Menu

Tworzenie stron internetowych
- skuteczne strony www

Czy wiesz, że strona internetowa to doskonały sposób na przyciągnięcie potencjalnych Klientów oraz budowę wizerunku w Sieci?

Czytelna, intuicyjna oraz estetyczna strona zatrzyma internautę i sprawi, że chętnie skorzysta z Twoich usług. Wyróżnij się funkcjonalną oraz atrakcyjną wizualnie stroną internetową.

Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę www zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

  Bezpłatna wycena

  Zaufali nam

  Co możemy dla Ciebie zrobić?
  Zapytaj, jaką stronę możemy dla Ciebie zaprojektować i uzyskaj bezpłatną wycenę projektu

  tworzenie stron opartych o cms
  Tworzenie stron www opartych o system zarządzania treścią
  projektowanie stron www
  Projektowanie i wdrażanie sklepów internetowych
  projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych
  Tworzenie aplikacji mobilnych oraz webowych
  pełne wsparcie programistów
  Pełne wsparcie zespołu najlepszych programistów

  Wszystkie strony www, które tworzymy są

  Przyjazne wyszukiwarkom i gotowe do pozycjonowania

  Już na etapie planowania, budowy oraz projektowania stron www zwracamy uwagę na poszczególne elementy oraz strukturę, które wpływają na efektywność działań SEO oraz widoczność strony w wyszukiwarkach. Lepsza widoczność oraz wyższe pozycje to większy ruch na stronie, czyli więcej potencjalnych Klientów korzystających z Twojej oferty.

  Responsywne (z ang RWD - Responsive Web Design)

  Nowoczesna strona internetowa to strona responsywna, która dopasowuje się automatycznie do rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana (smartfon, tablet, laptop, PC). Każda strona internetowa, którą tworzymy wykonana jest w technologi RWD i idealnie wyświetla się nawet na niewielkich ekranach smartfonów. Musisz pamiętać, że z dnia na dzień coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych i tylko dzięki stronie responsywnej sprawisz, że Klienci zechcą zapoznać się z Twoją ofertą.

  Zintegrowane z Google Analytics

  Dzięki integracji z Google Analytics możesz monitorować ruch na swojej stronie, sprawdzać, skąd pochodzą Twoi Klienci oraz czego szukają w sieci. Wraz z wdrażaniem przez nas stron internetowych uzupełniamy je o kod śledzenia Google Analytics, abyś mógł mieć kontrolę nad stanem swojej witryny. Optymalizuj konwersję i zarabiaj więcej!

  Sprawdź nasze portfolio

  Chcesz dowiedzieć się, jakie strony internetowe projektujemy?
  Sprawdź portfolio wykonanych przez nas stron i zobacz, na co nas stać.

  realizacja strony internetowej sammli
  Portfolio - realizacja 2
  portfolio tworzenia stron internetowych
  realizacja strony online

  Co zyskujesz podejmując współpracę z Grupą TENSE?

  Pomoc i doradztwo w prowadzeniu i zarządzaniu stroną internetową

  Kompleksowe doradztwo związane z zarządzaniem stroną internetową, zarówno na etapie tworzenia strony, jak i po uruchomieniu gotowego projektu. Skorzystaj z doświadczenia naszego zespołu, abyś mógł wykorzystać swój czas na wzmocnienie pozycji Twojej firmy w branży.

  Wsparcie podczas wdrażania zmian i ulepszeń na stronie

  Potrzebujesz stałego wsparcia programistycznego podczas prowadzenia strony? Wybierz optymalny pakiet usług, który zapewni Ci największą swobodę i komfort działania – modyfikacje, ulepszenia oraz aktualizacje na stronie wykonamy za Ciebie.

  Kompleksowa obsługa strony

  Stworzenie strony internetowej obejmuje wykonanie wszystkich etapów prac, od rejestracji domeny, konfiguracji serwera, poprzez projekt graficzny, opracowanie struktury funkcjonalnej, uzupełnienie treści, a także pomoc w jej obsłudze. Będziemy informować Cię na bieżąco o postępie prac, a Ty będziesz mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu.

  Usługi dodatkowe - SEO, SEM, PPC

  Stworzyłeś z nami stronę i jesteś zainteresowany marketingiem internetowym? Nasza dodatkowa oferta obejmuje pozycjonowanie stron (SEO), kampanie PPC (AdWords), prowadzenie kanałów w social media czy bloga. Wszystko to dopasowane indywidualne do Twoich potrzeb i z myślą o promocji Twojej strony oraz o rozwoju Twojego biznesu.

  Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

  Zastanawiasz się, jak kształtuje się cennik tworzenia stron internetowych? Zobacz, od czego zależy wycena projektu lub skontaktuj się z naszym doradcą.

  Zobacz cennik

  Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy

  wycena projektu
  Wycena projektu

  Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie, nie chcemy ograniczać Twoich wizji żadnym cennikiem.

  Skontaktuj się z nami, przedstaw swój pomysł, a my z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie wycenę realizacji Twojej wymarzonej strony.

  Sprawdź
  portfolio projektowania stron www
  Portfolio

  Mamy za sobą już dziesiątki zrealizowanych projektów w swoim portfolio. Jest to nasza wizytówka, dlatego chętnie się nim chwalimy. Poznaj nasze realizacje!

  Sprawdź
  wsparcie
  Wsparcie

  A może masz już swoją stronę internetową, ale potrzebujesz wsparcia informatycznego, programistycznego lub identyfikacji wizualnej?

  Sprawdź
  skontaktuj sie z nami

  Skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy dla Ciebie stronę www dostosowaną do Twoich potrzeb!

  Skontaktuj się z nami

  SEO i pozycjonowanie sklepu internetowego - pakiet korzyści

  wieloletnie doświadczenie
  Wieloletnie doświadczenie i praktyka w IT

  Podjęliśmy współpracę w zakresie tworzenia i modyfikacji stron internetowych z wieloma Klientami z kraju oraz innych państw Unii Europejskiej.

  projektowanie stron www w Poznaniu
  Projektowanie stron internetowych w Poznaniu

  W branży tworzenia stron internetowych działamy nieprzerwanie od 2009 r. I choć na początku działalności naszej agencji marketingowej usługa ta była tylko uzupełnieniem jej oferty, to wraz z rozwojem firmy – odpowiadając na coraz większe potrzeby klientów – zdecydowaliśmy się na utworzenie zupełnie osobnej komórki zajmującej się projektowaniem stron.

  Obecnie nasz dział IT jest tworzony przez zespół najlepszych Front-end i Back-end Developerów z wieloletnią praktyką i setkami zrealizowanych projektów. To właśnie dzięki ich doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować, że strona zaprojektowana przez nasz mistrzowski poznański team spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Oczywiście projektujemy strony zarówno dla klientów z Poznania, jak i całej Polski.