Pozycjonowanie stron internetowych
Koszalin

Jak zwiększyć rozpoznawalność i sprzedawać więcej w czasach bezpardonowej konkurencji? Na to pytanie każdego dnia próbują znaleźć odpowiedź firmy z wielu branż, działające na terenie Koszalina i okolic.

Obecnie, gdy posiadanie firmowej strony internetowej stało się już standardem, najlepsi idą o krok dalej, dbając o jak najlepszą widoczność serwisu w wynikach wyszukiwania.

  Bezpłatna wycena

  Ponad 95% polskich internautów używa wyszukiwarki Google, dlatego, jeśli prowadzisz firmę w Koszalinie i chcesz zdobywać nowych klientów, powinieneś postawić na pozycjonowanie, a dokładniej – lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

  Bez względu na to, czy prowadzisz pracownię architektoniczną na Lubiatowie, czy sklep odzieżowy w rejonie Chełmoniewa, zdecydowaną większość Twoich Klientów stanowią mieszkańcy tych koszalińskich osiedli.

  Właśnie dlatego, powinieneś podejmować działania promocyjne, które pomogą trafić do miejscowych odbiorców. Lokalne pozycjonowanie stron jest więc szansą na rozwój Twojej firmy, ale również odpowiedzią na potrzeby odbiorców.

  Jeśli chcesz przyciągać nowych Klientów w tak konkurencyjnym mieście, jak Koszalin, powinieneś już dziś zainwestować w pozycjonowanie a dokładnie – lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Współpracujemy z przedsiębiorcami z całego kraju. Na mapie naszych Klientów jest również Koszalin. Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci wyprzedzić konkurencję i zwiększyć sprzedaż.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Koszalin – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Chcąc aktywnie rywalizować z konkurencją z branży, musisz nieustannie się rozwijać – nie możesz stać w miejscu. My proponujemy Ci gotowe narzędzia, które pozwolą uczynić z Twojej firmy jeszcze lepiej prosperujący biznes.

  Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
  Do perfekcji rozwinęliśmy pozycjonowanie stron internetowych naszych Klientów. Odkryj wszystkie korzyści, jakie daje współpraca z jedną z czołowych agencji SEO w kraju.
  Bezpłatna wycena
  Jeśli prowadzisz firmę w jednym mieście – nawet tak konkurencyjnym, jak Koszalin, pozycjonowanie lokalne jest formą promocji, na którą powinieneś się zdecydować. Dlaczego?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Pozwala docierać do użytkowników realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

  Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnokrajowe.

  Pierwsze efekty widoczne są już po kilku tygodniach.

  Zapewnia długotrwały efekt kampanii, przy relatywnie niewielkich nakładach.

  Nie jest tak kosztowne, jak kampanie billboardowe.

  Umożliwia kreowanie silnej marki w sieci oraz wypracowanie przewagi nad konkurencją.

  Oprócz skutecznej promocji pozycjonowanie zakłada również optymalizację serwisu oraz jego dostosowanie do standardów UX.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Podobnie jak pozycjonowanie ogólnopolskie, również lokalne pozycjonowanie stron jest procesem ciągłym i wymagającym eksperckiej wiedzy. Warto zlecić go profesjonalistom.

  Grupa TENSE, jako jedna z największym agencji SEO w kraju dysponuje zespołem ekspertów, którzy każdego dnia pracują na sukcesy naszych Klientów w internecie.

  Głównym aspektem działań SEO jest link building, czyli stworzenie odpowiednio silnej sieci odnośników kierujących do serwisu z innych źródeł. Im więcej linków prowadzi do strony, tym wyższa będzie jej pozycja w wyszukiwarce.

  Oczywiście, projektując kampanię SEO, nie zapominamy również o pozostałych aspektach, dbając o to, by podejmowane przez nas działania w pełni oddawały specyfikę Twojego biznesu.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  grupę docelową,
  konkurencję,
  Twój aktualny serwis internetowy.

  Dysponując tymi informacjami, przygotowujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję współpracy, skupiając się na właściwym doborze słów kluczowych. Pozycjonowanie na konkretne frazy pomoże zwiększyć liczbę wejść na stronę, co przełoży się na wzrost liczby Klientów i wyższe zyski.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Koszalinie?

  Nie ma jednej ceny za pozycjonowanie stron internetowych. Biorąc pod uwagę rodzaj i liczbę słów kluczowych, branżę, w której działa firma oraz konkurencyjność, każda kampania SEO wyceniana jest indywidualnie.

  Koszalin jest miastem, w którym firmy muszą mierzyć się z dużą konkurencją, dlatego tym bardziej warto zlecić pozycjonowanie ekspertom.

  Obok znajduje się przykładowy cennik kampanii SEO. Miasto podzielone zostało w nim na dzielnice.

  Bezpłatna wycena

  Cennik

  # Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 komputery koszalin 0zł 39zł 49zł 59zł
  2 monitory koszalin 0zł 19zł 29zł 39zł
  3 części komputerowe koszalin 0zł 19zł 29zł 39zł
  4 sukienki studniówkowe sklep 0zł 19zł 29zł 39zł
  5 sukienki na studniówkę online 0zł 19zł 29zł 39zł
  6 sukienki balowe online 0zł 19zł 29zł 39zł
  7 apteka koszalin 0zł 19zł 29zł 39zł
  8 adwokat koszalin 0zł 19zł 29zł 39zł
  9 biuro rachunkowe koszalin 0zł 19zł 29zł 39zł
  # Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 komputery koszalin 0zł 39zł 49zł 59zł
  2 monitory koszalin 0zł 19zł 29zł 39zł
  3 części komputerowe koszalin 0zł 19zł 29zł 39zł
  4 sukienki studniówkowe sklep 0zł 19zł 29zł 39zł
  5 sukienki na studniówkę online 0zł 19zł 29zł 39zł
  6 sukienki balowe online 0zł 19zł 29zł 39zł
  7 apteka koszalin 0zł 19zł 29zł 39zł
  8 adwokat koszalin 0zł 19zł 29zł 39zł
  9 biuro rachunkowe koszalin 0zł 19zł 29zł 39zł
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Audyt i analiza słów kluczowych

  Wybieramy zapytania i frazy, cieszące się największą popularnością wśród użytkowników internetu. Monitorujemy także działania konkurencji, śledząc słowa, na które pozycjonują się firmy z Twojej branży.

  Audyt SEO i optymalizacja strony

  W ramach współpracy wykonujemy badanie struktury oraz zawartości serwisu, wprowadzając bezpłatnie niezbędne poprawki.

  Monitoring efektów oraz raporty o wynikach

  Każdego dnia śledzimy pozycje stron w Google, dostarczając czytelnych i rzetelnych informacji w formie raportów, które możesz sprawdzić po zalogowaniu do Panelu Klienta.

  Jasne i przejrzyste zasady rozliczeń

  U nas nie ma ukrytych ani dodatkowych kosztów – całościową wycenę kampanii otrzymujesz przed podpisaniem umowy, więc możesz z góry planować budżet.

  Wsparcie doradców oraz ekspertów

  Zarówno w zakresie pozycjonowania, jak i pozostałych obszarów reklamy w sieci, możesz liczyć na doradztwo i pomoc dedykowanego specjalisty.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Wybór słów kluczowych
  • Umowa na pozycjonowanie
  • Audyt strony
  Etap 2
  • Optymalizacja techniczna serwisu
  • Rozpoczęcie działań SEO
  Etap 3
  • Kontynuacja pozycjonowania
  • Monitoring efektów
  • Doradztwo oraz wsparcie
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Grupa TENSE specjalizuje się w pozycjonowaniu stron, jednak naszą domeną są również pozostałe aspekty promocji firm w sieci. Wspieramy współpracujących z nami Klientów we wszystkich obszarach ich biznesowej aktywności, oferując szereg dodatkowych usług, wspierających kampanie SEO. Należą do nich:

  • Reklama PPC

   Projektujemy i realizujemy kampanie Google Ads oraz Facebook Ads, pozwalające docierać do miejscowych klientów korzystających z portali społecznościowych oraz wyszukiwarki Google. Komunikaty kierowane na określone słowa kluczowe generują natychmiastowe efekty w postaci pojawienia się Twojej strony na szczycie wyników wyszukiwania – bez wielotygodniowego oczekiwania.

  • Marketing wizerunkowy

   Dbamy o komunikację marek w sieci, kreując ich pozytywny wizerunek na forach internetowych w mediach społecznościowych, serwisach z opiniami czy w Google Moja Firma. Projektujemy strategię komunikowania „na miarę”, wspierając tworzenie silnych brandów i budując ich świadomość u odbiorców.

  • Content marketing

   Wiemy jak stworzyć opisy produktów, które przekonają Klienta do kupna Twojego produktu lub usługi. Specjalizujemy się w przygotowywaniu kreatywnych treści na blogi oraz firmowe strony. Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie artykuł sponsorowany do publikacji na zewnętrznym portalu, a także wszelkie pozostałe rodzaje treści do internetu.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych w Polsce. Oprócz swojej siedziby w Poznaniu, mamy również oddziały w Warszawie i Bydgoszczy. Pozwala nam to być jeszcze bliżej naszych Klientów, precyzyjniej odpowiadając na ich potrzeby. Jeśli prowadzisz biznes w Koszalinie, bez obaw możesz powierzyć nam pozycjonowanie Twojego serwisu, sklepu lub bloga w internecie.

  Zaufali nam między innymi:

  Grupa TENSE co roku otrzymuje prestiżowe nagrody oraz wyróżnienia. W swoim dorobku mamy m.in. dwie Gazele Biznesu, tytuł Poznański Lider Przedsiębiorczości oraz Firma Rodzinna Roku 2018. Trzykrotnie znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu „Technology Fast 50” tworzonym przez Deloitte oraz Financial Times.

  Obecnie obsługujemy ponad 1500 Klientów, z których przeszło 89% współpracuje z nami od dwóch lat lub dłużej. Trudno o lepszy dowód zaufania i potwierdzenie naszej skuteczności oraz profesjonalizmu. Z przyjemnością pomożemy również Twojej firmie osiągnąć sukces w sieci.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania
  Kujawsko Pomorskie
  Lubelskie
  Łodzkie
  Małopolskie
  Mazowieckie
  Opolskie
  Podkarpackie
  Podlaskie
  Pomorskie
  Świętokrzyskie
  Warmińsko-mazurskie
  Wielkopolskie
  Zachodniopomorskie