Menu

Pozycjonowanie stron
Płock

Jak pozyskiwać nowych Klientów dla swojego biznesu i sprzedawać więcej w warunkach dużej konkurencji? Jeśli chcesz wejść na wyższy poziom, powinieneś postawić na aktywną obecność firmy w Internecie.

Samo stworzenie strony www lub sklepu internetowego to za mało. Kluczowa jest promocja i korzystanie z optymalnych narzędzi marketingowych.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena

  Dlatego, jeśli prowadzisz firmę w Płocku, pragniemy zaproponować Ci skuteczną strategię reklamy w sieci, jaką jest pozycjonowanie stron internetowych, a dokładniej – lokalne pozycjonowanie.

  Lokalne pozycjonowanie stron odpowiada zarówno na potrzeby przedsiębiorców, jak i wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferowanych przez nich usług.

  Prowadząc restaurację na osiedlu Skarpa, warsztat samochodowy na Kochanowskiego, sklep sportowy na Pradolinie Wisły lub dowolny biznes w innej części Płocka, powinieneś koncentrować się na działaniach, które pozwolą Ci pozyskiwać lokalnych klientów.

  To właśnie oni w największym stopniu zainteresowani są skorzystaniem z Twoich usług. Lokalne pozycjonowanie jest stworzone z myślą o lokalnych przedsiębiorcach.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Od lat odsługujemy firmy ze wszystkich regionów kraju – również z Płocka. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy pomóc Ci w zdobyciu większego udziału w lokalnym rynku towarów lub usług.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Płock – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Będąc przedsiębiorcą w tak konkurencyjnym mieście, jak Płock, musisz nieustanie rozwijać biznes, by nie pozostawać w tyle za konkurencją. My dajemy Ci gotowe narzędzia, dzięki którym już dziś wyprzedzisz biznesowych rywali o kilka kroków!

  Czas wejść na szczyt z Grupą TENSE.
  O pozycjonowaniu stron internetowych wiemy wszystko. Jesteśmy jedną z czołowych agencji SEO w kraju.
  Bezpłatna wycena
  Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą na terenie jednego miasta – nawet rozwijającego się tak dynamiczne, jak Płock – powinieneś wziąć pod uwagę pozycjonowanie lokalne. Dlaczego to takie istotne?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Zapewnia szybki awans strony w wynikach wyszukiwania – już po kilku tygodniach.

  Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

  Pozwala cieszyć się nowoczesną, zoptymalizowaną stroną www.

  Umożliwia dotarcie do osób naprawdę zainteresowanych Twoją ofertą.

  Pomaga zostawić w tyle konkurencję.

  Jest ważnym elementem budowy wizerunku i świadomości marki.

  W odróżnieniu od kampanii billboardowych oraz Google Ads zapewnia trwały efekt, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Lokalne pozycjonowanie serwisu pozwala podnieść popularność strony w wynikach wyszukiwania na słowa kluczowe związane z danym miastem. To ciągły i wielowymiarowy proces, który warto powierzyć ekspertom.

  W Grupie TENSE każdego dnia pracujemy na sukces przedsiębiorców, którzy powierzyli nam swoje serwisy, zlecając lokalną kampanię SEO. Podejmowanie przez nas działania pozwolą umocnić pozycję Twojej firmy w sieci i pomogą w zdobyciu nowych Klientów, zwiększając liczbę konwersji.

  Jednym z najważniejszych elementów działań SEO jest budowanie silnego profilu linkowego dla serwisu. Im więcej odnośników przekierowuje do Twojego portalu, tym wyższa pozycja strony w Google. Oczywiście, nie pomijamy przy tym pozostałych aspektów pozycjonowania, wdrażając optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  Twój aktualny serwis internetowy,
  grupę docelową,
  konkurencję oraz jej działania.

  Na tej podstawie opracowujemy dla Ciebie dedykowaną strategię współpracy, uwzględniającą specyfikę prowadzonej działalności. Pod uwagę bierzemy konkretne słowa kluczowe, które wspierają pozycjonowanie w wyszukiwarce i pomagają generować ruch na stronie, pomnażając Twoje dochody.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Płocku?

  Nie ma jednej ceny za pozycjonowanie stron, gdyż jest to proces złożony i projektowany indywidualnie. Koszty kampanii uzależnione są od wielu czynników, takich jak: wybór i liczba słów kluczowych, branża, czy stopień konkurencyjności.

  Biorąc pod uwagę to, jak konkurencyjnym biznesowo miastem jest Płock, warto już dziś zainwestować w pozycjonowanie, by zyskać cenną przewagę w trudnej i wymagającej walce o klienta.

  Prezentujemy przykładowy cennik pozycjonowania serwisu na poszczególne frazy związane z konkretnymi lokalizacjami na terenie Płocka.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie stron - cennik

  # Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 apteka płock 0zł 19zł 29zł 39zł
  2 adwokat płock 0zł 19zł 29zł 39zł
  3 biuro rachunkowe płock 0zł 19zł 29zł 39zł
  # Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 apteka płock 0zł 19zł 29zł 39zł
  2 adwokat płock 0zł 19zł 29zł 39zł
  3 biuro rachunkowe płock 0zł 19zł 29zł 39zł
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Analiza oraz dobór zapytań

  Najważniejszym elementem pozycjonowania jest umiejętny dobór fraz i słów kluczowych. Wyselekcjonujemy dla Ciebie te, które najlepiej opisują Twój biznes w internecie i cieszą się największą popularnością wśród użytkowników.

  Audyt SEO strony oraz jej optymalizacja techniczna

  Szczegółowo przebadamy Twoją stronę, identyfikując obszary wymagające wprowadzenia zmian, a następnie, bezpłatnie wdrożymy poprawki.

  Stały monitoring efektów

  Otrzymujesz od nas całodobowy dostęp do Panelu Klienta, w którym znajdziesz wszystkie informacje dotyczące podejmowanych przez nas działań. Monitorowanie pozycji Twojego serwisu odbywa się codziennie.

  Jasne zasady

  U nas nie musisz martwić się o dodatkowe opłaty i ukryte koszty. Cena za pozycjonowanie podawana jest przed podpisaniem umowy, abyś mógł zaplanować swój budżet.

  Wsparcie i doradztwo ekspertów

  Współpracując z nami, możesz korzystać z dedykowanego doradztwa dla Klientów biznesowych oraz eksperckiego wsparcia specjalistów od promocji w internecie.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Wybór słów kluczowych
  • Podpisanie umowy
  • Audyt SEO strony
  Etap 2
  • Optymalizacja serwisu
  • Rozpoczęcie pozycjonowania
  Etap 3
  • Kontynuacja działań SEO
  • Wsparcie i doradztwo
  • Monitorowanie i optymalizacja efektów
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Choć naszą domeną jest pozycjonowanie stron, Klientom oferujemy również bogatą gamę dodatkowych usług z zakresu marketingu internetowego.

  Działania, które realizujemy, sprzyjają budowie silnej marki i pozytywnego wizerunku, jednocześnie przynosząc konkretne, mierzalne efekty w postaci rosnących zysków. W skład proponowanych usług wchodzą m.in.:

  • Reklama PPC

   Kampanie linków sponsorowanych (Google Ads) oraz Facebook Ads umożliwiają docieranie do lokalnych użytkowników, codziennie korzystających z wyszukiwarki oraz social mediów. Dzięki kierowaniu komunikatów na określone słowa kluczowe, możliwe jest błyskawicznie pojawienie się Twojej strony na samej górze wyników wyszukiwania lub w jednym z należących do Google serwisów.

  • Marketing wizerunkowy

   Zadbamy o pozytywne postrzeganie Twojej marki w mediach społecznościowych, na forach branżowych czy w wizytówce Google Moja Firma. Wielu klientów przy podejmowaniu decyzji zakupowych kieruje się ocenami innych użytkowników sieci. Kompleksowa opieka wizerunkowa da Ci gwarancję, że w przestrzeni online pojawią się wyłącznie pozytywne opinie o Twojej firmie.

  • Content marketing

   Treść, która pozwoli Ci sprzedawać więcej, musi być unikalna, kreatywna i wartościowa. Dokładnie taką dla Ciebie przygotujemy, dzięki współpracy z najlepszymi copywriterami. Zapewniamy pełne wsparcie w procesie pozyskiwania tekstów na firmowe strony, zaplecza oraz do sklepu internetowego. Zadbamy o właściwe nasycenie słowami kluczowymi oraz dostosowanie tekstu do standardów SEO, UX oraz preferencji czytelników.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Jesteśmy jedną z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce i największą tego typu firmą w Poznaniu.

  Choć nasza siedziba znajduje się w stolicy Wielkopolski, od lat obsługujemy firmy z całego kraju, wspierając ich rozwój i pracując na ich sukces w sieci. Jeśli więc prowadzisz biznes w Połocku, możesz bez obaw polecić obsługę marketingową Grupie TENSE.

  Zaufali nam między innymi:

  logo Gemini

  Na swoim koncie mamy prestiżowe wyróżnienia, takie jak Poznański Lider Przedsiębiorczości, Firma Rodzinna Roku 2018 czy Gazele Biznesu i Diament Miesięcznika Forbes.

  Najlepszym potwierdzeniem naszej skuteczności jest jednak zaufanie zadowolonych Klientów, z których aż 89% – doceniając profesjonalizm agencji – przedłuża z nami umowy na co najmniej dwa lata.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania