Menu

Strony internetowe Gdańsk - projektowanie
i budowa skutecznych stron www

Atrakcyjna, funkcjonalna i łatwa w obsłudze strona lub sklep internetowy to wizytówka nowoczesnego biznesu i zarazem najważniejsze narzędzie sprzedażowe. Zleć jej projekt i budowę specjalistom z Grupy TENSE i zyskaj przewagę nad konkurencją w Gdańsku, dzięki sprawdzonym rozwiązaniom i wsparciu najlepszych specjalistów.

Nawet jeśli nie prowadzisz sprzedaży przez internet, serwis www zapewni Ci dotarcie do tysięcy internautów, którzy mogą zmienić się w klientów. Dzięki szybkiej, czytelnej i estetycznej witrynie użytkownicy sieci nie tylko chętniej zainteresują się ofertą Twojej firmy, ale w wielu przypadkach także z niej skorzystają.

Zamieszkujesz Gdańsk lub prowadzisz tutaj swoją działalność? Już dziś skontaktuj się z nami w celu uzyskania darmowej wyceny na projekt i budowę serwisu lub sklepu internetowego dla swojej firmy.

  Wypełnij formularz, aby zamówić bezpłatną wycenę

  Zaufali nam
  logo Warta
  logo Sowa
  logo Alleco
  logo Kubenz
  logo Gemini
  Politechnika Poznańska

  Co możemy dla Ciebie zrobić?
  Naszą domeną jest projektowanie skutecznych sprzedażowo serwisów www. Ty przedstawiasz nam swoje oczekiwania, a my proponujemy projekt skrojony na miarę Twoich oczekiwań.

  tworzenie stron opartych o cms
  Tworzenie responsywnych stron internetowych
  projektowanie stron www
  Projektowanie sklepów online
  projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych
  Aplikacje mobilne i webowe
  pełne wsparcie programistów
  Wsparcie zespołu najlepszych webmasterów

  Strony www – co wyróżnia ofertę Grupy TENSE?
  Serwisy, które projektujemy, są:

  Gotowe do pozycjonowania i przyjazne wyszukiwarkom

  Sposób, w jaki została zaprojektowana strona www, ma istotny wpływ na skuteczność działań SEO, dlatego już na etapie budowy witryny dbamy o elementy i rozwiązania, które ułatwia późniejszą optymalizację serwisu. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu witryna może zdobyć odpowiednią widoczność, która przełoży się na wzrost klientów Twojej firmy.

  Responsywne (z ang RWD - Responsive Web Design)

  Nasze strony tworzymy w technologii RWD, zapewniającej prawidłowe wyświetlanie się witryny na wszystkich urządzeniach. Bez względu na to, czy Twoi klienci przeglądają serwis lub robią zakupy na telefonie, laptopie czy tablecie, korzystanie ze strony dla nich będzie wygodne i bezproblemowe.

  Zintegrowane z Google Analytics

  Połączenie z Google Analytics pozwoli szczegółowo monitorować ruch w serwisie. Dowiesz się, skąd pochodzą użytkownicy, jakich produktów i usług poszukują online, poznasz także najpopularniejsze źródła, z których internauci trafiają na Twoją stronę. Dzięki tym informacjom jeszcze skuteczniej wypromujesz markę, zwiększysz liczbę konwersji i zyskasz przewagę w tak konkurencyjnym mieście, jak Gdańsk.

  Sprawdź portfolio Grupy TENSE

  Zastanawiasz się, czy warto zlecić nam projekt strony internetowej? A może interesują Cię nasze wcześniejsze realizacje? Koniecznie zobacz portfolio i przekonaj się, na co nas stać!

  realizacja strony internetowej sammli
  Portfolio - realizacja 2
  portfolio tworzenia stron internetowych
  realizacja strony online

  Pakiet korzyści!
  Zyskaj pełne wsparcie w atrakcyjnej cenie

  Najlepsza technologia

  Naszą specjalnością jest budowa serwisów internetowych na podstawie systemu zarządzania treścią WordPress. Najpopularniejszy CMS na świecie oferuje niezliczoną gamę dodatkowych i płatnych wtyczek, a jego wielką zaletą jest szeroka społeczność użytkowników. Proste zarządzanie i szerokie możliwości personalizacji powodują, że ponad ¼ wszystkich aktywnych stron www na świecie to witryny oparte o WordPress.

  Wsparcie w trakcie wdrożenia

  Nawet drobna zmiana na stronie internetowej może istotnie wpłynąć na jej funkcjonalność oraz odbiór wśród użytkowników. Właśnie dlatego zapewniamy eksperckie wparcie w trakcie modyfikacji, wdrożeń oraz konfiguracji Twojej witryny.

  Migracja w pakiecie

  Nie tylko zaprojektujemy i zbudujemy, ale również przetestujemy Twoją stronę, instalując ją na wybranym serwerze, oraz dokonując pełnej konfiguracji.

  Ile kosztuje projektowanie stron www w Gdańsku?

  Zastanawiasz się, czy Twoją firmę stać na profesjonalnie wykonaną, responsywną i nowoczesną stronę internetową?

  Już dziś skontaktuj się z naszym biurem w Gdańsku i zyskaj bezpłatną wycenę nowej strony lub sklepu internetowego.

  Zobacz cennik

  Co jeszcze zyskujesz, wybierając projektowanie stron w Gdańsku z Grupą TENSE?

  Komfort i oszczędności

  Wybierając pakiet usług dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb, zyskujesz podwójnie. Masz pewność, że budową serwisu oraz jego promocją w sieci zajmą się eksperci z wieloletnim doświadczeniem, a do tego zapłacisz mniej, bo w pakiecie zawsze jest taniej!

  Dodatkowe usługi: SEO + PPC

  Naszą domeną są skuteczne pozycjonowanie stron www oraz kampanie Google Ads i Facebook Ads. Specjalnie dla Twojej firmy w Gdańsku, stworzymy indywidualną strategię promocji w sieci, realizując efektywną kampanię reklamową.

  Personalizacja witryny

  Powierzając nam projekt i budowę strony internetowej, zyskujesz gwarancję optymalnego dopasowania wszystkich elementów witryny do specyfiki Twojego biznesu. Podczas gdy konkurencja oferuje jedynie gotową stronę www, my idziemy o krok dalej i staramy się zrozumieć filozofię firmy, dostosowując do niej estetykę oraz funkcjonalność firmowych serwisów.

  skontaktuj sie z nami

  Nie czekaj dłużej – zleć tworzenie Twojej nowej strony internetowej ekspertom z Grupy TENSE. Już dziś skontaktuj się z nami i zleć bezpłatną wycenę Twojego serwisu lub e-sklepu.

  Skontaktuj się z nami

  Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy!

  wieloletnie doświadczenie
  Wieloletnie doświadczenie i praktyka w IT

  Podjęliśmy współpracę w zakresie tworzenia i modyfikacji stron internetowych z wieloma Klientami z kraju oraz innych państw Unii Europejskiej.

  projektowanie stron www w Poznaniu
  Projektowanie stron internetowych w Gdańsku

  Na swoim koncie mamy setki zrealizowanych przedsięwzięć. Zamawiając u nas projekt strony internetowej, masz pewność, że:

  • otrzymasz gotowy, nowoczesny i bezpieczny serwis www,
  • precyzyjnie dopracujemy platformę, dopasowując ją do Twoich oczekiwań
  • strona będzie doskonale działać na każdym urządzeniu, w dowolnej przeglądarce,
  • zarządzanie witryną będzie łatwe – nawet bez znajomości programowania,
  • nasi eksperci udzielą Ci wsparcia na każdym etapie współpracy.