To nowoczesny sposób na efektywny marketing lokalny. Dzięki zabiegom stosowanym w ramach tej metody, kod strony, jak i linki, które do niej prowadzą, są optymalizowane pod kątem fraz z lokalizacją, na przykład taką, jak wskazaliśmy w podanym wyżej przykładzie. To sprawia, że dana firma i usługa, jest łatwiejsza do odnalezienia w konkretnym mieście.

Jest to więc alternatywna dla globalnego pozycjonowania, które jest przeznaczone przede wszystkim dla dużych przedsiębiorstw. Pozycjonowanie stron Jastrzębie-Zdrój jest zaś skierowane do mniejszych graczy rynkowych, którzy działają na konkretnym, ograniczonym obszarze, czyli do kancelarii, restauracji i gabinetów lekarskich czy kosmetycznych. Korzystanie więc z Local SEO jest lepsze pod tym względem, że dzięki niemu łatwiej nawiązać kontakt z grupą docelową, czyli klientami z najbliższej okolicy.

By wykazać, jak ogromna jest różnica między frazą „warsztat samochodowy”, a „warsztat samochodowy Płock”, wystarczy skorzystać z samej wyszukiwarki – w przypadku pierwszej z nich wyświetla się niemal 8 milionów wyników, natomiast przy drugiej jest ich jedynie 252 tysiące. Czego to dowodzi? Przede wszystkim zwiększenia konkurencyjności danej witryny internetowej pośród innych, na których znajdzie się podobną usługę. Dzięki tworzeniu odnośników z lokalizacją, a także optymalizacji strony, nie tylko pojawia się ona wyżej w wynikach wyszukiwania klientów z jej okolic. Przede wszystkim usługa pozycjonowania lokalnego jest o wiele tańsza. Dodatkowo ogranicza się zbędny ruch na stronie internetowej.

Dzięki umiejętnemu zastosowaniu potencjału, jaki niesie ze sobą Local SEO, z powodzeniem można wywindować swoją stronę internetową do co najmniej Top 10 wyników wyszukiwania. Niezależnie od branży, specjaliści z Grupy TENSE mogą pomóc każdemu klientowi z Płocka osiągnąć i utrzymać ten wynik.

Nasi specjaliści zajmą się również tworzeniem na nowo lub optymalizacją istniejącej strony internetowej, nadając jej atrakcyjny i czytelny wygląd. Webmasterzy z Grupy TENSE wychwycą wszelkie błędy zakłócające jej działanie, usprawnią ją pod kątem prędkości wczytywania i prawidłowego wyświetlania treści witryny na smartfonie czy tablecie.

Dzięki stałej aktualizacji treści, jak i skutecznemu link buildingowi zadbamy również o to, by strony internetowe znalazły się w co najmniej pierwszej dziesiątce wyszukiwanych w wyszukiwarce Google. Same treści zaś zawsze będą rzetelne i merytoryczne, charakterem odpowiadające danej branży.

Jako że algorytm tej wyszukiwarki ulega stałym mutacjom, oferujemy klientom strategiczną współpracę, dzięki której strona będzie stale utrzymywała się wśród najwyżej wyświetlanych wyników.

Cennik pozycjonowania dla Jastrzębia-Zdroju

Fraza kluczowaCena za TOP3Pozycja w Google
hydraulik jastrzębie zdrój59 zł1
usługi hydrauliczne jastrzębie zdrój59 zł2
hydraulik jastrzębie59 zł2
pogotowie hydrauliczne jastrzębie zdrój39 zł2
dobry hydraulik jastrzębie zdrój39 zł3