Menu

Pozycjonowanie stron internetowych
Szczecinek

Jeśli szukasz sposobu na to, by sprzedawać więcej niż konkurencja i chcesz skorzystać z nowoczesnych, skutecznych form promocji, postaw na lokale pozycjonowanie stron www.

Nawet najnowocześniejsza i najlepiej zaprojektowana witryna, której nikt nie będzie odwiedzał, nie pomoże Ci w realizowaniu biznesowych celów. Dlatego, oprócz stworzenia firmowego serwisu, musisz zadbać o jego efektywną promocję, która przełoży się na wzrost popularności marki i zwiększenie sprzedaży.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena
  Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k.

  Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

  Jako jedna z największych agencji interaktywnych w Polsce, proponujemy Ci usługę „skrojoną” na miarę Twoich potrzeb i celów biznesowych. Lokalne pozycjonowanie stron pozwoli Ci docierać do klientów realnie zainteresowanych Twoją ofertą, zamieszkujących Szczecinek oraz okolice.

  Masz własny sklep ze zdrową żywnością, prowadzisz kursy tańca towarzyskiego, masz myjnię samochodową lub prywatny gabinet lekarski? Każdą z tych działalności możesz promować poprzez lokalne pozycjonowanie stron internetowych!

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Współpracujemy z przedsiębiorcami z całego kraju – także ze Szczecinka i Pomorza! Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak możemy pomóc Ci odnieść sukces na miejscowym rynku.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Szczecinek – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Chcąc wyprzedzić konkurencję w Twojej branży, nie możesz stać w miejscu. Musisz szukać nowych, skutecznych sposobów promocji, a jednym z nich jest lokalne pozycjonowanie firmy w Google.

  Pozycjonowanie stron internetowych | Agencja SEO Szczecinek
  Czas wejść na szczyt z Grupą TENSE.
  Pozycjonowanie stron internetowy klientów rozwinęliśmy do perfekcji.
  Wiedza, doświadczenie i skuteczność czynią nas jedną z czołowych agencji SEO w Polsce.
  Bezpłatna wycena
  Pozycjonowanie stron internetowy klientów rozwinęliśmy do perfekcji. Wiedza, doświadczenie i skuteczność czynią nas jedną z czołowych agencji SEO w Polsce. Dlaczego?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Pozwala promować formę lokalnie, nawet przy niewielkim budżecie.

  Inaczej niż reklama PPC, generuje długoterminowe efekty.

  Pierwsze wzrosty w wynikach wyszukiwana zobaczysz już po kilku tygodniach.

  Pozycjonowanie lokalne zapewnia dotarcie do klientów z tego samego miasta lub regionu.

  Dzięki SEO unowocześnisz swoją stronę www.

  Efektem pozycjonowania jest również umacnianie wizerunku marki i budowa jej świadomości wśród konsumentów.

  SEO sprawi, że wyprzedzisz konkurencję!

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Głównym celem lokalnego pozycjonowania stron internetowych jest osiągnięcie przez serwis www jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania, na frazy związane z daną branżą oraz regionem, np.: „obuwie damskie Szczecinek”.

  Lokalne pozycjonowanie może być prowadzone również w oparciu o frazy z tzw. długim ogonem (ang. long-tail), które w znacznie bardziej precyzyjny sposób określają potrzeby internautów. Przykład: „skórzane buty damskie na obcasie za kostkę”.

  Jeśli chodzi o działania podejmowanie w ramach strategii local SEO, zasadniczo nie różnią się one od tych stosowanych przy pozycjonowaniu ogólnopolskim. Wyróżnikiem lokalnego pozycjonowania jest natomiast dużo niższa kongruencja, przekładająca się na obniżenie kosztów kampanii oraz przyspieszenie jej efektów.

  Jednym z podstawowych elementów pozycjonowania lokalnego jest link-building, czyli stworzenie odpowiednio „silnego” profilu linkowego strony. Im więcej odnośników z innych, zaufanych serwisów prowadzi do Twojej witryny, tym wyższą pozycję Google przyznaje jej w wynikach wyszukiwania.

  Oczywiście linkowanie nie jest jedynym aspektem skutecznego pozycjonowania. W Grupie TENSE kładziemy nacisk na wszystkie niezbędne działania SEO, które składają się na wysoką pozycję serwisu w Google.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  branżę i Twoją konkurencję,
  grupę docelową,
  aktualny serwis www Twojej firmy.

  Na podstawie tych danych tworzymy dla Ciebie indywidualną strategię współpracy, wycenę usługi oraz dobieramy słowa kluczowe, dzięki którym popularność Twojej firmy wzrośnie proporcjonalne do wzrostu pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Szczecinku?

  Nie jest możliwe określenie jednej ceny dla usług pozycjonowania z uwagi na zróżnicowany i złożony charakter każdej kampanii. Właśnie dlatego, wyceny dla naszych Klientów tworzymy indywidualnie, dopasowując zakres działań do celów biznesowych, branży, w której działa firma oraz jej budżetu.

  Niezależnie od wybranego modelu rozliczeń, zapłacisz jedynie za realnie wykonane działania, a całość kosztów poznasz przed rozpoczęciem kampanii. Konkurencja w takich miastach jak Szczecinek jest coraz większa i dotyczy wielu branż. Właśnie dlatego warto już dziś zainwestować w lokalne pozycjonowanie, by być o krok przed innymi.

   

  Inne miasta w województwie zachodniopomorskim: Kołobrzeg, KoszalinStargardŚwinoujścieSzczecin.

  Bezpłatna wycena
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Dobór najlepszych słów kluczowych

  Wybieramy frazy do kampanii, kierując się ich popularnością, analizą działań konkurencji oraz wskazaniami profesjonalnych narzędzi SEO.

  Darmowy audyt SEO wraz z optymalizacją

  Kompleksowo przebadamy Twoją stronę www pod kątem niezbędnych poprawek, wdrażając jej optymalizację. Dzięki temu witryna stanie się nowocześniejsza i bardziej przyjazna użytkownikom.

  Wsparcie i doradztwo ekspertów

  Dedykowani doradcy oraz konsultanci pozostają do Twojej dyspozycji przez cały czas obowiązywania umowy.

  Przejrzyste i wygodne modele rozliczeń

  Sam decydujesz, czy chcesz rozliczać się za efekty pozycjonowania, wybrać miesięczny abonament, czy wolisz skorzystać z naszego autorskiego modelu eCPC.

  Monitorowanie efektów i dostęp do raportów

  Pozycje Twojego serwisu są przez nas sprawdzane codziennie. Wdrażamy działania skutkujące poprawą lub utrzymaniem wysokiego rankingu, a Ty otrzymujesz od nas dane i raporty, pozwalające kontrolować efekty naszych działań.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Dobór słów kluczowych
  • Umowa na pozycjonowanie
  • Audyt SEO
  Etap 2
  • Optymalizacja techniczna
  • Przygotowanie do pozycjonowania
  Etap 3
  • Właściwe pozycjonowanie strony www
  • Monitorowanie i optymalizacja efektów
  • Wsparcie oraz doradztwo
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Choć zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem stron, jako nasz Klient możesz liczyć także na szereg dodatkowych działań, które wspierają skuteczność SEO.

  Szeroka gama usług dostępnych dzięki kompetencjom i doświadczeniu naszych ekspertów to m.in.:

  • Reklama PPC

   Popraw widoczność Twojej firmy w sieci dzięki kampaniom Google Ads oraz Facebook Ads! Docieraj do tysięcy lokalnych użytkownik, każdego dnia korzystających z wyszukiwarki Google, YouTube’a, Facebooka, poczty Gmail czy Zakupów Google!

  • Marketing wizerunkowy

   Zleć nam obsługę przedsiębiorstwa w social mediach, Google Moja Firma oraz na branżowych forach w Internecie. Zyskaj przewagę nad konkurencją i cenne wsparcie specjalistów w kreowaniu pozytywnego, eksperckiego wizerunku Twojej firmy.

  • Content marketing

   Nasi copywriterzy przygotują dla Ciebie unikalne, wartościowe i zgodne ze standardami SEO treści do firmowego serwisu www, e-sklepu, na bloga i zewnętrznych publikacji. Dzięki nim zwiększysz sprzedaż, dasz się poznać jako jeden z branżowych liderów, a zarazem firma, która potrafi w pełni odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Ponad 2000 aktywnych klientów, 160 specjalistów, oddziały w kilku miastach w Polsce – to tylko niektóre powody, dla których warto nam zaufać.

  Grupa TENSE od ponad 10 lat specjalizuje się w skutecznym pozycjonowaniu stron internetowych swoich Klientów.

  Zaufali nam między innymi:

  logo Gemini

  Doświadczenie, wiedza i wsparcie na każdym etapie współpracy to podstawa naszych udanych relacji z Klientami. Skuteczność agencji została wielokrotnie doceniona przez wybitne gremia i kapituły konkursowe, które co roku przyznają Grupie TENSE prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

  Na swoim koncie mamy m.in.: Gazelę Biznesu, Diament Forbesa, tytuł Poznański Lider Przedsiębiorczości, wyróżnienie Firma Rodzinna Roku 2018.
  Jako jedyna agencja z Polski odebraliśmy jedną z najważniejszych nagród w branży SEO – Global Search Awards 2020 za najlepszą niskobudżetową kampanię na świecie.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania