rekrutujemy

ul. Wolsztyńska 5, 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Deloitte Technology Fast 50Lider przedsiębiorczościGoogle PartnerGoogle Partners Rising Stars

Tworzenie stron internetowych (www)

Czy wiesz, że strona internetowa to doskonały sposób na przyciągnięcie potencjalnych Klientów? Prowadzisz firmę np. w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu lub Legnicy a jednak chcesz trafić do odbiorców z całego kraju? Czytelna oraz intuicyjna witryna zatrzyma internautę i sprawi, że chętnie skorzysta on z Twoich usług. Wyróżnij się funkcjonalną oraz atrakcyjną wizualnie stroną internetową.

Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę www zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Stronę WWW
opartą o system CMS

Sklep
internetowy

Aplikację
dedykowaną

Pakiet IT

Zapytaj, jaką stronę możemy dla Ciebie zaprojektować i uzyskaj bezpłatną wycenę projektu

Wszystkie nasze strony są:

Przyjazne wyszukiwarkom: Już na etapie planowania, budowy oraz projektowania strony www zwracamy uwagę na poszczególne elementy oraz strukturę, które wpływają na skuteczność działań SEO oraz widoczność strony w wyszukiwarkach. Lepsza widoczność oraz wyższe pozycje to większy ruch na stronie, czyli więcej potencjalnych Klientów korzystających z Twojej oferty.

RWD: Nowoczesna strona internetowa to strona responsywna, która dopasowuje się automatycznie do rozdzielczości urządzenia, na którym jest wyświetlana (smartfon, tablet, laptop). Pamiętaj, że coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych. Posiadając stronę responsywną, sprawisz, że Klienci szybko trafią na Twoją stronę i zapoznają się z ofertą.

Zintegrowane z Google Analytics: Zarządzaj ruchem na swojej stronie, sprawdzaj, skąd pochodzą Twoi Klienci oraz czego szukają w sieci. Stronę internetową uzupełnimy o kod Google Analytics, abyś mógł mieć kontrolę nad stanem swojej witryny. Optymalizuj konwersję i zarabiaj więcej!

Co zyskujesz podejmując współpracę z Grupą TENSE?

Pomoc i doradztwo

Kompleksowe doradztwo związane z zarządzaniem stroną internetową, zarówno na etapie jej tworzenia, jak i po uruchomieniu gotowego projektu. Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów, abyś mógł wykorzystać swój czas na wzmocnienie pozycji Twojej firmy w branży.

Możliwość wsparcia w prowadzeniu strony www

Potrzebujesz stałego wsparcia specjalistów? Wybierz optymalny pakiet, który zapewni Ci swobodę działania – modyfikacje, ulepszenia oraz aktualizacje na stronie wykonamy za Ciebie.

Kompleksowa oferta

Stworzenie strony internetowej obejmuje wykonanie wszystkich etapów prac, od rejestracji domeny, konfiguracji serwera, poprzez projekt graficzny, opracowanie struktury funkcjonalnej, uzupełnienie treści, a także pomoc w jej obsłudze. Będziemy informować Cię na bieżąco o postępie prac, a Ty będziesz mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu.

Usługi komplementarne

Stworzyłeś z nami stronę i jesteś zainteresowany e-marketingiem? Nasza oferta pozycjonowania, kampanii PPC, prowadzenia kanałów w Social Media i bloga jest stworzona z myślą o Twoim biznesie.

Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy dla Ciebie stronę www dostosowaną do Twoich potrzeb!

Zastanawiasz się, ile kosztuje stworzenie Twojej strony internetowej? Zobacz, od czego zależy wycena strony lub skontaktuj się z naszym doradcą.

Chcesz dowiedzieć się, jakie strony internetowe projektujemy? Sprawdź nasze portfolio i zobacz, na co nas stać.

A może masz już swoją stronę internetową, ale potrzebujesz wsparcia informatycznego lub identyfikacji wizualnej?

Podjęliśmy współpracę w zakresie tworzenia stron internetowych z wieloma Klientami z kraju i innych państw UE.

Zapytaj, jaką stronę możemy dla Ciebie zaprojektować i uzyskaj bezpłatną wycenę projektu
Tworzenie stron internetowych (www)
4.7 (94.17%) z 57 głosów

Zaufali nam: