Interaktywna agencja marketingowa

Jesteśmy poznańską agencją interaktywną wywodzącą się z TENSE.PL, firmy powstałej w 2009 roku. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach (SEO), kampaniach PPC, zarządzaniu marką w social media, content marketingu oraz tworzeniu stron. Choć główna siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu, a oddział w Bydgoszczy, rozwijamy biznesy naszych klientów z całego kraju. Zespół naszej agencji marketingowej tworzy obecnie ponad 100 specjalistów nieustannie podnoszących swoje umiejętności. Gwarantujemy indywidualne podejście do strategii reklamy internetowej – naszymi klientami są zarówno małe firmy, jak i zagraniczne koncerny i korporacje. Przed Tobą wizytówka skutecznej agencji SEO.

Wartości, którymi kierujemy się w naszej agencji interaktywnej

  • Podchodzimy indywidualnie do potrzeb klienta - rozumiemy, że każda firma jest inna i potrzebuje odpowiednio dopasowanych rozwiązań.
  • Poszerzamy horyzonty - stale się szkolimy, aby skutecznie rozwijać biznes naszych klientów w sieci.
  • Kreujemy zwycięzców - zadowalamy się tylko najlepszymi efektami - stawiamy na sukces nasz i naszych klientów.
  • Wspieramy i współpracujemy - na bieżąco analizujemy działania marketingowe Klientów i doradzamy w zakresie innowacyjnych rozwiązań wpływających na sukces biznesu w sieci.
  • Tworzymy przyjacielskie relacje - jesteśmy zgranym i kreatywnym zespołem specjalistów.

Wizja agencji

Grupa TENSE wyróżnia się ponadprzeciętną jakością usług, a także biznesowym podejściem do klienta. Zapewnia dedykowaną i dopasowaną do potrzeb ofertę. Grupa TENSE jest firmą, w której pracownicy chętnie angażują się w rozmaite projekty, doceniając stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz przyjazną atmosferę. Grupa TENSE wykorzystuje potencjał inbound marketingu, jednocześnie rozwijając niekonwencjonalne kanały sprzedaży.

Misja agencji

Naszą misją jest rozwój biznesu naszych klientów poprzez skuteczne rozwiązania z zakresu reklamy w Internecie.

Wyróżnienia i certyfikaty

Global Search Awards 2020 - zwycięstwo w międzynarodowym, prestiżowym konkursie branżowym to potwierdzenie umiejętności naszych Specjalistów. Zdobyliśmy pierwsze miejsce w kategorii Best Low Budget Campaign w uznaniu za niestandardowe podejście do strategii i doskonałe wyniki kampanii.

Nagroda MADE IN POLAND 2020 - otrzymaliśmy ją w uznaniu za istotny wpływ na rozwój polskiej gospodarki, wysoką jakość usług oraz kreowanie świadomości polskich konsumentów.

Diament Miesięcznika Forbes 2020 - znaleźliśmy się wśród najszybciej rozwijających się polskich firm według miesięcznika Forbes. Nie spoczywamy jednak na laurach. Chcemy osiągać kolejne szczyty!

Gazele Biznesu - w 2019 roku po raz drugi z rzędu znaleźliśmy się w zestawieniu Gazele Biznesu ogłaszanym przez "Puls Biznesu". Tym samym potwierdziliśmy swój dynamiczny rozwój i pewną pozycję wśród najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Gazele Biznesu - W 19. edycji rankingu (2018 rok) Grupa TENSE zajęła 106. miejsce w rankingu ogólnopolskim oraz 19. miejsce w zestawieniu firm z Wielkopolski. Jesteśmy dumni z otrzymanego wyróżnienia - w rankingu zostało uwzględnionych 4499 firm, które spełniły kryteria konkursowe oraz wykazały dynamikę wzrostu przychodu w latach 2015-2017.

Deloitte - w 2018 roku Grupa TENSE trzeci raz z rzędu znalazła się w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Tym razem zajęła 37. miejsce. Była jedyną wyróżnioną agencją z Polski, która specjalizuje się w pozycjonowaniu.

Deloitte - w 2017 roku ponownie zostaliśmy wyróżnieni tytułem laureata rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe jako najwyżej sklasyfikowana firma z Wielkopolski. Ranking tworzą najszybciej rozwijające się technologicznie innowacyjne firmy w Europie Środkowej.

Deloitte - w roku 2017 zostaliśmy wyróżnieni tytułem laureata rankingu Deloitte FAST 500 EMEA, jako jedna z 500 firm najszybciej rozwijających się z Europy, Środkowego Wschodu i Afryki.

Deloitte - w październiku 2016 roku znaleźliśmy się w rankingu Deloitte Technology Fast 50, wyróżniającego najszybciej rozwijające się technologicznie innowacyjne firmy w Europie Środkowej, jako najszybciej rozwijająca się polska agencja SEO w Europie Środkowej.

Financial Times - znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie według Financial Times.

Poznański Lider Przedsiębiorczości - zostaliśmy nagrodzeni tytułem Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w kategorii Małych Firm. Poprzednie lata przyniosły nam wyróżnienia: w 2015 i 2014 dla Grupy TENSE oraz w 2012 roku dla TENSE.PL

Google Partner Premier - posiadamy status agencji Google Premier, który otrzymują najlepsze agencje współpracujące z Google. Nasi specjaliści posiadają indywidualne certyfikaty Google Ads (dawniej Google AdWords) i Google Analytics, potwierdzające znajomość najnowszych technologii i doświadczenie w zakresie prowadzenie kampanii PPC.

Google Rising Star - należymy do zaszczytnego grona firm, które biorą udział w programie wspierającym rozwój agencji interaktywnych, w ramach którego uczestniczymy w warsztatach i szkoleniach organizowanych przez Google.

Przyjazna Rekrutacja - należymy do koalicji na rzecz przyjaznej rekrutacji. Rekrutujemy, troszcząc się o pozytywne relacje i doświadczenia osób pragnących podjąć pracę w naszej firmie.

Zaufali nam

Sprawne działanie oraz fachowość pracowników firmy mają swoje odbicie w uzyskiwanych pozycjach na wybrane frazy kluczowe.
Janusz Jackowski, Szpot, sklep.szpot.pl

Profesjonalne wsparcie pracowników Grupy TENSE, ich wiedza oraz doświadczenie to największe atuty firmy.
Sebastian Trzmiel, Apteka Gemini, www.aptekagemini.pl

Dobry kontakt z pracownikami, szybka reakcja na ewentualne zmiany, ale przede wszystkim satysfakcjonujące efekty to powody, dla których polecamy Grupę TENSE wszystkim, którzy poszukują profesjonalnego partnera do prowadzenia działań promocyjnych i pozycjonerskich w Internecie.
Paweł Działak, TPay, Krajowy Integrator Płatności S.A., www.tpay.com

Pozycjonowanie oraz kampania linków sponsorowanych wpływają na znaczny wzrost liczby odwiedzin firmowej strony internetowej, a tym samym zapytań ofertowych.
Łukasz Kurzawski,
Bank Zachodni WBK Leasing, leasing24.pl

Partnerzy
Nasze biura

Główna siedziba firmy
Villa Grey

ul. Wolsztyńska 5
60-361 Poznań

Dział handlowy
ul. Wolsztyńska 5
poziom III
60-361 Poznań

Dział SEO
ul. Wolsztyńska 5
poziom II
60-361 Poznań

Dział Obsługi Klienta
ul. Wolsztyńska 5
poziom 0
60-361 Poznań

Oddział w Bydgoszczy
ul. Gdańska 123/14
85-022 Bydgoszcz

Oddział w Warszawie
ul. Motorowa 1
04-035 Warszawa

Grupa TENSE w mediach

W niecałe 7 lat "garażowa" firma Tense wyrosła na jednego z liderów poznańskiego rynku pozycjonowania stron w internecie. Mimo że nigdy nie wykonała telefonu, żeby znaleźć klientów.

zobacz więcej

Grupa TENSE - nasz ubiegłoroczny Lider zdobywcą prestiżowej nagrody Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2017! Grupa Tense podczas XIII edycji konkursu otrzymała tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w kategorii mały przedsiębiorca.

zobacz więcej

Zmiany wprowadzane obecnie w systemie reklamowym Google’a to kolejny dowód na rosnące znaczenie internetu mobilnego. Koncern chce również w większym stopniu wykorzystywać marketingowo Google Maps - oceniają eksperci z agencji SEM/SEO.

zobacz więcej

Gala XIII edycji konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” za nami. Tym razem spotkanie z przedsiębiorcami ubiegającymi się o przyznanie tytułu laureata odbyło się 19 kwietnia 2016 roku w hali nr 10 na terenie MTP w Poznaniu.

zobacz więcej
Z życia firmy