Menu

Pozycjonowanie stron internetowych
Starogard Gdański

Jeśli konkurencja sprzedaje więcej, mimo gorszej lokalizacji, niższej jakości produktu, czy wyższych cen, Twój problem prawdopodobnie tkwi w zbyt niskiej rozpoznawalności.

Daj się poznać potencjalnym klientom zamieszkującym Starogard Gdański i postaw na skuteczne pozycjonowanie swojej firmy w Internecie!

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena

  Lokalne pozycjonowanie stron pozwoliło tysiącom przedsiębiorców takim jak Ty zwiększyć popularność i pomnażać udziały w miejscowym rynku.

  Nie ma znaczenia, czy w Starogardzie Gdańskim prowadzisz sklep ze zdrową żywnością, kurs jogi, warsztat samochodowy czy piekarnię.

  Każdy z tych biznesów możesz wypromować, inwestując w lokalne pozycjonowanie, które pomoże Ci dotrzeć do klientów z najbliższej okolicy.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Współpracujemy z przedsiębiorcami z całego kraju – mamy biuro również w Gdańsku. Sprawdź, jak wiele możemy zrobić, by pomóc Ci dołączyć do grona branżowych liderów.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Starogard Gdański – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Chcąc budować silną pozycję na lokalnym rynku, nie możesz bagatelizować działań promocyjnych. Ważne, by budżet na reklamę inwestować w działania, które przyniosą spodziewany zwrot z inwestycji i pomogą zdobyć nowych klientów.

  Zlecając nam lokalne pozycjonowanie firmy w Starogardzie Gdańskim, zyskujesz cenne wsparcie ekspertów i sprawdzone, skuteczne narzędzia promocyjne dla swojego biznesu.

  Wejdź na szczyt z Grupą TENSE.
  Współpracuj z liderem branży SEO.
  W kwestii skutecznego pozycjonowania możesz nam zaufać – rozwinęliśmy je do perfekcji.
  Bezpłatna wycena
  Jeśli zasięg Twoich usług obejmuje Starogard Gdański lub dowolne, inne miasto, strategia local SEO będzie doskonałym sposobem na zwiększenie popularności marki. Dlaczego?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Jest tańsze niż pozycjonowanie szerokie.

  Nie musisz czekać na efekty miesiącami.

  Twoja strona www stanie się nowocześniejsza.

  Wyprzedzisz konkurencję, umacniając swoją pozycję.

  Zbudujesz silną, odporną na kryzysy markę.

  Dotrzesz do osób zainteresowanych Twoją ofertą.

  Korzystasz z długoterminowych efektów pozycjonowania.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Podobnie jak pozycjonowanie ogólnopolskie, również SEO w ujęciu lokalnym, stanowi proces ciągły i wielowymiarowy.

  Działania specjalistów dotyczą takich obszarów jak m.in.: budowa wartościowego contentu, linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne, analiza słów kluczowych czy techniczna optymalizacja serwisu.

  Ważnym elementem lokalnego pozycjonowania jest link-building, czyli budowanie sieci odnośników kierujących do Twojej strony z innych miejsc w sieci. „Mocne” linki to jeden z głównych czynników rankingowych, wpływających na pozycję strony w organicznych wynikach wyszukiwania.

  Oczywiście, pozycjonując markę lokalnie, nie pomijamy żadnych pozostałych aspektów. Specjaliści z Grupy TENSE monitorują popularność słów kluczowych, dobierając frazy, które najlepiej opisują Twój biznes w sieci.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  Twój serwis internetowy,
  grupę docelową,
  branżę i działania konkurencji.

  Dane z tych obszarów pozwalają nam na stworzenie indywidualnej propozycji współpracy oraz zaplanowanie kampanii w taki sposób, by możliwe było osiągnięcie zakładanych efektów w określonym czasie.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Starogardzie Gdańskim?

  Lokalne pozycjonowanie stron www nie ma jednej konkretnej ceny. Wiele zależy m.in. od liczby słów kluczowych czy Twoich konkurentów, którzy również budują swoją pozycję w wyszukiwarce.

  Nie da się ukryć, że Starogard Gdański należy do tych ośrodków, w których konkurencja w wielu branżach jest spora, jednak to kolejny powód, by już dziś zainwestować w profesjonalne pozycjonowanie.

  Bezpłatna wycena

  Cennik

  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Wybór najlepszych słów kluczowych

  Analiza fraz to punkt wyjścia do projektowania kampanii SEO. Wybieramy frazy, które pozwolą Twojej firmie zwiększyć popularność wśród lokalnych odbiorców oraz wyprzedzić konkurencję.

  Darmowy audyt i optymalizacja serwisu

  Audyt SEO pozwala określić obszary na stronie, wymagające optymalizacji. Już po jej wdrożeniu, możesz zauważyć pierwsze efekty w postaci wzrostu pozycji.

  Monitorowanie pozycji i raporty o wynikach

  Codziennie sprawdzamy aktualny ranking stron, podejmując działania optymalizacyjne. Ich rezultaty możesz śledzić z poziomu Panelu Klienta.

  Przejrzysty system rozliczeń

  Sam wybierasz, jak chcesz rozliczać się za pozycjonowanie. Oferujemy model abonamentowy, płatność za efekty oraz nasz autorski system eCPC. Bez względu na formę płatności, łączny koszt zawsze poznajesz z góry!

  Wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy

  Zawsze możesz liczyć na naszą fachową pomoc: zapewniamy asystę dedykowanego Opiekuna SEO oraz Doradcy Klienta Biznesowego.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Dobór fraz
  • Podpisanie umowy
  • Audyt SEO
  Etap 2
  • Wykonanie optymalizacji
  • Pozycjonowanie serwisu
  Etap 3
  • Kontynuacja pozycjonowania
  • Monitorowanie efektów
  • Wsparcie i bieżące doradztwo
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Jako agencja specjalizująca się w marketingu internetowym, proponujemy naszym Klientom szeroki zakres działań wspierających efekty pozycjonowania.

  Dzięki zatrudnianiu najlepszych specjalistów od poszczególnych dziedzin reklamy online możemy zaproponować bogaty pakiet usług, w skład którego wchodzą m.in.:

  • Reklama PPC

   Linki sponsorowane w wyszukiwarce, reklama billboardowa, kampanie na Facebooku, Instagramie czy YouTube – promocja w systemie pay-per-click daje ogrom możliwości w zakresie szybkiego i skutecznego reklamowania marek w sieci.

   Docieraj do grup docelowych, na których zależy Ci najbardziej i płać wyłącznie za klikanie w Twoje reklamy!

  • Marketing wizerunkowy

   Jako przedsiębiorca z pewnością robisz wszystko, by wizerunek Twojej firmy był jak najlepszy.

   Niestety, czasem nawet jedna negatywna opinia może znacząco wpłynąć na wyniki sprzedaży lub postrzeganie marki, dlatego powierz firmową komunikację nam! Pomożemy Ci zbudować silną, odporną na kryzysy firmę, zarządzając komunikacją w social mediach i w Google Moja Firma.

  • Content marketing

   Obecnie marketing treści stał się jedną z najważniejszych metod promocji w Internecie. Możesz docierać do klientów za pomocą bloga, sugestywnych opisów produktów, ciekawych podcastów, infografik oraz wielu innych rodzajów treści – z przyjemnością zaprojektujemy je dla Twojego biznesu!

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Grupa TENSE powstała w 2009 roku w Poznaniu, jako mała, rodzinna firma.

  Dziś, będąc jedną z czołowych agencji SEO w Polsce, każdego dnia pracujemy na sukcesy naszych Klientów z różnych branż. Zatrudniamy ponad 160 osób, a nasze biura i oddziały znajdują się w kilku miastach. Obecnie obsługujemy ponad 1800 Klientów, z których 90% przedłuża z nami regularnie swoje umowy.

  Zaufali nam między innymi:

  logo Gemini

  Potwierdzeniem pozycji oraz skuteczności naszej agencji na trudnym rynku SEO/SEM są również liczne nagrody, jakie każdego roku otrzymujemy w najważniejszych branżowych plebiscytach. W swoim dorobku mamy m.in. Gazelę Biznesu, Diament Forbesa czy wyróżnienie Poznański Lider Przedsiębiorczości.

  W 2020 roku, jako jedyna polska agencja SEO otrzymaliśmy jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie pozycjonowania – Global Search Awards, za najlepiej zrealizowaną kampanię SEO na świecie.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania