Menu

Pozycjonowanie stron
Bydgoszcz

Twoja firmowa strona www – mimo nowoczesnego designu, atrakcyjnej szaty graficznej i wielu funkcjonalności – nie cieszy się popularnością użytkowników? Zastanawiasz się, w jaki sposób zdobyć nowych klientów, by skutecznie rywalizować z konkurencją?

Nawet najlepiej zaprojektowana strona internetowa, która nie sprzedaje, nie spełnia swojej podstawowej funkcji. Rozwiązaniem, które znacznie poprawi widoczność serwisu w sieci i zwiększy popularność Twojej firmy wśród internautów, jest lokalne pozycjonowanie stron (SEO).

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

  Bezpłatna wycena
  Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k.

  Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.

  Korzystając z naszej oferty w zakresie pozycjonowania lokalnego, przyciągniesz Klientów z najbliższej okolicy, czyli obszaru, na którym prowadzisz swój biznes.

  Jeśli pieczesz doskonałe pieczywo we własnej piekarni na Błoniach, masz salon fryzjerski na Szwederowie czy knajpkę z pysznym jedzeniem na Zawiszy, Klientów szukaj przede wszystkim w tych rejonach.

  Mieszkańcy tak dużych miast, jak Bydgoszcz, rzadko podróżują z jednego krańca na drugi, by zrobić zakupy czy napić się kawy. Poszukują tych usług w swoim otoczeniu.

  Pozycjonowanie lokalne jest więc formą promocji biznesu w sieci, która odpowiada zarówno na potrzeby przedsiębiorcy, jak i odbiorców jego produktów lub usług.

  Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

  Nasi Klienci to firmy z całej Polski, działające w różnych branżach. Bydgoszcz jest jednym z tych miast, w których nasze usługi cieszą się największym zainteresowaniem, dlatego otwarliśmy tu swój oddział. Przekonaj się, co możemy zrobić dla Ciebie!

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie lokalne w mieście Bydgoszcz – szansa na rozwój Twojej firmy.

  Firmy w tak konkurencyjnym mieście, jak Bydgoszcz, muszą stale szukać nowych ścieżek rozwoju i form promocji.

  W wielu branżach dominuje ostra walka o klienta, jednak nawet przy niskim budżecie na promocję, możesz skutecznie rywalizować z większymi i bogatszymi od siebie, zwiększając swój udział w rynku. Jak? Wystarczy, że skorzystasz z gotowych narzędzi, które Ci oferujemy.

  Zdobywaj szczyty z Grupą TENSE.
  Jesteśmy jedną z największych firm z branży SEO/SEM w Polsce.
  Bezpłatna wycena
  Jeśli zasięg Twojego biznesu ograniczony jest do jednego miasta lub jego części, pozycjonowanie lokalne jest najlepszą formą reklamy Twoich usług online dlaczego?

  Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet:

  Niższe koszty niż przy pozycjonowaniu ogólnopolskim.

  Dotarcie do miejscowego odbiorcy – realnie zainteresowanego Twoją ofertą.

  Wzrost pozycji strony w wynikach wyszukiwania już po kilku tygodniach.

  Element budowy przewagi nad konkurencją.

  Tańsza promocja niż kampania banerowa.

  Zwiększanie świadomości marki wśród odbiorców.

  Optymalizacja strony pod kątem UX oraz najnowszych trendów w webdesignie.

  Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

  Podobnie jak pozycjonowanie ogólnopolskie, również SEO lokalne obejmuje szereg komplementarnych względem siebie działań, składających się na wzrost pozycji strony w organicznych wynikach wyszukiwania.

  W Grupie TENSE każdego dnia zespół ekspertów pracuje nad zwiększaniem popularności witryn naszych Klientów i budową silnych marek w internecie.

  Jednym z kluczowych działań w pozycjonowaniu lokalnym jest zbudowanie silnej struktury linków prowadzących do Twojej strony. Im więcej miejsc w sieci kieruje użytkowników na Twój firmowy serwis lub e-sklep, tym większa szansa na wzrost pozycji.

  Oczywiście, strategia pozycjonowania za każdym razem ustalana jest indywidualnie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystkie czynności będą dostosowane do specyfiki Twojej firmy, branży, w której działasz, poczynań konkurencji, oraz ukierunkowane na osiągnięcie jak najlepszych wyników.

  Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę:

  docelowe grono odbiorców Twoich usług,
  konkurencyjność branży,
  Twój aktualny serwis WWW.

  Na podstawie tych czynników, przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję współpracy, skupiając się na optymalnym doborze słów kluczowych, które w najlepszy sposób opisują Twój biznes w internecie

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Bydgoszczy?

  Nie ma jednego, uniwersalnego cennika na pozycjonowanie stron. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając m.in. konkurencję w branży. Trzeba przyznać, że Bydgoszcz w wielu gałęziach biznesu jest bardzo konkurencyjnym miastem, dlatego tym bardziej warto zlecić pozycjonowanie strony specjalistom.

  U nas każda wycena usług SEO jest darmowa! Obok znajduje się przykładowy cennik dla firmy z Bydgoszczy. Frazy lokalizacyjne odpowiadają podziałowi administracyjnemu miasta.

  Bezpłatna wycena

  Pozycjonowanie stron - cennik

  # Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 firma sprzątająca bydgoszcz 0 zł 69 zł 79 zł 89 zł
  2 sprzątanie bydgoszcz 0 zł 69 zł 79 zł 89 zł
  3 sprzątanie biur bydgoszcz 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
  4 sprzątanie firm bydgoszcz 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
  # Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
  Pozycja
  > 10
  Pozycja
  7-10
  Pozycja
  4-6
  Pozycja
  1-3
  1 firma sprzątająca bydgoszcz 390 0 zł 69 zł 79 zł 89 zł
  2 sprzątanie bydgoszcz 320 0 zł 69 zł 79 zł 89 zł
  3 sprzątanie biur bydgoszcz 90 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
  4 sprzątanie firm bydgoszcz 10 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
  Korzyści pozycjonowania lokalnego

  Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

  Dobór najlepszych słów kluczowych

  Przed przystąpieniem do działania, śledzimy zapytania wpisywane do wyszukiwarki przez internautów. Analizujemy działania konkurencji oraz dokładnie sprawdzamy Twoją stronę www. Odpowiedni dobór fraz ma kluczowy wpływ na efekty podejmowanych działań SEO.

  Audyt SEO strony połączony z optymalizacją

  Szczegółowo analizujemy zawartość Twojego serwisu oraz jego budowę pod kątem niezbędnych modyfikacji. Otrzymujesz gwarancję bezpłatnego wdrożenia zmian.

  Monitoring efektów oraz raportowanie o wynikach

  Jako nasz Klient, otrzymujesz dostęp do panelu, w którym na bieżąco możesz śledzić rezultaty pracy naszych specjalistów. Przygotujemy dla Ciebie bieżące raporty oraz informacje dotyczące wzrostu pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

  Jasne i czytelne zasady rozliczeń

  Z góry wiesz, ile zapłacisz za pozycjonowanie lokalne, dzięki czemu możesz łatwiej zaplanować firmowy budżet.

  Wsparcie i doradztwo specjalistów

  Dedykowany ekspert SEO oraz doradca klienta biznesowego zapewnią Ci wsparcie na każdym etapie współpracy z naszą agencją.

  Pozycjonowanie stron w praktyce

  Etap 1
  • Selekcja słów kluczowych
  • Podpisanie umowy na usługi SEO
  • Audyt strony internetowej
  Etap 2
  • Optymalizacja strony WWW
  • Pozycjonowanie serwisu
  Etap 3
  • Pozycjonowanie witryny
  • Monitorowanie i optymalizacja wyników
  • Doradztwo oraz wsparcie
  O nas

  Nie tylko pozycjonowanie lokalne

  Jako jedna z najlepszych agencji marketingu internetowego w kraju, gwarantujemy skuteczne pozycjonowanie stron www. Ponad 10 lat doświadczenia oraz szeroka gama usług, pozwalają nam otaczać swoich Klientów kompleksową opieką w zakresie szeroko rozumianego marketingu internetowego.

  Proponujemy działania, które skutecznie wspierają pozycjonowanie, stanowiąc jego uzupełnienie w wielu obszarach internetu. Należą do nich m.in.:

  • Reklama PPC

   Projektujemy i realizujemy kampanie Google Ads oraz Facebook Ads. Kierowane na określone słowa kluczowe komunikaty to gwarancja natychmiastowego pojawienia się reklam Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google, na Facebooku, a także w serwisach takich jak YouTube, Gmail czy aplikacjach mobilnych używanych przez Twoich potencjalnych klientów.

  • Marketing wizerunkowy

   Pomagamy budować pozytywny wizerunek naszych Partnerów biznesowych w mediach społecznościowych, na forach internetowych oraz w Google Moja Firma. Wszędzie tam, gdzie opinie użytkowników mogą wpłynąć na postrzeganie marki przez potencjalnych klientów, dbamy o PR współpracujących z nami Firm.

  • Content marketing

   Zastanawiasz się, jak zwiększyć sprzedaż produktów w sklepie internetowym lub przyciągnąć dodatkowych klientów? Postaw na sugestywne opisy produktów, angażujące czytelnika wpisy na blogu czy merytoryczne treści na firmowej stronie WWW. Przygotujemy dla Ciebie unikalne, ciekawe i skuteczne sprzedażowo treści, w myśl zasady „content is a king”.

  Skuteczne pozycjonowanie lokalne
  to domena Grupy TENSE

  Jesteśmy jedną z największych w kraju agencji SEO, współpracującą z ponad 1500 firm z całego kraju.

  Swoją siedzibę mamy w Poznaniu, jednak kilka lat temu, pod wpływem rosnącego zainteresowania naszymi usługami, podjęliśmy decyzję o otwarciu oddziału przy ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy. Dzięki temu możemy być jeszcze bliżej naszych Klientów z województwa kujawsko-pomorskiego, w pełni odpowiadając na potrzeby w zakresie marketingu i promocji w sieci.

  Zaufali nam między innymi:

  esa 2021
  google partner

  Na swoim koncie mamy liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak: Gazela Biznesu, Poznański Lider Przedsiębiorczości, czy Firma Rodzinna Roku 2018. Trzykrotnie uczestniczyliśmy w prestiżowych rankingach tworzonych przez Deloiite i Financial Times.

  Ponad 90% naszych Klientów to firmy współpracujące z nami od minimum 2 lat. To najlepszy dowód na to, że w tym, co robimy, jesteśmy skuteczni, profesjonalni i godni zaufania.

  Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

  Zapraszamy do kontaktu!

  Bezpłatna wycena
  Sprawdź możliwości pozycjonowania