Menu

Pozycjonowanie stron
Sosnowiec

Bez względu na to, ile kosztowała budowa Twojej firmowej strony WWW, bez odpowiedniej widoczności w wynikach wyszukiwania, nawet najlepiej zaprojektowana witryna nie przyniesie Ci biznesowych korzyści.

Podstawowym celem serwisu internetowego z punktu widzenia przedsiębiorcy jest wspieranie sprzedaży. Z tego względu, jeśli prowadzisz swój biznes w mieście o dużej konkurencji, takim jak Sosnowiec, i chcesz sprzedawać więcej, powinieneś postawić na pozycjonowanie, a dokładniej – na lokalne pozycjonowanie strony internetowej.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena

  Lokalne pozycjonowanie pozwoli Ci docierać z ofertą Twoich produktów i usług do osób realnie nią zainteresowanych – z tej samej dzielnicy, osiedla lub miasta.

  Jeśli masz własny warsztat samochodowy na Klimontowie, kawiarnię na Sielcu czy salon kosmetyczny na Niwce, klientów szukaj właśnie w tych częściach miasta.

  Lokalne pozycjonowanie stanowi odpowiedź na potrzeby Twojej firmy w Sosnowcu oraz Twoich potencjalnych klientów, którzy nie chcą podróżować na drugi koniec miasta, by naprawić auto czy napić się porannego espresso.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Z naszą agencją od lat współpracują firmy z całej Polski, także z Sosnowca. Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie, by pomóc Ci zyskać przewagę nad konkurencją i zwiększać sprzedaż.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Sosnowiec – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Prowadząc biznes w mieście z tak silną konkurencją, jak Sosnowiec, musisz nieustannie poszukiwać nowych sposobów promocji.

  Ciągły rozwój to domena branżowych liderów. Dołącz do nich już dziś i skorzystaj z gotowych, skutecznych narzędzi, które proponujemy Twojej firmie w ramach kampanii SEO.

  Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
  Jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych w Polsce.

  Pozycjonowanie stron www opanowaliśmy do perfekcji, czego najlepszym dowodem są rynkowe sukcesy naszych Klientów.
  Bezpłatna wycena
  Jeśli prowadzisz firmę w jednym mieście – nawet z tak silną konkurencją, jak Sosnowiec – to pozycjonowanie lokalne jest tą formą promocji w sieci, którą powinieneś się zainteresować. Dlaczego?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Pozwala skutecznie promować firmę nawet przy niskim budżecie.

  Pomaga pozyskiwać tych klientów, na których najbardziej Ci zależy.

  Nie wymaga wielomiesięcznego oczekiwania na efekty – jak przy pozycjonowaniu ogólnopolskim.

  Pozwala cieszyć się nowoczesną, zoptymalizowaną stroną www.

  Zapewnia trwały efekt w postaci widoczności serwisu na szczycie wyników wyszukiwania przy mniejszych nakładach finansowych niż Google Ads.

  Stanowi element budowy przewagi konkurencyjnej.

  Pozwala kreować pozytywny wizerunek i budować silną markę w sieci.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Każda kampania SEO – w tym także lokalne pozycjonowanie stron – jest procesem kompleksowym i wieloetapowym. Konieczność wykonywania określonych działań we właściwym czasie powoduje, że pozycjonowanie warto zlecić ekspertom.

  W Grupie TENSE każdego dnia pracujemy na wysokie pozycje stron naszych Klientów w wynikach wyszukiwania na najbardziej konkurencyjne frazy i słowa kluczowe.

  Jednym z głównych elementów pozycjonowania jest linkowanie, czyli pozyskiwanie jak największej liczby wiarygodnych odnośników do strony internetowej z innych witryn i serwisów w sieci.

  Google największym zaufaniem darzy te strony, do których prowadzi największa liczba „silnych” linków, i przyznaje im czołowe pozycje w rankingu. Oczywiście nie oznacza to pomijania przez nas pozostałych aspektów pozycjonowania, które są równie ważne i zawsze dopasowane do specyfiki prowadzonego przez Ciebie biznesu.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  odbiorców Twoich usług,
  konkurencję w branży,
  Twój serwis internetowy.

  Na podstawie tych informacji przygotujemy indywidualną propozycję współpracy oraz skupimy się na selekcji słów kluczowych, decydujących o zwiększeniu liczby wejść na Twoją stronę i wzroście sprzedaży.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Sosnowcu?

  Pozycjonowanie stron jest usługą wycenianą indywidualnie. Sporo zależy od branży, w jakiej działa Twoja firma, wybranych słów kluczowych oraz konkurencji, z którą na co dzień musisz rywalizować o klienta.

  Nie da się ukryć, ze Sosnowiec jest miastem, w którym firmy z wielu branż muszą mierzyć się z silną konkurencją, stąd powierzenie kampanii SEO i pozycjonowania lokalnego specjalistom z odpowiednim doświadczeniem będzie najlepszym z możliwych rozwiązań.

  Obok znajduje się cennik pozycjonowania na wybrane frazy kluczowe, z podziałem na dzielnice Sosnowca.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie stron - cennik

  # Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 apteka sosnowiec 0zł 19zł 29zł 39zł
  2 adwokat sosnowiec 0zł 19zł 29zł 39zł
  3 biuro rachunkowe sosnowiec 0zł 19zł 29zł 39zł
  # Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 apteka sosnowiec 0zł 19zł 29zł 39zł
  2 adwokat sosnowiec 0zł 19zł 29zł 39zł
  3 biuro rachunkowe sosnowiec 0zł 19zł 29zł 39zł
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz, decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Analiza i dobór najlepszych słów kluczowych

  To najważniejszy proces w kontekście pozycjonowania. Wybór fraz stanowi efekt dokładnej analizy firmowego serwisu, działań konkurencji oraz monitorowania zapytań najczęściej wpisywanych w Google przez Twoich potencjalnych klientów.

  Audyt SEO oraz optymalizacja strony internetowej

  Dokładnie analizujemy treść na stronie oraz jej strukturę, bezpłatnie wdrażając niezbędne poprawki.

  Stały monitoring pozycji strony oraz raporty o wynikach

  Nieustannie monitorujemy aktualne pozycje serwisu w wyszukiwarce, dostarczając Ci rzetelnych, zawsze aktualnych informacji dostępnych po zalogowaniu do Panelu Klienta.

  Jasne zasady rozliczeń

  Przejrzysty i wygodny system sprawia, że możesz łatwo planować swój budżet, bo z góry wiesz, ile zapłacisz.

  Wsparcie specjalisty SEO oraz doradcy biznesowego

  Na każdym etapie udzielamy Ci kompleksowego wsparcia ekspertów z dziedziny marketingu internetowego oraz pozycjonowania stron.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Keyword research
  • Podpisanie umowy na pozycjonowanie
  • Audyt SEO
  Etap 2
  • Optymalizacja serwisu
  • Rozpoczęcie pozycjonowania
  Etap 3
  • Pozycjonowanie serwisu
  • Monitorowanie i optymalizacja strony
  • Wsparcie oraz bieżące doradztwo
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Choć naszą domeną jest pozycjonowanie stron, jako zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy Klientom szereg dodatkowych działań z dziedziny marketingu internetowego oraz promocji w sieci.

  W skład usług, które wspierają efekty lokalnego pozycjonowania wchodzą:

  • Reklama PPC

   Dzięki Google Ads oraz Facebook Ads możesz docierać do tysięcy lokalnych użytkowników internetu, korzystających z wyników wyszukiwania oraz social mediów. Reklamy kierowane na odpowiednie słowa kluczowe trafią do potencjalnych klientów, korzystających z Google, YouTube’a, Gmaila oraz innych serwisów.

  • Marketing wizerunkowy

   W czasach, gdy opinie o firmie są jednym z kluczowych czynników wpływających na podjęcie decyzji konsumenckiej, nie możesz pozwolić sobie na kryzysy wizerunkowe. Dbamy o pozytywne postrzeganie marek w sieci, projektując komunikację w mediach społecznościowych, na forach internetowych oraz w wizytówce Google Moja Firma.

  • Content marketing

   Skuteczne sprzedażowo opisy produktów, angażujące teksty na stronę firmową, wartościowe, unikalne wpisy na bloga – wszystko to opracujemy dla Ciebie zgodnie ze standardami SEO oraz zasadą „content is king”.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Jesteśmy jedną z czołowych agencji marketingu internetowego w Polsce oraz największą w tej branży firmą w Poznaniu. To, że swoją siedzibę mamy w Wielkopolsce, nie przeszkadza nam w skutecznej pracy na rzecz firm z całego kraju – również z Sosnowca. Właśnie dlatego, jeśli prowadzisz swój biznes na Śląsku, bez obaw możesz powierzyć nam pozycjonowanie swojej strony lub sklepu internetowego.<

  Zaufali nam między innymi:

  logo Gemini

  Grupa TENSE regularnie jest laureatem prestiżowych wyróżnień i nagród, przyznawanych nam przez znamienite kapituły konkursowe. W swoim dorobku mamy m.in.: Gazelę Biznesu, tytuły Firma Rodzinna Roku oraz Poznański Lider Przedsiębiorczości.

  W obecnej chwili obsługujemy ponad 1500 firm. Blisko 90% z nich współpracuje z nami od 2 lat lub dłużej, co stanowi najlepszy dowód uznania i jednocześnie – potwierdzenie naszej skuteczności.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania