Przygotowana przez naszych specjalistów oferta pozycjonowania lokalnego jest szeregiem działań optymalizacyjnych wykonywanych na stronie internetowej, w celu wyświetlania jej na najwyższych pozycjach wyników wyszukiwania na frazy kluczowe związane z daną lokalizacją. Jest to usługa kierowana do przedsiębiorców, którzy prowadzą swoją działalność na terenie Tomaszowa Mazowieckiego oraz mają określoną grupę docelową, do której chcą dotrzeć.

Proces lokalnego pozycjonowania nie różni się w wielkim stopniu od standardowych działań SEO, jednak zauważalną różnicą jest tutaj obszar działań, cennik realizowanych przez nas usług oraz liczba wyników wyszukiwania na poszczególne frazy. Można samemu porównać sobie liczbę wyników wyświetlanych przy frazie „fryzjer” (ponad 4 miliony), a „fryzjer Tomaszów Mazowiecki” (180 tysięcy). Local SEO może być świetną dźwignią w biznesie nawet dla średnich i małych przedsiębiorstw, działających na konkretnym obszarze. Przy danej branż, określonym mieście, skonkretyzowanych celach i dokładnemu targetowi, zmniejsza się konkurencja, a zwiększają szanse na dotarcie do potencjalnych klientów.

Skuteczna optymalizacja strony internetowej nie tylko zwiększy prawdopodobieństwo znalezienia większej liczby klientów, ale także zdobycia wśród nich zaufania. Statystyki pokazują, że najwyższe wyniki wyszukiwania w Google generują około 92% ruchu na strony internetowe, co dowodzi, że internauci są skłonni odwiedzić i zaufać bardziej firmie, której strona internetowa znajduje się w TOP10, niż tej, której witryna widnieje na 30 stronie wyników wyszukiwania. Warto zatem przeprowadzać konsekwentne działania przybliżające Twoją witrynę internetową do znalezienia się na najwyższych pozycjach. Nie staraj się robić tego na własną rękę — skorzystaj z pomocy specjalistów z Grupy Tense, którzy dokładnie przeanalizują Twój serwis oraz Twoją konkurencję, dobiorą wyrażenia kluczowe, zaplanują działania optymalizacyjne, wdrożą rozwiązania i będą monitorować efekty.

Cennik pozycjonowania dla Tomaszowa Mazowieckiego

Fraza kluczowaCena za TOP3Pozycja w Google
szklarz tomaszów mazowiecki59 zł1
zakład szklarski tomaszów mazowiecki49 zł1
usługi szklarskie tomaszów mazowiecki39 zł1
lustra tomaszów mazowiecki39 zł1
szklarz 24h tomaszów mazowiecki39 zł1