W naszym kraju dominują małe i mikro przedsiębiorstwa, które w dużej części skupiają się na działalności lokalnej np. w mieście Poznań. Standardowe pozycjonowanie stron internetowych w takim przypadku jest działaniem nieopłacalnym. Oferta nie trafia do grupy docelowej (pobliskich mieszkańców), przez co inwestycja w działania SEO jest bardzo kosztowna i nieefektywna. Takie firmy powinny pozycjonować się lokalnie i Grupa TENSE oferuje w tym zakresie swoje kompleksowe wsparcie.

Nieustannie śledzimy rynek, dzięki czemu doskonale wiemy, jak przygotować strategię i ją realizować, aby przyniosła spektakularne efekty. Pozycjonując lokalnie biznes z poznania, można docierać ze swoją ofertą do klientów faktycznie zainteresowanych produktem lub usługą, którzy mieszkają w pobliżu lub są na miejscu „przejazdem”. Współpracujące z nami firmy stają się liderami w swojej branży. W krótkim czasie dzięki pozycjonowaniu zyskują wielu nowych odbiorców, co przekłada się na dynamiczny rozwój i zwiększone przychody.

Dlaczego pozycjonując stronę firmy na frazy lokalne można osiągnąć tak wiele? Po pierwsze taka promocja jest mniej wymagająca i, co za tym idzie, tańsza niż przy pozycjonowaniu o charakterze ogólnokrajowym. To również dużo mniejsza konkurencja na frazy lokalne. Efekty dobrze przygotowanej i prowadzonej strategii SEO w większości przypadków są bardzo szybko widoczne. Po drugie firma trafia celnie ze swoją ofertą do lokalnej grupy docelowej. Dowodem na to są wyniki wielu badań statystycznych. Dziś większość osób poszukuje okolicznych usługodawców lub sprzedawców właśnie w internecie, głównie poprzez wyszukiwarkę Google.

Działania pozycjonowania prowadzone przez Grupę TENSE z Poznania umożliwiają takim osobom dotarcie do oferty firmy. Dzięki profesjonalnym usługom SEO nasi Partnerzy zyskują jednak nie tylko na popularności. Dbamy także o pozytywny wizerunek marki i jak najlepsze dopasowanie treści do potrzeb jej odbiorców.