Pozycjonowanie lokalne, znane także jako Local SEO, jest przeznaczone głównie dla branż usługowych. Jeśli prowadzisz firmę gastronomiczną, kwiaciarnię, serwis czy warsztat albo gabinet kosmetyczny, pragniesz dotrzeć do tych klientów, którzy są w stanie przyjechać do Ciebie i skorzystać z Twojej pomocy. Zależy Ci na konkretnym terenie i konkretnych osobach? Właśnie dlatego Grupa TENSE nie będzie pozycjonowała Twojej strony www na całą Polskę, ale na frazy kluczowe powiązane bezpośrednio z Twoim miastem.

Pozycjonowanie lokalne jest świadomą promocją marki w określonym obszarze. Może być to miasto, powiat albo województwo. Dzięki precyzyjnemu doborowi fraz dotrzesz do konkretnych klientów, a co najważniejsze cały proces jest szybki, ponieważ pozycjonowanie lokalne wiąże się z mniejszą konkurencyjnością wyrażeń kluczowych, a jednocześnie ogranicza się zbędny, sztuczny ruch na stronie www, który pochodzi od klientów zupełnie niezwiązanych z Twoim miastem.

Pozycjonowanie lokalne wiąże się z szeregiem działań. Specjalista SEO zacznie od aktualizacji Twojej strony i zoptymalizowania jej kodu, następnie dopasuje ją do aktualnych wytycznych Google dla webmasterów. Nie tylko zoptymalizuje czas ładowania się strony, ale także wyeliminuje błędy serwera, które mogą mieć wpływ na wczytywanie się strony www. Następnie przyjdzie czas na dopasowanie Twojej strony do wyświetlania się na urządzeniach mobilnych. Jak widzisz, pozycjonowanie lokalne to wiele działań. Z Grupą TENSE możesz mieć pewność, że będą one prowadzone regularnie. Jeśli coś zmieni się w algorytmie Google, Twoja strona błyskawicznie zostanie dopasowana do nowych wytycznych.

Cennik pozycjonowania dla Bielsko-Białej

Fraza kluczowaMiesięczna cena netto za efekty
Pozycja powyżej 10Pozycja 7 – 10Pozycja 4 – 6Pozycja 1 – 3
mechanik bielsko biała0 zł59 zł69 zł79 zł
części do aut francuskich bielsko biała0 zł19 zł29 zł39 zł
używane części do aut francuskich bielsko biała0 zł19 zł29 zł39 zł

 

Fraza kluczowaMiesięczna cena netto za efekty
Pozycja powyżej 10Pozycja 7 – 10Pozycja 4 – 6Pozycja 1 – 3
bramy garażowe bielsko biała0 zł29 zł39 zł49 zł
drzwi wejściowe bielsko biała0 zł19 zł29 zł39 zł
bramy przemysłowe bielsko0 zł19 zł29 zł39 zł