Jak wypromować stronę internetową w taki sposób, by oferta Twojej firmy dotarła do klientów rzeczywiście nią zainteresowanych? Przede wszystkim należy jasno określić grupę docelową. W przypadku firm lokalnych powinni stanowić ją mieszkańcy konkretnego miasta i okolicznych miejscowości.

Pozycjonowanie lokalne oferowane przez agencje SEO/SEM polega dokładnie na tym samym, na czym zwykłe pozycjonowanie – z jedną, ale bardzo istotną różnicą. Mając świadomość, w jaki sposób potencjalni klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych i jak formułują wpisywane tam hasła, nie można zignorować znaczenia lokalnego pozycjonowania stron www dla przedsiębiorców. Większości osób zamierzających skorzystać z określonych usług zależy na tym, by zrobić to jak najbliżej swojego miejsca zamieszkania, dlatego do wpisywanej frazy dodają nazwę zamieszkiwanego miasta. Krótko mówiąc, jako agencja SEO/SEM oferujemy pozycjonowanie nastawione nie tylko na osiągnięcie jak najwyższych wyników wyszukiwania, ale także na zwiększenie widoczności witryny w Lesznie i miejscowościach znajdujących się w pobliżu, np. Kościanie i Gostyniu.

Nie poddawana odpowiedniej optymalizacji strona internetowa prezentująca ofertę działalności o charakterze typowo usługowym nie spełnia swojego zadania. Pozostawienie jej bez promocji ukierunkowanej na konkretną grupę odbiorców to jeden z największych błędów, jakie może popełnić lokalny przedsiębiorca. Główną konsekwencją takiego zaniedbania jest całkowita niewidoczność witryny www w sieci, a co za tym idzie – puszczenie konkurencji przodem. Korzystając z naszej usługi lokalnego pozycjonowania stron www, wybierasz strategię marketingową dopasowaną do potrzeb Twojej firmy i zyskujesz pewność, że jej usługi są promowane wśród właściwych odbiorców.

Cennik pozycjonowania dla Leszna, Kościana i Gostynia

Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja powyżej 10 Pozycja 7 – 10 Pozycja 4 – 6 Pozycja 1 – 3
Tapety dla nastolatków 0 zł 99 zł 129 zł 149 zł
Tapeta ścienna 3D 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
tapety ścienne młodzieżowe 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł

 

Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja powyżej 10 Pozycja 7 – 10 Pozycja 4 – 6 Pozycja 1 – 3
stół na zamówienie 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
meble z drewna jesionowego 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
stoły drewniane na wymiar 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł

 

Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja powyżej 10 Pozycja 7 – 10 Pozycja 4 – 6 Pozycja 1 – 3
elewacje drewniane leszno 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
deski podłogowe leszno 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
deski leszno 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł