Menu

Pozycjonowanie stron
Wejherowo

Aby koszty i wysiłek włożone w stworzenie Twojej firmowej strony www nie poszły na marne, musisz zadbać jej odpowiednią widoczność w Google.

Tylko w ten sposób zbudujesz popularność marki i zdobędziesz nowych klientów w czasach, gdy podstawowym źródłem informacji o produktach i usługach stał się Internet.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena
  Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k.

  Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

  Myśląc, że promocja w sieci nie jest Ci potrzebna, ponieważ prowadzisz firmę w modelu stacjonarnym – np. sklep z butami, restaurację czy klub fitness, popełniasz duży błąd.

  Błąd, który Twoja konkurencja niechybnie wykorzysta – o ile już tego nie zrobiła.

  Lokalne pozycjonowanie stron, które pozwala firmowej witrynie zdobyć czołową pozycję w wynikach wyszukiwania, to Twoja szansa na budowę silnej marki, zdobycie nowych klientów oraz wzrost zysków ze sprzedaży – bez względu na to, w jakiej branży działasz.

  Wysoka pozycja w Google zwiększa ruch na stronie. To przekłada się na wzrost zainteresowania Twoją ofertą oraz zaufania do firmy, której strona regularnie pojawia się na szczycie wnyków wyszukiwania. Proste, prawda?

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  W Grupie TENSE pomagamy lokalnym firmom, których klienci korzystają z Internetu. Na mapie naszych Klientów znajduje się również Wejherowo. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci sprzedawać więcej i wyprzedzić konkurentów!

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Wejherowo – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Chcąc odnosić sukcesy w biznesie, nie możesz ignorować potencjału nowych mediów i form promocji.

  Pozycjonowanie to nie tylko szansa na dotarcie do nowych odbiorców Twoich usług, ale również – skuteczne wsparcie w kreowaniu silnej marki. Wykorzystaj je już dziś!

  Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
  Jesteśmy jednym z liderów branży SEO/SEM.
  Skuteczne pozycjonowanie stron to nasza specjalność.
  Bezpłatna wycena
  Jeśli prowadzisz biznes na terenie jednego miasta – np. Wejherowa – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Jest dużo tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie

  Zapewnia pierwsze efekty już po kilku tygodniach.

  Pozwala docierać do osób zdecydowanych na skorzystanie z Twoich usług.

  Stanowi istotny element budowania przewagi nad konkurencją.

  Zapewnia długotrwały efekt – w odróżnieniu od kampanii billboardowych i Google Ads.

  Pomaga unowocześnić i zoptymalizować serwis www.

  Sprzyja budowie silnej marki i pomaga kreować pozytywny wizerunek wśród odbiorców.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  W odróżnieniu od pozycjonowania szerokiego, lokalne SEO ukierunkowane jest na osiągniecie przez serwis internetowy jednej z czołowych pozycji w wynikach wyszukiwania, na frazy i zapytania związane z danym miastem lub regionem.

  Przykłady takich fraz to m.in.: sklep zoologiczny Wejherowo, gabinet kosmetyczny w Wejherowie, siłownia Wejherowo dojazd, oraz wiele innych, odnoszących się do konkretnej branży oraz lokalizacji.

  Działania SEO prowadzone w ramach pozycjonowania lokalnego, zasadniczo nie różnią się od tych podejmowanych przy pozycjonowaniu ogólnopolskim. Zasadniczą różnicą jest znacznie mniejsza konkurencyjność na poszczególne frazy, w wyniku czego wzrost pozycji oraz zwiększenie ruchu na stronie zauważalne są dużo szybciej niż w przypadku kampanii ogólnokrajowych.

  Lokalne pozycjonowanie obejmuje takie działania jak m.in.: audyt SEO, link-building, budowa contentu, optymalizacja serwisu, wybór słów kluczowych oraz wiele innych. W Grupie TENSE stawiamy na indywidualne podejście do Klienta, dlatego każdą kampanię pozycjonowania lokalnego poprzedza stworzenie dedykowanej strategii.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  grupę docelową,
  branżę i konkurencję,
  aktualny serwis internetowy Klienta.

  Na tej podstawie tworzymy propozycję współpracy, kładąc nacisk na wybór słów kluczowych, które w najlepszy sposób opisują Twój biznes w sieci i podnoszą skuteczność pozycjonowania lokalnego.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Wejherowie?

  Lokalne pozycjonowanie nie ma jednej ceny.

  Jego wielowymiarowy charakter sprawia, że znacznie korzystniejsza dla obu stron jest indywidualna wycena, w oparciu o rodzaj i liczbę słów kluczowych, skale i zakres przewidywanych działań, branżę oraz konkurencyjność danego środowiska biznesowego.

  Nie da się ukryć, że Wejherowo należy do miast nacechowanych intensywną dynamiką rozwoju, dlatego tym bardziej warto postawić na pozycjonowanie, by zawsze być o krok przed konkurencją.

  Bezpłatna wycena
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Wybór najlepszych słów kluczowych

  Dobieramy frazy i zapytania, analizując ich popularność oraz skuteczność w SEO. Śledzimy działania konkurencji, korzystamy z profesjonalnych narzędzi.

  Darmowy audyt SEO i optymalizację

  Kompleksowo przebadamy Twoją stronę www, wprowadzając niezbędne poprawki w obrębie treści oraz struktury serwisu.

  Wsparcie doświadczonych ekspertów

  Przez cały okres współpracy możesz korzystać z pomocy naszych doradców oraz konsultacji z zakresu promocji firmy w sieci.

  Monitoring i optymalizację efektów

  Codziennie sprawdzamy aktualne pozycje stron, dając Ci dostęp do Panelu Klienta, w którym możesz kontrolować efekty naszych działań.

  Jasne zasady rozliczeń

  Sam decydujesz, jak rozliczasz się za pozycjonowanie. Wybierasz najdogodniejszy dla siebie model płatności, całość kosztów poznając z góry.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Wybór fraz
  • Podpisanie umowy
  • Audyt SEO
  Etap 2
  • Optymalizacja serwisu
  • Przygotowanie do pozycjonowania
  Etap 3
  • Pozycjonowanie
  • Sprawdzanie i optymalizacja efektów
  • Wsparcie oraz doradztwo
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Specjalizujemy się w skutecznym pozycjonowaniu stron internetowych, jednak współpracującym z nami firmom oferujemy dużo szerszy zakres działań.

  Kompleksowa opieka e-marketingowa, jaką zapewniamy, obejmuje znacznie więcej usług, skutecznie wspierających SEO. Należą do nich m.in.:

  • Reklama PPC

   Dzięki kampaniom Google Ads oraz Facebooka Ads dotrzesz do tysięcy użytkowników zainteresowanych Twoimi usługami. Możesz też promować swoją firmę w sieci zakupowej Google, wynikach wyszukiwania, YouTube, Gmailu oraz wielu innych serwisach.

  • Marketing wizerunkowy

   Nie da się budować silnej pozycji w branży bez odpowiednio zaprojektowanych działań wizerunkowych. Do najważniejszych należy z pewnością spójna komunikacja we wszystkich obszarach sieci. Od mediów społecznościowych, poprzez fora internetowe, aż po Google Moja Firma – wszędzie tam zadbamy o pozytywne postrzeganie Twojego biznesu.

  • Content marketing

   Kreatywne opisy produktów, skuteczne sprzedażowy artykuły oraz eksperckie, pogłębione treści na firmowego bloga – budowa contentu to jeden z najważniejszych elementów promocji firmy online.

   Mając tego pełną świadomość, zapewniamy naszym Klientom kompleksowe wsparcie przy tworzeniu wartościowych treści – w myśl zasady „Conetnt is a king”!

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Grupa TENSE to jedna z największych agencji marketingu internetowego w kraju.

  Od ponad 10 lat pomagamy firmom budować pozycję w Internecie, co przekłada się na ich w pełni realne sukcesy w najbardziej wymagających branżach. Z przyjemnością pomożemy również Tobie zaistnieć na wejherowskim rynku, mimo iż siedziba naszej agencji mieści się w Poznaniu.

  Zaufali nam między innymi:

  logo Gemini

  Obecnie obsługujemy ponad 1800 przedsiębiorstw z całego kraju, a średni czas współpracy z naszą firmą wynosi 4, 3 lat. Zadowolenie Klientów to nasza najlepsza reklama, choć skuteczność agencji doceniają również branżowi eksperci.

  Regularnie przyznają nam prestiżowe nagrody i wyróżnienia, takie jak m.in.: Diament Miesięcznika Forbes 2020| Gazela Biznesu| Poznański Lider Przedsiębiorczości, Firma Rodzinna roku 2018.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania