Menu

Pozycjonowanie tylko za 1 zł
do 3 miesięcy!

100%
korzyści dla Twojego biznesu
 • indywidualny opiekun
 • elastyczne podejście
 • stała optymalizacja konta
90%
przedłużanych umów
 • Zwiększamy sprzedaż
 • generujemy wartościowe leady
 • budujemy świadomość marki

  Bezpłatna wycena
  Natychmiastowy efekt
  Mierzalne efekty
  Precyzyjne kierowanie
  Kontrola kosztów

  Co otrzymujesz decydując się na kampanie
  Google Ads z Grupą TENSE?

  Wybór słów kluczowych (tekst)

  Podstawą udanych kampanii Google Ads jest odpowiedni dobór słów kluczowych, które opisują Twoją firmę. Za pomocą wielu narzędzi wybierzemy frazy, które skierują potencjalnych Klientów na Twoją stronę.

  Doradztwo i wsparcie

  Otrzymasz od nas pełne doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy. Do Twojej dyspozycji będzie Specjalista Google Ads i Opiekun Klienta. To oni zadbają o to, aby Twój biznes się rozwijał.

  Czytelne i niezmienne zasady

  Poznasz wszystkie zasady współpracy przed podpisaniem umowy. Nie czekają na Ciebie żadne kruczki i niespodzianki. 90% Klientów zostaje z nami na dłużej – to najlepiej świadczy o naszej skuteczności.

  Bieżące monitorowanie efektów

  Specjalista na bieżąco weryfikuje wyniki kampanii i optymalizuje ją pod kątem wcześniej określonych celów.

  Chcesz wiedzieć, jak odbywa się skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego?
  Sprawdź nas

  O nas

  Jesteśmy poznańską agencją interaktywną obecną na rynku od 2009 r. Wiemy, jak wspierać sklepy internetowe w rozwijaniu sprzedaży i skalowaniu biznesu.

  Pracujemy dla 2 000 Klientów z niemal każdej branży. Nie stosujemy gotowych rozwiązań. Dopasowujemy działania do specyfiki danego biznesu i potrzeb przedsiębiorców.

  Aby osiągnąć sukces łączymy:

  Pozycjonowanie stron (SEO)
  Kampanie reklamowe (PPC)
  Content marketing (Tworzenie treści)

  Nasza strategia działa. Codziennie widzimy, jak widoczność Klientów w internecie rośnie, ich biznesy rozwijają się, a liczba zamówień szybuje w górę. Na szczyt prowadzą różne drogi. Każda wymaga dobrego przygotowania, siły, wytrzymałości i konsekwencji. Internet ma moc budowania biznesu. Opieramy się na twardych danych. Bazujemy na liczbach.

  W Grupie TENSE wierzymy, że ze szczytu widać więcej. Kto raz go zdobył, nie chce już z niego schodzić. Świadczymy usługi e-marketingowe na najwyższym poziomie. Wzorują się na nas inne firmy pozycjonujące. Wyznaczamy trendy wśród agencji interaktywnych i w Polsce.

  Zaufali nam

   Bezpłatna wycena