonowania bardzo wielu fraz, z których aż 95% znajduje się w TOP10.

Dzięki kampanii Google Ads udało nam się zwiększyć rozpoznawalność marki na ważnych dla nas targach w Bostonie. Kompleksowo prowadzona kampania reklamowa przez specjalistów z Grupy TENSE poskutkowała pozyskaniem przez nas wielu wartościowych kontaktów. W ciągu kilku miesięcy znacznie obniżyliśmy także koszty pozyskania konwersji w wysoko konkurencyjnej branży. (…) Zaczynamy teraz współpracę na polu pozycjonowania naszej strony internetowej i z niecierpliwością czekamy na efekty.

Nasze oczekiwania co do wyników sprzedażowych zostały w pełni spełnione. Jesteśmy także zadowoleni z kontaktu ze specjalistą Google Ads, który na bieżąco wprowadza zmiany optymalizacyjne w kampaniach (…) Bardzo cenimy sobie współpracę z profesjonalistami. Polecamy usługi Grupy TENSE i jesteśmy pewni, że jeszcze nie jeden sukces osiągniemy dzięki naszej współpracy.

Pasja do skoków spadochronowych była we mnie od dawna. Rozpoczęcia związanej z nią działalności zawodowej było naturalnym krokiem. Skoki spadochronowe wymagają odwagi i silnego charakteru, który umożliwia stawianie sobie celów i ich osiąganie. W 2016 roku Grupa TENSE postawiła sobie za cel wypromowanie mojej usługi. Utworzona została strona strefaskoków.pl i rozpoczęto działania pozycjonujące. W strategii działań najważniejsze były frazy z nazwami miejscowości, w których świadczyliśmy usługę. Szybko zauważyłem efekty działań i rosnącą ilość zleceń.

Wszystkim przedsiębiorcom polecam usługi marketingowe świadczone przez Grupę TENSE.

Grupa TENSE zaczęła prowadzić dla nas usługi w zakresie marketingu w 2014 roku. W ciągu czterech lat mieliśmy okazję obserwować ich rozwój i wzrost kompetencji. Dedykowany doradca pomaga ustalić warunki współpracy, aby osiągnąć wyznaczone przez nas cele. W sprawie szczegółów na temat wykonywanych usług kontaktuje się z nami bezpośrednio specjalista ds. pozycjonowania, który zajmuje się naszą stroną internetową. Udziela fachowych konsultacji i informuje o swoich działaniach oraz wdrożonych optymalizacjach. Zarówno z doradcą, jak i specjalistą zawsze mieliśmy wzorowy kontakt. Dzięki takiej organizacji współpracy zawsze działamy efektywnie.

Współpraca z Grupą TENSE rozpoczęła się w 2011 roku, a do podpisania umowy przekonało nas profesjonalne podejście, cierpliwość opiekunów oraz udokumentowane efekty pracy. Kluczowe działania, które zostały przeprowadzone to przebudowa strony celem poprawy nawigacji oraz pozycjonowanie na frazy związane z lokalizacją i nazwami produktów. Widoczność naszych słów kluczowych osiąga wysokie wyniki, a co najważniejsze przekłada się bezpośrednio na naszą sprzedaż. Efekty współpracy były tak zadowalające, że postanowiliśmy powierzyć Grupie TENSE pozycjonowanie naszych dodatkowych stron produktowych oraz rozpocząć kampanię AdWords.

W 2015 roku potrzebowaliśmy marketingowego wsparcia naszej firmy, aby móc rozwijać działalność. Zdobywanie nowych klientów było coraz trudniejsze przez specyfikę branży. Doradca z Grupy TENSE stworzył dla nas indywidualną ofertę i wzbudził zaufanie od samego początku. Kontakt pomiędzy nami i specjalistą był bardzo częsty – wymienialiśmy się informacjami na temat kolejnych działań i możliwości oraz materiałów potrzebnych do uzupełnienia strony internetowej informacjami. Pozycje strony w wyszukiwarce regularnie rosną, dzięki czemu mamy coraz więcej zamówień. Nasza współpraca z Grupą TENSE opiera się na zaufaniu i wierzymy, że będzie trwała przez lata.

W sierpniu 2017 roku podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu współpracy z Grupą TENSE. (…) Optymalizacje serwisu pozwoliły na szybki wzrost pozycji na frazy, które były najbardziej wartościowe. Do dzisiaj prawie wszystkie wyrażenia z umowy utrzymują się w TOP10.

Obserwując efekty pozycjonowania naszej strony, zdecydowaliśmy się na prowadzenie płatnych kampanii Google Ads. Od początku efekty były więcej niż zadowalające. Działania te są wspierana przez prowadzenie marketingu wizerunkowego z wykorzystaniem mediów społecznościowych. Dzięki monitoringowi oraz analizie aktywności obecnych oraz potencjalnych klientów w grupach na Facebooku, mogliśmy lepiej poznać naszą grupę docelową i zoptymalizować swoją działalność marketingową. Obecnie razem pracujemy nad nową stroną internetową przychodni i czekamy na efekty.

Nasza współpraca z Grupą TENSE od samego początku przebiegała sprawnie i profesjonalnie. Wszystkim przedsiębiorcom rekomendujemy współpracę z Grupą TENSE.

Specjalisty ds. pozycjonowania szukaliśmy cztery lata temu. Podpisaliśmy umowę z Grupą TENSE i nie mamy czego żałować. W trakcie naszej współpracy zawsze czuliśmy się ważnym klientem. Wspólnie pracowaliśmy nad strategią i optymalizowaliśmy działania. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Większość fraz z umowy szybko pojawiła się w TOP10 i do dziś utrzymuje się na widocznych pozycjach.

Firma rozpoczęła współpracę z Grupą TENSE w kwietniu 2015 roku. Działania specjalistów agencji obejmują kompleksowe przygotowanie oraz zarządzanie kampaniami sezonowymi Google AdWords. (…) Dzięki kampaniom Google AdWords rozszerzone zostały działania promocyjne o kolejne medium, docierając do szerokiego grona osób z informacją o akcjach promocyjnych Chaty Polskiej. Współpraca z Grupą TENSE przebiega jak do tej pory wzorowo, specjaliści z tej firmy dzielą się wiedzą nie tylko z zakresu kampanii Google AdWords, ale także szeroko pojęte marketingu w Internecie.

Naszą współpracę z Grupą TENSE w zakresie kampanii Google AdWords zaczęliśmy w maju 2018 roku. Już od samego początku agencja obrała za cel maksymalizację przychodów, przy optymalnych wydatkach przeznaczonych na kampanię. Procesy wdrażane przez pracowników, w krótkim czasie przyczyniły się do osiągnięcia satysfakcjonujących efektów, a zamówienia w sklepie wzrastają z miesiąca na miesiąc. Jesteśmy więc pewni, że każda złotówka została wydana rozsądnie.

Grupa TENSE zajęła się reklamą internetową naszych usług w marcu 2018 roku. Celem kampanii było zwiększenie ilości zapytań telefonicznych o wykonanie usługi transportu mebli, przeprowadzek i utylizacji. Bardzo trudno było uzyskać dobre pozycje reklam i wymagało to uważnego i regularnego dostosowywania stawek oraz optymalizacji wyniku jakości słów kluczowych. Efekty udało się wypracować po przeprowadzeniu testów reklam i ich rozszerzeń oraz uzyskaniu danych nt. skuteczności landing page’y. Dzięki systematycznej pracy i know-how Grupy TENSE osiągnęliśmy pozycje reklam na pierwszej stronie wyników w wyszukiwarce a liczba zamówień wzrosła.

Dzięki współpracy z Grupą TENSE zasięg oferty mojego gabinetu bardzo się poszerzył. W wyniku dokonanych optymalizacji i ciągłych prac nad serwisem babyfizjo.pl, moje działania stały się widoczne w Internecie – strona niezmiennie utrzymuje się na najwyższych pozycjach wyszukiwania.
Poziom współpracy ze specjalistami tej agencji jest bardzo zadowalający. Polecam!

Firma jest naszym partnerem w ramach realizacji usług pozycjonowania naszej strony internetowej.
Współpracując z nami firma Grupa TENSE Sp. z. o.o. udowodniła, że jest sprawdzonym, rzetelnym i godnym zaufania partnerem oraz zasługuje na pozytywne rekomendacje.

Już po pierwszych miesiącach współpracy zaczęliśmy zauważać duże zmiany naszej widoczności w Internecie, a pierwsze optymalizacje wyniosły naszą stronę na pierwsze pozycje wyników wyszukiwania. Od tamtego czasu poziom świadczonych usług utrzymuje się na wysokim poziomie.
Polecamy tego partnera biznesowego.

Już po pierwszym tygodniu zauważyliśmy znaczną poprawę pozycji naszej strony gearup.aero w wyszukiwarce. Dodatkowo generowany jest także ruch poprzez kampanię AdWords. Wypracowane przez Specjalistów z Grupy TENSE wysokie pozycje są stabilne, a ich bezpośrednie przełożenie widoczne jest w rosnącym ruchu na stronie, a co najważniejsze, w stałym wzroście liczby klientów GearUp!

Współpracę z Grupą TENSE nawiązaliśmy w maju 2014 roku, w zakresie pozycjonowania sklepu internetowego oraz kampanii AdWords, w ramach których realizowana była między innymi kampania zakupowa. Wdrożone usługi przynoszą wysoce zadowalające efekty, a kompleksowe doradztwo, m.in. w zakresie doboru odpowiednich słów kluczowych, sprawiają, że nasza współpraca stale się rozwija.

Stopniowe wzrosty pozycji strony tłumaczenia-pwn.pl w wynikach wyszukiwania przynoszą obiecujące efekty. Mogliśmy liczyć na miłą, profesjonalną obsługę, fachowe wsparcie, pomysłowość doradcy w wyborze fraz kluczowych i ustaleniu korzystnego budżetu. Stały wgląd do podejmowanych działań pozwolił na osiągnięcie optymalnych rezultatów. Powyższe przykłady pozwalają nam mieć pewność na dalszych sukcesów osiąganych wspólnie z pomocą Grupy TENSE.

Do Grupy TENSE zwróciliśmy się w 2015 roku, od 15 lipca tego roku należymy do grona ich zadowolonych klientów. Zadaniem agencji było wypozycjonowanie naszej strony internetowej poznanfilmcommission.pl, z czego wywiązali się terminowo, profesjonalnie i rzetelnie. Wybrane wspólnie frazy kluczowe, charakterystyczne dla naszej branży, stopniowo zyskują satysfakcjonujące efekty, a strona wspina się coraz wyżej w wynikach wyszukiwania.

Na Grupę TENSE trafiliśmy w 2015 roku szukając firmy, która zapewni nam kompleksową opiekę marketingową w Internecie. Rzetelne i fachowe podejście, a także profesjonalne doradztwo sprawiło, że nawiązaliśmy współpracę, która zaowocowała stworzeniem sklepu internetowego www.meblepotocki.pl oraz jego pozycjonowaniem. Efekty pozycjonowania można było podziwiać już po niedługim czasie, co znacznie przyczyniło się do zwiększenia zainteresowania naszymi produktami.

Od początku pozytywnie zaskoczyła nas szybka i bezproblemowa komunikacja z przedstawicielami firmy oraz ich profesjonalizm i chęć pomocy oraz dopasowania świadczonych usług do naszych oczekiwań. Dzięki optymalizacji nastawionej przez firmę Grupa TENSE w krótkim czasie nasz sklep internetowy u wszystkich kluczowych słów znalazł się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Dzięki świetnym wynikom odwiedziny na stronach naszego sklepu wyraźnie wzrosły, a ilość zamówień powiększyła się o więcej niż 100%.

Rozpoczęliśmy w kwietniu 2015 roku pozycjonowanie naszych szkół. Szybkie efekty i rozwiązania optymalnie dobrane do naszych potrzeb zaowocowały rozbudowaniem współpracy o kampanie linków sponsorowanych. Dzięki fachowemu doradztwu w zakresie wizerunku naszych szkół od początku 2016 roku Grupa TENSE prowadzi dla Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Warszawie profil na Facebooku. (…) Ciągle rosnąca satysfakcja ze współpracy pozwala nam pochwalić i zarekomendować Grupę TENSE jako profesjonalną i kreatywną agencję marketingu internetowego.

(…) Mając na uwadze dynamiczną branżę internetową, stale rosnące oczekiwania internautów i wygodę naszych klientów postanowiliśmy zaufać Grupie TENSE w zakresie prac związanych z modyfikacją strony, założeniem domeny i skonfigurowaniem serwera czy stworzeniem poczty. Podczas wykonywanych przez firmę zadań byliśmy w ciągłym kontakcie zarówno z doradcą, jak i zespołem IT bezpośrednio odpowiedzialnym projekt. Oferta została dostosowana do naszych oczekiwań i aktualnych trendów w branży internetowej, a efektami chwalimy się na co dzień na stronie cynamon-catering.pl.

Skorzystaliśmy z usług Grupy TENSE w zakresie pozycjonowania i projektu graficznego dwóch stron RWD z systemem CMS. Przebieg projektów był dla nas wysoce satysfakcjonujący – prace odbywały się sprawnie, terminowo, zgodnie z naszymi zaleceniami i pod czujnym okiem specjalistów oraz doradców Grupy. Dzięki fachowemu wsparciu w kwestii fraz kluczowych, udało nam się uzyskać dobre pozycje w wynikach wyszukiwania. Regularnie odnotowujemy zwiększony ruch na obu stronach, które przyciągają klientów profesjonalnym wyglądem.

Z Grupą TENSE współpracujemy od 2013 roku w zakresie pozycjonowania naszej strony. Wypracowane wtedy pozycje wciąż utrzymują się wysoko, bo w pierwszej dziesiątce wyników. Współpraca cały czas przebiega satysfakcjonująco. Najpierw firma zyskała nasze zaufanie, zdobywając optymalne wyniki pozycjonowania zaledwie po kilku miesiącach od startu całego procesu, a następnie ugruntowała pozytywną opinię na temat jej zespołu, oferując nam kompleksowe usługi, w tym marketingowe, i świadcząc je na najwyższym poziomie.

Dzięki doświadczeniu oraz fachowej wiedzy pracowników Grupy TENSE strona internetowa www.soltec.sklep.pl osiąga imponujące statystyki wejść ora wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Zdecydowanym atutem firmy jest terminowość, profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. (…) Serdecznie polecam usługi firmy Grupa TENSE wszystkim tym, którzy chcą, aby ich strona internetowa znalazła się a najwyższych pozycjach wyszukiwania, a statystyki wejść rosły w zadowalającym tempie.

Pragnę polecić usługi Grupy TENSE osobom poszukującym rzetelnego wykonawcy strony internetowej. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie, mogłem polegać na pracownikach firmy zakresie doradztwa i fachowych porad, a stworzona przez nich strona www.technikagrzewcza-poznan.pl spełnia założone przeze mnie wymagania dotyczące responsywności oraz grafiki dopasowanej do specyfiki branży.

W podziękowaniu za dotychczasową współpracę chciałbym wyrazić swoje uznanie dla Grupy TENSE, której zespół zaprojektował oraz wykonał naszą stronę internetową www.furorapracowniafryzur.pl. Firma służyła fachowym doradztwem w zakresie przygotowania strony pod kątem pozycjonowania. (…) Zespół zaproponował ciekawe pomysły, z których wiele zostało z sukcesem wdrożonych.

Agencja wykazała się profesjonalizmem w trakcie wykonywania zadania, jakim było stworzenie responsywnej strony internetowej opartej na systemie CMS, a także przygotowanie indywidualnego projektu graficznego. Firmę zdecydowanie cechuje przyjazna atmosfera, miła obsługa oraz profesjonalne doradztwo. Wszystkie uwagi, które zgłaszaliśmy w trakcie projektu były brane pod uwagę i natychmiast rozpatrywane. Ponadto nasza strona jest skutecznie pozycjonowana, a osiągane przez nią pozycje w wynikach wyszukiwania generują dodatkowy ruch oraz zapytania klientów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu prac nad stroną. Począwszy od przedstawienia naszej koncepcji, przygotowania projektów, poprzez poprawki oraz wdrożenie, strona była wykonywana sprawnie w założonych ramach czasowych (…). Przejrzysta i atrakcyjna forma wspaniale odzwierciedla charakter naszej szkoły. (…) Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Grupą TENSE firmom, którym zależy na nowoczesnej stronie internetowej, dopasowanej do potrzeb i oczekiwań klientów.

Grupa TENSE wykonuje pozycjonowanie naszej strony www.poscielrodzinie.pl od 2015 roku. Wysokie standardy obsługi klienta, profesjonalizm oraz fachowość pozwalają nam rekomendować Grupę TENSE jako solidną firmę optymalizującą oraz pozycjonującą strony internetowe. Pracownicy Grupy TENSE są osobami niezwykle kreatywnymi, ich sugestie oraz skuteczna praca skutkuje wysoką pozycją naszej firmy w wyszukiwarkach internetowych.

Firma „Asgard – wycieczki do Islandii” współpracuje z Grupa TENSE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa od 04 grudnia 2015 roku. Grupa TENSE jest niezawodnym partnerem. Profesjonalna obsługa klienta znacząco wyróżnia się pośród konkurencji. Solidny kontakt i godne zaufania doradztwo jest warte polecenia. Efekty pracy były widoczne na długo przed wyznaczonym terminem. Otwarcie i z przyjemnością rekomendujemy Grupa TENSE jako firmę wyróżniającą się profesjonalizmem na najwyższym poziomie.

W imieniu firmy Kartop pragnę zarekomendować usługi Grupy TENSE w zakresie projektowania strony www, jak również pozycjonowania. Stworzyli dla nas od podstaw responsywny sklep internetowy razem z spersonalizowanym projektem graficzny. Firma zajęła się również wypozycjonowaniem strony, a wyniki przynoszą zadowalające efekty. Fachowa obsługa, również na etapie wdrożenia strony, a także doradztwo i rzetelne podejście sprawiają, że możemy polecić Grupę TENSE innym firmom poszukującym partnera w biznesie internetowym.

Współpracę z Grupą TENSE rozpoczęliśmy w marcu 2016 roku, a już możemy mówić o niezwykle satysfakcjonujących wynikach! Po wspólnym omówieniu celów i analizie naszej strony, udało nam się wraz z doradcą i pozycjonerem ustalić listę 15 najbardziej interesujących nas, prestiżowych dla naszej branży fraz kluczowych i wzbogacić ten proces o dodatkowe frazy długiego ogona. Efekty przyszły szybko i do tej pory wszystkie frazy utrzymują się w TOP10. W związku z tym, planujemy powierzyć firmie pozycjonowanie jeszcze jednej naszej domeny.

Z Grupą TENSE współpracujemy od sierpnia 2019 i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, jakie daje nam pozycjonowanie strony. Ruch na stronie jest kilka razy większy niż wcześniej, mamy coraz więcej klientów. To bez wątpienia zasługa specjalistów Grupy TENSE. Znają się na swojej pracy i doradzają nam jak poprawić stronę i w którym kierunku rozwijać firmę w Internecie. W pełni mogę polecić Grupę TENSE jako godną zaufania agencję marketingu internetowego.

Rozpoczęliśmy współpracę w 2013 roku i już od 7 lat jesteśmy zadowolonymi klientami. Specjaliści z TENSE nieustannie pracują nad optymalizacją naszej strony, utrzymują wszystkie słowa kluczowe na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania, doradzają nam jak poprawiać i modernizować stronę, aby utrzymywać zainteresowanie naszych klientów, oraz zdobywać nowych.