Wielu przedsiębiorców często nie zdaje sobie sprawy, jak ogromny potencjał drzemie dosłownie za rogiem, na rynku lokalnym. Grupa TENSE Polska doskonale wie, jak efektywnie go wykorzystać. Przedsiębiorcy prowadzący swoje biznesy w Rzeszowie, mogą przebić się na szczyty w wynikach wyszukiwania Google. Pozycjonowanie lokalne jest z reguły dużo łatwiejsze niż globalne. Wynika to z mniejszej konkurencji na frazy regionalne. W efekcie proces ten jest szybszy, stosunkowo tani, ­­a przy tym zaskakująco skuteczny.
Osoby poszukujące usług lub sklepów na terenie takich miast, jak Rzeszów, od razu trafiają na ofertę promującej się w ten sposób firmy. Oczywiście sama obecność w wynikach wyszukiwania to nie wszystko. Ponieważ Grupa TENSE Polska intensywnie pracuje nad wizerunkiem Klientów, przebudowane strony www zawsze wyglądają profesjonalnie i zachęcają do skorzystania z oferty.

Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że pozycjonowanie nie jest procesem jednorazowym. Konkurencja nigdy nie śpi, a i Google nieustannie aktualizuje swoje skrypty sortujące witryny w wynikach wyszukiwania. Z tego powodu specjaliści z Grupa TENSE Polska stale czuwają nad aktualną pozycją strony www Klienta. Projektują nowe kampanie reklamowe i zawsze stosują najlepsze metody SEO gwarantujące spektakularny sukces.

Cennik pozycjonowania dla Rzeszowa

Fraza kluczowaCena za TOP3Pozycja w Google
wykładziny rzeszów89 zł6
wykładziny do biura rzeszów49 zł2
wykładziny biurowe rzeszów49 zł2
wykładziny obiektowe rzeszów39 zł1
wykładzina obiektowa rzeszów39 zł2
biurowe wykładziny dywanowe rzeszów29 zł1

 

Fraza kluczowaMiesięczna cena netto za efekty
Pozycja powyżej 10Pozycja 7 – 10Pozycja 4 – 6Pozycja 1 – 3
fotobudka rzeszów0 zł39 zł49 zł59 zł
fotografia rzeszów0 zł39 zł49 zł59 zł
fotobudka na wesele rzeszów0 zł19 zł29 zł39 zł

 

Fraza kluczowaMiesięczna cena netto za efekty
Pozycja powyżej 10Pozycja 7 – 10Pozycja 4 – 6Pozycja 1 – 3
okna pcv rzeszów0 zł69 zł89 zł109 zł
okna drewniane rzeszów0 zł59 zł69 zł79 zł
okna skandynawskie rzeszów0 zł19 zł29 zł39 zł