Menu

Pozycjonowanie stron
Opole

Zastanawiasz się, dlaczego serwis internetowy Twojej firmy nie wspiera sprzedaży adekwatnie do zainwestowanych w niego środków? Strona, która pomimo wszystkich niezbędnych funkcjonalności i atrakcyjnej szaty graficznej nie cieszy się zainteresowaniem potencjalnych Klientów, nie spełnia podstawowego celu – nie zarabia.

Rozwiązaniem, które pozwala zwiększyć ruch w obszarze witryny internetowej, zdobywać nowych Klientów i tym samym podnieść statystyki sprzedaży, jest reklama w sieci. Jeśli prowadzisz biznes na terenie Opola, proponujemy Ci działania reklamowe zaprojektowane „na miarę”, czyli lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena
  Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k.

  Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

  Dzięki inwestycji w aktywną promocję biznesu w sieci masz szansę docierać do osób z okolicy, realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

  Jeśli prowadzisz salon fryzjerski na Czarnowąsach, sklep odzieżowy na Starym Mieście lub warsztat samochodowy na Zaodrzu, skoncentruj się na mieszkańcach tych konkretnych dzielnic. To do nich adresuj swoje działania marketingowe, gdyż właśnie ta grupa konsumentów w największym stopniu jest zainteresowana Twoją ofertą.

  Lokalne pozycjonowanie stron w pełni odpowiada na potrzeby małych biznesów, jak i miejscowych Klientów, dlatego stanowi najskuteczniejszą formę promocji dla firm działających na terenie konkretnego miasta, dzielnicy lub osiedla.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Od lat obsługujemy firmy z całego kraju, dostarczając im gotowe rozwiązania i narzędzia do rozwoju biznesu w sieci. Wśród współpracujących z nami przedsiębiorstw są również te z Opola. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci stać się liderem w swojej branży!

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Opole – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Chcąc utrzymywać przewagę nad konkurencją w tak dużym mieście, jak Opole, musisz nieustannie rozwijać swoją firmę. Konkurencja nie śpi, a wiele branż cechuje tu zdecydowana walka o uwagę klienta, jego czas i pieniądze.

  Dzięki nam zyskasz cenne narzędzie do promocji swojego biznesu i budowania silnej marki w Internecie, czyli tam, gdzie Twoi Klienci najczęściej szukają informacji o interesujących ich firmach i usługach.

  Wejdź na szczyt z Grupą TENSE.
  Jesteśmy liderem branży SEO i jedną z najchętniej wybranych agencji. Przez ponad dekadę swojej obecności na rynku, do perfekcji rozwinęliśmy pozycjonowanie stron naszych Klientów.
  Bezpłatna wycena
  Jeżeli usługi oferowane przez Twoją firmę ograniczają się do terenu jednego miasta – nawet tak dużego, jak Opole – pozycjonowanie lokalne jest strategią, którą powinieneś się zainteresować. Dlaczego?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Pozwala skutecznie konkurować na rynku firmom z niewielkimi budżetami na promocję.

  Zapewnia dotarcie do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą sprzedażową.

  Gwarantuje zauważalny wzrost pozycji strony w wynikach wyszukiwania już po kilku tygodniach.

  W odróżnieniu od kampanii billboardowych generuje niższe koszty i pozwala osiągać długofalowe korzyści biznesowe.

  Stanowi ważny czynnik osiągnięcia przewagi konkurencyjnej.

  Wspiera budowę silnej marki w internecie.

  Wiąże się z unowocześnieniem i techniczną optymalizacją strony.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Lokalne pozycjonowanie stron internetowych (local SEO) obejmuje szereg czynności i procesów, których celem jest wzrost pozycji strony internetowej w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania Google na słowa kluczowe związane z danym miastem, regionem czy dzielnicą.

  W odróżnieniu od pozycjonowania na skalę ogólnopolską local SEO zakłada konkurowanie z dużo mniejszą liczbą podmiotów. Frazy do pozycjonowania są bardziej precyzyjne (związane z lokalizacją), więc w przypadku firmy z Opola nie wygenerują ruchu użytkowników z Poznania czy Lublina, tylko pozwolą docierać z ofertą do miejscowych klientów.

  Konkurencja regionalna jest mniejsza niż ogólnokrajowa, więc pozycjonowanie lokalne będzie tańsze i pozwoli szybciej cieszyć się efektami działań SEO.

  W Grupie TENSE dysponujemy zgranym zespołem ekspertów, którzy zadbają o pozycję i wizerunek Twojej firmy w internecie. Szczególną uwagę w procesie pozycjonowania poświęcamy budowaniu silnej sieci linków prowadzących do Twojego serwisu z zewnętrznych źródeł (portale, blogi, social media). Im lepszy profil linkowy strony, tym wyższa pozycja w Google. Jednocześnie, odpowiedni nacisk kładziemy także na wszystkie pozostałe aspekty pozycjonowania stron www, dostosowując je do specyfiki Twojego biznesu.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  Twój aktualny serwis internetowy,
  grupę docelową,
  konkurencję.

  Na podstawie tych danych opracowujemy dedykowaną propozycję współpracy oraz dobieramy słowa kluczowe, istotne dla zwiększenia popularności serwisu i zdobyci przez Ciebie nowych Klientów.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Opolu?

  Nie ma jednej ceny dla tak zróżnicowanej usługi, jak pozycjonowanie stron internetowych. Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie. Sporo zależy od tego, w jakiej branży działa Twoja firma i z jak dużą konkurencją musi się mierzyć.

  Nie da się ukryć, że w Opolu firmy muszą walczyć o konsumentów z wieloma podmiotami o podobnym profilu. Jednak dlatego tym bardziej warto postawić na lokalne pozycjonowanie i być o kilka kroków przed konkurencją w czasach, gdy rywalizacja o uwagę klienta przeniosła się z offline do online.

  Oto przykładowy cennik pozycjonowania dla firmy z Opola. Miasto zostało w nim podzielone na dzielnice.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie stron - cennik

  # Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 dentysta opole 1900 0zł 129zł 149zł 169zł
  2 stomatolog opole 1000 0zł 89zł 109zł 129zł
  3 implanty opole 170 0zł 49zł 59zł 69zł
  4 protetyk opole 170 0zł 49zł 59zł 69zł
  5 opole dentysta 170 0zł 49zł 59zł 69zł
  6 protetyka opole 170 0zł 49zł 59zł 69zł
  7 gabinet stomatologiczny opole 140 0zł 49zł 59zł 69zł
  8 klinika stomatologiczna opole 90 0zł 39zł 49zł 59zł
  9 stomatolog dziecięcy opole 90 0zł 39zł 49zł 59zł
  # Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 dentysta opole 1900 0zł 129zł 149zł 169zł
  2 stomatolog opole 1000 0zł 89zł 109zł 129zł
  3 implanty opole 170 0zł 49zł 59zł 69zł
  4 protetyk opole 170 0zł 49zł 59zł 69zł
  5 opole dentysta 170 0zł 49zł 59zł 69zł
  6 protetyka opole 170 0zł 49zł 59zł 69zł
  7 gabinet stomatologiczny opole 140 0zł 49zł 59zł 69zł
  8 klinika stomatologiczna opole 90 0zł 39zł 49zł 59zł
  9 stomatolog dziecięcy opole 90 0zł 39zł 49zł 59zł
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Wybór i analizę słów kluczowych

  Dobór fraz, które najlepiej opisują Twój biznes w sieci i generują największą liczbę odwiedzin strony, jest kluczowy dla skuteczności całej kampanii SEO. Wybierając zapytania, analizujemy działania konkurencji, korzystamy z narzędzi do wyszukiwania słów oraz sprawdzamy wyrażenia używane przez internautów.

  Audyt SEO strony oraz jej optymalizację

  Dokładnie przebadamy strukturę i zawartość strony, wprowadzając bezpłatnie niezbędne poprawki i eliminując błędy wpływające na niską pozycję strony w Google.

  Stały monitoring pozycji serwisu oraz przygotowywanie raportów o rezultatach

  Każdego dnia sprawdzamy aktualną pozycję serwisu w sieci, błyskawicznie reagując na zmiany. Dajemy Ci dostęp do Panelu Klienta, byś mógł na bieżąco śledzić efekty naszych działań.

  Czytelne zasady i prosty system rozliczeń

  Nie musisz obawiać się o dodatkowe opłaty. U nas całość kosztów poznajesz przed podpisaniem umowy, więc możesz rozsądnie zaplanować budżet.

  Wsparcie Doradcy Biznesowego oraz dedykowanego Eksperta SEO

  Zapewniamy doradztwo ekspertów z dziedziny marketingu online oraz SEO przez cały okres obowiązywania umowy.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Wybór słów kluczowych
  • Podpisanie umowy
  • Wykonanie audytu SEO
  Etap 2
  • Techniczna optymalizacja witryny
  • Rozpoczęcie działań SEO
  Etap 3
  • Pozycjonowanie serwisu
  • Sprawdzanie oraz optymalizacja rezultatów
  • Doradztwo i wsparcie Klienta
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Jako jedna z czołowych polskich agencji e-marketingowych, jesteśmy w stanie zapewnić Ci kompleksową opiekę w zakresie reklamy i promocji marki w Internecie.

  Choć naszą domeną jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, nie poprzestajemy na SEO, oferując naszym Klientom szereg działań wspierających budowę silnej marki w sieci.

  Wśród usług, które świadczymy dla współpracujących z nami firm, znajdują się m.in.:

  • Reklama PPC

   Kampanie Google Ads (dawniej AdWords) oraz Facebook Ads pozwalają docierać firmom ze swoją ofertą do lokalnych użytkowników, którzy każdego dnia korzystają z serwisów Google czy Facebooka na telefonach, urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych.

   Dzięki kierowaniu komunikatów na określone słowa kluczowe możliwe jest promowanie Twoich usług wśród tych, którzy rzeczywiście ich poszukują na terenie Opola. Jednocześnie, marketing w wyszukiwarkach internetowych to gwarancja szybkiego efektu i niewielkiego kosztu w stosunku do efektów takiej formy reklamy.

  • Marketing wizerunkowy

   Wsparcie ekspertów pozwala budować silny brand w sieci w czasach, gdy większość potencjalnych Klientów uzależnia decyzję o skorzystaniu z danej usługi od pozytywnych opinii innych. Zadbamy o korzystne postrzeganie Twojej firmy w mediach społecznościowych, na forach branżowych oraz w wizytówce Google Moja Firma.

  • Content marketing

   Napiszemy dla Ciebie unikalne, wartościowe i ciekawe treści na stronę www. Sporządzimy sugestywne, skuteczne sprzedażowo opisy produktów do sklepu internetowego oraz dostarczymy wszystkie niezbędne treści, które pozwolą rozwijać i promować Twój biznes, w myśl zasady „content is a king”.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Jesteśmy czołową firmą SEO w kraju i jednocześnie największą agencją marketingu internetowego w Poznaniu.

  Choć nasza siedziba mieści się w stolicy Wielkopolski, od lat współpracujemy z przedsiębiorstwami z całego kraju – także z Opola. Właśnie dlatego, prowadząc swój biznes w tym mieście, możesz nam zaufać i powierzyć pozycjonowanie swoich serwisów ekspertom z Grupy TENSE.

  Zaufali nam między innymi:

  logo Gemini

  W swoim dorobku mamy wiele nagród, m.in.: Gazelę Biznesu, tytuł Firma Rodzinna Roku 2018 czy Poznański Lider Przedsiębiorczości. Jesteśmy uczestnikiem rankingu Technology Fast 50 oraz innych prestiżowych zestawień przygotowywanych m in. przez Deloitte, oraz „Financial Times”.

  Obecnie obsługujemy przeszło 1500 klientów, z których około 90% przedłuża z nami umowy od co najmniej 2 lat. To najlepsze potwierdzenie naszej skuteczności oraz tego, że warto nam zaufać.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania