Pozycjonowanie stron internetowych
Zgierz

Chcąc rozwijać prowadzony przez siebie biznes i zdobywać nowych klientów, nie powinieneś zaniedbywać promocji w Internecie. Nawet jeśli swoje usługi na terenie Zgierza świadczysz wyłącznie stacjonarnie, np. prowadząc sklep zoologiczny, salon fryzjerski czy kawiarnię, z sieci z pewnością korzystają Twoi potencjalni Klienci.

Sama strona www to za mało – dopiero dzięki odpowiedniej widoczności w wynikach wyszukiwania stanie się ona skutecznym narzędziem biznesowym.

  Bezpłatna wycena

  Właśnie dlatego proponujemy Ci lokalne pozycjonowanie stron internetowych – usługę, która pozwoli zwiększyć popularność firmy w Internecie, z którego korzysta już ponad 30 milionów Polaków!

  Wielu z nich wykorzystuje sieć do znalezienia firm oraz usług w swoim najbliższym otoczeniu. Pozycjonowanie lokalne łączy potrzeby konsumentów z interesem przedsiębiorców, gwarantując długotrwały efekt w postaci obecności witryny w TOP10 wyników wyszukiwania Google.

  Pamiętaj, że nawet najciekawszy, najbardziej funkcjonalny i najdroższy serwis internetowy bez skutecznej promocji w wyszukiwarce będzie wyłącznie ładną i kosztowną wizytówką.

  Dlatego już dzisiaj zainwestuj w pozycjonowanie stron. Przekonasz się, że to inwestycja, która się opłaca!

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Współpracujemy z przedsiębiorcami z całego kraju – także ze Zgierza i okolic! Sprawdź naszą ofertę i już dziś przekonaj się, jak możemy pomóc Ci stworzyć silną markę, pozyskiwać klientów i sprzedawać więcej.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Zgierz – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Jako przedsiębiorca z pewnością doskonale wiesz, że konkurencja nie śpi, a skuteczna promocja to bardzo ważny aspekt Twojej działalności.

  Prowadzić biznes w tak konkurencyjnym mieście, jak 56-tysięczny Zgierz, musisz nieustannie się rozwijać – nie możesz stać w miejscu.

  My proponujemy Ci sprawdzone i skuteczne narzędzia, które pozwolą Ci zbudować rozpoznawalną markę.

  Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
  Jesteśmy jednym z liderów branży marketingu internetowego.
  Pozycjonowanie stron to obszar, w którym nie mamy konkurencji, co potwierdza nagroda Global Search Awards 2020 za najlepszą kampanię SEO na świecie.
  Bezpłatna wycena
  Dla przedsiębiorców działających na obszarze jednego miasta, pozycjonowanie lokalne stanowi optymalną formę promocji online. Dlaczego?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Pozwala docierać do klientów realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

  Umożliwia szybki wzrost pozycji strony w Google – już po kilku tygodniach.

  W odróżnieniu od Google Ads zapewnia trwały rezultat przy niższych kosztach kampanii.

  Stanowi ważny czynnik przewagi konkurencyjnej.

  Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

  Sprzyja budowaniu tożsamości marki wśród odbiorców.

  Pozwala na techniczną optymalizację serwisu oraz poprawę jego funkcjonalności.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Istotą lokalnego pozycjonowania strony www jest poprawa jej widoczności w wynikach wyszukiwania na frazy związane z danym rejonem, np. „sklep meblowy Zgierz” czy „wulkanizacja Zgierz”.

  Strategia local SEO odpowiada również na potrzeby użytkowników mobilnych, korzystających ze smartfonów czy Map Google. Wystarczy, że internauta używający w Zgierzu urządzenia z geolokalizacją, wpisze samo słowo „sklep meblowy”, lub „wulkanizacja blisko mnie”, by jego oczom ukazały się identyczne wyniki, jak przy zapytaniu uwzględniającym, nazwę miasta.

  Pozycjonowanie lokalne to również link-building, czyli działania mające na celu pozyskanie jak największej liczby odnośników kierujących do promowanej strony z innych serwisów internetowych. Im więcej „silnych” linków prowadzi do domeny, tym wyższa staje się jej pozycja w wynikach wyszukiwania.

  Oczywiście, wpływ na ranking mają również inne czynniki – w Grupie TENSE nie zaniedbujemy żadnego aspektu, realizując model SEO dopasowany do specyfiki prowadzonego przez Ciebie biznesu.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  Grupę docelową
  Konkurencję
  Twój aktualny serwis internetowy

  Mając te niezbędne dane, jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie dedykowany plan działania oraz wybrać słowa kluczowe, będące najważniejszym elementem skutecznego pozycjonowania. To dzięki nim, popularność Twojej strony w Google ulegnie zwiększeniu, co przełoży się na wyższe zyski oraz wzrost liczby klientów.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Zgierzu?

  Lokalne pozycjonowanie stron to usługa o indywidualnym charakterze, dlatego każda kampania wyceniana jest osobno. Cena zależy m.in. od liczby i konkurencyjności poszczególnych fraz, branży, w której działasz czy profilu firmy.

  Zgierz od lat stanowi jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych Ziemi Łódzkiej, co skutkuje zwiększoną konkurencją w wielu dziedzinach biznesu. To kolejny powód, dla którego warto postawić na lokalne pozycjonowanie stron www i powierzyć je specjalistom z doświadczeniem.

  Bezpłatna wycena

  Cennik

  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Analiza i dobór słów kluczowych

  Sukces kampanii SEO w ogromnej mierze zależy od wyboru optymalnych fraz i zapytań. Mając to na uwadze, dokonujemy selekcji w oparciu o badanie popularności fraz, własne doświadczenia oraz dedykowane do tego narzędzia.

  Darmowy audyt strony i optymalizacja

  Szczegółowo badamy strukturę Twojej strony oraz jej zawartość, identyfikując obszary wymagające modyfikacji. Poprawki wdrażamy zgodnie z wypracowaną wcześniej strategią.

  Kompletny monitoring pozycji strony oraz raportowanie o wynikach

  Z poziomu Panelu Klienta możesz śledzić skuteczność naszych działań, analizując i porównując raporty, które dla Ciebie przygotowujemy.

  Wygodne modele rozliczeń

  Sam decydujesz, czy wolisz płacić za pozycjonowanie w formie abonamentu, czy rozliczać się za osiągnięte efekty. Oferujemy autorski model eCPC, który ułatwia kontrolowanie budżetu i planowanie wydatków.

  Wsparcie oraz doradztwo specjalistów

  Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na pomoc naszych ekspertów w zakresie pozycjonowania oraz marketingu w Internecie.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Wybór fraz kluczowych
  • Podpisanie umowy
  • Audyt SEO
  Etap 2
  • Optymalizacja strony
  • Rozpoczęcie pozycjonowania
  Etap 3
  • Pozycjonowanie serwisu
  • Śledzenie efektów oraz ich optymalizacja
  • Wsparcie i bieżące doradztwo
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Jako jedna z czołowych agencji SEO w kraju, proponujemy Ci znacznie więcej niż pozycjonowanie stron www.

  Naszą silną stroną jest szeroka gama dodatkowych usług, które skutecznie wspierają promocję firmy w sieci. Należą do nich m.in.:

  • Reklama PPC

   Kampanie Google Ads oraz marketing w wyszukiwarkach (SEM) to skuteczny sposób na zwiększenie popularności marki.

   Dzięki linkom sponsorowanym, znajdującym się na samej górze wyników wyszukiwania oraz reklamom na YouTube, Facebooku czy w Zakupach Google, informacje o Twojej firmie dotrą do tysięcy lokalnych użytkowników.

  • Marketing wizerunkowy

   Właściwa komunikacja nie tylko pomaga kreować wizerunek, ale również zwiększa sprzedaż.

   Pozytywne lub negatywne opinie innych konsumentów stanowią główny czynnik, pod którego wpływem klienci podejmują własne zakupowe decyzje.

   Zadbamy o pozytywne postrzeganie Twojej firmy w Google Moja Firma, na forach internetowych oraz w mediach społecznościowych.

  • Content marketing

   Dzięki unikalnym, kreatywnym i skutecznym teściom zdobędziesz więcej klientów i poprawisz sprzedaż.

   Wartościowe teksty na stronie oraz w sklepie to również ważny element pozycjonowania, dlatego już dziś zleć nam opracowanie opisów produktów, artykułów sponsorowanych czy treści do firmowego serwisu.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Grupa TENSE od 2009 roku aktywnie działa na rynku SEO/SEM. Obecnie jesteśmy jedną z największych agencji e-marketingowych w Polsce, obsługującą ponad 1800 klientów.

  Średni czas współpracy z naszą firmą wynosi ponad 4 lata, co dowodzi skuteczności naszych działań, potwierdzanej licznymi nagrodami.

  Zaufali nam między innymi:

  Co roku otrzymujemy szereg prestiżowych, branżowych wyróżnień. W 2020 roku staliśmy się laureatem Global Search Awards za najlepszą kampanię SEO na świecie. Oprócz tego, w dorobku mamy m.in.:

  • Gazelę Biznesu 2019,
  • Diament Miesięcznika Forbes 2020,
  • tytuł Poznański Lider Przedsiębiorczości,
  • wyróżnienie Firma Rodzinna Roku 2018.

  Trzykrotnie znajdowaliśmy się w międzynarodowym rankingu Technology Fast 50, tworzonym przez Deloitte oraz Financial Times.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania
  Kujawsko Pomorskie
  Lubelskie
  Łodzkie
  Małopolskie
  Mazowieckie
  Opolskie
  Podkarpackie
  Podlaskie
  Pomorskie
  Świętokrzyskie
  Warmińsko-mazurskie
  Wielkopolskie
  Zachodniopomorskie