To na początku jedna z najważniejszych kwestii. Rozpoczynając z nami współpracę, musisz wiedzieć, co i jak będziemy robić. Na samym początku zostanie Ci przydzielony Doradca Klienta oraz Opiekun SEO, z którymi będziesz mógł na bieżąco się kontaktować. Nie musisz przejmować się odległością Tarnowskich Gór od Poznania i Bydgoszczy, czyli miejsc, w których mamy swoje siedziby, gdyż wszelkie sprawy techniczne oraz formalne załatwiamy zdalnie, drogą elektroniczną lub przez telefon. Takie podejście ułatwia pracę zarówno Tobie, jak i nam. W skład działań wchodzących w pozycjonowanie stron internetowych Tarnowskie Góry wchodzi:
1. Analiza witryny oraz konkurencji
Zanim przystąpimy do optymalizacji Twojej strony internetowej, najpierw chcemy poznać ją od środka. Obserwujemy także zachowanie oraz działania konkurencji i podobnych serwisów do Twojej witryny.

2. Przygotowanie strategii marketingowej
Na tym etapie opracowujemy szczegółową strategię SEO, która obejmuje między innymi dobór słów kluczowych czy zaplanowanie pracy specjalistów od pozycjonowania i contentu.

3. Optymalizacja
Na tym etapie odbywa się największa praca: poczynając od optymalizacji kodu strony, przez aktualizację jej wyglądu, usprawnienia czasu ładowania serwisu, dostosowania witryny do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, aż po stworzenie wartościowych treści czy niezbędnej obecnie wizytówki w Google Moja Firma.

4. Monitorowanie efektów
Jesteśmy gotowi na wszelkie zmiany w algorytmach Google, dlatego nieustannie monitorujemy efekty przeprowadzanych działań i reagujemy na ewentualne zmiany.

 

Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja powyżej 10 Pozycja 7 – 10 Pozycja 4 – 6 Pozycja 1 – 3
biuro księgowe tarnowskie góry 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
doradca podatkowy tarnowskie góry 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
biuro podatkowe tarnowskie góry 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł

 

Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja powyżej 10 Pozycja 7 – 10 Pozycja 4 – 6 Pozycja 1 – 3
tapety tarnowskie góry 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
farby tarnowskie góry 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
tapety ścienne tarnowskie góry 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł