Menu

Pozycjonowanie stron
Przemyśl

Rozwój Internetu sprawia, że nawet firmy świadczące swoje usługi „offline” jak sklepy stacjonarne, gabinety kosmetyczne czy warsztaty samochodowe, muszą postawić na aktywną promocję w sieci, by zdobywać Klientów i umacniać pozycję na rynku.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena
  Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k.

  Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

  Narzędziem, które pomoże Ci skutecznie budować popularność firmy w sieci, jest pozycjonowanie, a dokładniej – lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

  Jeśli na terenie Przemyśla prowadzisz własny biznes, a swoje usługi adresujesz do miejscowej społeczności, strategia local SEO jest właśnie dla Ciebie.

  Lokalne pozycjonowanie pozwala docierać do mieszkańców konkretnej dzielnicy, osiedla czy powiatu, a także osób odwiedzających Twoje miasto i chcących skorzystać z oferty działających tu firm.

  W tym sensie w pełni odpowiada ono na potrzeby zarówno miejscowych przedsiębiorców, zorientowanych na konsumentów z najbliższej okolicy, jak i wszystkich tych, którzy poszukują konkretnych usług, najlepiej „za rogiem”.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Od ponad dekady pozycjonujemy strony Klientów z całej Polski, ze wszystkich najpopularniejszych branż. Na mapie naszych współpracowników znajduje się również Przemyśl. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego biznesu!

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Przemyśl – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Chcąc zdobywać nowych klientów, pomnażać zyski i nie dać się konkurencji, powinieneś nieustannie szukać nowych kanałów promocji i sposobów na rozwój.

  Pozycjonowanie to szansa na budowę popularności marki w sieci oraz eksperckiego wizerunku, co przekłada się zwiększenie sprzedaży i konkretne zyski finansowe dla Twojej firmy.

  Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
  Pozycjonowanie stron internetowych opanowaliśmy do doskonałości.
  Rozwijaj swoją firmę z jednym z liderów branży SEO/SEM.
  Bezpłatna wycena
  Jeśli na terenie Przemyśla prowadzisz kawiarnię, salon piękności, sklep rowerowy lub dowolny, inny biznes, lokalne pozycjonowanie jest dla Ciebie. Dlaczego?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Pozwala osiągać pierwsze efekty już po kilku tygodniach.

  Umożliwia promocję firmy wśród osób realnie zainteresowanych jej usługami.

  Jest tańsze niż pozycjonowanie szerokie (ogólnopolskie).

  W odróżnieniu od reklamy PPC gwarantuje długoterminowy efekt.

  Sprzyja budowie silnego brandu w świadomości konsumentów.

  Pomaga wyprzedzić konkurencję.

  Dzięki niemu Twoja strona www stanie się nowocześniejsza i bardziej przyjazna użytkownikom oraz wyszukiwarkom.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Lokalne pozycjonowanie stron to długotrwały i wielowymiarowy proces, na który składa się szereg wykonywanych we właściwym momencie działań. Ich efektem jest osiągnięcie przez serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wykonach wyszukiwana na frazy i słowa związane z daną lokalizacją, np. „fryzjer Przemyśl”.

  Specjaliści z Grupy TENSE nieustannie pracują na sukcesy swoich Klientów, wdrażając działania pozwalające stronom zdobywać i utrzymywać wysokie pozycje w rankingu.

  Jednym z najważniejszych procesów pozycjonowania lokalnego jest link-building, czyli działania prowadzące do stworzenia sieci odnośników kierujących do danej witryny z innych miejsc w Internecie (blogów, forów, social mediów, artykułów sponsorowanych itp.).

  Oczywiście, linkowanie – choć ma istotny wpływ na ranking – nie jest jedynym czynnikiem, od którego zależy pozycja domeny w lokalnych wynikach wyszukiwania. Nasi specjaliści dbają o każdy aspekt lokalnego pozycjonowania, dlatego możesz bez obaw powierzyć im obsługę SEO swojej firmy.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  grupę docelową,
  Twój serwis internetowy,
  konkurencję.

  Na tej podstawie przygotowujemy indywidualną propozycję współpracy, która wraz z dedykowaną strategią SEO oraz doborem słów kluczowych stanowi fundament skutecznego pozycjonowania serwisu internetowego.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Przemyślu?

  Pozycjonowanie stron internetowych nie ma jednej ceny. Sporo zależy od tego, w jakiej branży działa Twoja firma, które frazy zostaną wybrane do optymalizacji oraz od skali i działań konkurencji.

  Od lat Przemyśl należy do najdynamiczniej rozwijających się miast Podkarpacia. To powoduje, że konkurencja w wielu branżach jest spora, co stanowi kolejny powód, dla którego warto zlecić pozycjonowanie strony www ekspertom.

  Obok znajduje się przykładowy cennik pozycjonowania w Przemyślu z uwzględnieniem wybranych fraz i słów kluczowych.

  Bezpłatna wycena

  Cennik

  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Dobór najlepszych słów kluczowych

  Wybieramy frazy i zapytania, które najlepiej opisują Twój biznes w Internecie, analizując działania konkurencji oraz popularność poszczególnych słów.

  Bezpłatny audyt SEO wraz z optymalizacją

  Za darmo przebadamy Twoją aktualną stronę, wprowadzając niezbędne poprawki w zakresie struktury oraz treści.

  Jasne zasady rozliczeń

  Płacisz tylko za realnie wykonane działania, całość kosztów poznając z góry.

  Stały monitoring efektów

  Dajemy Ci dostęp do Panelu Klienta, w którym możesz na bieżąco kontrolować efekty naszych działań. Codziennie sprawdzamy aktualne pozycje serwisów.

  Konsultacje i wsparcie doradców

  Nasi eksperci służą swoją wiedzą, doświadczeniem oraz profesjonalnym doradztwem przez cały okres umowy.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Wybór fraz do pozycjonowania
  • Podpisanie umowy
  • Audyt SEO
  Etap 2
  • Optymalizacja techniczna strony
  • Rozpoczęcie pozycjonowania
  Etap 3
  • Kontynuacja działań SEO
  • Monitoring i optymalizacja efektów
  • Doradztwo oraz wsparcie
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Choć naszą domeną jest skuteczne pozycjonowanie stron, współpracującym z nami firmom oferujemy pełne wsparcie w zakresie marketingu online.

  Otaczamy kompleksową opieką firmy chcące zdobywać nowych klientów i budować wizerunek za pomocą nowoczesnych narzędzi oraz kanałów komunikacji. W skład proponowanych przez nas usług wchodzą m.in.:

  • Reklama PPC

   Marketing w wyszukiwarkach (SEM), a także reklamy Google Ads i Facebook Ads to sprawdzony sposób na szybką poprawę widoczności Twojej firmy w sieci.

   Komunikaty kierowane na odpowiednio dobrane słowa kluczowe, pozwolą Ci docierać do tysięcy lokalnych użytkowników wyszukiwarki Google, sieci zakupowej, YouTube’a czy portali społecznościowych.

  • Marketing wizerunkowy

   Pozytywny wizerunek marki to jedna z jej największych wartości.

   Odpowiednio zaprojektowana komunikacja w mediach społecznościowych, Google Moja Firma oraz na forach internetowych to jeden z kluczowych elementów narracji o Twoim przedsiębiorstwie. Daj się poznać potencjalnym Klientom z jak najlepszej strony i stwórz markę odporną na kryzysy wizerunkowe.

  • Content marketing

   Skuteczne sprzedażowo treści na strony internetowe, eksperckie wpisy na bloga oraz artykuły sponsorowane w połączeniu z sugestywnymi opisami produktów, tworzonymi przez najlepszych copywriterów pomogą Ci zdobywać nowych Klientów i sprzedawać więcej.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Choć siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, nie przeszkadza nam to obsługiwać Klientów z całej Polski, otaczając ich kompleksową opieką w zakresie promocji w sieci.

  Zaufali nam między innymi:

  logo Gemini

  Skuteczne pozycjonowanie to nasza domena, co potwierdzają liczne branżowe wyróżnienia i nagrody. Na swoim koncie mamy m.in.:

  • Gazelę Biznesu,
  • Diament Miesięcznika Forbes 2020,
  • tytuł Firma Rodzinna Roku,
  • tytuł Poznański Lider Przedsiębiorczości.

  Regularnie znajdujemy się w prestiżowym rankingu Technology Fast 500 Central Europe tworzonym przez Deloitte i Financial Times. Aktualnie współpracujemy z ponad 1800 Klientami, z których więcej niż 90% przedłuża z nami umowy od co najmniej 2 lat.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania