Menu

Pozycjonowanie stron
Świętochłowice

Zastanawiasz się jak rozwinąć biznes w Świętochłowicach i sprzedawać więcej niż konkurencja? Szukasz sposobu na przyciągnięcie nowych klientów, którzy coraz częściej szukają Twojej firmy w Internecie?

Klienci ze Świętochłowic rzadko mają ochotę odwiedzać inne miasta aglomeracji w celu załatwienia podstawowych potrzeb.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena

  Klienci ze Świętochłowic rzadko mają ochotę odwiedzać inne miasta aglomeracji w celu załatwienia podstawowych potrzeb.

  Chcąc zaoszczędzić czas i pieniądze, usług takich jak fryzjer, sklep obuwniczy, restauracja czy myjnia samochodowa, poszukują w swoim najbliższym otoczeniu.

  Jeśli prowadzisz dowolny biznes, oferujący usługi w formie stacjonarnej lub online i celujesz w tutejszego konsumenta, to lokalne pozycjonowanie firmy w Świętochłowicach będzie właśnie dla Ciebie.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Współpracujemy z przedsiębiorstwami z całego kraju, a na mapie naszych Klientów znajduje się również Górnośląski Okręg Przemysłowy. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci wyprzedzić konkurencję i zbudować silną markę, docenianą przez lokalnego odbiorcę.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Świętochłowice – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Chcąc pomnażać udziały w rynku, w tak konkurencyjnym mieście, jak Świętochłowice, musisz testować nowe kanały promocji dla swoich produktów oraz usług.

  Twój sukces zależy od ciągłego od rozwoju i tego, jak w zmieniającej się rzeczywistości, wykorzystasz potencjał Twojego biznesu. Dzięki nam zyskasz gotowe, sprawdzone narzędzi, które pozwolą Ci zdobyć i umacniać ważną pozycję w branży.

  Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
  Jesteśmy jednym z liderów branży SEO/SEM.
  Pozycjonowanie lokalne firm opanowaliśmy do perfekcji.
  Bezpłatna wycena
  Prowadząc firmę na terenie jednego miasta, powiatu, dzielnicy lub osiedla, powinieneś zainwestować w lokalne pozycjonowanie już dziś. Dlaczego?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

  Zapewnia dotarcie do osób faktycznie zainteresowanych Twoimi usługami.

  Generuje pierwsze efekty po kilku tygodniach kampanii.

  Właściwie prowadzone, zapewni Twojej marce długoterminowe korzyści.

  Wiąże się z techniczną optymalizacją firmowej witryny.

  Sprzyja kształtowaniu marki w świadomości odbiorców.

  Pozwala zawsze być o krok przed konkurencją.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Podstawowym celem lokalnego pozycjonowania jest zdobycie przez Twój firmowy serwis internetowy czołowej pozycji w wynikach wyszukiwania.

  Lepsza widoczność firmy w Google czyni ją godnym zaufania partnerem, co przekłada się na zwiększenie liczby użytkowników i zapytań ofertowych.

  Droga do uzyskania pozycji w TOP 10 pierwszej strony wyników organicznych wiedzie przez szereg niezbędnych działań SEO, takich jak optymalizacja witryny, budowa contentu, wewnętrzne i zewnętrzne linkowanie czy wybór odpowiednich słów kluczowych.

  Czynników rankingowych jest niemal 200. W Grupie TENSE nie bagatelizujemy żadnego z nich. Wszystko po to, by lokalne pozycjonowanie Twojej firmy przyniosło spodziewane efekty i wygenerowało dla Ciebie maksymalny zwrot z inwestycji.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  grupę docelową,
  branżę i konkurencję,
  Twój serwis internetowy.

  Na podstawie zebranych danych przygotowujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję współpracy. Następnie, dokonujemy selekcji słów kluczowych, na które będzie pozycjonowała się Twoja firma w wynikach wyszukiwania. Wszystko po to, by jej oferta dotarła do jak największego grona odbiorców.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Świętochłowicach?

  Nie da się określić jednej uniwersalnej ceny za usługi pozycjonowania stron internetowych.

  Wszystko zależy od tego, w jakim środowisku biznesowym działa firma, jak konkurencyjna jest dana branża, a także od popularności wybranych słów kluczowych.

  W Grupie TENSE zawsze przygotowujemy dedykowaną wycenę pozycjonowania lokalnego, całość kosztów przedstawiając z góry. Dzięki temu nie musisz martwić się o dodatkowe opłaty w trakcie obowiązywania umowy.

  Bezpłatna wycena
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Analiza i wybór najlepszych słów kluczowych

  Wybierzemy frazy i zapytania, którymi internauci opisują Twój biznes w wyszukiwarce.

  Bezpłatny audyt SEO i optymalizacja

  Kompleksowo przebadamy Twoją stronę internetową, wdrażając niezbędne poprawki i modyfikacje.

  Wsparcie i doradztwo ekspertów

  Dedykowany Opiekun SEO oraz Doradca Klienta Biznesowego zapewnią Ci niezbędne wsparcie w trakcie kampanii promocyjnej, proponując najkorzystniejsze działania.

  Dogodne formy rozliczeń

  Za Grupa TENSE zawsze wiesz, ile zapłacisz. Określamy górną kwotę na fakturze, której nigdy nie przekroczysz.

  Monitorowanie efektów i dostęp do raportów

  Nasi eksperci codziennie kontrolują pozycje Twoich stron w wynikach wyszukiwania, a Ty możesz śledzić efekty ich działań po zalogowaniu do Panelu Klienta, gdzie czekają na Ciebie aktualne raporty.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Wybór fraz i zapytań
  • Podpisanie umowy z agencją
  • Audyt SEO strony internetowej
  Etap 2
  • Optymalizacja serwisu
  • Rozpoczęcie pozycjonowania
  Etap 3
  • Pozycjonowanie
  • Wsparcie i bieżące doradztwo
  • Monitorowanie rezultatów
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Grupa TENSE jako jedna z czołowych polskich agencji SEO/SEM, zapewnia swoim Klientom kompleksowe wsparcie w szeroko rozumianej reklamie internetowej.

  Chcąc docierać do lokalnych odbiorców ze Świętochłowic, możesz wybierać spośród wielu narzędzi, które dodatkowo wspierają skuteczność pozycjonowania. Zakres usług, który proponujemy to m.in.:

  • Reklama PPC

   Kampanie Google Ads umożliwiają natychmiastowe pojawienie się linków do Twojej strony na samym szczycie wyników w wyszukiwania. Z kolei kampanie na Facebooku, YouTube oraz wielu innych popularnych serwisach, pozwalają znajdować klientów tam, gdzie w sieci spędzają czas najchętniej.

  • Marketing wizerunkowy

   Profesjonalna komunikacja to warunek niezbędny do budowania pozytywnych relacji biznesowych z klientami. Zadbamy o wizerunek Twojej marki oraz pozytywne postrzeganie jej w mediach społecznościowych, wizytówce Google Moja Firma oraz na forach internetowych.

  • Content marketing

   Stworzymy dla Ciebie sugestywne opisy produktów, wartościowe informacje na firmową stronę www, eksperckie poradniki na bloga oraz wiele więcej. Marketing treści nie tylko wspiera pozycjonowanie lokalne firmy, ale jednoznacznie, stanowi bardzo ważne narzędzie do podnoszenia wyników sprzedaży.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Choć siedziba naszej agencji mieści się w Poznaniu, nie przeszkadza nam to z sukcesami obsługiwać blisko 2000 Klientów z całego kraju.

  Pozycjonowanie stron www to usługa w całości realizowana online, dlatego znacznie ważniejsze niż lokalizacja, są skuteczność agencji, jej doświadczenie i wiedza ekspertów.

  Zaufali nam między innymi:

  logo Gemini

  Wszystkie te atuty mamy po swojej stronie, czego dowodem są liczne branżowe wyróżnienia. W ostatnich latach nasza gablota wzbogaciła się o takie nagrody jak m.in.: Global Search Awards 2020, Gazela Biznesu, Diament Forbesa, Poznański Lider Przedsiębiorczości, Firma Rodzinna Roku 2018.

  Jednak naszą najlepszą reklamą byli i są zadowoleni Klienci. Aż 90% z nich regularnie przedłuża z nami swoje umowy – trudno o większy dowód uznania w tak wymagającej branży.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania