Menu

Pozycjonowanie stron
Kielce

Żaden serwis internetowy – nawet ten najlepiej zaprojektowany, nie pomoże w zwiększeniu sprzedaży Twoich produktów lub usług, jeżeli nie będzie odwiedzany przez użytkowników.

Właśnie dlatego, jeśli prowadzisz biznes w dużym mieście jak Kielce, gdzie konkurencja jest spora, powinieneś zainwestować w pozycjonowanie lokalne (SEO), czyli działania, które zwiększą popularność posiadanej przez Ciebie strony www w wynikach wyszukiwania wśród osób realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena

  Lokalne SEO jest usługą, która pozwala docierać z ofertą do mieszkańców konkretnego miasta, dzielnicy lub osiedla.

  Jeśli prowadzisz pizzerię w Centrum, warsztat samochodowy na Dąbrowie, lub sklep obuwniczy na Słonecznym Wzgórzu, pozycjonowanie lokalne pozwoli Ci docierać z ofertą do osób zamieszkujących właśnie na tych konkretnych obszarach.

  To skuteczna i stosunkowo niedroga forma promocji biznesu w sieci, w pełni odpowiadająca potrzebom Twojej firmy oraz jej potencjalnych i obecnych klientów.

  Pozycjonuj się lokalnie i bądź blisko swoich Klientów.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Od lat pomagamy firmom z całej Polski zyskiwać pozycję liderów w swoich branżach. Wśród współpracujących z nami podmiotów są również przedsiębiorstwa z Kielc i okolic. Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź, jak możemy pomóc Ci sprzedawać więcej!

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Kielce – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Nieustanny progres i skuteczna promocja to zadania dla firmy, która chce skutecznie konkurować na rynku w tak dynamicznie rozwijającym się mieście, jak Kielce.

  Z nami zyskasz narzędzia, które pozwolą wypromować nawet niewielką markę, czyniąc z niej jednego z najważniejszych graczy na rynku. Zastanawiasz się, dlaczego konkurencja osiąga lepsze wyniki, pomimo wyższych cen czy mniej przystępnej lokalizacji? Dołącz do firm, które dzięki lokalnemu pozycjonowaniu stron internetowych odniosły sukces i zwiększyły swoje udziały w rynku.

  Wejdź na szczyt z Grupą TENSE
  Jesteśmy jedną z największych agencji SEO w kraju.
  W pozycjonowaniu i optymalizacji stron internetowych jesteśmy bezkonkurencyjni.
  Bezpłatna wycena
  Jeśli skala prowadzonej przez Ciebie działalności ogranicza się do jednego miasta lub dzielnicy, powinieneś zainwestować w pozycjonowanie lokalne. Dlaczego?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

  Pozwala docierać do użytkowników realnie interesujących się Twoją ofertą.

  Zapewnia wzrost popularności strony w wyszukiwarce już po paru tygodniach.

  Nie generuje tak wysokich kosztów, jak kampanie billboardowe.

  Pozwala zwiększać sprzedaż i przychody Twojej firmy.

  Pomaga zbudować silną markę i wyprzedzić konkurencję.

  Ułatwia dostosowanie strony do aktualnych trendów i standardów UX.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Lokalne pozycjonowanie stron www jest procesem długotrwałym, ciągłym i wieloetapowym, dlatego tak ważną kwestią jest zlecenie działań SEO doświadczonym specjalistom.

  Grupa TENSE to zespół ekspertów, którzy każdego dnia pracują na wysokie pozycje stron Klientów, podejmując działania skutkujące wzmocnieniem pozycji i zwiększeniem popularności Twojej marki w sieci.

  Jednym z etapów pozycjonowania, do którego przykładamy szczególną wagę, jest zbudowanie silnego profilu linków kierujących do Twojego serwisu. To jeden z tych elementów, które w największym stopniu wpływają na wysoką pozycję strony w wynikach wyszukiwania.

  Odpowiedni akcent kładziemy również na pozostałe działania SEO (optymalizacja strony, content, audyt SEO, dobór słów kluczowych), za każdym razem dostosowując narzędzia do branży i specyfiki Twojej firmy.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  krąg Twoich odbiorców, ich profil oraz nawyki konsumenckie,
  działania konkurencji,
  posiadaną przez Ciebie stronę internetową.

  Dane te służą nam do opracowania unikatowej, dedykowanej strategii pozycjonowania lokalnego, w pełni odpowiadającej Twoim indywidualnym potrzebom oraz oczekiwanym efektom.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Kielcach?

  Na cenę pozycjonowania lokalnego wpływa wiele czynników – nie ma jednego, uniwersalnego cennika dla wszystkich branż. Przygotowując dla Ciebie indywidualną wycenę, uwzględnimy branżę, w której działasz, stopień jej konkurencyjności, wybrane słowa kluczowe oraz inne aspekty.

  Nie da się ukryć, że Kielce należą do miast, w których konkurencja w wielu sektorach jest spora. Jest to jednak kolejny argument, by skorzystać z zalet pozycjonowania lokalnego, zlecając je doświadczonym ekspertom.

  Poniżej znajduje się przykładowy cennik dla firmy działającej w Kielcach. Miasto zostało w nim podzielone na dzielnice i osiedla.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie stron - cennik

  # Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 dj kielce 0zł 59 zł 69 zł 79 zł
  2 dj na wesele kielce 0zł 29 zł 39 zł 49 zł
  3 wodzirej na wesele kielce 0zł 19 zł 29 zł 39 zł
  # Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 dj kielce , , 0zł 59 zł 69 zł 79 zł
  2 dj na wesele kielce 0zł 29 zł 39 zł 49 zł
  3 wodzirej na wesele kielce 0zł 19 zł 29 zł 39 zł
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Selekcja i analiza słów kluczowych

  Najważniejszy element pozycjonowania strony to dobór fraz i zapytań, które w optymalny sposób opisują Twój biznes w sieci. Dobierając frazy, korzystamy z profesjonalnych narzędzi oraz monitorujemy działania konkurencji.

  Audyt SEO i optymalizacja strony

  Twój serwis zostanie gruntownie przebadany pod kątem niezbędnych do wdrożenia poprawek i działań optymalizacyjnych. Kompleksowo i bezpłatnie.

  Monitoring pozycji oraz raportowanie o wynikach

  Zmiany pozycji stron naszych Klientów monitorowane są codziennie. Zlecając usługę otrzymujesz dostęp do panelu, w którym na bieżąco śledzisz i analizujesz rezultaty wdrażanych działań.

  Jasne zasady rozliczeń

  Brak ukrytych kosztów – możesz planować budżet, ponieważ z góry wiesz, ile wydasz na pozycjonowanie.

  Wsparcie specjalisty oraz doradcy klienta

  Dedykowany Specjalista SEO oraz Doradca Biznesowy służą swoją wiedzą, oraz doświadczeniem na każdym etapie współpracy.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Dobór słów kluczowych
  • Podpisanie umowy na pozycjonowanie
  • Audyt SEO strony
  Etap 2
  • Optymalizacja witryny
  • Rozpoczęcie pozycjonowania
  Etap 3
  • Pozycjonowanie serwisu
  • Raporty i monitorowanie wyników
  • Doradztwo wsparcie
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Grupa TENSE to jedna z najlepszych agencji interaktywnych w Polsce – naszą domeną jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych.

  Wiedza, umiejętności oraz doświadczenie naszych specjalistów, pozwalają nam zaoferować kompleksowe wsparcie marketingowe Klientów, odejmujące takie usługi jak.:

  • Reklama PPC

   Dzięki kampaniom Google Ads (wcześniej Google AdWords) oraz Facebook Ads możesz reklamować biznes wśród tysięcy internautów z Kielc i okolic, poszukujących lokalnych usług. W atrakcyjny sposób zaprezentujesz firmę dzięki kierowaniu kampanii na słowa kluczowe związane z Twoją działalnością. Wymierne zyski promocyjne osiągniesz w szybkim czasie i przy stosunkowo niewielkich nakładach.

  • Marketing wizerunkowy

   Opinie, oceny komentarze – profesjonalny marketing nie może opierać się o zasadę rozgłosu za wszelką cenę. Pomożemy Ci kreować ekspercki wizerunek marki w sieci – zarówno na forach internetowych, w mediach społecznościowych, jak i w Google Moja Firma.

  • Content marketing

   Opisy produktów, które „sprzedają”, ciekawe i wartościowe artykuły na bloga, profesjonalne treści do firmowego serwisu – zleć nam stworzenie contentu, który przyciągnie na Twoją stronę nowych użytkowników i pomoże zwiększyć sprzedaż.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Jesteśmy największą w Poznaniu i jedną z czołowych w kraju agencji SEO. Mimo iż siedziba firmy znajduje się w Wielkopolsce, od lat obsługujemy Klientów z całego kraju – również z Kielc i województwa świętokrzyskiego.

  Dlatego, jeśli właśnie tutaj prowadzisz swój biznes, możesz nam zaufać i powierzyć promocję swojej marki w sieci, tak jak ponad 1500 innych firm z całej Polski.

  Zaufali nam między innymi:

  logo Gemini

  Co roku otrzymujemy prestiżowe wyróżnienia oraz nagrody z rąk branżowych ekspertów.

  Na swoim koncie mamy m.in. Gazelę Biznesu dziennika „Puls Biznesu”, tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości czy wyróżnienie Firma Rodzinna Roku 2018. Trzykrotnie znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu Deloitte i Financial Times. Najlepszym dowodem naszej skuteczności jest fakt, że blisko 90% Klientów współpracuje z nami od ponad 2 lat.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania