Menu

Pozycjonowanie stron
Stargard i Choszczno

Chcąc wyprzedzić konkurencję na lokalnym rynku i sprzedawać więcej, powinieneś postawić na aktywną promocję w sieci.

Stworzenie strony internetowej to zbyt mało, by zdobywać nowych klientów, jeśli nie zadbasz o jej odpowiednią widoczność w wynikach wyszukiwania.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena
  Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k.

  Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

  Ogromna większość internautów używa wyszukiwarki Google, ograniczając swoją uwagę wyłącznie do kilku czołowych pozycji.

  Sposobem na to, by ujrzeli tam link do Twojego serwisu, jest pozycjonowanie, a konkretniej – lokalne pozycjonowanie stron www.

  Jeżeli prowadzisz w Stargardzie, Choszcznie lub okolicach restaurację, sklep sportowy bądź myjnię samochodową, z pewnością wiesz, jak trudno zdobywać Klientów w warunkach sporej konkurencji.

  Dzięki pozycjonowaniu stron wzrośnie popularność Twojej firmy oraz poziom zaufania, co przełoży się zwiększenie sprzedaży i zysków.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Współpracujemy z firmami z całego kraju. Na mapie naszych Klientów znajdują się również Choszczno oraz Stargard. Sprawdź, jak wiele możesz zyskać dzięki inwestycji w skuteczne pozycjonowanie.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w Stargardzie oraz Choszcznie – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Jako przedsiębiorca z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak trudno zaistnieć i utrzymać się na mocno konkurencyjnym rynku.

  My dajemy Ci sprawdzone narzędzia, które pozwolą Ci cieszyć się z dobrze prosperującego biznesu.

  Wejdź na szczyt z Grupą TENSE.
  Współpracuj z jednym liderów branży SEO!
  Naszą specjalnością jest skuteczne pozycjonowanie stron www.
  Bezpłatna wycena
  Jeśli prowadzisz biznes na terenie jednego miasta, np. Choszczna lub Stargardu, powinieneś w pełni wykorzystać potencjał pozycjonowania lokalnego. Dlaczego to tak istotne?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Pozwala na dotarcie do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

  Daje pierwsze efekty już po kilku miesiącach.

  Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

  Dzięki niemu Twoja strona www stanie się bardziej funkcjonalna.

  Umożliwia osiągnięcie przewagi nad konkurencją.

  Pozwala kreować świadomość marki śród odbiorców.

  Zapewnia długoterminowy efekt – inaczej niż kampanie PPC czy reklama billboardowa.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Pozycjonowanie lokalne pozwala skutecznie konkurować z firmami o podobnym profilu na miejscowym rynku. Działania SEO umożliwiają osiągnięcie wysokiej pozycji serwisu internetowego na frazy związane z lokalizacją, takimi jak „pizzeria Choszczno”, „tanie buty Stargard” czy „dobry mechanik samochodowy w Choszcznie”.

  Efekt ten możliwy jest pod warunkiem doboru właściwych słów kluczowych oraz wdrożenia niezbędnych działań z obszaru optymalizacji, link-buildingu czy budowy contentu.

  W Grupie TENSE realizujemy kampanię SEO w oparciu o indywidualną strategię pozycjonowania, kładąc nacisk na wszystkie istotne czynniki rankingowe, decydujące o kolejności stron w wynikach wyszukiwania.

  Im lepiej zoptymalizowana zostanie strona www, tym wyższą pozycję przyzna jej Google. Należy tutaj dodać, że pozycjonowanie jest procesem ciągłym i rozłożonym w czasie, a najlepsze efekty przynosi kampania prowadzona przez renomowaną agencję.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  grupę docelową,
  Twój serwis internetowy,
  branżę oraz konkurencję.

  Wszystkie powyższe czynniki warunkują przebieg kampanii oraz zakres podejmowanych działań. Na tym etapie szczególny nacisk kładziemy również na odpowiednio dobrane słowa kluczowe, których internauci najczęściej używają w poszukiwaniu firm o podobnym profilu.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Choszcznie i Stargardzie?

  Pozycjonowanie stron internetowych nie ma jednej ceny.

  Jego ostateczny koszt zawsze uzależniony jest od wielu czynników, m.in.: liczby fraz, konkurencyjności branży czy celu kampanii. Zakres podejmowanych czynności ustalamy indywidualnie i tak samo dokonujemy wyceny.

  Nie da się ukryć, że zarówno Choszczno, jak i Stargard to miasta, które cechuje dynamiczne tempo rozwoju. Wszystko to sprawia, że pozycjonowanie stron warto powierzyć ekspertom z wieloletnim doświadczeniem.

   

  Inne miasta w województwie zachodniopomorskim: Koszalin, KołobrzegŚwinoujścieSzczecinSzczecinek.

  Bezpłatna wycena
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Audyt SEO z bezpłatną optymalizacją

  Podstawą pozycjonowania jest szczegółowa analiza treści oraz struktury serwisu. Audyt SEO jest u nas darmowy, a wykonywane w jego następstwie modyfikacje przyczyniają się do wzrostu pozycji i optymalizacji serwisu.

  Wybór najlepszych słów kluczowych

  Mając na względzie profil Twojej firmy oraz popularność poszczególnych zapytań, dobieramy frazy, które najlepiej opisują dany biznes w Internecie.

  Wsparcie i doradztwo ekspertów

  Zapewniamy dostęp do wiedzy oraz konsultacji prowadzonych przed dedykowanych doradców, którzy podpowiedzą Ci, jakie działania warto podejmować dla jeszcze skuteczniejszej promocji marki w sieci.

  Monitoring efektów

  Codziennie sprawdzamy aktualne pozycje stron, wdrażając odpowiednie działania. Dajemy Ci dostęp do Panelu Klienta, gdzie znajdziesz aktualne i archiwalne raporty.

  Przejrzyste zasady płatności

  Umożliwiamy wybór pomiędzy stałym abonamentem, a płatnością za efekty – to Ty decydujesz, jak chcesz się rozliczać.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Wybór słów kluczowych
  • Podpisanie umowy na kampanię SEO
  • Audyt strony internetowej
  Etap 2
  • Optymalizacja
  • Przygotowanie do pozycjonowania
  Etap 3
  • Kontynuacja pozycjonowania
  • Monitorowanie rezultatów
  • Bieżące doradztwo
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Specjalizujemy się w pozycjonowaniu serwisów internetowych, jednak nasza wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam zaproponować klientom szerszy zakres usług.

  Kompleksowo realizujemy działania z zakresu reklamy w Internecie oraz budowania popularności i pozytywnego wizerunku firm. W skład proponowanego pakietu usług wchodzą m.in.:

  • Reklama PPC

   Kampanie linków sponsorowanych oraz płatna promocja na Facebooku lub Instagramie pozwolą Ci dotrzeć do tysięcy nowych użytkowników. Reklama w wynikach wyszukiwania oraz popularnych serwisach, takich jak Gmail, YouTube czy Zakupy Google, umożliwiają pozyskanie klientów oraz budowanie nowoczesnego wizerunku firmy.

  • Marketing wizerunkowy

   Dbałość o pozytywne postrzeganie w sieci to bardzo ważny element strategii promocyjnej każdej marki. Zajmiemy się komunikacją Twojej firmy w mediach społecznościowych, na forach internetowych oraz w Google Moja Firma. Pomożemy Ci zbudować silny brand, któremu nie są straszne kryzysy wizerunkowe ani sezonowe zmiany trendów.

  • Content marketing

   Dzięki skutecznej biznesowo treści zaczniesz sprzedawać więcej, a unikalne opisy pomogą podnieść pozycję strony w organicznych wynikach wyszukiwania. Z kolei ciekawe artykuły sponsorowane pomogą w pozyskiwaniu wartościowych linków, znacznie zwiększając popularność i stopień zaufania do marki w sieci.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Jesteśmy jedną z czołowych agencji marketingu internetowego w Polsce i największą tego rodzaju firmą w Poznaniu. Mamy swoje biura w Bydgoszczy oraz Warszawie, dzięki czemu łatwiej nam obsługiwać Klientów z całego kraju. Obecnie współpracujemy z ponad 1800 firmami, które powierzyły w nasze ręce swój wizerunek w Internecie.

  Średni czas współpracy z naszą agencją wynosi ponad 4 lata. Tylko kilka konkurencyjnych podmiotów może pochwalić się podobnym wynikiem. Stanowi to najlepszy dowód zaufania i zarazem potwierdzenie naszej skuteczności.

  Zaufali nam między innymi:

  logo Gemini

  Grupa TENSE co roku otrzymuje liczne branżowe nagrody, takie jak m.in.:

  • Gazela Biznesu
  • Diament Miesięcznika Forbes 2020
  • Poznański Lider Przedsiębiorczości
  • Firma Rodzinna Roku 2018.

  Zostaliśmy również nagrodzeni prestiżową nagrodą Global Search Awards 2020 dla autorów najlepiej zrealizowanej kampanii SEO na świecie.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania