Menu

Pozycjonowanie stron
Zielona Góra

Prowadzisz firmę usługową, sklep internetowy bądź stacjonarny na terenie Zielonej Góry i zastanawiasz się, jak zdobyć nowych klientów?

Jeśli do tej pory promocja Twojej marki w sieci sprowadzała się wyłącznie do stworzenia strony www oraz aktywności w mediach społecznościowych, czas wejść na nowy poziom – odkryj korzyści, jakie daje pozycjonowanie stron internetowych, docieraj do szerszego grona odbiorców i zacznij sprzedawać więcej.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena
  Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k.

  Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

  Grupa TENSE, będąca jedną z największych w kraju agencji interaktywnych oferuje Ci kompleksowe wsparcie w procesie pozycjonowania oraz optymalizacji serwisu internetowego (SEO), będących obecnie jedną z najskuteczniejszych form promocji biznesu w sieci.

  Jeśli prowadzisz kwiaciarnię na Chynowie, salon fryzjerski na Nowym Mieście, serwis laptopów na Jędrzychowie czy dowolną, inną firmę na obszarze wybranej dzielnicy lub osiedla Zielonej Góry, to właśnie w tym rejonie powinieneś poszukiwać swoich klientów.

  Znamy się na pozycjonowaniu lokalnym. Obsługujemy ponad 1500 klientów, którzy w ogromnej większości współpracują z nami od wielu lat.

  Wśród nich jest również wiele przedsiębiorstw z Zielonej Góry i okolic. Dołącz do nich i skorzystaj z dedykowanej oferty lokalnego pozycjonowania strony lub sklepu internetowego.

  Grupa TENSE – ze szczytu widać więcej

  Kto raz był na szczycie, nie chce z niego schodzić. Wznieś swoją firmę na wyższy poziom dzięki pozycjonowaniu lokalnemu.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Zielona Góra – szansa na rozwój Twojej firmy

  Tajemnica sukcesu firm tkwi w skutecznej promocji, która w dzisiejszych czasach przeniosła się w dużej mierze do sieci.

  My wiemy, jak sprawić, aby firma znalazła się na szczycie.

  97% użytkowników internetu, szukając informacji o zielonogórskich kawiarniach, sklepach, restauracjach czy warsztatach samochodowych, użyje wyszukiwarki Google.
  Pozycjonowanie pozwoli stronie Twojej firmy lub sklepu na szybki awans w wynikach wyszukiwania na sam szczyt. Dzięki temu ofertę Twojej firmy zobaczy każdy, kto akurat poszukuje usług z Twojej branży, w Twoim mieście lub konkretnej dzielnicy.
  Bezpłatna wycena
  Jedną z największych barier, która hamuje małe, lokalne biznesy w dużych miastach, jest konieczność konkurowania z większymi, silniejszymi i bogatszymi od siebie. W mieście takim jak Zielona Góra nie musisz mieć wielotysięcznego budżetu na promocję – wystarczy, że zaufasz specjalistom i zamiast konkurować z największymi, zainwestujesz w pozycjonowanie lokalne.

  Poznaj kluczowe korzyści pozycjonowania lokalnego:

  szybszy wzrost pozycji strony niż w przypadku pozycjonowania ogólnopolskiego

  możliwość promowania firmy na mniej konkurencyjne frazy

  docieranie do grona odbiorców faktycznie zainteresowanych Twoimi usługami

  budowa eksperckiego wizerunku firmy

  zwiększenie liczby konwersji

  prowadzenie kampanii w oparciu o słowa kluczowe precyzyjnie określające Twoją działalność

  wypracowanie oraz utrzymanie przewagi nad konkurencją

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Pozycjonowanie lokalne polega na promowaniu strony internetowej na zapytania związane z prowadzoną przez Ciebie działalnością oraz obszarem, na którym świadczysz usługi. Może to być teren całej Zielonej Góry, ale równie dobrze mniejszy obszar – dzielnicy lub osiedla.

  Sukces działań SEO zależy od prawidłowo opracowanej i wdrożonej strategii optymalizacji serwisu internetowego, sklepu, bloga czy portalu. Każda współpraca rozpoczyna się od zaplanowania wszystkich działań z uwzględnieniem specyfiki firmy Klienta, sektora, w którym działa, posiadanego budżetu oraz wielu innych czynników.

  Opracowując indywidualną strategię pozycjonowania dla Klienta, bierzemy pod uwagę m.in.:

  słowa kluczowe,
  potrzeby i charakterystykę odbiorców,
  konkurencyjność branży,
  aktualnie posiadany serwis internetowy.

  Na podstawie tych danych przygotowujemy scenariusz działań optymalizacyjnych w pełni odpowiadający na indywidualne potrzeby zleceniodawcy. Strategia pozycjonowania lokalnego zawsze ma charakter unikalny, obejmując zarówno działania on-site (prowadzone w obrębie witryny), jak i off-site (wykonywane poza stroną).

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Zielonej Górze?

  Nie ma jednej, uniwersalnej ceny za pozycjonowanie lokalne, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Każdorazowo, nasz klient otrzymuje spersonalizowaną wycenę, uwzględniającą szereg czynników, takich jak rodzaj i liczba fraz do pozycjonowania, charakter i konkurencyjność branży czy zakres niezbędnych do wykonania prac.

  W dużych miastach, takich jak Zielona Góra, firmy muszą rywalizować o Klientów z wieloma podmiotami o podobnym profilu. Z tego powodu, inwestycja w pozycjonowanie opłaca się podwójnie – pozwala zdobyć przewagę w trudnym i mocno konkurencyjnym środowisku, dając jednocześnie gwarancję efektywnie zainwestowanych pieniędzy.

  Poniżej przykładowy cennik usług SEO dla Zielonej Góry – miasto podzielone zostało w nim na dzielnice.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie stron - cennik

  # Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 adwokat zielona góra 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
  2 prawnik zielona góra 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
  3 porady prawne zielona góra 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
  # Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 adwokat zielona góra , , 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
  2 prawnik zielona góra 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
  3 porady prawne zielona góra 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Brak ukrytych kosztów

  Nie musisz martwić się o prowizje, dopłaty czy dodatkowe koszty – wszystkie koszty poznajesz jeszcze przed rozpoczęciem współpracy.

  Dobór słów kluczowych najlepiej opisujących biznes

  Specjaliści SEO dobiorą frazy związane z Twoją działalnością, cieszące się największą popularnością wśród internautów.

  Wsparcie dedykowanego Opiekuna Klienta

  Na cały czas okres umowy otrzymujesz personalnego doradcę, który wspiera zleceniodawcę w trakcie prowadzenia kampanii SEO.

  Monitorowanie zmian i raporty

  Otrzymujesz dostęp do Panelu Klienta, w którym na bieżąco analizujesz efekty naszych działań, porównujesz dane w ujęciu historycznym i śledzisz wzrost pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania.

  Audyt strony internetowej

  Szczegółowo badamy strukturę Twojego serwisu www oraz treści na stronie, w celu ustalenia niezbędnych do wykonania czynności optymalizacyjnych.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • selekcja fraz związanych z Twoim biznesem
  • audyt SEO strony
  • podpisanie umowy
  Etap 2
  • pozycjonowanie i optymalizacja strony www
  Etap 3
  • dalszy ciąg działań SEO
  • monitoring rezultatów
  • wzrost pozycji strony w wyszukiwarce
  • raporty i doradztwo
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Specjalizujemy się w szeroko pojmowanych działaniach SEO, jednak nasze usługi nie kończą się wyłącznie na pozycjonowaniu stron www. Klientom z Zielonej Góry, chcącym w sposób nowoczesny i skuteczny promować swój biznes w sieci, polecamy bogatą gamę działań wspierających SEO, takich jak:

  • Marketing wizerunkowy

   Obejmuje szereg działań sprzyjających budowie wizerunku silnej marki w internecie. Wiemy, jak kreować mocne brandy, pomagając im zdobywać przewagę nad konkurencją poprzez kształtowanie wizerunku eksperta w swojej dziedzinie.

  • Reklama PPC

   Ustawiamy i optymalizujemy skuteczne kampanie reklamowe Google Ads, Facebook Ads oraz Google Zakupy. Dbamy o to, aby budżet był wydawany w optymalny sposób, a reklama przynosiła wymierne korzyści.

  • Marketing treści

   Zasada „content is king” jest dziś aktualna jak nigdy wcześniej. Tworzenie wartościowych, zoptymalizowanych pod pozycjonowanie treści – nie tylko tych tekstowych, ale także graficznych i interaktywnych pozwoli Ci zainteresować Klienta swoją ofertą. Opisy produktów przekonają go do zakupu, a ciekawe wpisy na blogu sprawią, że użytkownik będzie regularnie wracał na Twoją stronę w poszukiwaniu dawki eksperckiej wiedzy.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Jesteśmy jedną z czołowych agencji marketingowych w Polsce i jednocześnie liderem poznańskiego rynku usług SEO/SEM.

  Od ponad 10 lat konsekwentnie budujemy przewagę nad konkurencją, oferując naszą wiedzę, doświadczenie i umiejętności swoim klientom z różnych miast i branż. Jeśli prowadzisz firmę w Zielonej Górze i poszukujesz sprawdzonej agencji do pozycjonowania Twoich serwisów, skontaktuj się z nami – wiemy, jak wprowadzić Twój biznes na jeszcze wyższy poziom.

  Zaufali nam między innymi:

  Zaufaj ekspertom z Grupy TENSE! Najlepszym potwierdzeniem naszej pozycji na rynku jest szereg nagród i branżowych wyróżnień, przyznawanych nam przez prestiżowe grona konkursowe. W swoim dorobku posiadamy m.in.: Gazelę Biznesu, tytuł Rodzinna Firma Roku 2018 czy Poznański Lider Przedsiębiorczości. Jesteśmy stałym uczestnikiem prestiżowych rankingów Deloitte oraz „Financial Times”, obejmujących najszybciej rozwijające się europejskie przedsiębiorstwa z branży interaktywnej. Jeśli chcesz, by twoja firma wyprzedzała konkurencje, musisz pracować z najlepszymi. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i zapytaj o dedykowaną ofertę pozycjonowania Twojej strony lub sklepu internetowego.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania