Pozycjonowanie stron internetowych
Ostrów Wielkopolski

Zastanawiasz się co zrobić, by jeszcze zwiększyć swoją przewagę nad konkurencją? A może dopiero wchodzisz na rynek i Twoim priorytetem jest wypracowanie stabilnej pozycji w branży?

Niezależnie od celów biznesowych, szansą na rozwój Twojej firmy jest pozycjonowanie, a mówiąc precyzyjniej – lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

  Bezpłatna wycena

  Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego każdego dnia poszukują w Internecie firm podobnych do Twojej.

  Większości z nich chce istotne dla siebie sprawy załatwić szybko i sprawnie – najlepiej blisko domu lub po drodze z pracy.

  Nic dziwnego, że codziennie korzystają z lokalnych wyników wyszukiwania Google, które stały się dziś głównym źródłem informacji o okolicznych przedsiębiorstwach.

  Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, lokalne pozycjonowanie stron www staje się jedną z podstawowych i najskuteczniejszych form promocji Twojej firmy w Ostrowie Wielkopolskim.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Współpracujemy z podmiotami z całego kraju, będąc gwarantem wielkopolskiej solidności. Na mapie naszych Klientów znajdują się również marki z liczącej blisko 400 000 mieszkańców aglomeracji kalisko-ostrowskiej. Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie w odniesieniu sukcesu na konkurencyjnym rynku!

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Ostrów Wielkopolski – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Prowadząc restaurację, sklep ze sprzętem sportowym lub biuro rachunkowe w tak dynamicznie rozwijającym się mieście, nie możesz stać z boku, biernie obserwując, jak konkurencja rośnie w siłę.

  Wykorzystaj nowe, skuteczne formy promocji i postaw na lokalne pozycjonowanie swojej firmy w Internecie!

  Czas wejść na szczyt z Grupą TENSE.
  Jesteśmy jedną z czołowych firm na polskim rynku pozycjonowania.
  Wiemy, jak budować popularność lokalnych przedsiębiorstw online, co przekłada się na ich sukces w codziennym prowadzeniu biznesu.
  Bezpłatna wycena
  Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo skoncentrowane przede wszystkim na obsłudze klientów z jednego miasta oraz okolic, lokalne pozycjonowanie stron jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Nie kosztuje tyle, ile kampanie ogólnopolskie.

  Zapewnia efekty już po kilku tygodniach.

  Wiąże się z unowocześnieniem i optymalizacją Twojej witryny.

  Zapewnia długoterminowe efekty – inaczej niż reklama banerowa i Google Ads.

  Pomaga kreować tożsamość marki wśród odbiorców.

  Stanowi ważny czynnik przewagi konkurencyjnej.

  Umożliwia docieranie do odbiorców, realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Lokalne pozycjonowanie stron obejmuje działania prowadzące do zdobycia przez serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania na frazy i słowa kluczowe związane z daną branżą i regionem.

  Jeśli prowadzisz na terenie Ostrowa działalność hotelową, z Twojego punktu widzenia istotne będą takie frazy jak m.in.: noclegi Ostrów Wielkopolski, hotel Ostrów Wielkopolski, tanie noclegi Ostrów Wlkp.

  Działania specjalistów SEO prowadzą do tego, by w obrębie Twojej firmowej strony www znalazły się słowa kluczowe, które w jak najlepszym stopniu odpowiadają wyrażeniom, wpisywanym w wyszukiwarkę przez potencjalnych klientów. Algorytm Google dopasowuje kolejność wyświetlanych stron właśnie pod kątem ich zgodności z preferencjami użytkowników. Im wyższą pozycję zajmie Twój serwis, tym więcej osób odwiedzi go i zapozna się z ofertą Twojej firmy.

  Strony znajdujące się na trzech pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania pozyskują łącznie ponad 55% całego ruchu dla danego zapytania. Na drugą stronę wyników Google nie zagląda już prawie nikt.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  Twój aktualny serwis internetowy
  branżę oraz działania konkurencji
  charakterystykę grupy docelowej

  Na podstawie tych informacji dobieramy słowa kluczowe do kampanii oraz przygotowujemy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy, uwzględniającą m.in. cele biznesowe, budżet, konkurencję oraz wszystkie pozostałe czynniki.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Ostrowie Wielkopolskim?

  Nie ma jednej ceny za pozycjonowanie stron, ponieważ każda kampania ma indywidualny charakter. Zarówno działania specjalistów SEO, zasięg, jak i wybrane do pozycjonowania słowa kluczowe mają wpływ na jego ostateczne koszty.

  Jako jedno z największych miast w regionie Ostrów Wielkopolski charakteryzuje się zaciętą konkurencją w wielu branżach. Chcąc zbudować znaczącą pozycję na rynku w takich realiach, przedsiębiorcy muszą korzystać z dostępnych form promocji, a lokalne pozycjonowanie to zdecydowanie najlepsza alternatywa.

  Bezpłatna wycena

  Cennik

  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Analiza i dobór słów kluczowych

  Nasi specjaliści wybiorą dla Twojej firmy zapytania, analizując popularność poszczególnych fraz oraz działania konkurencji.

  Darmowy audyt SEO wraz z optymalizacją

  Kompleksowo przeanalizujemy strukturę oraz zawartość Twojej strony, wprowadzając niezbędne poprawki.

  Wsparcie i doradztwo ekspertów

  Do Twojej dyspozycji przez cały okres umowy pozostają dedykowany Opiekun SEO oraz Doradca Klienta Biznesowego.

  Analityka i raportowanie

  Codziennie sprawdzamy bieżące pozycje serwisów, dostarczając Ci czytelnych, aktualnych informacji.

  Przejrzyste modele rozliczeń

  Wybierzemy najlepszy model rozliczeń dla Twojego biznesu. Kierujemy się Twoim zyskiem.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Wybór słów kluczowych
  • Podpisanie umowy z Grupą TENSE
  • Audyt SEO
  Etap 2
  • Optymalizacja witryny
  • Rozpoczęcie działań SEO
  Etap 3
  • Pozycjonowanie strony www
  • Monitorowanie i optymalizacja efektów
  • Wsparcie i bieżące doradztwo
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Choć naszą specjalnością jest efektywne pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych, nie ograniczamy swoich usług wyłącznie do SEO.

  Wiedza oraz doświadczenie naszych specjalistów pozwalają nam otaczać firmy z Ostrowa Wielkopolskiego pełną opieką w zakresie reklamy online. W skład proponowanych usług wchodzą m.in.:

  • Reklama PPC

   Rozwijaj firmę dzięki kampaniom Google Ads oraz Facebook Ads! Docieraj do użytkowników wyszukiwarki, YouTube’a, Facebooka oraz innych społeczności i serwisów poprzez kampanie w modelu pay-per-click.

  • Marketing wizerunkowy

   Zleć nam kompleksową obsługę firmowej komunikacji w mediach społecznościowych, Google Moja Firma oraz innych miejscach w Internecie. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się dyskusje, opinie i komentarze o Twojej firmie zadbamy o jej pozytywne postrzeganie i ekspercki wizerunek.

  • Content marketing

   Sprzedawaj więcej dzięki inwestycji w wartościową i unikalną treść! Najlepsi copywriterzy stworzą dla Ciebie skuteczne i sugestywne opisy produktów, merytoryczne informacje na firmową stronę www, ciekawe i pełne przydatnych informacji artykuły sponsorowane, oraz wiele więcej! Wszystko zgodnie z najlepszymi standardami SEO oraz marketingu treści.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Grupa TENSE z siedzibą w Poznaniu to jedna z czołowych polskich agencji SEO, doceniana zarówno w kraju, jak i za granicą.

  Obecnie współpracujemy z blisko dwoma tysiącami firm z całej Polski. Średni czas współpracy z agencją wynosi ponad cztery lata, co stanowi najlepsze potwierdzenie naszej skuteczności. Trudno o lepszą reklamę w tak wymagającej i konkurencyjnej branży, jaką obecnie stał się rynek SEO i reklamy w Internecie.

  Zaufali nam między innymi:

  Dowodem uznania dla naszej ponad dziesięcioletniej pracy są liczne nagrody, którymi możemy się pochwalić. Duma napawają nas takie wyróżnienia jak: Global Search Awards 2020, Gazela Biznesu, Diament Forbesa, czy Poznański Lider Przedsiębiorczości.

  Trzykrotnie znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu „Technology Fast 50” przygotowywanym przez Deloitte oraz Financial Times, klasyfikującym najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwa z branży IT w centralnej Europie.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania
  Kujawsko Pomorskie
  Lubelskie
  Łodzkie
  Małopolskie
  Mazowieckie
  Opolskie
  Podkarpackie
  Podlaskie
  Pomorskie
  Świętokrzyskie
  Warmińsko-mazurskie
  Wielkopolskie
  Zachodniopomorskie