ul. Wolsztyńska 5, poziom II 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Deloitte Technology Fast 50 Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

O firmie

Agencja Interaktywna Grupa TENSE to zespół kilkudziesięciu ambitnych i kreatywnych osób, których połączyła pasja do marketingu w Internecie.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu, tworzeniu i modyfikowaniu stron internetowych. Przeprowadzamy oraz optymalizujemy skuteczne kampanie linków sponsorowanych. Bawimy się słowem i opracowujemy efektywne strategie promocji firm, wykorzystując marketing treści oraz marketing społecznościowy.

Grupa TENSE to agencja interaktywna wywodząca się z przedsiębiorstwa TENSE.PL, które działając w branży reklamy internetowej zdobyło na poznańskim i ogólnopolskim rynku ugruntowaną pozycję. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, jednak z usług naszej agencji interaktywnej korzystają firmy z całego kraju. Zwracamy szczególną uwagę na jakość – naszym Klientom gwarantujemy ponadprzeciętne efekty oraz kompleksową opiekę wyspecjalizowanych doradców Klienta biznesowego i ekspertów od reklamy!

Pracujemy dla wielu Klientów – międzynarodowe koncerny, banki, instytucje finansowe, prężnie działające przedsiębiorstwa, duże i małe firmy, osoby prywatne. Zespołowo pracujemy na sukces naszych Klientów. Cały czas się rozwijamy, a do każdego zadania podchodzimy z zaangażowaniem i pasją.

grupatense

Jesteśmy skuteczni!

Wypozycjonowaliśmy dziesiątki tysięcy słów kluczowych oraz stworzyliśmy i zmodyfikowaliśmy setki stron internetowych. Na topowych pozycjach wyników wyszukiwania Google znalazła się większość pozycjonowanych przez nas stron www oraz sklepów internetowych. Lata doświadczenia w branży oraz grono wyspecjalizowanych pracowników pozwoliło na stworzenie skutecznej strategii pozycjonowania oraz promocji firm w Internecie.

Działamy kompleksowo!

Bądź widoczny wszędzie w Internecie! Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie kompleksową ofertę i skutecznie wypromujemy Twój biznes.

Zapewnimy kompleksową obsługę firmy w zakresie marketingu internetowego. Zaproponujemy Ci model płatności zgodny z Twoimi potrzebami. Poznaj nasze usługi.

Jesteśmy wiarygodni!

Zaufało nam już wielu Klientów. Potwierdzeniem naszej skuteczności i wysokiej jakości usług są otrzymane referencje. Decydując się na współpracę z naszą firmą, masz pewność, że osiągniesz sukces. Już po niedługim czasie Twoja firma zyska więcej Klientów oraz znacząco zwiększy swoje zyski.

Jesteśmy odpowiedzialni!

Realizując misję społecznej odpowiedzialności biznesu, inicjujemy lub angażujemy się w różne akcje społeczne. Wspieramy najbardziej potrzebujących, dbamy o lokalną społeczność, pomagamy zwierzętom, troszczymy się o środowisko. Dowiedz się więcej o naszych działaniach non-profit.

Wykorzystaj niesamowity potencjał drzemiący w reklamie internetowej. Poznańska agencja interaktywna Grupa TENSE pomoże Ci osiągnąć sukces i pozostawić w tyle Twoją konkurencję.

Zapraszamy do współpracy!

Zaufali nam:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!