Pozycjonowanie stron internetowych
Lublin

Strona internetowa Twojej firmy lub sklepu – podobnie, jak wszystkie pozostałe materiały promocyjne – powinna służyć przede wszystkim pozyskiwaniu nowych Klientów i wsparciu prowadzonego przez Ciebie biznesu. Jeśli serwis nie generuje przychodu, nie spełnia swojego podstawowego celu. Rozwiązaniem tego problemu jest skuteczne pozycjonowanie lokalne.

  Bezpłatna wycena

  Skuteczna promocja firmy w internecie nie wymaga od Ciebie dużych nakładów ani zaawansowanej wiedzy z dziedziny marketingu. Wystarczy, że zdecydujesz się na pozycjonowanie strony www lub prowadzonego przez Ciebie sklepu online.

  Jeśli masz biznes w Lublinie, powinieneś działania promocyjne adresować przede wszystkim do klientów z tego miasta, dzielnicy lub osiedla, na których obszarze świadczysz swoje usługi. I właśnie w tym możemy Ci pomóc, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w marketingu internetowym.

  Grupa TENSE, jako jedna z czołowych agencji SEO w kraju, od lat pomaga firmom w osiąganiu przewagi konkurencyjnej, dzięki skutecznej promocji w sieci. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z całego kraju – także z Lublina.

  Z przyjemnością pomożemy również Twojej firmie dołączyć do grona najważniejszych graczy w swojej branży. Dzięki współpracy z nami poprawisz widoczność firmy w internecie, zdobędziesz nowych Klientów i wzmocnisz ruch na stronie.

  Grupa TENSE – jesteśmy specjalistami w pozycjonowaniu lokalnym

  Sprawdź, w jaki sposób możemy pomóc Twojej firmie wspiąć się na szczyty wyników wyszukiwania.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Lublin– szansa na rozwój Twojej firmy

  Bez względu na to, czy dopiero wchodzisz na rynek czy prowadzisz biznes od lat i poszukujesz kolejnych bodźców do rozwoju firmy, aktywna promocja w sieci jest obecnie jednym z kluczowych obszarów prowadzenia każdego biznesu.

  Zamiast wydawać duże sumy na reklamę w prasie, radiu czy telewizji, możesz za ułamek tej sumy – docierać do osób, które naprawdę chcą skorzystać z Twojej oferty.

  Ponad 95% użytkowników internetu używa wyszukiwarki Google do zdobycia informacji o interesujących ich usługach lub produktach.
  Jeśli prowadzisz biznes, nie powinieneś tego lekceważyć. Lokalne pozycjonowanie stron www to strategia, która doskonale sprawdza się w przypadku wielu firm. Także Twojej!
  Bezpłatna wycena
  Istotą pozycjonowania lokalnego jest promowanie strony internetowej na frazy bezpośrednio związane z danym rodzajem działalności oraz lokalizacją, np. „myjnia samochodowa Lublin”, czy „wynajem aut Lublin Stare Miasto”. Firmy, które klientów poszukują na konkretnym terenie, nie muszą dzięki temu rywalizować z podobnymi przedsiębiorstwami, pozycjonującymi się na skalę ogólnopolską.

  Pozostałe zalety pozycjonowania lokalnego to:

  Docieranie z ofertą do mieszkańców danego regionu, realnie zainteresowanych skorzystaniem z Twojej oferty

  Budowa silnej marki i eksperckiego wizerunku

  Osiągnięcie przewagi nad konkurencją z tego samego miasta

  Wymierny efekt kampanii reklamowej bez konieczności inwestowania dużych środków

  Dostosowanie funkcjonalności Twojej strony www do standardów Google oraz UX

  Niższy koszt reklamy w porównaniu z reklamą tradycyjną

  Budowanie zaufania wśród Klientów

  Tworzenie pozytywnego wizerunku marki

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Pozycjonowanie lokalne to złożony i skomplikowany proces, który warto powierzyć specjalistom z wieloletnim doświadczeniem. Tylko oni są w stanie przygotować spersonalizowaną propozycję współpracy, a następnie dopasować skrojoną na miarę strategię pozycjonowania.

  Każdy Klient się różni. Ma inne potrzeby, cele, działa w innej branży. Dlatego do każdej propozycji współpracy w zakresie pozycjonowanie lokalnego podchodzimy indywidualnie.

  Strategię przygotowujemy bazując na kilku czynnikach. Są o między innymi:

  Branża Klienta
  Konkurencja na rynku
  Posiadana strona internetowa
  Trendy w branży

  Te informacje są dla nas niezbędne, aby przygotować skrojoną na miarę propozycję współpracy, która uwzględnia potrzeby i cele Klienta. Skuteczne pozycjonowanie lokalne zaczyna się od trafnej diagnozy i odpowiedniej strategii.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Lublinie?

  Nie ma jednego, uniwersalnego cennika na pozycjonowanie lokalne. Do każdego zlecenia na usługi SEO podchodzimy indywidualnie, ustalając z klientem zakres prac i przygotowując dla niego spersonalizowaną strategię promocji marki w internecie. Przy ustalaniu ceny za optymalizację serwisu, pod uwagę brane są takie czynniki jak:

  • liczba i rozdaj słów kluczowych do pozycjonowania,
  • konkurencyjność danej branży,
  • preferencje i potrzeby odbiorców kampanii,
  • aktualny serwis internetowy klienta.

  Na podstawie powyższych danych stworzymy dla Ciebie dedykowaną wycenę kampanii SEO. Poniżej znajduje się przykładowy cennik na pozycjonowanie lokalne w Lublinie. Miasto zostało w nim podzielone na dzielnice.

  Bezpłatna wycena

  Cennik

  # Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 kursy zawodowe lublin 0 zł 49 zł 59 zł 69 zł
  2 kurs fryzjerski lublin 0 zł 49 zł 59 zł 69 zł
  3 kurs kosmetyczny lublin 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
  4 kurs na mechanika lublin 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
  # Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 kursy zawodowe lublin 210 0 zł 49 zł 59 zł 69 zł
  2 kurs fryzjerski lublin 140 0 zł 49 zł 59 zł 69 zł
  3 kurs kosmetyczny lublin 90 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
  4 kurs na mechanika lublin 10 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Selekcja fraz
  • Audyt witryny
  • Podpisanie umowy na świadczenie usług SEO
  Etap 2
  • Optymalizacja serwisu
  • Rozpoczęcie pozycjonowania
  Etap 3
  • Pozycjonowanie strony
  • Monitorowanie postępów
  • Optymalizacja wyników
  • Wsparcie i doradztwo
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Oprócz SEO Grupa TENSE oferuje szeroki zakres działań wspierających promowanie biznesu w internecie. Naszym Klientom proponujemy kompleksową paletę usług z dziedziny marketingu online, obejmującą m.in.:

  • Reklama PPC

   Kampanie Google Ads pozwalają na natychmiastowe wypromowanie strony na samej górze wyników wyszukiwania w sekcji oznaczonej jako reklama. Sieć Google oferuje ponad 2 000 000 serwisów, w których możesz umieścić reklamę swojej firmy. YouTube, Gmail, czy Zakupy Google to tylko niektóre z nich,

  • Content Marketing

   Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem treści, która będzie użyteczna dla odbiorców Twojej marki, jaki i robotów Google. Dzięki tej synergii strona zyskuje na znaczeniu i pnie się w górę wyników wyszukiwania.

  • Marketing wizerunkowy

   Rola marketingu wizerunkowego w promowaniu biznesu jest nieoceniona. Pomagamy kreować PR firm w internecie, podejmując działania, które w oczach Klientów i biznesowych partnerów przedstawią Twoją firmę jako autorytet i eksperta w swojej branży.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Zastanawiasz się, czy jako przedsiębiorca, który prowadzi działalność w Lublinie, powinieneś podjąć współpracę z firmą z Poznania? Z całą pewnością, chcąc zdobywać biznesowe szczyty, powinieneś pracować z najlepszymi. Choć nasza siedziba mieści się w stolicy Wielkopolski, nie przeszkadza nam to skutecznej promocji firm z Lublina, Wrocławia, Katowic, Białegostoku, Warszawy oraz wielu innych miast i regionów kraju. Inspirujemy i wspieramy tysiące firm z różnych branż, a ponad 90% naszych obecnych klientów współpracuje z nami 2 lata lub dłużej. To najlepszy dowód zaufania, którym przedsiębiorcy darzą naszą firmę od 2009 roku.

  Zaufali nam między innymi:

  Naszą najlepszą reklamą są zadowoleni klienci. W swoim dorobku mamy szereg wyróżnień oraz nagród, począwszy od tytułu Rodzinnej Firmy Roku 2018, poprzez Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, aż po prestiżową Gazelę Biznesu. Grupa TENSE regularnie uwzględniana jest w rankingach najlepszych europejskich agencji SEO/SEM tworzonych m.in. przez Deloitte oraz „Financial Times”.

  Zaczynaliśmy jako mała, lokalna firma. Dziś jesteśmy jedną z czołowych agencji interaktywnych w kraju. Z przyjemnością pomożemy również Tobie stać się liderem w swojej branży. Skontaktuj się z nami, odbierz dedykowaną wycenę pozycjonowania i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania
  Kujawsko Pomorskie
  Lubelskie
  Łodzkie
  Małopolskie
  Mazowieckie
  Opolskie
  Podkarpackie
  Podlaskie
  Pomorskie
  Świętokrzyskie
  Warmińsko-mazurskie
  Wielkopolskie
  Zachodniopomorskie