Ponad 90%
przedłużanych umów.

Pozycjonowanie tylko za 1 zł
do 3 miesięcy!

Pozycjonuj stronę i zyskaj:

  • Wzrost ruchu na stronie
  • Nowych klientów
  • Większą sprzedaż oraz zyski
  • Kompleksowe przygotowanie strony do pozycjonowania

Zamów

bezpłatną wycenę

Pola oznaczone "*" są obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Grupa Tense Sp. z o.o. Sp.k.

Podstawa Prawna


Ustawa z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U.2017.1907 ze zm.) oraz art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1)Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 ze zm.) oraz art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1)

Zapoznałem się z polityką prywatności.

Dowiedz się więcej o usłudze:

Co to jest pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron internetowych polega na podjęciu szeregu działań mających na celu sprawienie, aby Twoja strona znalazła się na szczycie wyszukiwarki Google na wybrane hasła, tzw. frazy kluczowe. Specjalista SEO odpowiedzialny jest za przygotowanie strategii pozycjonowania, czyli planu dotyczącego działań na stronie (on site) lub poza stroną (off site). Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych musi odbywać się zgodnie z zasadami Google dla Webmasterów.

Użytkownik szukający interesujących go informacji, usługi lub produktu, wpisuje hasła w wyszukiwarkę Google (np. szukając usługi pozycjonowania w danym mieście wpisze „pozycjonowanie stron poznań”). Naszym zadaniem jest, aby Twoja strona wyprzedziła strony Twoich konkurentów na liście wyników wyszukiwania i tym samym była częściej wybierana przez Twoich potencjalnych klientów.

Proces pozycjonowania

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych opiera się na działaniach optymalizacyjnych na stronie (czyli tzw. SEO – Search Engine Optimization) oraz poza nią, czego wynikiem jest lepsza widoczność strony w wyszukiwarce Google. Ocenę jakości strony przeprowadzają algorytmy Google, które biorą pod uwagę ponad kilkaset czynników, wśród nich są między innymi: dopasowanie treści na stronie do wyszukiwań użytkowników, przejrzysta struktura strony czy jej prędkość ładowania się (tzw. page speed).

Profesjonalne pozycjonowanie jest procesem ciągłym i musi uwzględniać również inne czynniki – działania konkurentów oraz trendy w Internecie, w tym między innymi zmieniające się oczekiwania użytkowników. Wypracowanie dobrych pozycji strony to dopiero pierwszy krok – na dalszym etapie należy podjąć szereg działań, aby je utrzymać, dlatego usługa pozycjonowania serwisów internetowych jest usługą o charakterze ciągłym.

Aby lepiej zrozumieć, co tak naprawdę leży w zakresie usługi, którą wykonuje firma pozycjonująca, warto dokładnie zapoznać się z przebiegiem procesu pozycjonowania.

Dobór słów kluczowych

Pierwszy etap obejmuje analizę słów kluczowych, czyli fraz po których powinni odnaleźć Cię Twoi klienci. Taką analizę przeprowadza nasz doradca klienta, biorąc pod uwagę między innymi charakterystykę Twojego biznesu oraz oferty, a także działania konkurencji.

Audyt SEO

W momencie rozpoczęcia współpracy następuje audyt SEO – specjalista dokładnie analizuje Twoją stronę internetową, jej strukturę, treści oraz wiele innych elementów mających wpływ na jej widoczność w Internecie. Dzięki takiej analizie jest w stanie przygotować optymalną strategię pozycjonowania firmy w sieci.

Content, czyli treści na stronie

W kolejnym etapie do pracy przystępują nas copywriterzy, którzy przygotują treści na Twoją stronę zgodnie z wytycznymi specjalisty. Treści te muszą być odpowiednio nasycone słowami kluczowymi, ponieważ wpływa to na wyższą ocenę wartości contentu przez algorytmy Google. Wartościowe treści to także budowanie wizerunku eksperta w oczach Twoich potencjalnych klientów.

Optymalizacja strony

Profesjonalne pozycjonowanie stron i sklepów internetowych opiera się w dużej mierze na odpowiednio przygotowanej i wdrożonej optymalizacji strony. Optymalizacja jest procesem ciągłym, dlatego działania na Twojej stronie będą prowadzone cyklicznie.

Link Building

Budowanie profilu linkowego (tzw. Link Building) przez firmę SEO to kolejny element procesu pozycjonowania, ale obejmujący działania zewnętrzne. Linki umieszczane są na wysokiej jakości autorskim zapleczu pozycjonerskim oraz wyselekcjonowanych serwisach zewnętrznych.

Profil linkowy buduje zaufanie do witryny internetowej, zarówno przez oceniający go algorytm Google, jak i przez użytkowników odwiedzjących różne serwisy www.

Wzrost pozycji w wyszukiwarkach

Podejmowanie wcześniej działania, czyli pozycjonowanie strony firmy, powoli zaczynają przekładać się na zmianę pozycji w Google. Pozycje na wybrane frazy zaczynają się zmieniać, możesz zaobserwować wzrost ruchu na Twojej stronie.

Monitoring i raportowanie

W celu badania skuteczności usługi pozycjonowania strony www, monitorujemy na bieżąco pozycje osiągane przez Twoją stronę i raportujemy cyklicznie nasze działania. Analiza podjętych działań oraz związanych z nimi wyników pomaga nam określić kolejne kroki oraz pozwala Ci na stałe obserwowanie całego procesu.

Reagowanie na zmieniające się czynniki – algorytm Google, działania konkurencji, zmiany zachowań użytkowników

Jest wiele dodatkowych czynników, które mogą mieć wpływ na widoczność Twojej strony w Internecie. Należy je stale monitorować i reagować z odpowiednim wyprzedzeniem, jeśli tylko istnieje taka możliwość.

Nasi specjaliści wiedzą, jak wypozycjonować Twoją stronę w Internecie. Chciałbyś poznać więcej szczegółów? Sprawdź, jak wygląda nasza oferta pozycjonowania stron www!

Jaki jest zakres oferty pozycjonowania dla firm?

Zastanawiasz się, czy nasza oferta będzie odpowiadać Twoim potrzebom? Sprawdź, co otrzymasz w ramach oferty:

  • dedykowaną ofertę dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu,
  • indywidualnie przygotowaną strategię pozycjonowania strony,
  • opiekę i wsparcie Twojego specjalisty SEO oraz doradcy klienta biznesowego,
  • raporty wyników oraz dostęp do panelu monitoringu pozycji Twojego serwisu internetowego,
  • stały monitoring poprawności działania Twojej strony www,
  • możliwe rozszerzenie oferty o kolejne słowa kluczowe.

Sprawdź nasze możliwości i zamów bezpłatną wycenę! Pamiętaj – u nas wycena pozycjonowania jest całkowicie darmowa.

Więcej o nas

Grupa TENSE to agencja interaktywna z Poznania świadcząca usługi pozycjonowania, m.in. w zakresie pozycjonowania sklepów internetowych, stron internetowych, serwisów ogłoszeniowych, itp. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu lokalnym, wiemy jak ważna jest silna marka na własnym, regionalnym rynku, obserwujemy to m.in. dzięki solidnym, wysokim pozycjom naszej firmowej strony internetowej na frazy lokalne (przykładowo „pozycjonowanie poznan”). Naszym klientom rekomendujemy także pozycjonowanie sklepu, które posiada nieco inną specyfikę niż pozycjonowanie klasycznej strony internetowej. Posiadamy 10-letnie doświadczenie oraz szeroką kadrę specjalistów, których wiedza i znajomość różnorodnych technik i narzędzi pozwala na profesjonalne działania pozycjonerskie. Sprawdź naszą ofertę!