Pozycjonowanie stron internetowych na pewno wielu osobom kojarzy się z przedsięwzięciem przynajmniej na skalę krajową. W wielu przypadkach takie działania nie mają jednak większego sensu. Jeśli prowadzimy firmę usługową bądź handlową jedynie na rynku lokalnym, to na pewno nie będziemy zainteresowani kontaktami z osobami mieszkającymi gdzieś na drugim końcu kraju. Tutaj z pomocą przychodzi lokalne pozycjonowanie, dzięki któremu nie tylko można zadbać o renomę własnej marki w regionie, ale przede wszystkim docierać z reklamą do tych klientów, którzy faktycznie mogą być zainteresowani ofertą.

Grupa TENSE zatrudnia najlepszych specjalistów z branży SEO, ludzi młodych z pasją do pracy i głowami pełnymi pomysłów, którzy elastycznie potrafią dopasować się do promowanej branży. Jak pokazują liczne badania statystyczne, internauci coraz częściej korzystają z regionalnych fraz podczas poszukiwania produktów lub usług. Poszukiwanie lokalnych firm jest oczywiste w przypadku wielu usług, ale i rozsądne w przypadku firm handlowych, kiedy chcemy przed zakupem wybrać się do sklepu czy zaoszczędzić na wysyłce i odebrać towar osobiście. Frazy regionalne to słowa kluczowe związane z konkretną branżą, do których dodawane są nazwy lokalizacyjne, a więc na przykład Siemianowice Śląskie. Promowanie na takie hasła jest przede wszystkim efektywniejsze, gdyż mierzymy się jedynie z małą konkurencją lokalną, a nie ogromną krajową.

Pracownicy Grupy TENSE zajmują się reklamą poprzez pozyskiwanie linków, jak i budowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych. Zajmujemy się również optymalizacją SEO, dzięki której firmowa strona internetowa będzie posiadała wartościowe treści, dobrze się prezentuje, dużo szybciej działa, a przy tym efektywniej może być pozycjonowana. Promocja local SEO bardzo szybko przynosi zauważalne efekty i jednocześnie nie jest kosztowna.

Cennik pozycjonowania dla Siemianowic Śląskich

Fraza kluczowa Cena za TOP3 Pozycja w Google
mechanik siemianowice śląskie 59 zł 2
stacja kontroli pojazdów siemianowice śląskie 49 zł 1
warsztat samochodowy siemianowice śląskie 39 zł 1
elektryk samochodowy siemianowice śląskie 39 zł 2
pomoc drogowa siemianowice śląskie 39 zł 3