Masz działalność w Białymstoku. Skontaktowałeś się z Grupą TENSE, by rozpocząć działania związane z pozycjonowaniem lokalnym. Co teraz stanie się z Twoją stroną? Specjalista Grupy TENSE zadba o:

  • optymalizowanie kodu Twojej strony www,
  • zaktualizowanie wyglądu Twojej strony albo stworzenie nowej witryny z pomocą grafików i innych specjalistów,
  • zoptymalizowanie czasu ładowania się strony – by Twoi odwiedzający nie musieli na Ciebie czekać,
  • dostosowanie strony www do wyświetlania na urządzeniach mobilnych – żeby każdy i zawsze mógł odwiedzić Twoją stronę,
  • przeanalizowanie linkowania zewnętrznego, które prowadzi do Twojej strony – i usunięcie tych linków, które szkodzą, zamiast pomagać,
  • stworzenie wizytówki Google Moja Firma – niech użytkownicy sieci trafią do Ciebie bez problemu,
  • nasycenie treści na Twojej www wartościowymi tekstami, dzięki którym wyszukiwarka pozytywnie zareaguje na Twoją stronę.

Jakie inne korzyści ma pozycjonowanie lokalne? Ponieważ zawężamy wyszukiwalność Twojej strony, ruch na stronie staje się bardziej wartościowy. Jesteś wyżej w wynikach wyszukiwania, więc coraz więcej osób dowiaduje się o Twoich usługach i trafia do Ciebie, chcąc z nich skorzystać. Docierasz do klientów lokalnych, nie przepłacając za działania SEO. Ponieważ Twoja strona www nie ma błędów i jest coraz wyżej w Google, także Twoi klienci mają do Ciebie coraz większe zaufanie. Zaczynasz być rozpoznawalny jako specjalista w branży. Twoja konkurencja będzie próbowała Cię dogonić, bo od dziś to Ty wyznaczasz wszystkie trendy w okolicy.

Pozycjonowanie tego rodzaju jest stworzone do firm świadczących usługi. Jeśli więc posiadasz zawężony teren działalności, nie wahaj się dłużej. Jest to optymalna i odnosząca ogromne sukcesy forma promocji w sieci, która pozwoli Twojej stronie www zabłysnąć.

Fraza kluczowaCena za TOP3Pozycja w Google
prace alpinistyczne Białystok39 zł2
prace wysokościowe Białystok29 zł1
usługi alpinistyczne Białystok19 zł2
usługi wysokościowe Białystok19 zł1