Menu

Pozycjonowanie stron
Radom

Twoja firmowa strona internetowa – nawet mimo zainwestowania sporych kwot w design i funkcjonalność – nie cieszy się dużą popularnością wśród potencjalnych Klientów?

Prawdopodobnie problem tkwi w słabej widoczności witryny w wynikach wyszukiwania. Serwis, którego nikt nie odwiedza, nie przynosi firmie korzyści. Aby to zmienić, powinieneś zainwestować w promocję marki w internecie, a dokładnie – w pozycjonowanie lokalne (SEO).

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena
  Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k.

  Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

  Lokalne pozycjonowanie serwisu zwiększy popularność Twojej strony wśród miejscowych użytkowników, realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

  Jeśli masz własny sklep z częściami samochodowymi na Młodzianowie, kawiarnię na Starym Mieście, lub salon piękności na Glinicach, swój biznes promuj wśród Klientów właśnie z tych osiedli.

  Mieszkańcy Radomia rzadko korzystają z oferty przedsiębiorstw znajdujących się na drugim końcu miasta, mając dostęp do interesujących ich usług w swojej najbliższej okolicy.

  Lokalne pozycjonowanie stron przynosi więc korzyści zarówno Twojej firmie, jak i osobom, które chcą skorzystać z Twojej oferty.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Współpracujemy z Klientami z całego kraju. Na naszej mapie znajduje się również Radom. Skontaktuj się z nami i już dziś sprawdź, jak możemy pomóc Ci rozwijać Twój biznes w sieci

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Radom – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Będąc przedsiębiorcą, z pewnością zdajesz sobie sprawę, że warunkiem utrzymywania pozycji na rynku, jest nieustany rozwój. Jednym z filarów kształtowania silnej marki jest z kolei rozsądna i skuteczna promocja.

  Obecnie, ponad 95% internautów korzysta z wyszukiwarki Google, poszukując interesujących ich firm, usług lub produktów. Inwestycja w lokalne pozycjonowanie stron pozwoli Twojej firmie dotrzeć do tych użytkowników internetu, na których zależy Ci najbardziej.

  Wejdź na biznesowy szczyt z grupą TENSE.
  Współpracuj z jedną z największych agencji SEO w kraju. Rozwijaj firmę dzięki skutecznemu pozycjonowaniu strony www.
  Bezpłatna wycena
  Jeśli prowadzony przez Ciebie biznes opiera się na usługach stacjonarnych lub online oferowanych w jednym mieście, lokalne pozycjonowanie stron jest dla Ciebie najlepszą formą promocji. Dlaczego?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Dzięki niemu dotrzesz do osób realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

  Nie generuje tak wysokich kosztów, jak pozycjonowanie ogólnopolskie.

  Pozwala obserwować wzrost pozycji serwisu już po kilku tygodniach.

  Wybierając pozycjonowanie lokalne, nie ponosisz tak wysokich kosztów, jak przy inwestycjach w kampanie billboardowe – dzięki pozycjonowaniu Twoja firma odnosi długoterminowe korzyści.

  SEO jest dziś jednym z najważniejszych narzędzi do osiągania przewagi konkurencyjnej.

  Pozycjonowanie pozwala poszerzać zasięg i zwiększać świadomość Twojej marki.

  Działania SEO to nie tylko wyższa pozycja strony w wynikach wyszukiwania, ale również optymalizacja strony www, jej unowocześnienie i poprawa funkcjonalności.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Pozycjonowanie stron internetowych – w tym także SEO na skalę lokalną – to zespół czynności, które przynoszą efekty wyłącznie pod warunkiem wdrożenia odpowiedniej strategii. Właśnie dlatego, reklamę firmy w sieci powinieneś powierzyć profesjonalistom.

  W Grupie TENSE codziennie dbamy o rozwój biznesu naszych Klientów, nieustannie pracując na wzrosty pozycji ich stron w sieci, pozwalające zwiększyć popularność marki i pozyskiwać nowych Klientów.

  Kluczowym aspektem pozycjonowania jest link building, czyli budowanie odpowiedniego profilu linkowego strony. Im więcej linków z zaufanych serwisów prowadzi do Twojej witryny, tym wyższą pozycję Google „przyzna” jej w wyszukiwarce.

  Oczywiście, pozycjonowanie lokalne obejmuje również wiele innych procesów, które wdrażamy w ramach dedykowanej, indywidualnej strategii SEO, dopasowanej do specyfiki prowadzonego przez Ciebie biznesu.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  grupę docelową – odbiorców Twoich usług,
  konkurencyjność w branży,
  posiadaną przez Ciebie stronę www.

  Uwzględniając wszystkie powyższe czynniki, opracowujemy dla Ciebie propozycję współpracy oraz dobieramy najlepsze słowa kluczowe, które pozwolą na poprawę pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania oraz na zwiększenie zysków firmy.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Radomiu?

  Usługi takie jak pozycjonowanie stron nie mają jednej ceny. Wiele zależy od tego, w jakiej branży działasz, i z jakimi firmami musisz walczyć o Klienta.

  Nie da się ukryć, że Radom jest jednym z tych miast, w których konkurencja w wielu dziedzinach biznesu jest spora. Dlatego tym bardziej powinieneś już dziś postawić na pozycjonowanie serwisu, by w przyszłości być kilka kroków przed innymi.

  Oto przykładowy cennik pozycjonowania dla firmy w Radomiu. Miasto podzielone zostało w nim na osiedla.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie stron - cennik

  # Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 dentysta radom 0zł 99zł 129zł 149zł
  2 stomatolog radom 0zł 129zł 149zł 169zł
  3 implanty radom 0zł 49zł 59zł 69zł
  4 protetyk radom 0zł 49zł 59zł 69zł
  5 protetyka radom 0zł 49zł 59zł 69zł
  6 gabinet stomatologiczny radom 0zł 49zł 59zł 69zł
  7 radom dentysta 0zł 49zł 59zł 69zł
  8 stomatolog dziecięcy radom 0zł 39zł 49zł 59zł
  9 klinika stomatologiczna radom 0zł 19zł 29zł 39zł
  # Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 dentysta radom 1300 0zł 99zł 129zł 149zł
  2 stomatolog radom 1000 0zł 129zł 149zł 169zł
  3 implanty radom 260 0zł 49zł 59zł 69zł
  4 protetyk radom 170 0zł 49zł 59zł 69zł
  5 protetyka radom 170 0zł 49zł 59zł 69zł
  6 gabinet stomatologiczny radom 140 0zł 49zł 59zł 69zł
  7 radom dentysta 140 0zł 49zł 59zł 69zł
  8 stomatolog dziecięcy radom 90 0zł 39zł 49zł 59zł
  9 klinika stomatologiczna radom 30 0zł 19zł 29zł 39zł
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Analizę słów kluczowych z wyborem fraz

  Zanim wyselekcjonujemy frazy do pozycjonowania, monitorujemy działania konkurencji, badamy zapytania najczęściej spisywane przez internautów w Google oraz korzystamy z profesjonalnych narzędzi do projektowania kampanii SEO.

  Audyt SEO strony wraz z optymalizacją serwisu

  Przeprowadzenie audytu pozwala nam ocenić strukturę oraz treść strony i wskazać obszary wymagające optymalizacji. Za wdrożenie poprawek nie zapłacisz ani złotówki.

  Codzienne monitorowanie pozycji Twojej strony oraz raporty o wynikach

  Aktualna pozycja serwisu sprawdzana jest każdego dnia. Jako nasz Klient, otrzymujesz dostęp do Panelu, w którym możesz analizować i porównywać rezultaty naszych działań.

  Przejrzyste zasady rozliczeń

  Nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. Współpracując z nami, możesz z góry zaplanować budżet, ponieważ jeszcze przed rozpoczęciem działań wiesz, ile za nie zapłacisz.

  Wsparcie opiekuna SEO oraz doradcy klienta

  Przez cały okres obowiązywania umowy możesz liczyć na doradztwo naszych ekspertów od reklamy w internecie oraz kampanii SEO.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Selekcja słów kluczowych
  • Podpisanie umowy o współpracy
  • Wykonanie audytu SEO
  Etap 2
  • Wdrożenie poprawek poaudytowych
  • Pozycjonowanie serwisu
  Etap 3
  • Dalszy ciąg pozycjonowania
  • Monitoring efektów, optymalizacja wyników
  • Wsparcie oraz doradztwo klienta
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Jako jedna z czołowych agencji SEO w kraju, oferująca skuteczne pozycjonowanie stron www, możemy zaproponować Twojej firmie kompleksową opiekę marketingową w sieci.

  Bogate doświadczenie oraz kadra wykwalifikowanych specjalistów pozwalają nam świadczyć szereg usług wspierających pozycjonowanie stron naszych Klientów. Należą do nich:

  • Reklama PPC

   Reklamy Google Ads (dawniej Google AdWords) oraz Facebook Ads pozwalają docierać z ofertą Twojej firmy do lokalnych użytkowników z Radomia i okolic. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej kampanii, kierowanej na właściwe słowa kluczowe, odnośniki do Twojej strony (w postaci linków lub banerów) znajdą się na szczycie wyników wyszukiwania, w zakupach Google, serwisach YouTube, Gmail oraz wielu innych, popularnych miejscach w sieci, codziennie odwiedzanych przez tysiące użytkowników.

  • Marketing wizerunkowy

   Pomożemy Ci zbudować silny brand w sieci. Współczesny marketing to zespół przemyślanych, wdrażanych w odpowiednim momencie działań. W czasach, gdy mozolnie budowany wizerunek firmy może pogrzebać jedna negatywna opinia w internecie, my proponujemy Ci kompleksową opiekę wizerunkową i wsparcie w kreowaniu marki.

  • Content marketing

   Jak tworzyć opisy produktów, które „sprzedają”? Znamy się na tym! Stworzymy dla Ciebie angażujące, unikalne i wartościowe treści – na stronę WWW, firmowego bloga, do sklepu internetowego oraz na profile w mediach społecznościowych.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Jesteśmy największą agencją SEO w Poznaniu i jedną z czołowych firm w Polsce. Mimo że siedziba Grupy TENSE mieści się w stolicy Wielkopolski, nie przeszkadza nam to w skutecznym pozycjonowaniu stron klientów z całego kraju – także z Radomia.

  Zaufali nam między innymi:

  logo Gemini

  Co roku jesteśmy laureatem prestiżowych nagród przyznawanych przez branżowe gremia i kapituły. W swoim dorobku posiadamy takie wyróżnienia, jak: Gazela Biznesu, Poznański Lider Przedsiębiorczości, Firma Rodzinna Roku 2018 oraz wiele innych.

  Trzykrotnie znaleźliśmy się w rankingu Deloitte i Financial Times, obejmującym najdynamiczniej rozwijające się firmy z branży SEO/SEM.

  Najlepszym dowodem naszego profesjonalizmu jest fakt, że 90% współpracujących z nami Klientów, przedłuża swoje umowy od minimum 2 lat. Obecnie obsługujemy ponad 1500 firm działających na rynkach lokalnych, ogólnopolskich oraz zagranicznych.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania