Menu

Pozycjonowanie tylko za 1 zł
do 3 miesięcy!

100%
korzyści dla Twojego biznesu
 • indywidualny opiekun
 • elastyczne podejście
 • stała optymalizacja konta
90%
przedłużanych umów
 • Zwiększamy sprzedaż
 • generujemy wartościowe leady
 • budujemy świadomość marki

  Bezpłatna wycena

  Korzyści z pozycjonowania strony

  WZROST RUCHU NA STRONIE
  WIĘCEJ ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
  NOWOCZESNA STRONA FIRMOWA
  ZOSTAWIENIE W TYLE KONKURENCJI

  Co otrzymujesz decydując się
  na pozycjonowanie strony z Grupą TENSE?

  Wybór wyrażeń do pozycjonowania

  Podstawą udanych działań SEO jest dobór odpowiednich słów kluczowych, które opisują Twoją firmę. Wybierzemy frazy, które skierują użytkowników na Twoją stronę.

  Audyt strony oraz optymalizacja serwisu

  Dokładnie sprawdzimy i przenalizujemy błędy na stronie. Usuniemy je, aby odblokować potencjał witryny. Zoptymalizujemy stronę, aby osiągała czołowe miejsca w Google.

  Doradztwo i wsparcie

  Otrzymasz od nas pełne doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy. Do Twojej dyspozycji będzie Specjalista SEO i Opiekun Klienta. To oni zadbają o to, aby Twój biznes się rozwijał.

  Czytelne i niezmienne zasady

  Poznasz wszystkie zasady współpracy przed podpisaniem umowy. Nie czekają na Ciebie żadne kruczki i niespodzianki. 90% Klientów zostaje z nami na dłużej – to najlepiej świadczy o naszej skuteczności.

  Bieżące monitorowanie efektów

  Otrzymasz pełny dostęp do Panelu Klienta. Znajdziesz w nim raporty z naszej pracy oraz wykaz pozycji w wyszukiwarce, jakie zajęła Twoja strona. Panel dostępny jest przez całą dobę – masz pełną kontrolę.

  Bezpieczeństwo w biznesie

  Cyklicznie pojawiamy się w rankingach najszybciej rozwijających się firm nie tylko w Polsce i w Europie. Mamy na swoim koncie Gazele Biznesu i Diament Miesięcznika Forbes. Możesz nam zaufać.

  Chcesz wiedzieć, jak odbywa się skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego?
  Sprawdź nas

  O nas

  Jesteśmy poznańską agencją interaktywną obecną na rynku od 2009 r. Wiemy, jak wspierać sklepy internetowe w rozwijaniu sprzedaży i skalowaniu biznesu.

  Pracujemy dla 2 000 Klientów z niemal każdej branży. Nie stosujemy gotowych rozwiązań. Dopasowujemy działania do specyfiki danego biznesu i potrzeb przedsiębiorców.

  Aby osiągnąć sukces łączymy:

  Pozycjonowanie stron (SEO)
  Kampanie reklamowe (PPC)
  Content marketing (Tworzenie treści)

  Nasza strategia działa. Codziennie widzimy, jak widoczność Klientów w internecie rośnie, ich biznesy rozwijają się, a liczba zamówień szybuje w górę. Na szczyt prowadzą różne drogi. Każda wymaga dobrego przygotowania, siły, wytrzymałości i konsekwencji. Internet ma moc budowania biznesu. Opieramy się na twardych danych. Bazujemy na liczbach.

  W Grupie TENSE wierzymy, że ze szczytu widać więcej. Kto raz go zdobył, nie chce już z niego schodzić. Świadczymy usługi e-marketingowe na najwyższym poziomie. Wzorują się na nas inne firmy pozycjonujące. Wyznaczamy trendy wśród agencji interaktywnych i w Polsce.

  Zaufali nam

   Bezpłatna wycena