Menu

Pozycjonowanie stron internetowych
Piaseczno

Zastanawiasz się, jak to możliwe, że Twoja konkurencja – mimo wyższych cen, gorszej lokalizacji lub uboższej oferty – potrafi sprzedawać więcej? Czasy, w których dobry produkt „obroni się sam”, to prehistoria.

Dynamiczny rozwój wielu branż sprawia, że w parze z wysoką jakością musi podążać skuteczna promocja. Żaden produkt ani usługa nie sprzedadzą się bez odpowiedniej kampanii promocyjnej.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena
  Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k.

  Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

  Twoi konkurenci, prawdopodobnie o tym wiedzą. Wiedzą również, gdzie szukać klientów w czasach, gdy dla ogromnej większości z nich podstawowym źródłem informacji stał się Internet.

  Funkcjonalna, nowoczesna, ale przede wszystkim – dobrze widoczna w wynikach wyszukiwania firmowa strona www to sprawdzony sposób na pozyskiwanie klientów, wzrost sprzedaży i pomnażanie zysków.

  Jeśli prowadzisz biznes „offline”, już dziś powinieneś postawić na lokalne pozycjonowanie stron, które pozwoli Ci docierać do osób chcących skorzystać z Twojej oferty w Piasecznie.

  Bez względu na to, czy masz własny sklep sportowy, warsztat samochodowy czy biuro rachunkowe, nasza oferta jest także dla Ciebie. Pomożemy Ci zbudować popularność marki w sieci i dołączyć do grona branżowych liderów.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Obsługujemy firmy z całego kraju – również z Piaseczna. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci dołączyć do grona branżowych liderów i pomnażać swoje zyski!

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Piaseczno – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Prowadząc działalność w Piasecznie, które jest niezwykle konkurencyjnym miastem, nie powinieneś stać w miejscu. Nowe kanały komunikacji oraz aktywność w sieci to Twój obowiązek, jeśli nie chcesz oglądać pleców konkurencji.

  Współpraca z nami daje Ci dostęp do najskuteczniejszych narzędzi reklamowych dla lokalnych biznesów.

  Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
  Nasza firma od lat zalicza się do grona liderów branży SEO.
  Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych to nasza specjalność i Twoja szansa na zbudowanie silnej, odpornej na rynkowe kryzysy marki.
  Bezpłatna wycena
  Jeżeli masz własny biznes w Piasecznie, pozycjonowanie stron w ujęciu lokalnym jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Nie wymaga tak dużego budżetu, jak pozycjonowanie ogólnokrajowe.

  Rywalizujesz z mniejszą konkurencją, dlatego pierwsze efekty przychodzą szybciej.

  W odróżnieniu od kampanii Google Ads, przy pozycjonowaniu możesz liczyć na trwały efekt.

  Twoja strona www zostanie unowocześniona i zoptymalizowana.

  Zyskasz przewagę nad konkurencją.

  Dotrzesz do użytkowników realnie zainteresowanych Twoją ofertą.

  Twoja marka zaistnieje w świadomości odbiorców.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Lokalne pozycjonowanie stron obejmuje szereg działań mających an celu zdobycie i utrzymanie przez stronę www jednej z czołowych pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

  Lepsza widoczność serwisu w sieci (aż 75% użytkowników Google przegląda jedynie pierwszą stronę z wynikami) (https://adeverest.pl/dlaczego-warto-byc-na-pierwszej-stronie-w-google/), przekłada się na wzrost popularności i zaufania do marki. To z kolei powoduje, że klienci są znacznie bardziej skłonni skorzystać z usług firmy z dobrze wypozycjonowaną stroną www.

  W grupie TENSE codziennie pracujemy na sukcesy naszych Klientów, skupiając się na wszystkich czynnikach rankingowych, mających wpływ na miejsce domeny w wynikach. Najważniejsze z nich to m|.in.: silny profil linkowy witryny, optymizacja techniczna serwisu, wartościowa i unikalna treść czy dobrze dobrane słowa kluczowe.

  Jednocześnie, trzeba wiedzieć, że pozycjonowanie stron internetowych jest procesem ciągłym i wielowymiarowym. Każda kampania projektowana jest w oparciu o inne dane i dedykowana strategię, dlatego tak ważne jest powierzenie działań SEO specjalistom.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  Twój aktualny serwis internetowy,
  działania konkurencji,
  odbiorców Twoich usług (grupę docelową).

  Wiedza z tych trzech dziedzin pozwala nam dobrać słowa kluczowe, najlepiej opisujące Twój biznes w Internecie oraz zaproponować indywidualną formę współpracy, której efektem będzie wzrost popularności marki i lepsza widoczność w lokalnych wynikach wyszukiwania.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Piasecznie?

  Cennik pozycjonowania stron za każdym razem ustalany jest indywidualnie. Ma to związek z unikalnym charakterem każdej kampanii SEO, różniącej się słowami kluczowymi, budżetem, zakresem działań czy przyjętym celem strategicznym.

  Koszty zależą również od branży oraz środowiska biznesowego, w którym działa firma.

  Nie da się ukryć, że Piaseczno należy do najbardziej konkurencyjnych miast Aglomeracji Warszawskiej. Stanowi to jeszcze jeden powód, dla którego warto postawić na pozycjonowanie lokalne, powierzając je specjalistom.

  Bezpłatna wycena
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Dobór najlepszych słów kluczowych

  Wybór fraz do pozycjonowania to jeden z warunków skutecznej kampanii SEO. Możesz być pewien, że do pozycjonowania wybierzemy zapytania, które najlepiej oddają specyfikę Twojej firmy oraz cieszą się największą popularnością internautów.

  Darmowy audyt SEO z optymalizacją strony

  Wszystkie niezbędne poprawki na stronie wprowadzamy na podstawie przeprowadzonej wcześniej analizy. Często już na tym etapie zauważalny jest wyraźny wzrost pozycji serwisu.

  Doradztwo i wsparcie

  Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc dedykowanych ekspertów oraz doradców w zakresie konsultacji i wsparcie w planowaniu i realizacji działań e-marketingowych.

  Jasne zasady rozliczeń

  Płatność za efekty czy stały, miesięczny abonament? U nas to Ty decydujesz, jak chcesz rozliczać się za pozycjonowanie Twojej strony www.

  Monitorowanie efektów i raporty o wynikach

  Po zalogowaniu do Panelu Klienta możesz na bieżąco śledzić rezultaty naszych działań, obserwując wzrosty pozycji swoich stron.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Selekcja słów kluczowych
  • Podpisanie umowy
  • Audyt SEO
  Etap 2
  • Optymalizacja serwisu
  • Przygotowanie do pozycjonowania właściwego
  Etap 3
  • Pozycjonowanie strony
  • Monitorowanie i optymizacja efektów
  • Wsparcie oraz doradztwo
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Grupa TENSE oferuje swoim Klientom szeroki zakres działań z dziedziny marketingu internetowego i reklamy w sieci.

  Odpowiadając na potrzeby współczujących z nami firm, zapewniamy kompleksową obsługę w kwestii reklamy w Internecie. Bogate doświadczenie oraz współpraca z najlepszymi na rynku specjalistami pozwalają nam dostarczać kompleksowo usługi takie jak:

  • Reklama PPC

   Dzięki kampaniom Google Ads i Facebook Ads możesz docierać z ofertą firmy do użytkowników korzystających z najpopularniejszych portali internetowych, płacąc tylko za kliknięcia w reklamę. Kampania linków sponsorowanych pozwoli Twojej stronie natychmiast znaleźć się na samym szczycie wyników wyszukiwania.

  • Marketing wizerunkowy

   Zajmujemy się kompleksową obsługą komunikacji firm w social mediach, Google Moja Firma czy na forach branżowych. Wszędzie tam, wspieramy budowanie Twojej marki, dbając o jej pozytywne postrzeganie wśród użytkowników Internetu oraz Twoich potencjalnych i rzeczywistych klientów.

  • Content marketing

   Tworzenie kreatywnej, unikalnej i wartościowej treści to jeden z głównych warunków udanej kampanii reklamowej online. Stworzymy dla Twojej firmy skuteczne sprzedażowo opisy produktów, treści na firmową stronę czy artykuły na bloga i do publikacji w zewnętrznych serwisach. Stylowo, kreatywnie i zgodnie ze standardami SEO.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Obecność na pierwszej stronie wyników wyszukiwania powinna być celem każdego biznesu, stawiającego na aktywność w Internecie. Grupa TENSE od lat pomaga firmom osiągać to założenie, skutecznie pozycjonując strony internetowe. Obecnie współpracujemy aż z ponad 1800 Klientami z całego kraju – możemy pomóc również Tobie.

  Średni czas współpracy z naszą agencją wynosi 4|3 lat, co stanowi najlepsze potwierdzenie naszej skuteczności. Na tle konkurencyjnych firm wyróżniamy się kompleksowym podejściem do Klienta, zaangażowaniem oraz zwracaniem uwagi na najdrobniejsze detale, decydujące o kolejności stron w wynikach wyszukiwania.

  Zaufali nam między innymi:

  logo Gemini

  Dowodem na to, że jesteśmy skuteczni, są również liczne nagrody, przyznawane nam przez branżowe gremia. Jesteśmy laureatem takich wyróżnień, jak:

  • Gazela Biznesu,
  • Diament miesięcznika Forbes 2020,
  • Poznański Lider Przedsiębiorczości,
  • Firma Rodzinna Roku 2018.

  oraz wielu innych. Trzykrotnie znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu Technology Fast 50, obejmującym najdynamiczniej rozwijające się firmy SEO w Środkowej Europie.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania