Menu
Pozycjonowanie stron w agencji SEO/SEM
Content marketing

Chcesz prowadzić w internecie długofalowe działania dopasowane do potrzeb konkretnej grupy docelowej? Szukasz sposobu na to, jak zbudować lojalne grono odbiorców, którzy zmienią się w Twoich Klientów? To wszystko możesz uzyskać dzięki content marketingowi!

Publikowanie wartościowych treści dobranych do tego, czego oczekują od Ciebie użytkownicy, pomoże im w dotarciu na Twoją witrynę. Wybierając content marketing, dzielisz się swoją wiedzą m.in. w artykułach sponsorowanych oraz we wpisach blogowych. Marketing treści, jako jeden z elementów content marketingu, pozwala na różnorodność! Internauci docenią też wszelkie poradniki, rankingi, a także wyczerpujące opisy oferty i poszczególnych produktów.

  Bezpłatna wycena

  Copywriting
   
  Copywriting w języku angielskim
   
  Prowadzenie bloga
   
  Influencer marketing
   
  Artykuły sponsorowane
   

  Jakie działania obejmuje content marketing?

  Copywriting

  Nie ma content marketingu bez copywritingu! Każda witryna internetowa potrzebuje treści – na stronę główną, podstrony z ofertą, a także opisy produktów i kategorii. Dobry content od Grupy TENSE będzie:

  • zoptymalizowany pod roboty wyszukiwarek – wspierając strategię pozycjonowania,
  • ciekawy dla użytkowników,
  • poprawny językowo.
  Copywriting angielski

  Usługa angielskiego copywritingu to świetny pomysł na dotarcie do nowych odbiorców spoza Polski.

  Jeśli jesteś przedsiębiorcą chcącym rozwinąć swój biznes za granicą – to strzał w dziesiątkę! Na Twojej stronie internetowej opublikujemy treści, które wysoko ocenią zarówno anglojęzyczni użytkownicy, jak i algorytmy Google’a.

  Blog firmowy

  Artykuły, które napiszą nasi copywriterzy, pomogą pozyskać ruch z organicznych wyników wyszukiwania.

  Teksty na firmowego bloga z założenia poprawiają również pozycje w wynikach Google’a dla wybranych słów kluczowych. Wniosek jest prosty – na Twojej stronie może wzrosnąć liczba odwiedzin unikalnych użytkowników.

  Content publishing – artykuły sponsorowane

  Pokaż, że jesteś ekspertem w branżowych mediach!

  Wybierzemy dla Ciebie strony o odpowiedniej tematyce, wiarygodności i zasięgu, na których opublikujemy artykuły sponsorowane. Content z linkami do Twojej strony zwiększy efektywność pozycjonowania, a także wpłynie na rozpoznawalność Twojej marki w Internecie.

  Influencer marketing

  Rozpoznawalny twórca internetowy tworzy materiał promujący Twój produkt i udostępnia go w mediach społecznościowych – tak w skrócie działa influencer marketing.

  Zadbamy o promocję Twojego biznesu na Facebooku, Instagramie, YouTube’ie czy blogu z udziałem influencerów o dopasowanych zasięgach. Da Ci to przewagę nad konkurencją!

  content-marketing-tło

  Czym jest i wyróżnia się dobry content marketing?

  Buduje tematyczność strony internetowej

  Pokażemy, że naprawdę znasz się na tym, co robisz! Dzięki dopasowanemu contentowi zbudujemy wiarygodność marki, a tym samym zaufanie odbiorców.

  Obejmuje różne kanały komunikacji

  Wykorzystamy różne media (artykuły sponsorowane, wpisy blogowe, influencer marketing) dopasowane do użytkowników, aby zwiększyć szansę na dotarcie do nowych klientów.

  Odpowiada na potrzeby użytkownika

  W treściach od Grupy TENSE internauci odnajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a także dowiedzą się szczegółów dotyczących Twoich usług lub oferty.

  Uwzględnia standardy SEO

  Content lubi się z SEO! Dlatego treści nasycamy frazami kluczowymi i umieszczamy w nich linki, które skutecznie wspierają działania z zakresu pozycjonowania.

  Ma zrozumiały i czytelny przekaz

  Co wyróżnia skuteczne treści w Internecie? Są przyjazne w odbiorze, bezbłędne, a także zawierają wartościowe informacje. I właśnie to gwarantujemy w Grupie TENSE!

  Co zyskasz dzięki content marketingowi?

  większy ruch na stronie
  Większy ruch na stronie

  Interesujące treści od naszych copywriterów skutecznie przyciągną internautów do Twojej strony www. Dzięki temu zwiększą się szanse na skorzystanie z Twojej oferty.

  lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania
  Lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania

  Content marketing jest świetnym uzupełnieniem pozycjonowania i pomoże firmowej witrynie zdobyć najwyższe miejsca w Google’u. Wiemy jak połączyć te dwie dziedziny!

  widoczność w wynikach organicznych
  Widoczność w wynikach organicznych

  Musisz dać się znaleźć w Internecie, jeśli chcesz osiągnąć swoje cele biznesowe. Lepsza widoczność to większa wiarygodność marki – a my Ci w tym pomożemy!

  rozpoznawalnośc marki
  Rozpoznawalność marki

  Pozytywny wizerunek oraz popularność budują zaufanie i zachęcają internautów, żeby dołączyli do grona Twoich klientów. Zadbamy więc o dostarczanie im dobrego contentu!

  więcej sposobów prezentacji oferty
  Więcej sposobów na prezentację oferty

  Content marketing daje możliwość na wykorzystanie dodatkowych kanałów promocyjnych – poza stronami produktowymi – w których będziemy prezentować Twoją ofertę!

  Uzyskaj wycenę swojego content marketingu.
  Bezpłatna wycena

  Realizacja działań content marketingowych w Grupie TENSE krok po kroku

  brief content marketing
  Brief

  Na samym początku poznajemy Twój biznes.

  Dowiadujemy się, jaki masz budżet, a także cele. W odpowiedzi na przesłane zapytanie przedstawiamy Ci wycenę i zakres działań, który jesteśmy w stanie wykonać.

  wycena
  Wycena

  Opiekun z Działu Handlowego naszej agencji zaprezentuje Ci wycenę działań, które zrealizujemy w ramach budżetu, który wskażesz. Po otrzymaniu podpisanej umowy nasi specjali ści rozpoczną pracę nad Twoją witryną.

  strategia
  Strategia

  Tworzenie contentu dla Twojej strony internetowej rozpoczniemy od analizy Twoich potrzeb.

  Sprawdzimy zawartość strony www i Twoją konkurencję. Zaproponujemy kierunki rozwoju marki w Internecie oraz dopasujemy odpowiednie formy contentu.

  realizacja content marketingu
  Realizacja

  Po ustaleniu z Tobą najistotniejszych celów marketingowych przejdziemy do realizacji ustaleń z umowy.

  Przydzielimy zadania poszczególnym specjalistom oraz zadbamy o terminowe wykonania. To niezbędne do osiągnięcia wyznaczonych celów.

  akceptacja
  Akceptacja

  Gotowe treści, które mają zostać opublikowane, wysyłamy do Twojej akceptacji przed ich wdrożeniem.

  Masz kontrolę nad contentem pojawiającym się na stronie. Jeśli będziesz mieć uwagi np. do tekstów, które napisaliśmy, z chęcią wysłuchamy Twoich sugestii.

  wdrożenie
  Wdrożenie

  Materiały, które zaakceptowałeś, przekazujemy do wdrożenia – na firmowego bloga, do wydawcy wybranego portalu (przy artykułach sponsorowanych) lub do internetowego twórcy (w ramach usługi influencer marketingu).

  raportowanie
  Raportowanie

  Co miesiąc przekażemy Ci raport z wykonanych prac.

  Będzie on dokładnie wskazywał usługi, które wykonaliśmy dla Twojej marki w ramach obowiązującej umowy. Takie podsumowanie pozwoli Ci na weryfikację naszych działań już po ich wdrożeniu.

  Co zyskujesz, gdy wybierasz content marketing w Grupie TENSE?

  szybka i sprawna realizacja
  Szybką i sprawną realizację usług content marketingowych

  Nasi copywriterzy, specjaliści content marketingu oraz korektorzy dbają o to, żeby wszystkie artykuły jak najszybciej trafiały do publikacji, a zaplanowane działania z influencerami wspierały przyjętą strategię marketingową.

  poprawna treść
  Poprawną treść od profesjonalnych copywriterów

  Doświadczeni copywriterzy tworzą wysokiej jakości treści z wykorzystaniem języka korzyści dobranego do grupy docelowej. Zwracamy uwagę na stylistykę, interpunkcję, poprawność językową tekstów, a także trafność wszystkich materiałów powiązanych z Twoją marką.

  opieka ekspertów
  Opiekę ekspertów na każdym etapie współpracy

  Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Grupą TENSE, nad realizacją usług na Twojej stronie będą czuwać specjalista content marketingu, specjalista SEO i opiekun klienta. Każdy z nich chętnie podzieli się uwagami, a także branżowymi poradami i wskazówkami.

  szansa na nowych odbiorców
  Szansę na dotarcie do nowych odbiorców

  Chcesz otworzyć się na nowych klientów? Dzięki marketingowi wizerunkowemu oraz influencer marketingowi poznasz zachowania konkretnych użytkowników, zbadasz ich sentyment do Twojej marki, a także poznasz jej odbiór w Internecie.

  tresci zoptymalizowane pod kątem SEO
  Treści odpowiednio zoptymalizowane pod SEO

  Gdy wybierzesz działania copywritingowe w Grupie TENSE, zaproponujemy Ci unikalny, skuteczny content zawierający frazy kluczowe i linki. Pomoże on Twojej witrynie zająć wyższe pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania.

  marketing tresci - tło - zaufali nam

  Zaufali nam

  W Grupie TENSE współpracujemy z ponad dwoma tysiącami klientów. Pod naszą opieką znajdują się strony z najróżniejszych branż. Średni czas trwania umowy w naszej agencji to 4 lata i 3 miesiące. Poznaj klientów, którzy nam zaufali!

  sygnet
  Wyróżnienia i nagrody

  Regularnie zajmujemy wysokie pozycje w wielu konkursach. Możemy pochwalić się wyróżnieniami wręczanymi nie tylko przez polskie, ale też zagraniczne kapituły, w tym:

  Wyróżnienie w kategorii Kampania SEO 2019
  Nominacja do nagrody w kategorii Best low budget campaign (SEO) 2020
  Pierwsze miejsce w kategorii Best low budget campaign (SEO) 2020

  Nasza agencja od lat zajmuje wysokie pozycje w rankingach firm i przedsiębiorstw. Z dumą chwalimy się wyróżnieniami, takimi jak:

  Forbes
  Deloitte 2017
  Deloitte 2018
  Europe's Fastest Growing Companies
  Poznański LIDER Przedsiębiorczości
  Gazele Biznesu

  Działania Grupa TENSE mają istotny wpływ na widoczność naszych klientów w sieci. W naszej agencji podejmujemy współpracę wyłącznie z doświadczonymi specjalistami. Mają oni wieloletni staż pracy w wielu obszarach digital marketingu. Cieszą się uznaniem w branży i są aktywnymi uczestnikami najważniejszych eventów, w tym:

  SEO Meetup
  Targi eHandlu
  Festiwal SEO Katowice
  semKRK

  Ich wypowiedzi cytują również serwisy i prasa branżowa, m.in.:

  whitepress
  Puls Biznesu
  Online Marketing Magazyn
  DailyWeb
  interaktywnie.com
  Radio Poznań
  Majestic SEO
  wirtualnemedia.pl
  Nowy Marketing
  eGospodarka.pl
  BRIEF.PL

  Jesteśmy jedną z najlepszych agencji SEO w Polsce. Chętnie uczestniczymy w wydarzeniach, które organizują nasi partnerzy biznesowi. Dzięki temu możesz nas usłyszeć między innymi u:

  semrush
  skyshop

  Tworzymy raporty i artykuły eksperckie poruszające najważniejsze problemy, np.:

  „eCommerce w Polsce 2019”
  „Jak koronawirus zmieni SEO?”

  Podstawową wartością, którą się kierujemy, jest edukowanie klientów. Często udostępniamy darmowe materiały, dzięki którym mogą poznać tajniki prowadzenia e-biznesu.

  Wydajemy e-booki oraz prowadzimy webinary pozwalające dodatkowo samodzielnie rozwijać swój biznes. Nasza wiedza jest potwierdzona certyfikatami Google. Jesteśmy agencją ze statusem Google Partner Premier z zakresu Google Ads i uczestnikiem programu Google Rising Stars.

  Uzyskaj wycenę swojego content marketingu.
  Bezpłatna wycena

  Najczęściej zadawane pytania

  FAQ - pytania i odpowiedzi

  Zebraliśmy najczęściej zadawane pytania przez naszych nowych klientów. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje – skontaktuj się z nami.

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Udzielimy odpowiedzi i wyjaśnimy niejasne kwestie.

  Skontaktuj się z nami
  • Jaka jest różnica pomiędzy copywritingiem a content marketingiem?

   Copywriting to pisanie tekstów reklamowych oraz zgodnych z SEO.

   Z kolei content marketing to szersze pojęcie. Polega przede wszystkim na publikowaniu treści użytecznych dla określonej grupy docelowej. Celem content marketingu jest przyciągnięcie uwagi jak największej liczby potencjalnych klientów.

  • Gdzie będziecie publikowali artykuły sponsorowane?

   Dokładne miejsca publikacji dobieramy zawsze po konsultacji z klientem.

   Nasze propozycje dopasowujemy do Twoich oczekiwań, strategii widoczności marki oraz dostępnego budżetu. Pod uwagę bierzemy m.in. liczbę unikalnych użytkowników, wskaźniki jakości domeny (ang. Trust Flow, Citation Flow), a także firmowe dobre praktyki tworzenia i publikacji treści.

  • Dlaczego moja firma powinna skorzystać z monitoringu mediów?

   Dzięki monitoringowi mediów, a także pozostałym usługom wchodzących w skład marketingu wizerunkowego, otrzymujesz dokładne raporty o tym, jak „mówi się” o Twojej marce w Internecie. Możesz reagować na negatywne opinie, ale też lepiej poznawać swoich odbiorców.

  • Jakie treści piszecie w Grupie TENSE?

   W naszej agencji proponujemy tworzenie treści, które są niezbędne do prowadzenia skutecznych działań marketingu internetowego. Nasi copywriterzy napiszą dla Ciebie:

   • teksty na strony internetowe,
   • artykuły blogowe,
   • wpisy sponsorowane,
   • opisy kategorii i produktów,
   • teksty zapleczowe,
   • teksty do katalogów firm,
   • na landing page.
  • Z jakich źródeł korzystacie przy tworzeniu treści na witryny?

   Nasi copywriterzy inspirują się źródłami internetowymi – dostępnymi na portalach tematycznych oraz branżowych. Wykorzystują zdobytą tam wiedzę, ale nigdy nie duplikują treści. Możesz również przesłać specjaliście content marketingu dodatkowe materiały.

  • Jaki muszę mieć budżet, żeby skorzystać z usługi copywritingu angielskiego?

   W naszej agencji wychodzimy z założenia, że w biznesie należy być elastycznym. Dlatego zawsze proponujemy Ci rozwiązanie dostosowane do Twoich możliwości finansowych. Przedstaw nam swoje potrzeby, a znajdziemy optymalną propozycję!

  • Czy influencer marketing jest dla mnie?

   Influencer marketing to promocja, w którą warto zainwestować bez względu na rodzaj prowadzonego biznesu. Wsparcie influencera i jego odbiorców pozwala zdobyć duże zasięgi. To dobry dodatek do długofalowego inwestowania w content oraz reklamę natywną.

  W co warto zainwestować poza content marketingiem?

  Pozycjonowanie – SEO

  Pozycjonowanie to jedna z najpowszechniejszych metod pozyskiwania ruchu z wyników wyszukiwania.

  Dobrze dobrana strategia pozwala użytkownikom łatwiej odnaleźć Twoją stronę www, na której będą mogli dokonać zakupu lub innej konwersji.

  Sprawdź

  Facebook Ads

  Realizujemy kampanie Pay Per Click (PPC) na Facebooku, Instagramie, Messengerze i Audience Network Facebooka.

  Reklama w social media to doskonałe uzupełnienie innych działań digitalmarketingowych. Może wpłynąć na rozpoznawalność marki, a także na liczbę konwersji.

  Sprawdź

  Allegro Ads

  Prowadzimy działania marketingowe w jednym z największych portali aukcyjnych i ogłoszeniowych w Polsce.

  Dzięki reklamom na Allegro masz szansę zwiększyć sprzedaż produktów w tym serwisie. Taka forma promocji jest dodatkowym źródłem konwersji poza Twoim sklepem internetowym.

  Audyt SEO

  To weryfikacja strony w obszarach off-page oraz on-page.

  Przeanalizujemy firmową witrynę i poddamy audytowi serwisy konkurencji. Wnioski, które otrzymasz, rozwiną Twoją stronę i ułatwią planowanie kolejnych działań biznesowych.

  Sprawdź

  Szkolenia i konsultacje

  Prowadzimy szkolenia i konsultacje z zakresu SEO oraz innych form marketingu internetowego.

  Możemy je zorganizować w siedzibie Twojej firmy lub zaprosić Twój zespół do naszego biura w Poznaniu. Jeśli nie możesz się z nami zobaczyć osobiście, przeprowadzimy transmisję na Zoomie lub YouTube’ie.

  Tworzenie stron

  Projektujemy i programujemy strony internetowe, które są responsywne i przyjazne dla wyszukiwarek.

  Stworzymy dla Ciebie stronę z intuicyjnym panelem zarządzania, na którym możesz oprzeć swoją stronę usługową lub sklep internetowy. Serwisy tworzymy z myślą o optymalizacji SEO.

  Sprawdź

  Analityka internetowa

  Poza audytami SEO przeprowadzamy też audyty analityki internetowej.

  Wdrażamy takie narzędzia jak np. Google Analytics, Hotjar czy Yandex Metrica. Weryfikujemy poprawność zliczania użytkowników oraz konwersji. Wprowadzamy mechanizmy liczące mikro i makro zdarzenia, dostarczamy rekomendacje, a także analizujemy hipotezy.

  Sprawdź

  Badania UX

  Oferujemy analizę obszaru UI/UX (ang. User Interface, User Experience).

  Sprawdzamy stan witryny, wskazujemy elementy, dzięki którym użytkownicy mogą sprawniej poruszać się po stronie. Przekłada się to na wzrost liczby konwersji. Nasze rekomendacje przygotowujemy na podstawie szczegółowych analiz, wykorzystując dedykowane narzędzia.

  Sprawdź

  Badania z użytkownikami

  Opracowujemy kompleksowe badania na podstawie interakcji użytkowników z Twoją stroną.

  Rekrutujemy osoby, z którymi przeprowadzamy badanie na podstawie opracowanych wcześniej scenariuszy i pytań. Testujemy strony, aplikacje, a nawet odbiór oferty albo katalogu produktowego. Przedstawiamy wnioski i rekomendujemy zmiany. Dajemy Ci wgląd w opinie użytkowników!