Czy wiesz, że strona internetowa to doskonały sposób na przyciągnięcie potencjalnych Klientów oraz budowę wizerunku w Sieci?

Czytelna, intuicyjna oraz estetyczna strona zatrzyma internautę i sprawi, że chętnie skorzysta z Twoich usług. Wyróżnij się funkcjonalną oraz atrakcyjną wizualnie stroną internetową.

Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę www zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

Skontaktuj się z nami

Bezpłatna wycena

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zapytaj, jaką stronę możemy dla Ciebie zaprojektować i uzyskaj bezpłatną wycenę projektu.

Tworzenie stron www opartych
o system zarządzania treścią

Projektowanie i wdrażanie
sklepów internetowych

Tworzenie aplikacji
mobilnych oraz webowych

Pełne wsparcie zespołu
najlepszych programistów

Wszystkie strony www, które tworzymy są:

Przyjazne wyszukiwarkom i gotowe do pozycjonowania

Już na etapie planowania, budowy oraz projektowania stron www zwracamy uwagę na poszczególne elementy oraz strukturę, które wpływają na efektywność działań SEO oraz widoczność strony w wyszukiwarkach. Lepsza widoczność oraz wyższe pozycje to większy ruch na stronie, czyli więcej potencjalnych Klientów korzystających z Twojej oferty.

Responsywne (z ang RWD - Responsive Web Design)

Nowoczesna strona internetowa to strona responsywna, która dopasowuje się automatycznie do rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana (smartfon, tablet, laptop, PC). Każda strona internetowa, którą tworzymy wykonana jest w technologi RWD i idealnie wyświetla się nawet na niewielkich ekranach smartfonów. Musisz pamiętać, że z dnia na dzień coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych i tylko dzięki stronie responsywnej sprawisz, że Klienci zechcą zapoznać się z Twoją ofertą.

Zintegrowane z Google Analytics

Dzięki integracji z Google Analytics możesz monitorować ruch na swojej stronie, sprawdzać, skąd pochodzą Twoi Klienci oraz czego szukają w sieci. Wraz z wdrażaniem przez nas stron internetowych uzupełniamy je o kod śledzenia Google Analytics, abyś mógł mieć kontrolę nad stanem swojej witryny. Optymalizuj konwersję i zarabiaj więcej!

Sprawdź nasze portfolio

Chcesz dowiedzieć się, jakie strony internetowe projektujemy?
Sprawdź portfolio wykonanych przez nas stron i zobacz, na co nas stać.

Co zyskujesz podejmując
współpracę z Grupą TENSE?

Pomoc i doradztwo w prowadzeniu i zarządzaniu stroną internetową

Kompleksowe doradztwo związane z zarządzaniem stroną internetową, zarówno na etapie tworzenia strony, jak i po uruchomieniu gotowego projektu. Skorzystaj z doświadczenia naszego zespołu, abyś mógł wykorzystać swój czas na wzmocnienie pozycji Twojej firmy w branży.

Wsparcie podczas wdrażania zmian i ulepszeń na stronie

Potrzebujesz stałego wsparcia programistycznego podczas prowadzenia strony? Wybierz optymalny pakiet usług, który zapewni Ci największą swobodę i komfort działania – modyfikacje, ulepszenia oraz aktualizacje na stronie wykonamy za Ciebie.

Kompleksowa obsługa strony

Stworzenie strony internetowej obejmuje wykonanie wszystkich etapów prac, od rejestracji domeny, konfiguracji serwera, poprzez projekt graficzny, opracowanie struktury funkcjonalnej, uzupełnienie treści, a także pomoc w jej obsłudze. Będziemy informować Cię na bieżąco o postępie prac, a Ty będziesz mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu.

Usługi dodatkowe - SEO, SEM, PPC

Stworzyłeś z nami stronę i jesteś zainteresowany marketingiem internetowym? Nasza dodatkowa oferta obejmuje pozycjonowanie stron (SEO), kampanie PPC (AdWords), prowadzenie kanałów w social media czy bloga. Wszystko to dopasowane indywidualne do Twoich potrzeb i z myślą o promocji Twojej strony oraz o rozwoju Twojego biznesu.

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Zastanawiasz się, jak kształtuje się cennik tworzenia stron internetowych? Zobacz, od czego zależy wycena projektu lub skontaktuj się z naszym doradcą.

Zobacz cennik
Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy
Skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy dla Ciebie stronę www dostosowaną do Twoich potrzeb!
01
Wycena projektu

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie, nie chcemy ograniczać Twoich wizji żadnym cennikiem. Skontaktuj się z nami, przedstaw swój pomysł, a my z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie wycenę realizacji Twojej wymarzonej strony.

Sprawdź
02
Portfolio

Mamy za sobą już dziesiątki zrealizowanych projektów w swoim portfolio. Jest to nasza wizytówka, dlatego chętnie się nim chwalimy. Poznaj nasze realizacje!

Sprawdź
03
Wsparcie

A może masz już swoją stronę internetową, ale potrzebujesz wsparcia informatycznego, programistycznego lub identyfikacji wizualnej?

Sprawdź
Wieloletnie doświadczenie i praktyka w IT

Podjęliśmy współpracę w zakresie tworzenia i modyfikacji stron internetowych z wieloma Klientami z kraju oraz innych państw Unii Europejskiej.

Projektowanie stron internetowych w Poznaniu

W branży tworzenia stron internetowych działamy nieprzerwanie od 2009 r. I choć na początku działalności naszej agencji marketingowej usługa ta była tylko uzupełnieniem jej oferty, to wraz z rozwojem firmy – odpowiadając na coraz większe potrzeby klientów – zdecydowaliśmy się na utworzenie zupełnie osobnej komórki zajmującej się projektowaniem stron.

Obecnie nasz dział IT jest tworzony przez zespół najlepszych Front-end i Back-end Developerów z wieloletnią praktyką i setkami zrealizowanych projektów. To właśnie dzięki ich doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować, że strona zaprojektowana przez nasz mistrzowski poznański team spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Oczywiście projektujemy strony zarówno dla klientów z Poznania, jak i całej Polski.