To na początku jedna z najważniejszych kwestii. Rozpoczynając z nami współpracę, musisz wiedzieć, co i jak będziemy robić. Na samym początku zostanie Ci przydzielony Doradca Klienta oraz Opiekun SEO, z którymi będziesz mógł na bieżąco się kontaktować. Nie musisz przejmować się odległością Tarnowskich Gór od Poznania i Bydgoszczy, czyli miejsc, w których mamy swoje siedziby, gdyż wszelkie sprawy techniczne oraz formalne załatwiamy zdalnie, drogą elektroniczną lub przez telefon. Takie podejście ułatwia pracę zarówno Tobie, jak i nam. W skład działań wchodzących w pozycjonowanie stron internetowych Tarnowskie Góry wchodzi:
1. Analiza witryny oraz konkurencji
Zanim przystąpimy do optymalizacji Twojej strony internetowej, najpierw chcemy poznać ją od środka. Obserwujemy także zachowanie oraz działania konkurencji i podobnych serwisów do Twojej witryny.

2. Przygotowanie strategii marketingowej
Na tym etapie opracowujemy szczegółową strategię SEO, która obejmuje między innymi dobór słów kluczowych czy zaplanowanie pracy specjalistów od pozycjonowania i contentu.

3. Optymalizacja
Na tym etapie odbywa się największa praca: poczynając od optymalizacji kodu strony, przez aktualizację jej wyglądu, usprawnienia czasu ładowania serwisu, dostosowania witryny do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, aż po stworzenie wartościowych treści czy niezbędnej obecnie wizytówki w Google Moja Firma.

4. Monitorowanie efektów
Jesteśmy gotowi na wszelkie zmiany w algorytmach Google, dlatego nieustannie monitorujemy efekty przeprowadzanych działań i reagujemy na ewentualne zmiany.

 

Fraza kluczowaMiesięczna cena netto za efekty
Pozycja powyżej 10Pozycja 7 – 10Pozycja 4 – 6Pozycja 1 – 3
biuro księgowe tarnowskie góry0 zł19 zł29 zł39 zł
doradca podatkowy tarnowskie góry0 zł19 zł29 zł39 zł
biuro podatkowe tarnowskie góry0 zł19 zł29 zł39 zł

 

Fraza kluczowaMiesięczna cena netto za efekty
Pozycja powyżej 10Pozycja 7 – 10Pozycja 4 – 6Pozycja 1 – 3
tapety tarnowskie góry0 zł39 zł49 zł59 zł
farby tarnowskie góry0 zł19 zł29 zł39 zł
tapety ścienne tarnowskie góry0 zł19 zł29 zł39 zł