Nasze prace skupiają się przede wszystkim na zoptymalizowaniu Twojej strony pod kątem wyszukiwarki Google. Stawiamy w głównej mierze na jakość, której efekty będą widoczne latami. Śledzimy bieżące trendy w Google i działamy według wytycznych dla webmasterów. W skład proponowanego przez nas pozycjonowania lokalnego wchodzi:

1. Analiza serwisu
Zanim przystąpimy do działań, chcemy dokładnie przejrzeć Twój serwis, kod strony, przeanalizować dotychczasowe prace, a także sprawdzić jak na rynku radzi sobie Twoja konkurencja.

2. Plan działania
Specjalista pomoże w dobraniu wyrażeń kluczowych oraz zaplanuje wszelkie prace związane z pozycjonowaniem lokalnym strony internetowej.

3. Prace optymalizacyjne

W ramach tego etapu między innymi wdrażamy poprawki w kodzie, optymalizujemy czas ładowania strony, przygotowujemy i wprowadzamy nowe treści na stronę, wdrażamy przekierowania, wykonujemy optymalizację techniczną (SEO).

4. Monitorowanie efektów
Po wykonanych pracach sprawdzamy efekty tych działań i reagujemy na ewentualne zmiany.

Staramy się zawsze podchodzić indywidualnie do każdego zlecenia. Gwarantujemy naszym Klientom rzetelne i profesjonalne wykonanie wszystkich działań. Robimy wszystko, by w najlepszy sposób wypromować firmę naszego Klienta.

Cennik pozycjonowannia dla Kędzierzyna-Koźla

Fraza kluczowa Cena za TOP3 Pozycja w Google
okna kędzierzyn koźle 59 zł 3
rolety kędzierzyn koźle 39 zł 1
drzwi kędzierzyn koźle 39 zł 2
producent okien kędzierzyn koźle 39 zł 2
moskitiery kędzierzyn koźle 39 zł 1