Współcześnie wiedzy na temat nie tylko firm, ale też różnych usług, klienci poszukują w Internecie. Tym samym, niezależnie, czy prowadzisz salon kosmetyczny, restaurację, gabinet lekarski czy świadczysz usługi hydrauliczne – możesz być pewien, że każdego dnia wiele osób poszukuje informacji na temat usług w Twojej okolicy, które właśnie Ty możesz świadczyć.

Korzystając zatem z możliwości Local SEO, wychodzisz naprzeciw klientom ze sprecyzowanymi potrzebami. Dzięki sprawnemu pozycjonowaniu, jakie mogą zaproponować specjaliści z Grupy TENSE, szybko znajdziesz się wysoko w wynikach wyszukiwania. Czemu to jest ważne? Gdyż ludzie poszukują zawsze prostych i szybkich rozwiązań, także w wyszukiwaniu informacji. Tym samym – im wyżej prowadzona przez Ciebie działalność znajdzie się w wynikach wyszukiwania, tym szybciej potencjalny klient dotrze do Twoich usług i – co najważniejsze – tym chętniej z nich skorzysta. Wiąże się to również z szerszym zainteresowaniem Twoim przedsiębiorstwem.

Decydując się na możliwości Local SEO, masz pewność, że w pierwszej kolejności odnajdą Cię osoby, które poszukują danej usługi na konkretnym obszarze – w tym przypadku w Gdyni i jej okolicach. Pozwala to nie tylko zlikwidować zbędny ruch na stronie (gdyż odnajdują ją tylko osoby faktycznie zainteresowane), ale także zwiększyć jej konkurencyjność, gdyż wyświetlą się wyniki związane jedynie z daną okolicą, a nie całą Polską.

Choć Grupa TENSE to poznańska firma, to z powodzeniem świadczymy usługi także w innych miastach Polski, o czym przekonało się już wielu przedsiębiorców. Każdy, kto zgłasza się do nas, otrzymuje indywidualnego Doradcę, z którym ustalany jest plan działania. Dzięki stałemu kontaktowi masz możliwość kontrolowania tego, jak przebiegają pracę nad podnoszeniem Twojej strony na szczyty wyszukiwania.

Grupa TENSE proponuje i zapewnia również stałą, strategiczną współpracę. Jest ona o tyle istotna, że środowisko wyszukiwarki Google ulega ciągłym zmianom, głównie przez przekształcenie algorytmu. Tym samym zarzucenie prac nad optymalizacją strony może się równać z tym, że w pewnym momencie spadnie ona w rankingu wyszukiwania. Natomiast dzięki współpracy z ludźmi z bogatym doświadczeniem w globalnym, jak i lokalnym SEO możesz mieć pewność, że Twoja strona zawsze będzie znajdować się na pierwszych miejscach wyników.

Przede wszystkim jednak, powierzając Grupie TENSE pieczę nad stroną, zyskujesz pewność, że dotrą do Ciebie klienci, którzy rzeczywiście potrzebują Twoich usług.

Cennik pozycjonowania dla Gdyni

Fraza kluczowaCena za TOP3Pozycja w Google
restauracja indyjska Gdynia59 zł3
indyjska restauracja Gdynia39 zł1
Gdynia restauracja indyjska19 zł1
Gdynia kuchnia indyjska19 zł2
kuchnia indyjska Gdynia49 zł2