Menu

Pozycjonowanie stron
Bytom

Zastanawiasz się, jak zdobyć nowych klientów i sprzedawać więcej, prowadząc mały, lokalny biznes?

Jeśli chcesz zwiększyć grono odbiorców swoich usług, musisz być aktywny w sieci.

To właśnie internet dla większości konsumentów jest dziś głównym źródłem informacji o firmach i produktach. Jednak samo posiadanie strony www lub konta w social mediach, to zbyt mało, by wzbudzić zainteresowanie w czasach bezpardonowej konkurencji.

Rozwiązaniem, które pomoże Ci pozyskać nowych klientów i konsekwentnie budować siłę marki, jest pozycjonowanie stron internetowych, a dokładnie – pozycjonowanie lokalne.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena
  Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k.

  Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

  Prowadzisz w Bytomiu sklep ze zdrową żywnością, masz własny gabinet kosmetyczny w Śródmieściu lub bar szybkiej obsługi na Szombierkach?

  Jeśli tak, to klientów powinieneś pozyskiwać właśnie w tych konkretnych lokalizacjach.

  Pozycjonowanie lokalne pozwala Ci docierać z ofertą do mieszkańców miast, dzielnic lub osiedli, dzięki czemu dla małych biznesów działających na niewielką skalę, stanowi optymalną formę promocji w sieci.

  Lokalne pozycjonowanie stron internetowych odpowiada więc zarówno na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa, jak i osób realnie zainteresowanych jego ofertą.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Współpracujemy z firmami z całego kraju – także z Górnego Śląska. Wśród naszych biznesowych partnerów są również firmy z Bytomia. Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie, aby Twoja marka zaczęła sprzedawać więcej.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Bytom – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Prowadzenie biznesu w dynamicznie rozwijającym się mieście – takim jak Bytom – to wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy.

  Nowe sposoby promocji i możliwości związane z aktywnością w sieci pozwolą Ci wprowadzić firmę na wyższy poziom i konsekwentnie umacniać swoją pozycję na wymagającym rynku.

  Z Grupą TENSE osiągniesz biznesowe szczyty.
  Zaufaj jednej największych w kraju agencji SEO.
  Skuteczne pozycjonowanie stron to nasza specjalność, którą rozwijamy od ponad dziesięciu lat, pracując na sukcesy naszych Klientów.
  Bezpłatna wycena
  Jeśli prowadzisz biznes w jednym mieście, nawet tak dużym, jak Bytom, powinieneś zdecydować się na pozycjonowanie lokalne. Dlaczego?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Kosztuje mniej niż pozycjonowanie ogólnokrajowe.

  Zapewnia długotrwały efekt przy relatywnie niewielkich nakładach.

  Pozwala docierać do osób realnie zainteresowanych ofertą firmy.

  Ułatwia osiągnięcie przewagi nad konkurencją.

  Pomaga w tworzeniu silnej marki oraz eksperckiego wizerunku.

  Dzięki niemu strona internetowa Twojej firmy będzie nowocześniejsza i zgodna z aktualnymi standardami.

  Pierwsze rezultaty zauważysz już po kilku tygodniach.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Ten typ pozycjonowania to zespół działań zmierzających do osiągnięcia przez serwis internetowy jak najwyższej pozycji w lokalnych wynikach wyszukiwania.

  Sukces kampanii zależy od ciągłości poszczególnych, często skomplikowanych procesów, dlatego tak ważne jest zlecenie pozycjonowania specjalistom z wieloletnim doświadczeniem.

  W Grupie TENSE pracujemy na sukcesy naszych Klientów, pomagając im pomnażać zyski, sprzedawać więcej i wzmacniać pozycję na rynku.

  Jednym z elementów pozycjonowania, na który zwracamy szczególną uwagę, jest link-building. Zakłada on stworzenie silnego profilu linkowego strony, do której powinno prowadzić jak najwięcej wartościowych odnośników z innych stron w sieci.

  Im lepszy profil linkowy, tym wyższa pozycja strony w wynikach wyszukiwania. Jej osiągniecie nie będzie jednak możliwe bez koordynacji linkowania z pozostałymi działaniami SEO, dlatego do każdej kampanii podchodzimy w sposób indywidualny i kompleksowy.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  grupę docelową,
  konkurencję,
  Twój aktualny serwis www.

  Na podstawie zebranych danych tworzymy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy, skupiając się na wyborze najlepszych słów kluczowych, które nie tylko podniosą popularność serwisu, ale też ułatwią Twojej firmie pozyskanie nowych odbiorców dla produktów i usług.

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Bytomiu?

  Pozycjonowanie to usługa, która nie ma uniwersalnej ceny. Każda kampania wyceniana jest indywidualnie, z uwzględnieniem branży, wybranych słów kluczowych czy konkurencji. Bytom należy do tych miast, w których firmy muszą walczyć o uwagę klienta z wieloma innymi podmiotami, dlatego tym bardziej warto zainwestować w pozycjonowanie lokalne, zlecając je ekspertom.

  Obok znajduje się przykładowy cennik pozycjonowania dla firmy z Bytomia.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie stron - cennik

  # Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 apteka bytom 0zł 19zł 29zł 39zł
  2 adwokat bytom 0zł 19zł 29zł 39zł
  3 biuro rachunkowe bytom 0zł 19zł 29zł 39zł
  # Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 apteka bytom 0zł 19zł 29zł 39zł
  2 adwokat bytom 0zł 19zł 29zł 39zł
  3 biuro rachunkowe bytom 0zł 19zł 29zł 39zł
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz, decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Analiza i dobór najlepszych słów kluczowych

  Specjalnie dla Twojej firmy wyselekcjonujemy frazy i zapytania, które najlepiej opisują Twój biznes w sieci. Analizujemy działania konkurencji oraz wpisy internautów w wyszukiwarce.

  Audyt SEO oraz optymalizacja strony internetowej

  Szczegółowe badanie treści oraz kodu strony pozwala nam wdrożyć niezbędne poprawki w serwisie. Optymalizacja strony dokonywana jest bezpłatnie.

  Stały monitoring pozycji strony oraz raporty o wynikach

  Codziennie sprawdzamy bieżące pozycje serwisu, dostarczając Ci rzetelnej informacji w formie raportów. Otrzymujesz od nas dostęp do Panelu Klienta, gdzie możesz śledzić efekty prac.

  Jasne zasady rozliczeń

  Z góry wiesz, ile zapłacisz  – bez ukrytych kosztów i dodatkowych opłat. Możesz planować swój budżet na pozycjonowanie z wyprzedzeniem.

  Wsparcie specjalisty SEO oraz doradcy biznesowego

  W każdej chwili możesz liczyć na pomoc ekspertów w zakresie pozycjonowania oraz marketingu internetowego. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Selekcja słów kluczowych
  • Podpisanie umowy na pozycjonowanie
  • Audyt SEO serwisu
  Etap 2
  • Optymalizacja techniczna
  • Pozycjonowanie strony
  Etap 3
  • Kontynuowanie działań SEO
  • Monitorowanie efektów oraz optymalizacja
  • Doradztwo i wsparcie klienta
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Zakres naszych usług nie ogranicza się wyłącznie do pozycjonowania stron internetowych. Jako jedna z czołowych agencji w branży SEO/SEM, zapewniamy naszym Klientom kompleksowe wsparcie we wszystkich dziedzinach szeroko rozumianego marketingu online. W ramach działań wspierających efekty pozycjonowania serwisu oferujemy takie formy promocji jak:

  • Reklama PPC

   Kampanie Google Ads oraz Facebook Ads pozwalają docierać do tysięcy użytkowników codziennie korzystających z wyszukiwarki Google, mediów społecznościowych oraz innych serwisów o globalnym zasięgu. Natychmiastowy awans w wynikach wyszukiwania to gwarantowany efekt kampanii PPC – bez długotrwałego oczekiwania na rezultaty!

  • Marketing wizerunkowy

   Pomożemy Ci skutecznie kreować wizerunek marki w sieci poprzez projektowanie komunikacji w mediach społecznościowych, Google Moja Firma, portalach z opiniami oraz na forach branżowych. Doskonale wiemy, jak budować silne brandy, z którymi liczą się zarówno nabywcy, jak i konkurencja.

  • Content marketing

   „Content is king” – ta sprawdzona zasada marketingu internetowego jest dziś aktualna jak nigdy dotąd. W dobie dużej konkurencji musisz wyróżnić się oryginalną, kreatywną i wartościową treścią, która dodatkowo wspiera sprzedaż produktów oraz usług. Zleć jej przygotowanie właśnie nam i zyskaj unikalne, merytoryczne oraz odpowiednio nasycone słowami kluczowymi opisy produktów, artykuły sponsorowane, wpisy na bloga i wiele więcej!

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Od ponad 10 lat tworzymy jedną z czołowych agencji interaktywnych w Polsce i największą poznańską firmę działającą w branży SEO. Pozycjonowanie stron nie jest nam obce, a fakt, że siedziba firmy mieści się w stolicy Wielkopolski, nie przeszkadza nam obsługiwać Klientów z całego kraju.

  Właśnie dlatego, prowadząc biznes w Bytomiu, możesz bez żadnych obaw zlecić nam pozycjonowanie firmowej strony, sklepu internetowego, bloga lub dowolnego innego portalu w sieci.

  Zaufali nam między innymi:

  Grupa TENSE regularnie pojawia się w branżowych rankingach i jest laureatem wielu prestiżowych wyróżnień, takich jak: Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu czy Poznański Lider Przedsiębiorczości.

  O naszej skuteczności najlepiej świadczy fakt, że 90% z ponad 1500 współpracujących z nami firm przedłuża umowy na usługi SEO od co najmniej 2 lat. Trudno o bardziej wyraźny dowód zaufania w tak wymagającej branży, jaką niewątpliwie jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania