ul. Wolsztyńska 5, poziom II 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Deloitte Technology Fast 50Lider przedsiębiorczościGoogle PartnerGoogle Partners Rising Stars Bing

Referencje dla Grupy TENSE i opinie od zadowolonych klientów

W przeciągu kilkuletniej działalności w branży marketingu internetowego zapracowaliśmy na sukces ponad 1000 Klientów. Jako agencja SEO i SEM pomogliśmy zrealizować cele biznesowe zarówno małym, lokalnym firmom, jak i dużym korporacjom działającym w kilkudziesięciu krajach świata.

Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu naszej kadry gwarantujemy naszym Klientom skuteczne pozycjonowanie oraz strategie reklamowe, dostosowując każdorazowo ofertę do indywidualnych potrzeb firmy oraz specyfiki branży. Nasza efektywność, terminowość oraz doceniany przez Partnerów biznesowych profesjonalizm sprawiły, że grono Klientów zadowolonych z naszych usług rozszerza się lawinowo!

Zaufało nam wiele rodzinnych firm, jak i dużych, krajowych oraz międzynarodowych koncernów. Najlepszym dowodem satysfakcji ze współpracy z Grupą TENSE są referencje zadowolonych klientów!

Ty również dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!
BZ WBK Leasing SA

Już po kilku tygodniach odnotowaliśmy znaczną poprawę pozycji strony leasing24.pl w wyszukiwarce Google. Osiągnięcie dobrych wyników w relatywnie krótkim okresie jest warte szczególnego podkreślenia, biorąc pod uwagę silną konkurencję na rynku usług leasingowych. Pozycjonowanie oraz kampania linków sponsorowanych wpływają na znaczny wzrost liczby odwiedzin firmowej strony internetowej, a tym samym zapytań ofertowych.

tesa tape Sp. z o.o.

Rozpoczęliśmy wspólne działania od pozycjonowania strony internetowej. Treści (…) zostały zoptymalizowane pod kątem SEO, a także zadbano o linkowanie pomiędzy serwisami. (…) Strona jest wypozycjonowana na 706 fraz kluczowych(…).
(…) Grupa TENSE obsługuje dla nas również działania z zakresu influencer marketingu oraz content publishingu samodzielnie oraz przy współpracy z takimi podmiotami jak Onet.pl, Wirtualna Polska i Indahash.
Od 2014 roku współpracujemy z Grupą TENSE również na polu reklam internetowych. Powierzenie cyklicznego prowadzenia kampanii Google AdWords oraz Facebook Ads specjalistom z Grupy TENSE poskutkowało odnotowaniem przez nas zwiększonego ruchu na stronie i wzrostem sprzedaży (…).

Szpot Sp. z o.o.

Z usług Grupy TENSE korzystamy od marca 2013 roku. Powierzyliśmy tej firmie pozycjonowanie kilku stron, w tym sklepu internetowego sklep.szpot.pl. Sprawne działanie oraz fachowość pracowników firmy mają swoje odbicie w uzyskiwanych pozycjach na wybrane frazy kluczowe. (…) Profesjonalne doradztwo, a także ciekawe pomysły pozwoliły nawiązać długotrwałą współpracę, z której jesteśmy zadowoleni. Polecamy firmę Grupa TENSE jako solidnego partnera biznesowego (…).

Apteka Gemini

Współpracę z firmą Grupa TENSE w ramach kompleksowych działań SEO dotyczących strony www.aptekagemini.pl nawiązaliśmy w 2012roku. (…) Apteka zajmuje wysokie, stabilne pozycje na większość pozycjonowanych fraz, lista fraz kluczowych jest sukcesywnie powiększana. Profesjonalne wsparcie pracowników Grupy TENSE, ich wiedza oraz doświadczenie to największe atuty firmy.

Akademia Piłkarska Reissa

Grupa TENSE to bardzo skuteczna i profesjonalna agencja zajmująca się pozycjonowaniem stron internetowych. Witryna Akademia Piłkarska Reissa dzięki konkretnym i szybkim działaniom wspięła się na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Mimo, że nasza współpraca trwa dopiero kilka miesięcy, jestem przekonany, że z takim profesjonalizmem i szybkością potrwa ona znacznie dłużej.

Chata Polska SA

Firma rozpoczęła współpracę z Grupą TENSE w kwietniu 2015 roku. Działania specjalistów agencji obejmują kompleksowe przygotowanie oraz zarządzanie kampaniami sezonowymi Google AdWords. (…) Dzięki kampaniom Google AdWords rozszerzone zostały działania promocyjne o kolejne medium, docierając do szerokiego grona osób z informacją o akcjach promocyjnych Chaty Polskiej. Współpraca z Grupą TENSE przebiega jak do tej pory wzorowo, specjaliści z tej firmy dzielą się wiedzą nie tylko z zakresu kampanii Google AdWords, ale także szeroko pojęte marketingu w Internecie.

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Niniejszym mamy przyjemność zarekomendować firmę TENSE.PL jako solidnego i pewnego partnera – specjalistę w zakresie kampanii linków sponsorowanych. (…) Celem kampanii było dotarcie do osób zainteresowanych atrakcyjnymi studiami inżynierskimi w Poznaniu. (…) Obserwowaliśmy zwiększenie zainteresowania stroną internetową naszego wydziału, a także wzrost liczby osób zgłaszających się na studia.

Krajowy Integrator Płatności S.A.

Współpraca od początku przebiegała zgodnie z naszymi oczekiwaniami, zaoferowano nam profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich fraz kluczowych oraz optymalny model rozliczania. Obecnie wybrane frazy znajdują się w czołówce wyników wyszukiwania. Dobry kontakt z pracownikami, szybka reakcja na ewentualne zmiany, ale przede wszystkim satysfakcjonujące efekty to powody, dla których polecamy Grupę TENSE wszystkim, którzy poszukują profesjonalnego partnera do prowadzenia działań promocyjnych i pozycjonerskich w Internecie.

GearUP!

Już po pierwszym tygodniu zauważyliśmy znaczną poprawę pozycji naszej strony gearup.aero w wyszukiwarce. Dodatkowo generowany jest także ruch poprzez kampanię AdWords. Wypracowane przez Specjalistów z Grupy TENSE wysokie pozycje są stabilne, a ich bezpośrednie przełożenie widoczne jest w rosnącym ruchu na stronie, a co najważniejsze, w stałym wzroście liczby klientów GearUp!

TASMUJ.PL - tesa® Online Shop

Współpracę z Grupą TENSE nawiązaliśmy w maju 2014 roku, w zakresie pozycjonowania sklepu internetowego oraz kampanii AdWords, w ramach których realizowana była między innymi kampania zakupowa. Wdrożone usługi przynoszą wysoce zadowalające efekty, a kompleksowe doradztwo, m.in. w zakresie doboru odpowiednich słów kluczowych, sprawiają, że nasza współpraca stale się rozwija.

Biuro Tłumaczeń PWN

Stopniowe wzrosty pozycji strony tłumaczenia-pwn.pl w wynikach wyszukiwania przynoszą obiecujące efekty. Mogliśmy liczyć na miłą, profesjonalną obsługę, fachowe wsparcie, pomysłowość doradcy w wyborze fraz kluczowych i ustaleniu korzystnego budżetu. Stały wgląd do podejmowanych działań pozwolił na osiągnięcie optymalnych rezultatów. Powyższe przykłady pozwalają nam mieć pewność na dalszych sukcesów osiąganych wspólnie z pomocą Grupy TENSE.

Trekker Sport

Agencji jako jedynej udało się skutecznie wypozycjonować frazę „the north face” nie tylko dla tego sklepu, ale również kolejnego, który uruchomiliśmy po konsultacji z naszym partnerem biznesowym Grupa TENSE pod adresem thenorthface.pl. Zadowoleni z dotychczasowych wyników powierzyliśmy Grupie TENSE pozycjonowanie pozostałych naszych sklepów. (…) Możemy polecić usługi Grupy TENSE innym firmom, którym zależy na szybkim i skutecznym wypozycjonowaniu stron oraz na kompleksowej obsłudze klienta na każdym etapie współpracy.

Poznan Film Commission

Do Grupy TENSE zwróciliśmy się w 2015 roku, od 15 lipca tego roku należymy do grona ich zadowolonych klientów. Zadaniem agencji było wypozycjonowanie naszej strony internetowej poznanfilmcommission.pl, z czego wywiązali się terminowo, profesjonalnie i rzetelnie. Wybrane wspólnie frazy kluczowe, charakterystyczne dla naszej branży, stopniowo zyskują satysfakcjonujące efekty, a strona wspina się coraz wyżej w wynikach wyszukiwania.

Meble Potocki

Na Grupę TENSE trafiliśmy w 2015 roku szukając firmy, która zapewni nam kompleksową opiekę marketingową w Internecie. Rzetelne i fachowe podejście, a także profesjonalne doradztwo sprawiło, że nawiązaliśmy współpracę, która zaowocowała stworzeniem sklepu internetowego www.meblepotocki.pl oraz jego pozycjonowaniem. Efekty pozycjonowania można było podziwiać już po niedługim czasie, co znacznie przyczyniło się do zwiększenia zainteresowania naszymi produktami.

Kwiaciarnia internetowa 123kwiaty.pl

Z Grupą TENSE współpracujemy w zakresie pozycjonowania. Razem z naszym doradcą i specjalistą SEO opracowaliśmy wspólnie plan działania, którego celem było umieszczenie naszej strony jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Firma podjęła się wypozycjonowania bardzo wielu fraz, z których aż 95% znajduje się w TOP10.

i-puzzle.pl

Od początku pozytywnie zaskoczyła nas szybka i bezproblemowa komunikacja z przedstawicielami firmy oraz ich profesjonalizm i chęć pomocy oraz dopasowania świadczonych usług do naszych oczekiwań. Dzięki optymalizacji nastawionej przez firmę Grupa TENSE w krótkim czasie nasz sklep internetowy u wszystkich kluczowych słów znalazł się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Dzięki świetnym wynikom odwiedziny na stronach naszego sklepu wyraźnie wzrosły, a ilość zamówień powiększyła się o więcej niż 100%.

Szkoły Beaty Mydłowskiej w Warszawie

Rozpoczęliśmy w kwietniu 2015 roku pozycjonowanie naszych szkół. Szybkie efekty i rozwiązania optymalnie dobrane do naszych potrzeb zaowocowały rozbudowaniem współpracy o kampanie linków sponsorowanych. Dzięki fachowemu doradztwu w zakresie wizerunku naszych szkół od początku 2016 roku Grupa TENSE prowadzi dla Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Warszawie profil na Facebooku. (…) Ciągle rosnąca satysfakcja ze współpracy pozwala nam pochwalić i zarekomendować Grupę TENSE jako profesjonalną i kreatywną agencję marketingu internetowego.

Strefa Dobrych Emocji - Jacek Kielin

Do Grupy TENSE zgłosiłem się w celu stworzenia projektu graficznego strony internetowej www.jacekkielin.pl, działającej w oprogramowaniu CMS, a także dołączenia do strony forum. W efekcie otrzymałem nowoczesną, responsywną witrynę – przejrzystą i funkcjonalną. (…) Dodatkowo nawiązaliśmy współpracę w zakresie pozycjonowania strony na wspólnie ustalone frazy kluczowe. Dzięki temu moja strona znajduje się wysoko w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na regularne zapytania dotyczące szkoleń i spotkań.

Bio.Vet disinfestazioni di Dr.Davide Fippi

They have created our responsive website – www.biovet.it, based on WordPress with custom graphic design. Website is tailored to our customer’s needs so they can smoothly access website’s content on any mobile device. Due to advanced CMW WordPress we can easily manage our website. As a client we strongly recommend Grupa TENSE services to anyone who wishes to has unique and functional website.

Cynamon Catering

(…) Mając na uwadze dynamiczną branżę internetową, stale rosnące oczekiwania internautów i wygodę naszych klientów postanowiliśmy zaufać Grupie TENSE w zakresie prac związanych z modyfikacją strony, założeniem domeny i skonfigurowaniem serwera czy stworzeniem poczty. Podczas wykonywanych przez firmę zadań byliśmy w ciągłym kontakcie zarówno z doradcą, jak i zespołem IT bezpośrednio odpowiedzialnym projekt. Oferta została dostosowana do naszych oczekiwań i aktualnych trendów w branży internetowej, a efektami chwalimy się na co dzień na stronie cynamon-catering.pl.

Breston

Skorzystaliśmy z usług Grupy TENSE w zakresie pozycjonowania i projektu graficznego dwóch stron RWD z systemem CMS. Przebieg projektów był dla nas wysoce satysfakcjonujący – prace odbywały się sprawnie, terminowo, zgodnie z naszymi zaleceniami i pod czujnym okiem specjalistów oraz doradców Grupy. Dzięki fachowemu wsparciu w kwestii fraz kluczowych, udało nam się uzyskać dobre pozycje w wynikach wyszukiwania. Regularnie odnotowujemy zwiększony ruch na obu stronach, które przyciągają klientów profesjonalnym wyglądem.

Inukshuk

Podróżuję sporo i wiem, że czasami trzeba wybrać inną drogę, aby doświadczać, uczyć się, a w efekcie czerpać. Dlatego tym bardziej cenię sobie współpracę, która jest jednocześnie niezwykle elastyczna, a przy tym miła. Młoda, prężna kadra TENSE to właściwie dobrani ludzie, którzy nie tylko są dobrymi fachowcami w tym, co robią, ale potrafią słuchać. Wierzę, że dzięki takiemu wsparciu od początku działalności ambitny cel, który sobie stawiam, wspólnie z TENSE jest osiągalny o wiele skuteczniej.

Algrafo

Współpracę z Grupą TENSE nawiązaliśmy w celu polepszenia naszej pozycji w wynikach wyszukiwania. Najwyższej jakości doradztwo w kwestii specjalistycznych, czasem trudnych słów kluczowych naszej branży, w połączeniu z rzetelnym podejściem i doświadczeniem specjalistów, pozwoliło na uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów. Strona algrafo.pl stopniowo osiąga coraz lepsze pozycje.
Z chęcią rekomendujemy Grupę TENSE każdemu, kto ceni jakość i profesjonalizm.

REMA STORAGE SOLUTIONS

Z Grupą TENSE współpracujemy od 2013 roku w zakresie pozycjonowania naszej strony. Wypracowane wtedy pozycje wciąż utrzymują się wysoko, bo w pierwszej dziesiątce wyników. Współpraca cały czas przebiega satysfakcjonująco. Najpierw firma zyskała nasze zaufanie, zdobywając optymalne wyniki pozycjonowania zaledwie po kilku miesiącach od startu całego procesu, a następnie ugruntowała pozytywną opinię na temat jej zespołu, oferując nam kompleksowe usługi, w tym marketingowe, i świadcząc je na najwyższym poziomie.

Biuro tłumaczeń SuperTłumacz®

(…) Nasza firma, dzięki pozycjonowaniu wykonywanemu przez TENSE.PL nieustannie – z tygodnia na tydzień – systematycznie zwiększała obroty. (…) W ciągu zaledwie 5 miesięcy pozycjonowania liczba odwiedzających naszą stronę wzrosła aż o 172% i ciągle rośnie. (…) Z dumną stwierdzamy, że inwestycja w pozycjonowanie zamówione w TENSE.PL była jedną z najlepszych decyzji marketingowych ostatnich kilku miesięcy podjętych przez nas.

Meliński Minuth Sp. z o.o.

W ramach prowadzonej kampanii firma TENSE.PL rozpoczęła pozycjonowanie wybranych, najbardziej prestiżowych w swojej kategorii fraz kluczowych. Podjęte działania zaowocowały nie tylko czołowymi, ale i stabilnymi pozycjami naszej strony internetowej w wyświetlanych wynikach wyszukiwania (pozycje 1-3). Kompleksowe podejście do wykonania, stały kontakt z Doradcami oraz elastyczność agencji sprawiły, że współpraca nadal jest kontynuowana.

SOLTEC S.C.

Dzięki doświadczeniu oraz fachowej wiedzy pracowników Grupy TENSE strona internetowa www.soltec.sklep.pl osiąga imponujące statystyki wejść ora wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Zdecydowanym atutem firmy jest terminowość, profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. (…) Serdecznie polecam usługi firmy Grupa TENSE wszystkim tym, którzy chcą, aby ich strona internetowa znalazła się a najwyższych pozycjach wyszukiwania, a statystyki wejść rosły w zadowalającym tempie.

TECHNIKA GRZEWCZA Roman Mądrawski

Pragnę polecić usługi Grupy TENSE osobom poszukującym rzetelnego wykonawcy strony internetowej. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie, mogłem polegać na pracownikach firmy zakresie doradztwa i fachowych porad, a stworzona przez nich strona www.technikagrzewcza-poznan.pl spełnia założone przeze mnie wymagania dotyczące responsywności oraz grafiki dopasowanej do specyfiki branży.

E-CNT Sp. z o.o.

Nasza firma korzysta z usług świadczonych przez Grupę TENSE w szerokim zakresie. Powierzyliśmy stworzenie, a następnie prowadzenie wraz z pozycjonowaniem naszej strony internetowej grupie prawdziwych profesjonalistów. Dzięki przejrzystej oraz schludnie wykonanej stronie internetowej łatwo się z nami skontaktować oraz poznać zakres usług, które świadczymy. Pozycjonowanie i prowadzenie strony internetowej dało nam natomiast wielu nowych klientów, którzy bez problemu odnajdują nas w wyszukiwarce Google.

Maraga Strefa Spa

W podziękowaniu za dotychczasową współpracę chciałbym wyrazić swoje uznanie dla Grupy TENSE, której zespół zaprojektował oraz wykonał naszą stronę internetową www.furorapracowniafryzur.pl. Firma służyła fachowym doradztwem w zakresie przygotowania strony pod kątem pozycjonowania. (…) Zespół zaproponował ciekawe pomysły, z których wiele zostało z sukcesem wdrożonych.

Prismes Boutique

Firma podjęła się trudnego zadania przygotowania indywidualnego projektu graficznego, modyfikacji logo, stworzenia responsywnej strony internetowej w dwóch wersjach językowych, opartej na systemie CMS oraz wdrożenia sklepu internetowego, który w nowoczesny i atrakcyjny sposób umożliwia prezentację całego asortymentu, jaki znajduje się w naszej ofercie. Z przyjemnością stwierdzam, że z powyższych obowiązków firma wywiązała się doskonale.

ECEAT POLSKA

Grupa TENSE wykonała dla nas szereg czynności, które pozwoliły naszemu Stowarzyszeniu zaistnieć w Internecie. (…) Strona została jednocześnie zoptymalizowana i przygotowana pod kątem SEO. Dodatkowo pracownicy Grupy TENSE stworzyli interaktywną mapę agroturystyki. Na szczególne uznanie zasługuje sprawne działanie oraz fachowa wiedza pracowników, które pozwalają na skuteczne wdrożenie projektów. Wiele cennych uwag oraz doskonała komunikacja przyczyniły się do powstania strony, która spełnia nasze oczekiwania.

KJ Studio

Agencja wykazała się profesjonalizmem w trakcie wykonywania zadania, jakim było stworzenie responsywnej strony internetowej opartej na systemie CMS, a także przygotowanie indywidualnego projektu graficznego. Firmę zdecydowanie cechuje przyjazna atmosfera, miła obsługa oraz profesjonalne doradztwo. Wszystkie uwagi, które zgłaszaliśmy w trakcie projektu były brane pod uwagę i natychmiast rozpatrywane. Ponadto nasza strona jest skutecznie pozycjonowana, a osiągane przez nią pozycje w wynikach wyszukiwania generują dodatkowy ruch oraz zapytania klientów.

Szkoła Języków Obcych Metro

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu prac nad stroną. Począwszy od przedstawienia naszej koncepcji, przygotowania projektów, poprzez poprawki oraz wdrożenie, strona była wykonywana sprawnie w założonych ramach czasowych (…). Przejrzysta i atrakcyjna forma wspaniale odzwierciedla charakter naszej szkoły. (…) Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Grupą TENSE firmom, którym zależy na nowoczesnej stronie internetowej, dopasowanej do potrzeb i oczekiwań klientów.

Platinum Fitness Club

Już po około dwóch miesiącach od rozpoczęcia współpracy nasza strona znalazła się na pierwszych pozycjach w Google na ponad 30 fraz. (…) Współpraca z TENSE.PL układa nam się bardzo dobrze, firma ma profesjonalne podejście do klienta. Kompleksowy outsourcing oferowany przez TENSE.PL a pewno nie tylko pomaga nam w promocji naszego klubu, ale pozwala zaoszczędzić sporo czasu i środków pieniężnych – firma zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z Internetem.

ABA MEDICA S.A.

Współpraca rozpoczęła się listopadzie 2015 i trwa do chwili obecnej, ponieważ okazała się bardzo wartościowa (obecnie realizujemy drugi projekt). Współpraca polegała na wykonaniu strony internetowej. Klient, korzystający z usług przedsiębiorstwa TENSE, dzięki jego dużemu zaangażowaniu ma pewność, że zlecenie zostanie potraktowane poważnie. Kontakty między przedsiębiorstwem a klientem utrzymują się na najwyższym poziomie profesjonalizmu, żadne decyzje nie są podejmowane bez porozumienia ze zleceniodawcą.

KWADRO DESIGN

Specjaliści Grupy TENSE stworzyli dla nas indywidualny projekt graficzny strony działającej w systemie WordPress. (…) Na wsparcie pracowników firmy mogliśmy liczyć nie tylko podczas konsultowania całego projektu, ale również w trakcie wdrażania strony czy na etapie wyboru słów kluczowych. (…) Dzięki fachowemu podejściu Grupy, udało nam się wypozycjonować stronę na wysokie, stabilne pozycje. Pozwala nam to stwierdzić, że trafiliśmy w dobre ręce, dlatego serdecznie polecamy usługi Grupy TENSE. To profesjonalny wykonawca stron internetowych i specjalista w dziedzinie pozycjonowania.

Firma Eco

Grupa TENSE wykonuje pozycjonowanie naszej strony www.poscielrodzinie.pl od 2015 roku. Wysokie standardy obsługi klienta, profesjonalizm oraz fachowość pozwalają nam rekomendować Grupę TENSE jako solidną firmę optymalizującą oraz pozycjonującą strony internetowe. Pracownicy Grupy TENSE są osobami niezwykle kreatywnymi, ich sugestie oraz skuteczna praca skutkuje wysoką pozycją naszej firmy w wyszukiwarkach internetowych.

Przewodnik Mara

W podziękowaniu za dotychczasową współpracę chciałabym wyrazić swoje uznanie dla Grupy TENSE, która wykonała dla mnie niepowtarzalny projekt graficzny oraz stworzyła responsywną stronę internetową (…). Moje wszystkie oczekiwania względem wykonania strony zostały spełnione, dodatkowe zaangażowanie oraz profesjonalizm pracowników Grupy pozwoliły na sprawny przebieg prac. (…) Jestem przekonana, że współpraca z Grupą TENSE jest gwarancją wykonania strony www na najwyższym poziomie.

Asgard

Firma „Asgard – wycieczki do Islandii” współpracuje z Grupa TENSE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa od 04 grudnia 2015 roku. Grupa TENSE jest niezawodnym partnerem. Profesjonalna obsługa klienta znacząco wyróżnia się pośród konkurencji. Solidny kontakt i godne zaufania doradztwo jest warte polecenia. Efekty pracy były widoczne na długo przed wyznaczonym terminem. Otwarcie i z przyjemnością rekomendujemy Grupa TENSE jako firmę wyróżniającą się profesjonalizmem na najwyższym poziomie.

KARTOP

W imieniu firmy Kartop pragnę zarekomendować usługi Grupy TENSE w zakresie projektowania strony www, jak również pozycjonowania. Stworzyli dla nas od podstaw responsywny sklep internetowy razem z spersonalizowanym projektem graficzny. Firma zajęła się również wypozycjonowaniem strony, a wyniki przynoszą zadowalające efekty. Fachowa obsługa, również na etapie wdrożenia strony, a także doradztwo i rzetelne podejście sprawiają, że możemy polecić Grupę TENSE innym firmom poszukującym partnera w biznesie internetowym.

Sklep kamieniarski Przemysław Karasiński

Współpracę z Grupą TENSE rozpoczęliśmy w marcu 2016 roku, a już możemy mówić o niezwykle satysfakcjonujących wynikach! Po wspólnym omówieniu celów i analizie naszej strony, udało nam się wraz z doradcą i pozycjonerem ustalić listę 15 najbardziej interesujących nas, prestiżowych dla naszej branży fraz kluczowych i wzbogacić ten proces o dodatkowe frazy długiego ogona. Efekty przyszły szybko i do tej pory wszystkie frazy utrzymują się w TOP10. W związku z tym, planujemy powierzyć firmie pozycjonowanie jeszcze jednej naszej domeny.