ul. Wolsztyńska 5, poziom II 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Deloitte Technology Fast 50 Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Sprzedajesz w Internecie? Chcesz podwoić, a może nawet zwielokrotnić swoje zyski? Wyprzedź konkurencje i znajdź się na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania!

Skontaktuj się z nami! Wypozycjonujemy Twój sklep internetowy w modelu płatności dostosowanym do Twoich potrzeb.

Dzięki nam w TOP 3 znalazły się dziesiątki sklepów internetowych. Napisz do nas i zaufaj najlepszym specjalistom, dzięki którym osiągniesz sukces w Internecie.

Co wyróżnia pozycjonowanie sklepów internetowych?

Portale e-commerce to zazwyczaj serwisy bardzo rozbudowane, a skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych wymaga dużej wiedzy oraz doświadczenia. Nasz zespół specjalistów z dużym zaangażowaniem podchodzi do każdego projektu e-commerce, a spektakularne efekty działań pozycjonerskich często zaskakują Klienta.

Przy serwisach e-commerce wykorzystujemy model pozycjonowania long tail (inaczej pozycjonowanie szerokie lub długi ogon). Celem tego typu pozycjonowania sklepu internetowego jest wybranie i skuteczne wypozycjonowanie dużej liczby fraz, które pozwolą dotrzeć zarówno do Klienta poszukującego konkretnego artykułu lub usługi, jak i do tego, który ma potrzebę skorzystania z Twojej oferty, jednak nie jest zdecydowany na określony produkt.

Wieloletnie doświadczenie w branży SEO oraz skuteczna strategia doboru fraz kluczowych pozwala nam efektywnie pozycjonować każdy sklep internetowy, niezależnie od branży.

Ważnym aspektem przy promocji sklepu internetowego jest również dokładna i regularna optymalizacja. Nasi specjaliści pomogą zoptymalizować strukturę serwisu z dużą liczbą podstron, by była ona zarówno czytelna oraz przyjazna dla użytkownika, jak i dobrze oceniana przez algorytmy Google.

Pozycjonowanie sklepów internetowych nie ma przed nami tajemnic. Naszą skuteczność potwierdzają referencje od zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nami i ciesz się galopującym rozwojem biznesu!

Co zyskujesz, korzystając z usługi pozycjonowania sklepu internetowego?

Większa konwersjaWiększa konwersja
Celem w e-commerce jest przede wszystkim rosnąca sprzedaż. Pozycjonowanie szerokie i optymalizacja sklepu pozwoli na uzyskanie większej konwersji. Dzięki temu zwiększysz zyski swojej firmy oraz rozszerzysz grono nowych Klientów.

Precyzyjnie dobrane frazyPrecyzyjnie dobrane frazy
Doradcy Klienta z Grupy TENSE wybiorą frazy w modelu pozycjonowania long tail, który pozwala dotrzeć do znacznie większej liczby internautów zainteresowanych Twoimi produktami oraz zwiększyć zasięg reklamy Twojej firmy.

Skuteczna promocja sklepu internetowegoSkuteczna promocja sklepu internetowego
Przy pomocy wielu działań dodatkowych efektywnie wypromujemy Twój sklep internetowy. Skutecznie wykorzystamy narzędzia Google. Założymy mapę dla stacjonarnego punktu sprzedaży, dzięki czemu będziesz widoczny również dla Klientów korzystających z aplikacji Miejsca Google. Wprowadzimy Twoją markę w świat mediów społecznościowych, gdzie otworzysz się na kontakt z Klientem oraz wpłyniesz na jego lojalność wobec Twojej firmy. Wykorzystamy wyszukiwarkę grafik do promocji sklepu internetowego. Stworzymy skuteczną kampanię Google AdWords. Dostosujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb, dzięki czemu będziesz miał szansę skorzystać ze skutecznej reklamy sklepu internetowego i wypromować swoją firmę zgodnie z założonym celem.

Spójna strategiaSpójna strategia
Opracowując plan pozycjonowania sklepu internetowego, każdorazowo pamiętamy, by był on spójny z założeniami strategii marketingowej firmy. Dzięki skutecznej komunikacji reklamowej połączonej z profesjonalnym pozycjonowaniem i optymalizacją sklepu umocnimy pozycję Twojej firmy jako specjalisty branży.

Masz swój sklep internetowy?
Pomożemy Ci sprzedawać więcej niż konkurencja! Skontaktuj się nami, a przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Zaufali nam:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!