Menu

Pozycjonowanie stron
Lublin

Strona internetowa Twojej firmy lub sklepu – podobnie, jak wszystkie pozostałe materiały promocyjne – powinna służyć przede wszystkim pozyskiwaniu nowych Klientów i wsparciu prowadzonego przez Ciebie biznesu. Jeśli serwis nie generuje przychodu, nie spełnia swojego podstawowego celu. Rozwiązaniem tego problemu jest skuteczne pozycjonowanie lokalne.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Skuteczna promocja firmy w internecie nie wymaga od Ciebie dużych nakładów ani zaawansowanej wiedzy z dziedziny marketingu. Wystarczy, że zdecydujesz się na pozycjonowanie strony www lub prowadzonego przez Ciebie sklepu online.

Jeśli masz biznes w Lublinie, powinieneś działania promocyjne adresować przede wszystkim do klientów z tego miasta, dzielnicy lub osiedla, na których obszarze świadczysz swoje usługi. I właśnie w tym możemy Ci pomóc, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w marketingu internetowym.

Grupa TENSE, jako jedna z czołowych agencji SEO w kraju, od lat pomaga firmom w osiąganiu przewagi konkurencyjnej, dzięki skutecznej promocji w sieci. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z całego kraju – także z Lublina.

Z przyjemnością pomożemy również Twojej firmie dołączyć do grona najważniejszych graczy w swojej branży. Dzięki współpracy z nami poprawisz widoczność firmy w internecie, zdobędziesz nowych Klientów i wzmocnisz ruch na stronie.

Grupa TENSE – jesteśmy specjalistami w pozycjonowaniu lokalnym

Sprawdź, w jaki sposób możemy pomóc Twojej firmie wspiąć się na szczyty wyników wyszukiwania.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Lublin– szansa na rozwój Twojej firmy

Bez względu na to, czy dopiero wchodzisz na rynek czy prowadzisz biznes od lat i poszukujesz kolejnych bodźców do rozwoju firmy, aktywna promocja w sieci jest obecnie jednym z kluczowych obszarów prowadzenia każdego biznesu.

Zamiast wydawać duże sumy na reklamę w prasie, radiu czy telewizji, możesz za ułamek tej sumy – docierać do osób, które naprawdę chcą skorzystać z Twojej oferty.

Ponad 95% użytkowników internetu używa wyszukiwarki Google do zdobycia informacji o interesujących ich usługach lub produktach.
Jeśli prowadzisz biznes, nie powinieneś tego lekceważyć. Lokalne pozycjonowanie stron www to strategia, która doskonale sprawdza się w przypadku wielu firm. Także Twojej!
Bezpłatna wycena
Istotą pozycjonowania lokalnego jest promowanie strony internetowej na frazy bezpośrednio związane z danym rodzajem działalności oraz lokalizacją, np. „myjnia samochodowa Lublin”, czy „wynajem aut Lublin Stare Miasto”. Firmy, które klientów poszukują na konkretnym terenie, nie muszą dzięki temu rywalizować z podobnymi przedsiębiorstwami, pozycjonującymi się na skalę ogólnopolską.

Pozostałe zalety pozycjonowania lokalnego to:

Docieranie z ofertą do mieszkańców danego regionu, realnie zainteresowanych skorzystaniem z Twojej oferty

Budowa silnej marki i eksperckiego wizerunku

Osiągnięcie przewagi nad konkurencją z tego samego miasta

Wymierny efekt kampanii reklamowej bez konieczności inwestowania dużych środków

Dostosowanie funkcjonalności Twojej strony www do standardów Google oraz UX

Niższy koszt reklamy w porównaniu z reklamą tradycyjną

Budowanie zaufania wśród Klientów

Tworzenie pozytywnego wizerunku marki

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne to złożony i skomplikowany proces, który warto powierzyć specjalistom z wieloletnim doświadczeniem. Tylko oni są w stanie przygotować spersonalizowaną propozycję współpracy, a następnie dopasować skrojoną na miarę strategię pozycjonowania.

Każdy Klient się różni. Ma inne potrzeby, cele, działa w innej branży. Dlatego do każdej propozycji współpracy w zakresie pozycjonowanie lokalnego podchodzimy indywidualnie.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Branża Klienta
Konkurencja na rynku
Posiadana strona internetowa
Trendy w branży

Te informacje są dla nas niezbędne, aby przygotować skrojoną na miarę propozycję współpracy, która uwzględnia potrzeby i cele Klienta. Skuteczne pozycjonowanie lokalne zaczyna się od trafnej diagnozy i odpowiedniej strategii.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Lublinie?

Nie ma jednego, uniwersalnego cennika na pozycjonowanie lokalne. Do każdego zlecenia na usługi SEO podchodzimy indywidualnie, ustalając z klientem zakres prac i przygotowując dla niego spersonalizowaną strategię promocji marki w internecie. Przy ustalaniu ceny za optymalizację serwisu, pod uwagę brane są takie czynniki jak:

 • liczba i rozdaj słów kluczowych do pozycjonowania|
 • konkurencyjność danej branży|
 • preferencje i potrzeby odbiorców kampanii|
 • aktualny serwis internetowy klienta.

Na podstawie powyższych danych stworzymy dla Ciebie dedykowaną wycenę kampanii SEO. Poniżej znajduje się przykładowy cennik na pozycjonowanie lokalne w Lublinie. Miasto zostało w nim podzielone na dzielnice.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 kursy zawodowe lublin 0 zł 49 zł 59 zł 69 zł
2 kurs fryzjerski lublin 0 zł 49 zł 59 zł 69 zł
3 kurs kosmetyczny lublin 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
4 kurs na mechanika lublin 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 kursy zawodowe lublin 210 0 zł 49 zł 59 zł 69 zł
2 kurs fryzjerski lublin 140 0 zł 49 zł 59 zł 69 zł
3 kurs kosmetyczny lublin 90 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
4 kurs na mechanika lublin 10 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Selekcja fraz
Etap 2
 • Audyt witryny
Etap 3
 • Podpisanie umowy na świadczenie usług SEO
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Oprócz SEO Grupa TENSE oferuje szeroki zakres działań wspierających promowanie biznesu w internecie. Naszym Klientom proponujemy kompleksową paletę usług z dziedziny marketingu online, obejmującą m.in.:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads pozwalają na natychmiastowe wypromowanie strony na samej górze wyników wyszukiwania w sekcji oznaczonej jako reklama. Sieć Google oferuje ponad 2 000 000 serwisów, w których możesz umieścić reklamę swojej firmy. YouTube, Gmail, czy Zakupy Google to tylko niektóre z nich

 • Content Marketing

 • Marketing wizerunkowy

  Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem treści, która będzie użyteczna dla odbiorców Twojej marki, jaki i robotów Google. Dzięki tej synergii strona zyskuje na znaczeniu i pnie się w górę wyników wyszukiwania.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Zastanawiasz się, czy jako przedsiębiorca, który prowadzi działalność w Lublinie, powinieneś podjąć współpracę z firmą z Poznania? Z całą pewnością, chcąc zdobywać biznesowe szczyty, powinieneś pracować z najlepszymi. Choć nasza siedziba mieści się w stolicy Wielkopolski, nie przeszkadza nam to skutecznej promocji firm z Lublina, Wrocławia, Katowic, Białegostoku, Warszawy oraz wielu innych miast i regionów kraju. Inspirujemy i wspieramy tysiące firm z różnych branż, a ponad 90% naszych obecnych klientów współpracuje z nami 2 lata lub dłużej. To najlepszy dowód zaufania, którym przedsiębiorcy darzą naszą firmę od 2009 roku.

Zaufali nam między innymi:

Naszą najlepszą reklamą są zadowoleni klienci. W swoim dorobku mamy szereg wyróżnień oraz nagród, począwszy od tytułu Rodzinnej Firmy Roku 2018, poprzez Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, aż po prestiżową Gazelę Biznesu. Grupa TENSE regularnie uwzględniana jest w rankingach najlepszych europejskich agencji SEO/SEM tworzonych m.in. przez Deloitte oraz „Financial Times”.

Zaczynaliśmy jako mała, lokalna firma. Dziś jesteśmy jedną z czołowych agencji interaktywnych w kraju. Z przyjemnością pomożemy również Tobie stać się liderem w swojej branży. Skontaktuj się z nami, odbierz dedykowaną wycenę pozycjonowania i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania