Oferty sponsorowane Allegro Ads

Czy Twoje przychody w znacznym stopniu pochodzą z najpopularniejszego portalu aukcyjnego w Polsce? Jeżeli posiadasz swój sklep na Allegro masz szansę na maksymalne wykorzystanie tego potencjału! Dzięki Allegro Ads możesz wyróżnić swoje oferty na tle konkurencji. Uwolnij potencjał sprzedażowy drzemiący w systemie PPC (płatności za kliknięcie). Reklamy w Allegro pozwalają na wyświetlanie się Twoich produktów w najbardziej efektywnych miejscach na całym portalu. Już teraz możesz sprawić, żeby Twoje transakcje znalazły się w puli 400 tysięcy codziennie dokonywanych zakupów za pośrednictwem Allegro.

Oferty sponsorowane wyświetlają się w najbardziej widocznych miejscach. Ich głównym celem jest bezpośrednie wsparcie sprzedaży. Ponadto zaawansowany moduł raportujący pozwala śledzić statystyki i optymalizować koszty niemal w czasie rzeczywistym. Reklamy wyświetlają się na dwóch topowych pozycjach w dolnej i górnej części strony oraz w oknie poniżej filtrów wyszukiwania.

Reklamy możemy zauważyć, przeglądając oferty zarówno na ekranie komputera, jak i urządzeniu mobilnym. Nie jest istotne czy zamierzasz zwiększyć sprzedaż za pomocą nowego kanału promocji czy przedstawić szerokiej widowni swój nowy produkt. Allegro Ads pomoże Ci osiągnąć oba te cele. Nasi wykwalifikowani specjaliści służą wsparciem i doświadczeniem w procesach optymalizacyjnych. Wszystko po to, żeby jak najmniejszym kosztem uzyskać jak najwyższe zyski.