ul. Wolsztyńska 5, poziom II 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

Tworzenie stron internetowych

Czy wiesz, że strona internetowa to doskonały sposób na przyciągnięcie potencjalnych Klientów? Prowadzisz firmę np. w Poznaniu, jednak chcesz trafić do odbiorców z całego kraju? Czytelna oraz intuicyjna witryna zatrzyma internautę i sprawi, że chętnie skorzysta on z Twoich usług.

Wyróżnij się funkcjonalną oraz atrakcyjną wizualnie stroną internetową.

Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę www zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

Tworzenie oraz projektowanie stron internetowych to nasza pasja!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • Strona dla Ciebie i Twojego biznesu. Przygotujemy stronę internetową indywidualnie pod kątem Twoich potrzeb oraz specyfiki branży. Wdrożymy również rozwiązania odpowiadające oczekiwaniom Twoich Klientów. Dzięki temu Twoja firmowa witryna przyciągnie większą liczbę internautów zainteresowanych Twoją usługą.
 • System CMS. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych w oparciu o system WordPress (CMS), który pozwala na samodzielną obsługę i zarządzanie treścią. Dzięki temu będziesz mógł dowolnie zmieniać i aktualizować zawartość strony, w zależności od aktualnych potrzeb.
 • Strona przyjazna wyszukiwarkom. Już na etapie planowania, budowy oraz projektowania strony www zwracamy uwagę na poszczególne elementy oraz strukturę, które wpływają na skuteczność działań SEO oraz widoczność strony w wyszukiwarkach. Lepsza widoczność oraz wyższe pozycje to większy ruch na stronie, czyli więcej potencjalnych Klientów korzystających z Twojej oferty.
 • RWD. Nowoczesna strona internetowa to strona responsywna, która dopasowuje się automatycznie do rozdzielczości urządzenia, na którym jest wyświetlana (smartfon, tablet, laptop). Pamiętaj, że coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych. Posiadając stronę responsywną sprawisz, że Klienci szybko trafią na Twoją stronę i zapoznają się z ofertą.
 • Google Analytics. Zarządzaj ruchem na swojej stronie, sprawdzaj skąd pochodzą Twoi Klienci oraz czego szukają w sieci. Stronę internetową uzupełnimy o kod Google Analytics, abyś mógł mieć kontrolę nad stanem swojej strony internetowej. Optymalizuj konwersję i zarabiaj więcej!

Co zyskujesz podejmując współpracę z Grupą TENSE?

 1. POMOC I DORADZTWO
  Kompleksowe doradztwo związane z zarządzaniem stroną, zarówno na etapie jej tworzenia, jak i po uruchomieniu gotowego projektu. Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów, abyś mógł wykorzystać swój czas na wzmocnienie pozycji Twojej firmy w branży.

 2. KOMPLEKSOWA OFERTA
  Stworzenie strony www obejmuje wykonanie wszystkich etapów prac, od rejestracji domeny, konfiguracji serwera, poprzez projekt graficzny, opracowanie struktury funkcjonalnej, uzupełnienie treści, a także pomoc w jej obsłudze. Będziemy informować Cię na bieżąco o postępie prac, a Ty będziesz mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu.

 3. MOŻLIWOŚĆ WSPARCIA W PROWADZENIU STRONY WWW
  Potrzebujesz stałego wsparcia specjalistów? Wybierz optymalny pakiet, który zapewni Ci swobodę działania – modyfikacje, ulepszenia oraz aktualizacje na stronie wykonamy za Ciebie.

 

Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy dla Ciebie stronę www dostosowaną do Twoich potrzeb!

Zastanawiasz się, ile kosztuje stworzenie Twojej strony internetowej? Zobacz cennik tworzenia stron lub skontaktuj się z naszym doradcą.

Chcesz dowiedzieć się, jakie strony tworzymy? Zobacz nasze portfolio i wybierz dla siebie najlepsze rozwiązania.

A może masz już swoją stronę internetową, ale potrzebujesz wsparcia informatycznego? Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiety profesjonalnego wsparcia IT. Sprawdź w cenniku tworzenia stron www.

Zaufali nam:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!