Samą ideę tej techniki oddaje powyższy przykład. Jeśli mielibyśmy wymienić zalety pozycjonowania lokalnego, to warto wspomnieć tutaj szczególnie o kilku aspektach. Dzięki prawidłowo przeprowadzonym działaniom pozycjonerskim, skoncentrowanym na określonym rejonie:

  • łatwiej jest dotrzeć do konkretnej grupy docelowej, w tym przypadku mieszkańców Szczecina i przyjezdnych, odwiedzających to miasto,
  • zasięg reklamy można ograniczyć do grupy miast, konkretnej miejscowości, a nawet wybranych dzielnic,
  • użytkownicy sieci łatwiej znajdą to, czego w danej chwili szukają,
  • zaistnieje się na lokalnym rynku i wyróżni się na tle konkurencji w określonej branży,
  • koszty reklamy są niższe niż w przypadku działań na większą skalę, a efekty – lepsze,
  • liczba nowych klientów wzrośnie,
  • na dłuższą metę można zbudować wizerunek eksperta w danej dziedzinie i zyskać grono lojalnych klientów, którzy będą wracać i ponownie korzystać z oferty.

Grupa TENSE ma spore doświadczenie w pozycjonowaniu na frazy lokalne. Pomogliśmy licznym firmom zaistnieć w Internecie i zdobyć w ten sposób nowych klientów z określonego rejonu Polski. Cięgle poszerzamy zakres swojej działalności i docieramy z ofertą do firm z całego kraju. Teraz jesteśmy gotowi współpracować z instytucjami z województwa zachodniopomorskiego.Choć nasza główna siedziba ulokowana jest w sercu Wielkopolski, nie przeszkadza nam to w nawiązywaniu skutecznej współpracy z osobami z dowolnego zakątku kraju. Okazuje się, że bez problemu możemy porozumieć się zdalnie – telefonicznie lub poprzez e-mail – ustalając szczegóły współpracy. Opiekun, przypisany na początku do każdego z naszych Klientów, rozwieje wszelkie wątpliwości, pomoże wybrać zakres usług i doradzi, nad czym warto byłoby popracować, jeśli chodzi o firmowe miejsce w sieci.

Fraza kluczowaCena za TOP3Pozycja w Google
wykładziny szczecin89 zł6
wykładziny do biura szczecin49 zł2
wykładziny biurowe szczecin49 zł2
wykładziny obiektowe szczecin39 zł1
wykładzina obiektowa szczecin39 zł2
biurowe wykładziny dywanowe szczecin29 zł1