Jesteśmy agencją SEO/SEM z wieloletnim doświadczeniem, które pozwala nam prowadzić skuteczne kampanie promocyjne w Internecie. W przypadku firm działających na terenie określonego miasta za najlepsze obecnie dostępne rozwiązanie uważamy pozycjonowanie lokalne stron www, dzięki któremu zasięg witryny internetowej skoncentrowany jest na grupie konkretnych odbiorców – są nimi mieszkańcy miasta, na którego terenie firma oferuje swoje usługi oraz okolic.

Gromadzone latami doświadczenie to jedna sprawa. Druga to na bieżąco aktualizowana wiedza. Branża marketingu internetowego nieustannie zmienia się i przekształca, a żeby strona www utrzymywała swoją wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, musi być poddawana pozycjonowaniu. Jego zasady często ulegają zmianom, dlatego najlepiej powierzyć je specjalistom SEO śledzącym wszelkie aktualizacje i szybko na nie reagującym.

Nasi profesjonaliści potrafią opracować skuteczną strategię promocyjną opartą na pozycjonowaniu lokalnym strony www dostosowaną do potrzeb określonej witryny oraz umiejętnie dobrać narzędzia służące jej realizacji. Z Grupą TENSE możesz być pewien efektów. A oto czego możesz się spodziewać:

  • większego zaufania ze strony klientów – strona znajdująca się na którejś z pierwszych dziesięciu pozycji w wynikach wyszukiwania Google postrzegana jest jako wiarygodna. Ponadto warto mieć na uwadze fakt, że większość internautów przegląda tylko pierwszą stronę listy,
  • większego ruchu na stronie pochodzącego od potencjalnych klientów realnie zainteresowanych ofertą,
  • szybkich rezultatów.

Świadomość tego, jaki wpływ na zasięg i odbiór strony ma jej pozycjonowanie lokalne jest bardzo ważna dla przedsiębiorców lokalnych. Ograniczenie grupy odbiorców do mieszkańców Gniezna i okolic to korzyści i dla firmy, która zwiększa swoje szanse na rozwój, i dla potencjalnych klientów, którzy nie marnują czasu, szybko znajdując usługi, których szukali.

 

Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja powyżej 10 Pozycja 7 – 10 Pozycja 4 – 6 Pozycja 1 – 3
dobry stomatolog gniezno 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
gabinet stomatologiczny gniezno 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
chirurgia stomatologiczna gniezno 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł

 

Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja powyżej 10 Pozycja 7 – 10 Pozycja 4 – 6 Pozycja 1 – 3
dentysta gniezno 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
gniezno dentysta 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
wybielanie zębów gniezno 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł