Menu

Pozycjonowanie stron
Zabrze

Zastanawiasz się jak w swoim mieście sprzedawać więcej i wyprzedzić biznesowych konkurentów?

Skuteczny sposób na pozyskiwanie nowych odbiorców dla swoich usług stanowi promocja marki w sieci, a konkretniej – lokalne pozycjonowanie strony internetowej.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena
  Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k.

  Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

  Dla warsztatu samochodowego, pizzerii, salonu fryzjerskiego lub dowolnego, innego „stacjonarnego” biznesu strona internetowa stanowi równie ważny element, co profesjonalne narzędzia, nowoczesne wyposażona kuchnia czy markowe kosmetyki do pielęgnacji włosów.

  Właśnie dlatego, jeśli prowadzisz swoją firmę w Zabrzu i chcesz dotrzeć do odbiorców korzystających z Internetu, powinieneś poprawić pozycję firmowego serwisu w wynikach wyszukiwania.

  Ponad 90% internautów ogranicza się wyłącznie do przeglądania pierwszej strony Google podczas szukania interesujących ich usług.

  Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu, Twój serwis może zaleźć się na jednej z czołowych pozycji, co pozwoli zwiększyć ruch na stronie i pomnażać zyski.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Współpracujemy z firmami ze Śląska i całego kraju. Wśród naszych Klientów znajdują się także przedsiębiorstw z Zabrza – dołącz do nich już dziś i przekonaj się, jak wiele korzyści daje lokalne pozycjonowanie w wyszukiwarce.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Zabrze – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Prowadząc biznes w Zabrzu, nie możesz stać w miejscu.

  Poszukiwanie nowych form promocji stanowi Twój obowiązek, jeśli chcesz dotrzymywać kroku konkurencji. My dajemy Ci sprawdzone narzędzia, dzięki którym umocnisz swoją pozycję na rynku.

  Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
  Jesteśmy jednym z liderów branży SEO.
  Codziennie pracujemy na sukcesy naszych Klientów, pomagając im sprzedawać więcej.
  Bezpłatna wycena
  Jeżeli prowadzisz firmę na terenie jednego miasta, lokalne pozycjonowanie da Ci znacznie więcej korzyści niż kampania ogólnopolska.

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Nie wymaga dużego budżetu.

  Pozwala cieszyć się pierwszymi efektami nawet po kilku tygodniach.

  Zapewnia długotrwały efekt sprzedażowy i wizerunkowy.

  Pomaga kreować silną markę wśród lokalnych odbiorców.

  Sprawi, że wyprzedzisz konkurencję.

  Uczyni Twoją stronę nowocześniejszą i zoptymalizowaną.

  Umożliwi dotarcie do odbiorców, na których najbardziej Ci zależy.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Głównym celem lokalnego pozycjonowania stron jest zdobycie przez stronę www jak najwyższej pozycji w rankingu Google. Kolejność wyników wyszukiwania ustalana jest na podstawie szczegółowych wytycznych oraz ponad 200 czynników rankingowych.

  W Grupie TENSE dbamy o każdy aspekt pozycjonowania, dostosowując wszystkie działania do standardów SEO narzuconych przez twórców najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki.

  Jednym z kluczowych elementów procesu pozycjonowania jest linkowanie, pozwalające na stworzenie silnej struktury odnośników prowadzących do Twojej strony z różnych lokalizacji w Internecie. Silny profil linkowy wzmacnia zaufanie do serwisu, co skutkuje przyznaniem mu wyższej pozycji.

  Oczywiście, nie pomijamy pozostałych aspektów SEO, takich jak optymalizacja, tworzenie contentu, czy wybór słów kluczowych, które najlepiej opisują Twoją markę w sieci.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  grupę docelową,
  Twój serwis www,
  konkurencję.

  Wiedza z tych obszarów umożliwia nam wybór najlepszych fraz kluczowych oraz stworzenie dedykowanej propozycji współpracy, na podstawie której zaplanujemy i przeprowadzimy wszystkie niezbędne działania. Często już na etapie audytu strony, po wprowadzeniu niezbędnych poprawek, widoczny jest pierwszy, wyraźny wzrost pozycji w stosunku do konkurencji.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Zabrzu?

  Liczba czynników warunkujących koszty pozycjonowania jest tak długa i zróżnicowana, że każdą wycenę kampanii projektujemy indywidualnie.

  Całość kosztów poznajesz z góry, dzięki czemu możesz z wyprzedzeniem zaplanować swój budżet, bez obaw o ukryte koszty.

  Cena pozycjonowania zależy od m.in.: liczby i rodzaju fraz, ich konkurencyjności oraz branży, w której działasz. Przykładowy cennik dla Zabrza zamieściliśmy obok. Znajdziesz w nim orientacyjne koszty pozycjonowania poszczególnych słów kluczowych do TOP 10 wyników wyszukiwania.

  Bezpłatna wycena
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Analiza i wybór najlepszy fraz

  Przy wyborze słów kluczowych nie ma miejsca na przypadek. To od nich zależy efekt kampanii, dlatego selekcji dokonujemy na podstawie monitoringu popularności oraz śledzenia konkurencji, z wykorzystaniem branżowych narzędzi.

  Audyt SEO wraz z optymalizacją

  Dzięki kompleksowej analizie kodu strony oraz znajdującej się na niej treści identyfikujemy obszary wymagające wdrożenia zmian. Audyt i optymalizacja są u nas za darmo.

  Monitorowanie efektów i raporty o wynikach

  Dzięki Panelowi Klienta otrzymujesz dostęp do aktualnych danych i raportów na temat efektów naszych prac.

  Wsparcie i doradztwo ekspertów

  W każdej chwili możesz skorzystać z konsultacji oraz pomocy specjalistów z dziedziny reklamy online lub pozycjonowania.

  Wygodne modele rozliczeń i jasne zasady

  U nas nie ma ukrytych kosztów – sam decydujesz, czy wolisz rozliczać się za efekt, czy opłacać stały, miesięczny abonament.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Wybór słów kluczowych
  • Umowa na pozycjonowanie
  • Audyt SEO
  Etap 2
  • Optymalizacja techniczna
  • Rozpoczęcie pozycjonowania
  Etap 3
  • Pozycjonowanie serwisu
  • Monitorowanie efektów
  • Doradztwo i wsparcie
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Wieloletnie doświadczenie oraz bogata gama usług pozwalają nam, otaczać swoich Klientów kompleksową opieką w zakresie reklamy online.

  Oprócz pozycjonowania, które jest naszą domeną, oferujemy również szereg działań wspierających, kierując naszą propozycję do wszystkich tych, którzy chcą całościowo zadbać o wzrost popularności i pozytywny wizerunek swojej marki.

  • Reklama PPC

   Google Ads oraz Facebook Ads pozwalają docierać do lokalnych użytkowników poprzez płatne wyniki wyszukiwania i kampanie linków sponsorowanych.

   Dzięki nim link do Twojej strony może natychmiast pojawić się na samym szczycie Google, a sponsorowany post pozwoli zdobyć nowych fanów oraz przyciągnąć klientów z Facebooka lub Instagrama.

  • Marketing wizerunkowy

   Ta kategoria działań obejmuje przede wszystkim profesjonalną komunikację o marce w mediach społecznościowych, na forach internetowych czy w środowisku Google Moja Firma. Pomożemy Ci zadbać o ekspercki wizerunek oraz pozytywne postrzeganie firmy w sieci.

  • Content marketing

   Wiemy jak zwiększać sprzedaż i budować popularność firmy za pomocą treści! Stworzymy dla Ciebie wartościowe treści do firmowego serwisu, skuteczne sprzedażowo opisy do e-sklepu czy bogate w merytoryczne informacje artykuły sponsorowane, dzięki którym jeszcze skuteczniej wypromujesz swoją firmę.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Ponad 10 lat obecności na rynku, tysiące zadowolonych Klientów, wieloletnia współpraca z większością z nich – liczby wyraźnie pokazują, że Grupa TENSE to jeden z liderów trudnej i wymagającej branży SEO w Polsce.

  W czasach, gdy coraz więcej przedsiębiorstw całkowicie lub częściowo przenosi się do sieci, my pomożemy Ci w niej zaistnieć i wyprzedzić konkurencję.

  Ufają nam małe, średnie i duże marki z całego kraju – także z Zabrza. Jeśli zastanawiasz się, czy warto powierzyć pozycjonowanie lub marketing internetowy agencji z Poznania, to wierzymy, że przekonają cię do tego nie kwieciste slogany, ale wymierne efekty naszych działań.

  Zaufali nam między innymi:

  Realizowane przez nas kampanie dają długotrwałe rezultaty, generując wzrosty liczby odwiedzin oraz sprzedaży nawet o kilkaset procent.

  Potwierdzeniem skuteczności agencji są liczne wyróżnienia, takie jak Gazela Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes, Poznański Lider Przedsiębiorczości czy zdobyta w 2020 roku nagroda Global Search Awards dla twórców najlepszej kampanii SEO na świecie.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania