Menu
SEO za złotówkę!

Pozycjonowanie w Google?
1 miesiąc za złotówkę lub 3 miesiące
z rabatem 33%!

100%
korzyści dla Twojego biznesu
 • elastyczne podejście
 • doświadczeni specjaliści
 • stała optymalizacja
90%
zadowolonych Klientów
 • prowadzimy na szczyt Google
 • zwiększamy Twoją sprzedaż
 • budujemy świadomość Twojej marki

  Bezpłatna wycena

  Jakie są korzyści z pozycjonowania w Google Twojej strony?

  strona łatwa w obsłudze
  WZROST RUCHU NA STRONIE
  bezpieczna strona
  WIĘCEJ ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
  NOWOCZESNA STRONA FIRMOWA
  tania www
  ZOSTAWIENIE W TYLE KONKURENCJI

  Co otrzymasz decydując się
  na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Audyt i optymalizację Twojego serwisu

  Na początek dokładnie sprawdzimy i przenalizujemy Twoją witrynę. Usuniemy błędy, aby odblokować jej potencjał do osiągnięcia czołowego miejsca w Google. Pozycjonowanie przeprowadzą specjaliści z doświadczeniem także w Twojej branży!

   

  Wybór wyrażeń do pozycjonowania

  Podstawą udanych działań pozycjonowania firm jest dobór odpowiednich słów kluczowych – takich, które wpisują do wyszukiwarki Twoi potencjalni klienci. Wraz z Tobą wybierzemy najlepsze frazy, które skierują użytkowników na Twoją stronę.

  Doradztwo i wsparcie

  Otrzymasz od nas pełne doradztwo i wsparcie na każdym etapie pozycjonowania w Google. Do Twojej dyspozycji będzie Specjalista SEO i Opiekun Klienta. To oni zadbają, by Twój biznes w internecie się rozwijał.

  Czytelne i niezmienne zasady

  Poznasz wszystkie zasady współpracy przed podpisaniem umowy. Nie czekają na Ciebie żadne kruczki i niespodzianki. 90% naszych Klientów zostaje z nami na dłużej – to najlepiej świadczy o naszej skuteczności!

  Bieżące monitorowanie efektów

  Otrzymasz pełny dostęp do specjalnego Panelu Klienta, w którym znajdziesz raporty z naszej pracy oraz wykaz pozycji w wyszukiwarce, jakie zajęła Twoja strona. Panel dostępny jest przez całą dobę – masz pełną kontrolę.

  Bezpieczeństwo biznesowe

  Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim stażem, zdobywcą tytułów mistrza świata i Europy w pozycjonowaniu stron. Cyklicznie pojawiamy się w rankingach najszybciej rozwijających się firm w Europie. Mamy na swoim koncie Gazele Biznesu i Diament Miesięcznika Forbes.

  Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!
  Sprawdź nas

  O nas

  Jesteśmy poznańską agencją interaktywną obecną na rynku od 2009 r. Zdobyliśmy tytuły mistrza świata i Europy w pozycjonowaniu stron www (SEO).

  Pozycjonowanie stron to dla nas chleb powszedni – pracujemy codziennie dla 2 tysięcy Klientów z niemal każdej branży. Co dzień widzimy, jak ich widoczność w internecie rośnie, a biznesy się rozwijają. Nie stosujemy gotowych rozwiązań. Dopasowujemy działania do specyfiki danego biznesu i potrzeb przedsiębiorców.

   

  Aby nasi Klienci osiągnęli sukces, łączymy:

  Pozycjonowanie stron (SEO)
  Kampanie reklamowe (PPC)
  Content marketing (Tworzenie treści)

  Pozycjonowanie w Google to ważna, ale niejedyna droga do zdobycia widoczności w internecie. Nasi copyrighterzy codziennie tworzą dla Klientów tysiące znaków nowych treści, a specjaliści PPC precyzyjnie planują skuteczne kampanie w sieci Google i mediach społecznościowych.

  W Grupie TENSE wierzymy, że ze szczytu widać więcej. Kto raz go zdobył, nie chce już z niego schodzić. Świadczymy usługi e-marketingowe na najwyższym poziomie. Wyznaczamy trendy wśród agencji interaktywnych w Polsce i na świecie.

  Zaufali nam

   Bezpłatna wycena