Menu

Pozycjonowanie stron
Kalisz

Jak odnieść sukces w internecie, sprzedając więcej niż konkurencja? Na to pytanie każdego dnia odpowiedzi szukają setki tysięcy przedsiębiorców, szukających skutecznych form promocji w sieci.

Nawet najlepiej zaprojektowana strona www lub sklep internetowy, bez odpowiedniego wsparcia marketingowego, nie pozwolą Ci pomnażać zysków ze sprzedaży, pozostając jedynie kosztowną wizytówką firmy.

Właśnie dlatego, chcąc przyciągać nowych Klientów w tak konkurencyjnym mieście, jak Kalisz, powinieneś już dziś zainwestować w pozycjonowanie a dokładnie – lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena
  Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k.

  Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

  Jeśli masz własną pizzerię, sklep zoologiczny, gabinet stomatologiczny lub świadczysz dowolne, inne usługi na terenie Kalisza, szukaj Klientów w najbliższej okolicy.

  Podróżowanie na drugi koniec miasta, by kupić karmę dla psa, napić się kawy lub skrócić włosy mija się z celem, zwłaszcza w dużych ośrodkach.

  Pozycjonowanie lokalne stron oparte na frazach związanych z miastem, geolokalizacji oraz lokalnych wynikach wyszukiwania jest więc optymalną strategią promocji online odpowiadającą potrzebom zarówno Twojej firmy, jak i jej klientów.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Na mapie naszych współpracujących z nami firm są przedsiębiorstwa z całego kraju – również z Kalisza. Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź, jak możemy pomóc Ci rozwinąć swój biznes w internecie!

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Kalisz – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Kalisz to największe po Poznaniu miasto w Wielkopolsce. Nic dziwnego, że konkurencja w wielu obszarach biznesu jest tutaj olbrzymia.

  My dajemy Ci gotowe narzędzia, które – dzięki wdrożeniu w Twojej firmie od zaraz – uczynią ją znacznie bardziej rozpoznawalną i pozwolą zwiększyć sprzedaż, przynosząc wymierne zyski!

  Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
  Jesteśmy jednym z liderów branży SEO. Na pozycjonowaniu stron internetowych znamy się najlepiej w kraju, co potwierdzają wyniki ponad 1500 współpracujących z nami firm.
  Bezpłatna wycena
  Jeśli prowadzisz biznes w tak konkurencyjnym ośrodku, jak Kalisz, a zasięg Twoich usług ogranicza się do miasta lub jego części, promocja przez pozycjonowanie będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Dlaczego?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Jest tańsze niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

  Koncentruje się na lokalnych odbiorcach, na których zależy Ci najbardziej.

  Podnosi pozycję strony www w wynikach wyszukiwania już po kilku tygodniach.

  Wiąże się z wykonaniem optymalizacji technicznej serwisu.

  Zapewni przewagę konkurencyjną.

  Jest bardzo ważnym elementem budowy silnej marki w sieci i pozwala zwiększać jej świadomość wśród odbiorców.

  Jest tańsze od kampanii billboardowych.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Lokalne pozycjonowanie stron internetowych to szereg czynności, których efektem jest poprawa widoczności Twojego serwisu internetowego w Google na zapytania związane z miastem lub regionem, takie jak „pizzeria Kalisz” czy „salon fryzjerski Kalisz”.

  Działania SEO prowadzone przez specjalistów z Grupy TENSE skutkują awansem serwisu do ścisłej czołówki wyników wyszukiwania, co przekłada się na zdobywanie nowych Klientów.

  Kluczowym etapem pozycjonowania jest link building, czyli stworzenie silnej struktury odnośników prowadzących do Twojej witryny z blogów, forów branżowych, social mediów oraz innych stron. Im więcej „silnych” linków kieruje do serwisu, tym wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania. Dlaczego to takie ważne?

  Ponad 90% internautów przegląda wyłącznie pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Większość ruchu „zgarniają” strony z topowych pozycji. Biorąc pod uwagę konkurencyjność w wielu branżach, warto zlecić działania SEO profesjonalistom, by cieszyć się obecnością firmowego serwisu na jednym z czołowych miejsce w Google.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  odbiorców Twoich usług,
  posiadany przez Ciebie serwis internetowy,
  konkurencję z branży.

  Na podstawie tych informacji, tworzymy indywidualną propozycję współpracy, zwracając uwagę na dobór właściwych słów kluczowych, niezbędnych do zwiększenia liczby wejść na Twoja stronę.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Kaliszu?

  Pozycjonowanie stron nie ma uniwersalnego cennika. Za każdym razem koszty związane są m.in. z rodzajem branży, liczbą słów kluczowych czy konkurencyjnością na danym rynku.

  Nie jest tajemnicą, że Kalisz, jako największe miasto południowej Wielkopolski, jest silnie konkurencyjnym rynkiem, dlatego pozycjonowanie warto zlecić specjalistom.

  Oto przykładowy cennik usług SEO dla firmy z Kalisza. Miasto podzielone zostało w nim na osiedla, zgodnie z podziałem administracyjnym.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie stron - cennik

  # Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 przewóz osób kalisz 0zł 19zł 29zł 39zł
  2 transport osobowy kalisz 0zł 19zł 29zł 39zł
  3 wynajem autobusów kalisz 0zł 19zł 29zł 39zł
  4 apteka kalisz 0zł 19zł 29zł 39zł
  5 adwokat kalisz 0zł 19zł 29zł 39zł
  6 biuro rachunkowe kalisz 0zł 19zł 29zł 39zł
  # Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 przewóz osób kalisz 0zł 19zł 29zł 39zł
  2 transport osobowy kalisz 0zł 19zł 29zł 39zł
  3 wynajem autobusów kalisz 0zł 19zł 29zł 39zł
  4 apteka kalisz 0zł 19zł 29zł 39zł
  5 adwokat kalisz 0zł 19zł 29zł 39zł
  6 biuro rachunkowe kalisz 0zł 19zł 29zł 39zł
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Analiza oraz selekcja słów kluczowych

  Przystępując do pozycjonowania, wybieramy najpopularniejsze wśród internautów frazy i zapytania, służące do opisu Twojej firmy w sieci. Pod uwagę bierzmy również działania konkurencji. To kluczowy proces, który determinuje wszystkie późniejsze działania SEO.

  Audyt strony internetowej oraz jej optymalizacja

  Wraz ze szczegółową analizą struktury oraz treści na stronie, zapewniamy bezpłatne wdrożenie zmian pod kątem SEO.

  Monitoring efektów oraz regularne raporty

  Pozycje stron sprawdzane są przez nas każdego dnia, co umożliwia szybką i właściwą reakcję na zmiany. Otrzymujesz dostęp do Panelu Klienta, gdzie możesz śledzić rezultaty naszych działań.

  Czytelne zasady rozliczeń

  Możesz bez obaw zaplanować budżet, bo z góry wiesz, ile zapłacisz za pozycjonowanie serwisu.

  Wsparcie opiekuna SEO oraz doradcy klienta biznesowego

  Przez cały okres współpracy możesz korzystać z konsultacji, doradztwa oraz naszego wsparcia w zakresie reklamy w sieci.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Dobór słów kluczowych
  • Podpisanie umowy B2B
  • Audyt SEO strony
  Etap 2
  • Optymalizacja techniczna serwisu
  • Rozpoczęcie działań SEO
  Etap 3
  • Kontynuowanie pozycjonowania
  • Monitorowanie efektów
  • Doradztwo oraz wsparcie klienta
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Naszą domeną jest pozycjonowanie stron internetowych, w czym – jako jedna z największych agencji interaktywnych w kraju – jesteśmy specjalistami. Jednocześnie, oferujemy naszym Klientom szeroki zakres dodatkowych usług i działań z zakresu promocji w internecie. Należą do nich m.in.:

  • Reklama PPC

   Dzięki kampaniom Google Ads oraz Facebook Ads możesz docierać do tysięcy lokalnych użytkowników. Skierowane na odpowiednie słowa kluczowe reklamy w wynikach wyszukiwania zapewnią natychmiastowe pojawienie się Twojej strony na samej górze wyników wyszukiwania. Będziesz mógł promować swój biznes w serwisach takich jak YouTube czy Gmail oraz w sieci zakupowej Google.

  • Marketing wizerunkowy

   Troska o profesjonalny, pozytywny wizerunek w sieci to fundament współczesnej, dobrze prosperującej firmy. Zadbamy o to, by Twój biznes cieszył się dobrą opinią w mediach społecznościowych, Google Moja Firma czy na forach internetowych. Pomożemy firmie stać się odporną na kryzysy wizerunkowe, dzięki wypracowaniu odpowiedniej strategii komunikacji z klientami.

  • Content marketing

   Zainwestuj w kreatywną treść i sprzedawaj więcej! Przygotujemy dla Ciebie ciekawe, unikatowe oraz pełne wartościowych informacji opisy produktów, artykuły sponsorowane, wpisy blogowe czy materiały na firmową stronę. Zadbamy o odpowiednie nasycenie tekstów słowami kluczowymi, co znacznie podniesie skuteczność działań SEO.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Jesteśmy jedną z największych i jednocześnie najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce. Wiemy, jak prowadzić biznes po wielkopolsku, dlatego cenimy sobie sumienność, profesjonalizm i skuteczność. Jeśli masz własną firmę w Kaliszu, bez obaw możesz zlecić nam pozycjonowanie lokalne swojej marki, tak jak zrobiło to już ponad 1500 firm z całego kraju.

  Zaufanie, jakim darzą nas Klienci, to najważniejszy dowód uznania i zarazem najlepsza reklama firmy. Ponad 89% przedsiębiorstw współpracuje z nami dwa lata lub dłużej, co w tak dynamicznie rozwijającej się branży, jak e-marketing, stanowi potwierdzenie skuteczności naszej agencji.

  Zaufali nam między innymi:

  logo Gemini

  O naszej sile świadczą również liczne nagrody, jakie Grupa TENSE od wielu lat otrzymuje od branżowych ekspertów. Jesteśmy laureatem prestiżowej Gazeli Biznesu oraz stałym uczestnikiem prestiżowych rankingów Deloitte i Financial Times.

  W swoim dorobku mamy również tytuły Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, Firmy Rodzinnej Roku 2018 oraz wiele innych wyróżnień.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania