Menu

Pozycjonowanie stron
Legionowo

Zmieniająca się rzeczywistość oraz nowe potrzeby konsumentów wymagają od przedsiębiorców zwiększania nacisku na obecność firmy w Internecie.

Musisz jednak uświadomić sobie, że samo uruchomienie firmowego serwisu czy sklepu online nie sprawi, że firma zyska nowych klientów i zwiększy przychody.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Kluczem do sukcesu jest skuteczna promocja serwisu w wyszukiwarce – to dzięki niej Twoja strona www będzie odwiedzana przez coraz większą liczbę użytkowników.

Właśnie dlatego, jeśli na terenie Legionowa prowadzisz własny biznes, taki jak warsztat samochodowy, biuro rachunkowe czy klub fitness, musisz zadbać o odpowiednią widoczność firmowego serwisu w sieci. Tylko w ten sposób wyprzedzisz konkurencję. Sposobem na to, by budować popularność na miejscowym rynku, jest pozycjonowanie, a dokładniej – lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

Mieszkańcy Legionowa i okolic – czyli zdecydowana większość Twoich klientów – chcą załatwiać swoje sprawunki w najbliższym otoczeniu, dlatego firm, sklepów, biur czy restauracji poszukują lokalnie.

Odpowiednia strategia pozycjonowania pomoże Ci dotrzeć do nich ze swoją ofertą, w pełni odpowiadając na oczekiwania grupy docelowej.

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Współpracę z Grupą TENSE podejmują firmy z całego kraju – także z Legionowa i Mazowsza! Mamy własne biuro w Warszawie, by być jeszcze bliżej lokalnych przedsiębiorców. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Legionowo – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc odnieść sukces w tak konkurencyjnym mieście, jak Legionowo, musisz korzystać z nowych form promocji.

Nie możesz stać w miejscu, ponieważ Twoja konkurencja nie śpi i z pewnością docenia korzyści lokalnego pozycjonowania.

Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
Jesteśmy jedną z czołowych agencji SEO w Polsce.
Od 2009 roku zajmujemy się pozycjonowaniem stron www.
Bezpłatna wycena
Jeśli swoją ofertę adresujesz przede wszystkim do mieszkańców Legionowa, lokalne SEO będzie dla Ciebie idealną strategią pozycjonowania marki online. Dlaczego?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

Nie wymaga tak dużego budżetu, jak pozycjonowanie ogólnokrajowe.

Pozwala docierać do grupy docelowej zainteresowanej Twoimi usługami.

Zapewnia długotrwałe efekty w odróżnieniu od kampanii Google Ads.

Umożliwia pierwsze wzrosty pozycji w Google już po kilku tygodniach.

Stanowi ważny element kreowania wizerunku marki.

Pomaga wyprzedzać konkurencję.

Dzięki SEO Twój serwis www stanie się nowocześniejszy i lepiej zoptymalizowany!

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Lokalne pozycjonowanie stron to proces ciągły oraz wieloetapowy.

Poszczególne działania specjalistów SEO mają na celu osiągnięcie przez serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania na frazy związane z daną branżą oraz miastem.

Grupa TENSE to zespół najlepszych ekspertów SEO w Polsce, co potwierdzają liczne krajowe oraz międzynarodowe nagrody. Codziennie pracujemy na sukcesy naszych Klientów.

Strategia lokalnego pozycjonowania marki zawsze projektowana jest indywidualnie, a działania SEO skupiają się na tych obszarach, które są kluczowe z punktu widzenia konkretnego biznesu. Jednym z nich jest link-building, czyli stworzenie sieci odnośników kierujących do pozycjonowanej strony www z innych serwisów sieci.

Im więcej „mocnych” linków prowadzi do Twojej witryny, tym wyższą pozycję Google przyznaje jej w wynikach wyszukiwania. Oczywiście, na wzrost popularności marki w wyszukiwarce wpływa jeszcze wiele innych czynników – w Grupie TENSE kładziemy nacisk na każdy z nich!

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

grupę docelową
konkurencję i jej działania
Twój aktualny serwis www

Mając wiedzę z tych 3 obszarów, jesteśmy w stanie opracować dla Twojej firmy optymalną strategię pozycjonowania, skupiając się na właściwym doborze słów kluczowych, budowie wartościowego contentu oraz zwiększeniu popularności Twojej firmy w sieci.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Legionowie?

Każda kampania SEO jest jedyna w swoim rodzaju, dlatego podlega indywidualnej wycenie. Możesz mieć pewność, że współpracując z nami, zapłacisz jedynie za realnie wykonane działania.

Koszty lokalnego pozycjonowania firmy z Legionowa zależą m.in. od rodzaju oraz liczby wybranych słów kluczowych czy branży, w której działa przedsiębiorstwo.

Nie jest tajemnicą, że w Twoim mieście dynamicznie rozwija się wiele branż, m.in.: handel i usługi, przemysł rzemieślniczy, spożywczy czy odzieżowy, a także turystyka. Bliskość Warszawy czyni Legionowo ważnym ośrodkiem biznesowym na mapie Mazowsza. Wzrost konkurencji to jeszcze jeden powód, by już teraz postawić na efektywne pozycjonowanie firmowej strony internetowej.

Bezpłatna wycena
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Selekcja najlepszych słów kluczowych

Odpowiednio dobrane frazy decydują o skuteczności pozycjonowania lokalnego. W Grupie TENSE korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, monitorujemy popularność zapytań oraz analizujemy działania konkurencji, w celu wybrania najlepszych fraz kluczowych.

Darmowy audyt SEO wraz z optymalizacją

Za darmo wykonamy szczegółową analizę Twojej witryny, wprowadzając niezbędne poprawki. Często już na tym etapie można zaobserwować pierwsze wzrosty pozycji w wynikach wyszukiwania.

Monitorowanie efektów i raporty o wynikach

Możesz na bieżąco śledzić rezultaty naszych działań, logując się do Panelu Klienta, gdzie zawsze czekają na Ciebie aktualne raporty.

Wsparcie i doradztwo

Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na pomoc dedykowanego Opiekuna SEO oraz Doradcy Klienta Biznesowego.

Jasne zasady rozliczeń, przejrzysty cennik

Posiadamy kilka modeli rozliczeń i dla każdego Klienta dobieramy te optymalny. Nie musisz obawiać się ukrytych kosztów oraz dodatkowych opłat.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • Analiza i wybór fraz
Etap 2
 • Podpisanie umowy
Etap 3
 • Audyt strony www
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jako jedna z czołowych agencji SEO w Polsce, oferujemy skuteczne pozycjonowanie lokalne firmom z Legionowa oraz innych rejonów kraju.

Nasza oferta obejmuje także wiele dodatkowych działań, które skutecznie wspierają optymalizację strony, zwiększając skuteczność kampanii i pomagając w pozyskiwaniu Jeszce większej liczby klientów. W skład proponowanych przez nas usług wchodzą:

 • Reklama PPC

  Kampanie Google Ads oraz Facebook Ads pomagają w kierowaniu komunikatów reklamowych do zdefiniowanych grup docelowych, korzystających z najpopularniejszych platform oraz social mediów. Możesz wdrożyć kampanię promocyjną na Facebooku lub promować swoje produkty dzięki płatnej reklamie w wynikach wyszukiwania bądź YouTube.

 • Marketing wizerunkowy

  Pomożemy Ci kreować komunikację w mediach społecznościowych, na branżowych forach w Internecie oraz wszędzie tam, gdzie Twoi potencjalni klienci szukają opinii o firmie – np. w wizytówce Google Moja Firma.

 • Content marketing

  Postaw na wartościowe, skuteczne biznesowo, unikalne treści na stronach www! Dzięki nim efektywnie wypromujesz markę i powiększysz przychody ze sprzedaży, jednocześnie kreując swój ekspercki wizerunek.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Od ponad 10 lat każdego dnia pomagamy małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom budować ich pozycje na najbardziej konkurencyjnych rynkach.

Z przyjemnością pomożemy również Tobie, przygotowując firmę na nowe wyzwania, jakie niesie ze sobą prowadzenie biznesu w Internecie. Dlatego, jeśli masz działalność na terenie Legionowa, bez żadnych obaw możesz powierzyć nam lokalne pozycjonowanie swojej marki. Specjalnie dla Ciebie otwarliśmy nasze biuro w Warszawie.

Zaufali nam między innymi:

Regularnie otrzymujemy branżowe wyróżnienia i nagrody, które potwierdzają naszą skuteczność i pozycję w branży. W 2020 roku, jako jedyna agencja z Polski zostaliśmy laureatami prestiżowej nagrody Global Search Awards, za najlepiej zrealizowaną kampanię SEO na świecie.

Na krajowym podwórku również nie mamy sobie równych, mogąc pochwalić się takimi prestiżowymi wyróżnieniami jak m.in.: Gazela Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes, Poznański Lider Przedsiębiorczości czy Firma Rodzinna Roku 2018.

90% naszych Klientów współpracuje z nami 2 lata bądź dłużej, regularnie przedłużając swoje umowy. Obecnie obsługujemy ponad 1800 przedsiębiorstw, a liczba ta nieustannie wzrasta.

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania