Menu

Pozycjonowanie stron internetowych
Sieradz

Nawet najbardziej funkcjonalna i najciekawsza strona www nie pozwoli Twojej firmie zarabiać i wyprzedzić konkurencji, jeśli nie będzie odpowiednio widoczna w wyszukiwarkach.

Kluczem do zwiększenia liczby klientów w czasach, gdy na świecie już ponad 4,5 miliarda ludzi korzysta z Internetu, jest właśnie promocja w sieci.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena
  Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k.

  Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

  Sposób na budowanie pozycji online to skuteczne pozycjonowanie, a dokładniej – lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

  Bez względu na to, czy prowadzisz w Sieradzu szkołę nauki jazdy, siłownię, sklep ze zdrową żywnością czy myjnię samochodową, większość Twoich klientów stanowią mieszkańcy tego miasta i najbliższej okolicy.

  Wiedząc o tym, możesz pozycjonować firmę lokalnie, docierając do osób z bezpośredniego otoczenia oraz tych, którzy zechcą skorzystać z Twoich usług przy okazji wizyty w mieście.

  Lokalne pozycjonowanie stron www to strategia, która odpowiada na potrzeby zarówno miejscowych przedsiębiorców, jak i ich klientów.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Specjalizujemy się w optymalizacji serwisów, sklepów internetowych oraz szeroko rozumianej reklamie w sieci. Na mapie naszych Klientów znajdują się również firmy z Sieradza – dołącz do nich już teraz!

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Sieradz – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Zlecając nam pozycjonowanie firmowej strony www w lokalnych wynikach wyszukiwania, możesz dołączyć do grona branżowych liderów.

  Skorzystaj ze sprawdzonych narzędzi, które pozwolą Ci cieszyć się z doskonale prosperującego biznesu.

  Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
  Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w kraju i liderem branży.
  Z przyjemnością pomożemy również Twojej firmie zaistnieć na lokalnym rynku dzięki skutecznemu pozycjonowaniu.
  Bezpłatna wycena
  Jeśli zasięg Twoich usług obejmuje Sieradz i najbliższą okolicę, to lokalne pozycjonowanie stron będzie dla Ciebie optymalną strategią promocyjną. Dlaczego?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Nie musisz mieć tak wysokiego budżetu, jak przy pozycjonowaniu szerokim.

  Pierwsze efekty dostrzegasz już po kilku tygodniach.

  Docierasz do odbiorców, którym faktycznie zależy na Twoich usługach.

  Możesz cieszyć się długofalowymi rezultatami – w odróżnieniu od Google Ads i kampanii billboardowych.

  Pozycjonowanie daje Ci możliwość unowocześnienia i optymalizacji serwisu internetowego.

  Twoja firma zdobędzie przewagę nad konkurencją.

  Zbudujesz silną markę, odporną kryzysy i popularną wśród konsumentów.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Celem lokalnego pozycjonowania stron internetowych jest awans firmowego serwisu na jedną z czołowych pozycji w wynikach wyszukiwania (SERP).

  Strony z TOP 10 „zbierają” zdecydowaną większość całego ruchu z wyszukiwarek, co przekłada się na wzrost liczby klientów i zwiększenie sprzedaży.

  Specjaliści z Grupy TENSE pracują na zwiększenie popularności stron Klientów, podejmując działania skutkujące poprawą widoczności witryn w rankingu Google. Do podstawowych elementów pozycjonowania lokalnego zaliczają się m.in.: analiza słów kluczowych, audyt SEO, link-building, optymalizacja serwisu, budowa contentu oraz wiele innych działań.

  Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że skuteczne pozycjonowanie lokalne to proces ciągły. Konkurencja nie próżnuje, nieustannie podejmując nowe działania optymalizacyjne. Dlatego, nasi eksperci codziennie monitorują pozycje obsługiwanych serwisów, reagując na zmiany rankingu oraz algorytmów wyszukiwarek.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  Twój aktualny serwis internetowy,
  branżę oraz jej konkurencyjność,
  grupę docelową – odbiorców Twoich usług.

  Na tej podstawie tworzymy indywidualną propozycję współpracy, skupiając się na doborze słów kluczowych, które zwiększą widoczność Twojego serwisu w Google oraz pozwolą dotrzeć do Twojej oferty użytkownikom sieci.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Słupsku?

  Ze względu na indywidualną specyfikę kampanii SEO, pozycjonowanie stron nie ma uniwersalnego cennika.

  Koszty tej formy promocji zależą w dużej mierze od rodzaju i liczby wybranych fraz, konkurencji oraz branży.

  Sieradz należy do najdynamiczniej rozwijających się miast Ziemi Łódzkiej, co skutkuje sporą konkurencją w wielu dziedzinach biznesu. To kolejny powód, dla którego warto zainwestować w lokalne pozycjonowanie serwisu internetowego.

  Bezpłatna wycena

  Cennik

  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Analiza i dobór słów kluczowych

  Do kampanii wybieramy te frazy, które cieszą się największą popularnością wśród internautów szukających w sieci firm podobnych do Twojej.

  Darmowy audyt SEO

  Szczegółowo badamy stronę www oraz jej zawartość, wprowadzając niezbędne modyfikacje.

  Wsparcie i doradztwo ekspertów

  Przez cały okres współpracy możesz liczyć na pomoc dedykowanego opiekuna SEO oraz doradcy klienta biznesowego.

  Przejrzyste zasady rozliczeń

  W Grupie TENSE nie ma ukrytych kosztów, a całość opłat poznajesz jeszcze przed rozpoczęciem współpracy. Wybierzemy dla Ciebie dogodny model płatności, rozliczając się w formie abonamentu lub za efekt.

  Analityka i raportowanie

  Otrzymujesz dostęp do Panelu Klienta, w którym czekają na Ciebie aktualne raporty, statystyki oraz dane umożliwiające monitorowanie skuteczności działań.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Wybór słów kluczowych
  • Umowa o współpracę
  • Audyt strony www
  Etap 2
  • Optymalizacja serwisu internetowego
  • Rozpoczęcie działań SEO
  Etap 3
  • Kontynuacja pozycjonowania
  • Monitorowanie efektów
  • Wsparcie i doradztwo
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Mimo iż specjalizujemy się w pozycjonowaniu, Klientom proponujemy pełen zakres wsparcia, jeżeli chodzi o reklamę w Internecie.

  Wiedza oraz doświadczenie ekspertów pozwalają nam realizować szeroki zakres usług, do których oprócz SEO zaliczają się także:

  • Reklama PPC

   Obsługujemy kampanie Google Ads oraz Facebook Ads, które pozwalają na kierowanie precyzyjnych komunikatów reklamowych do określonej grupy docelowej. Dzięki temu reklama Twojej firmy pojawi się w tych serwisach w sieci, z których najczęściej korzystają Twoi potencjalni klienci.

  • Marketing wizerunkowy

   Obecnie ważnym elementem strategii promocyjnej marek staje się profesjonalna komunikacja z odbiorcami. Możesz prowadzić ją w wielu kanałach, np. w social mediach, Google Moja Firma czy na branżowych forach internetowych. Nasi eksperci pomogą Ci kreować wizerunek godnej zaufania marki, odpornej na kryzysy wizerunkowe.

  • Content marketing

   Jednym z najważniejszych czynników wpływających na sprzedaż produktów oraz usług jest umiejętnie prowadzony marketing treści. Zadbamy o oryginalne i sugestywne opisy produktów w sklepie internetowym, opracujemy eksperckie treści do firmowego serwisu i na bloga. Wszystko zgodnie z regułą „Content is a king”.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Jako jeden z liderów branży SEO w Polsce zapewniamy profesjonalna obsługę Twojej firmy w Sieradzu.

  Dzięki naszym usługom możesz dołączyć do grona ponad 1800 zadowolonych Klientów, którzy współpracują z nami od lat i regularnie przedłużają swoje umowy.

  Zaufali nam między innymi:

  logo Gemini

  Potwierdzeniem naszej skuteczności są liczne nagrody, jakie co roku otrzymujemy z rąk branżowych ekspertów. Na swoim koncie mamy takie wyróżnienia jak m.in.:

  • Global Search Awards 2020 za najlepszą kampanię SEO na świecie
  • Diament Miesięcznika Forbes 2020
  • Gazele Biznesu
  • Poznański Lider Przedsiębiorczości
  • Firma Rodzinna Roku 2018.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania