Menu

Projektowanie stron internetowych Warszawa

Czy wiesz, że strona www to dziś podstawowe źródło informacji o firmie i zarazem jej najważniejsza wizytówka w sieci?

Przyciągaj internautów niebanalnym designem, funkcjonalnością oraz perfekcyjnym dopasowaniem do urządzeń mobilnych. Zleć specjalistom z Grupy TENSE tworzenie strony internetowej w Warszawie i zyskaj serwis idealnie odpowiadający Twoim potrzebom.

Naszą domeną są nowoczesne, skuteczne sprzedażowo, responsywne strony internetowe, projektowane dla firm, sklepów oraz Klientów indywidualnych. Jeśli obszarem, na którym świadczysz swoje usługi, jest Warszawa, lub tu znajduje się siedziba Twojej firmy, z pewnością wiesz, z jak silną konkurencją masz do czynienia. Funkcjonalna, intuicyjna witryna to skuteczne narzędzie, które pozwoli Ci osiągnąć przewagę nad rywalami z branży.

Już dziś skontaktuj się z nami, powiedz, czego oczekujesz i zyskaj bezpłatną wycenę swojej nowej strony www.

  Wypełnij formularz, aby zamówić bezpłatną wycenę

  Zaufali nam
  logo Warta
  logo Sowa
  logo Alleco
  logo Kubenz
  logo Gemini
  Politechnika Poznańska

  Projektowanie stron www w Warszawie – co możemy Ci zaproponować?
  Zajmujemy się tworzeniem stron od 2009 roku i nigdy nie zrealizowaliśmy dwóch identycznych projektów. Wiemy, że każdy z naszych Klientów ma indywidualne potrzeby, na które odpowiadamy precyzyjnie i kompleksowo.

  tworzenie stron opartych o cms
  Projekty stron www opartych o system CMS
  projektowanie stron www
  Tworzenie sklepów internetowych wraz z ich wdrożeniem
  projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych
  Programowanie aplikacji webowych oraz mobilnych
  pełne wsparcie programistów
  Wsparcie zespołu najlepszych programistów

  Stawiamy na projektowanie stron www, które są

  Responsywne (z ang RWD - Responsive Web Design)

  Jak podaje Statcounter, już ponad 53% łącznego ruchu w internecie generują urządzenia mobilne. Tworzenie serwisów dopasowanych do różnych wielkości ekranów to dziś konieczność, którą uczyniliśmy naszym największym atutem. Zlecając nam projekt strony internetowej, zyskujesz pewność, że będzie ona idealnie dopasowana do laptopów, komputerów PC, smartfonów oraz tabletów.

  Przyjazne wyszukiwarkom i gotowe do pozycjonowania

  Już na etapie planowania, budowy oraz projektowania stron www zwracamy uwagę na poszczególne elementy oraz strukturę, które wpływają na efektywność działań SEO oraz widoczność strony w wyszukiwarkach. Lepsza widoczność oraz wyższe pozycje to większy ruch na stronie, czyli więcej potencjalnych Klientów korzystających z Twojej oferty.

  Połączone z Google Analytics

  Najlepsi programiści nie tylko stworzą i odpowiednio zoptymalizują Twoją witrynę, ale również zintegrują ją z Google Analytics. To zaawansowane, bezpłatne narzędzie pozwoli Ci szczegółowo monitorować ruch na stronie, dostarczając wielu cennych informacji o użytkownikach oraz konwersjach. Dzięki analityce internetowej zyskasz pełną kontrolę nad swoim serwisem i zaplanujesz jeszcze skuteczniejsze działania marketingowe.

  Projektowanie www Warszawa – zobacz nasze portfolio

  Zastanawiasz się, czego możesz oczekiwać, zlecając nam robienie strony internetowej? Sprawdź nasze portfolio i zobacz, co potrafią nasi programiści!

  realizacja strony internetowej sammli
  Portfolio - realizacja 2
  portfolio tworzenia stron internetowych
  realizacja strony online

  Pakiet korzyści!
  Zyskaj kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy

  Najlepsza technologia

  Realizując nasze nowoczesne strony internetowe, wykorzystujemy najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią – WordPress. Prosta obsługa, nieograniczone możliwości rozbudowy, kompatybilność z wieloma zewnętrznymi narzędziami oraz niskie koszty to najważniejsze walory, jakie oferuje ten CMS.

  Pomoc w trakcie wdrażania zmian

  Chcesz zmodyfikować swoją stronę www, unowocześnić ją lub zwiększyć funkcjonalność? W ramach współpracy z nami zyskujesz pełne wsparcie najlepszych programistów, specjalistów od UX, grafików oraz wielu innych ekspertów.

  Migracja serwisu w pakiecie

  Nasi specjaliści zainstalują i skonfigurują Twoją witrynę na serwerze, wcześniej szczegółowo testując jej działanie oraz użyteczność. Dzięki temu zyskujesz stuprocentową pewność, że strona działa bez zarzutu na wszystkich urządzeniach, niezależnie od systemu operacyjnego i rodzaju przeglądarki.

  Doradztwo oraz wsparcie

  Nie musisz orientować się w niuansach programowania, ponieważ masz pod ręką najlepszych doradców. Nasi eksperci służą swoją wiedzą, pomocą oraz wieloletnim doświadczeniem. Pomożemy Ci wybrać pakiet usług, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

  Ile kosztuje budowa strony internetowej w Warszawie?

  Nasi Klienci doskonale wiedzą, że responsywne, nowoczesne i funkcjonalne strony www mogą być równocześnie tanie.

  Skontaktuj się z naszym doradcą i zyskaj darmową wycenę Twojej wymarzonej witryny internetowej.

  Zobacz cennik

  Jak wygląda projektowanie stron www w Grupie TENSE?

  Podpisanie umowy

  Z wariantów współpracy przygotowanych przez naszych doradców wybierasz pakiet najkorzystniejszy dla siebie i podpisujesz umowę na wybrane usługi.

  Dostarczenie materiałów

  Prosimy Cię o wypełnienie briefu, w którym określisz swoje oczekiwania oraz o przesłanie materiałów niezbędnych do budowy strony internetowej.

  Prace nad stworzeniem serwisu

  Do akcji wkraczają nasi webmasterzy, nadając projektowi realnego kształtu i tworząc Twoją wymarzoną, nowoczesną stronę www.

  Akceptacja wersji deweloperskiej

  Gotową witrynę przesyłamy Ci do akceptacji. Jeśli masz uwagi, wprowadzamy niezbędne poprawki, by maksymalne dostosować wygląd i funkcjonalność serwisu do Twoich potrzeb.

  Wdrożenie serwisu

  Gdy finalna wersja jest już dopracowana i przetestowana, rozpoczynamy proces migracji na Twój serwer. Od tej pory możesz cieszyć się pełną funkcjonalnością serwisu!

  skontaktuj sie z nami

  Skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy dla Ciebie stronę www dostosowaną do Twoich potrzeb!

  Skontaktuj się z nami

  Strona www + pozycjonowanie

  wieloletnie doświadczenie
  Wieloletnie doświadczenie i praktyka w IT

  Potrzebujesz więcej korzyści? Połącz usługi, korzystając z promocyjnej oferty obejmującej stworzenie strony internetowej oraz jej pozycjonowanie w Google.

  Zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki widoczności serwisu na topowych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Docieraj do tysięcy internautów, zwiększaj sprzedaż, jednocześnie optymalizując wydatki na promocję serwisu lub sklepu internetowego w sieci.

  projektowanie stron www w Poznaniu
  Projektowanie stron internetowych w Warszawie

  Nadal zastanawiasz się, czy prowadząc biznes w Warszawie, warto zlecić projekt strony wraz z obsługą SEO? Sprawdź, ile zaoszczędzisz, wybierając pakiet usług i już dziś zacznij współpracę z jedną z najlepszych agencji interaktywnych w Polsce!