Sieć wyszukiwania Google

Sieć wyszukiwania Google to nic innego jak wyszukiwarka www.google.pl, czyli najpopularniejsze narzędzie do wyszukiwania informacji, produktów i usług w Polsce i na świecie. Trudno o lepsze miejsce na Twoją reklamę!

Dzięki kampanii w sieci wyszukiwania możesz wyświetlać swoje reklamy na pierwszej stronie wyników wyszukiwania praktycznie od zaraz. Wystarczy podać słowa kluczowe wpisywane przez Twoich potencjalnych klientów, by wyświetlić im trafne reklamy Twojej firmy. Wszystko w oparciu o przejrzysty model płatności.

Z sukcesem zaplanujemy kampanię Google Ads również dla Twojej firmy. Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie wyjątkową ofertę.

Prezentuj swoją ofertę dzięki atrakcyjnym tekstom reklamowym wzbogaconym o dodatkowe elementy, takie jak: linki do podstron, numer telefonu, adres, link do ściągnięcia aplikacji, ceny i aktualne promocje.

To nie wszystko! Oprócz słów kluczowych kampanię można kierować na wiele innych sposobów:

fizyczną lokalizację użytkownika (np. na internautów z Warszawy),

język, jakim się posługuje (np. kierowanie na anglojęzycznych internautów przebywających w Polsce),

urządzenie, z jakiego korzysta (komputer stacjonarny lub laptop, smartfon lub tablet),

harmonogram wyświetlania reklam, czyli określenie, o jakich godzinach oraz w jakie dni tygodnia chcesz wyświetlać reklamy.

Prowadzisz firmę hydrauliczną? To świetnie. Dzięki precyzyjnym opcjom kierowania możemy sprawić, aby Twoja reklama wyświetliła się mieszkającym w Berlinie, polskojęzycznym użytkownikom tabletów, którzy poszukują pomocy hydraulika w poniedziałki rano w godzinach 08:00-9:30. Z Google Ads to możliwe!

Nasi specjaliści zajmą się przygotowaniem efektywnej kampanii od A do Z. Zaproponują skuteczne słowa kluczowe i ustawienia dostosowane do profilu Twojej działalności, przygotują angażujące reklamy oraz skonfigurują narzędzia analityczne, abyś dokładnie wiedział, za co płacisz i czy reklama rzeczywiście jest dochodowa.