ul. Wolsztyńska 5, poziom II 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

O firmie

Agencja Interaktywna Grupa TENSE to zespół kilkudziesięciu ambitnych i kreatywnych osób, których połączyła pasja do marketingu w Internecie.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu, tworzeniu i modyfikowaniu stron internetowych. Przeprowadzamy oraz optymalizujemy skuteczne kampanie linków sponsorowanych. Bawimy się słowem i opracowujemy efektywne strategie promocji firm, wykorzystując marketing treści oraz marketing społecznościowy.

Grupa TENSE to agencja interaktywna wywodząca się z przedsiębiorstwa TENSE.PL, które działając w branży reklamy internetowej zdobyło na poznańskim i ogólnopolskim rynku ugruntowaną pozycję. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, jednak z usług naszej agencji interaktywnej korzystają firmy z całego kraju. Zwracamy szczególną uwagę na jakość – naszym Klientom gwarantujemy ponadprzeciętne efekty oraz kompleksową opiekę wyspecjalizowanych doradców Klienta biznesowego i ekspertów od reklamy!

Pracujemy dla wielu Klientów – międzynarodowe koncerny, banki, instytucje finansowe, prężnie działające przedsiębiorstwa, duże i małe firmy, osoby prywatne. Zespołowo pracujemy na sukces naszych Klientów. Cały czas się rozwijamy, a do każdego zadania podchodzimy z zaangażowaniem i pasją.

grupa-tense

Jesteśmy skuteczni!

Wypozycjonowaliśmy dziesiątki tysięcy słów kluczowych oraz stworzyliśmy i zmodyfikowaliśmy setki stron internetowych. Na topowych pozycjach wyników wyszukiwania Google znalazła się większość pozycjonowanych przez nas stron www oraz sklepów internetowych. Lata doświadczenia w branży oraz grono wyspecjalizowanych pracowników pozwoliło na stworzenie skutecznej strategii pozycjonowania oraz promocji firm w Internecie.

Działamy kompleksowo!

Bądź widoczny wszędzie w Internecie! Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie kompleksową ofertę i skutecznie wypromujemy Twój biznes.

Zapewnimy kompleksową obsługę firmy w zakresie marketingu internetowego. Zaproponujemy Ci model płatności zgodny z Twoimi potrzebami. Poznaj nasze usługi.

Jesteśmy wiarygodni!

Zaufało nam już wielu Klientów. Potwierdzeniem naszej skuteczności i wysokiej jakości usług są otrzymane referencje. Decydując się na współpracę z naszą firmą, masz pewność, że osiągniesz sukces. Już po niedługim czasie Twoja firma zyska więcej Klientów oraz znacząco zwiększy swoje zyski.

Wykorzystaj niesamowity potencjał drzemiący w reklamie internetowej. Poznańska agencja interaktywna Grupa TENSE pomoże Ci osiągnąć sukces i pozostawić w tyle Twoją konkurencję.

Zapraszamy do współpracy!

Zaufali nam:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!